PDA

View Full Version : Не искам да живея вече ;[



m0nItyY
05-29-2008, 13:32
Не мога вече..Просто не мога...На 14 години съм и живота ми е гаден...Със сигорност няма да мога да си взема годищния изпит по английски и ще остана 8 клас...Преди няколко дни любимия ми дядо,който много обичах почина...От скоро вече си нямам най-добра приятелка.Дам..Заряза ме,а в тези моменти имах толкова голяма нужда от нея...исках просто малко подкрепа,малко съчувствие...исках да е до мен,когато дядо почина,когато изпитите наближават...Но тя избра да ме зареже.Тя не осъзнаваше,че е най-важният човек в живота ми,че давам всичко за нея,че съм готова на всичко,за да съм с нея...Но от нея не получавах никакво уважение.Аз я чаках с часове да си оправи косата,за да излезем,съгласявах се с всичко,макар и да не ми харесваше,само за да не се караме...но тя това просто не го ценеше,постоянно ме удряше,убиждаше...е говореше,че никога не би ме зарязала,че винаги съм щяла да бъда до нея...но ето,че чак сега разбирам,че всичко е било лъжа...че не ми е била приятелка...че е била с мен,само за да не е сама...Оф толкова ми е гадно за всичко...толкова ми е гадно,че съм сама,че няма с кой да споделям,с кой да си говоря за общи интереси...Не искам да живея вече,не мога,не издържам...

Извинявам се,че ви занимавам,ама исках просто някои да ме изслуша :(

Freeminded
05-29-2008, 13:34
Кухнята, ножа, вените... нещо такова ли беше? :razz:

ell_ownz
05-29-2008, 13:41
kkkk666, spokoino vsi4ko shte se opravi, i azbqh taka..no namerih na4in da go preodoleq i vsi4ko si se varna na mqstoto, zareji q, ne i pokazvai 4e ti lipsva kakvoto i da 4ystvash otvatre, a za dqdo ti-vsi4ki rano ili kusno umirat... na4inut da preodoleesh vsi4ko tova ne e da se samosajalqvash, nito da se samoubivash!!!Izlez-vij kolko mn hora mogat da budat tfoi priqteli, nablijava lqto, hodi na oroci po angliiski shte si zemesh ispita a osven tova shte imash mn svobodno vreme da si tursish po priqtni zanimaniq ot tova da 4akash fr si da si opravi kosata....spoko 4ove4e ! malko pove4e optimizum i vsi4ko she e nared ;]

Qnchety
05-29-2008, 14:00
Оф боже, зарад няква пикла не ти се живее? Кфот иска да прай бе моме :P . Колкот до изпита ти - ем учи пойче време и ше го земеш. И не тъжи много за дядо си - както казаха по нагоре, рано или късно всеки умира. :(

life.hates.me
05-29-2008, 14:33
Ако искаш пиши ми ЛС и ще ти дам skypa ми :) С мен можеш да споделяш вместо с тоя боклук бифшата ти най - добра приятелка :)
:-)

Pedigree
05-29-2008, 16:42
Форумът бъгяса с теми от рода "искам да умра", "обмислям самоубийство", "не мога да живея повече", а повечето теми са направени от 13 - 14 годишни... в този случай - 14.

Та, аз също съм на 14, имам си своите проблеми, но се утешавам с мисълта, че всичко ще отмине, че ще дойдат по - добри моменти, защото, ебаси, само на 14 съм, животът е пред мен.
Дядо ти е починал, съжалявам, такъв е животът, не може да живее вечно. Приятелката ти те е зарязала, рано или късно, щяла е да те зареже, така че няма смисъл. Ще си намериш нови приятели, ще учиш за изпита, те така. По - спокойно, не е краят на света. Временно е, ще видиш, че всичко ще се оправи. :)

metaxa
05-29-2008, 17:21
Глупости ще се самоубиваш заради някфа дрис*а ли?Щом смяташ че си заслужава давай :shock: :shock: :shock:

TheMaggie
05-29-2008, 17:23
Детска ти раута.... :shock:
Сега стани емо и си нарежи вените.... :?

Thoughtless
05-29-2008, 18:06
...

BrokenInnocence
05-29-2008, 18:32
Детска ти раута.... :shock:
Сега стани емо и си нарежи вените.... :?

Не й давай идеи, ще вземе да го направи... :?

woshata
05-29-2008, 18:46
офф... земи гледай по-позитивно на нещата..и мен ме заряза най-добрата ми фр но кво..няма да умирам..имам с други приятели..съжелявам за дядо ти..аз съм губила и по-скъп човек вярвай ми но все още се държа..а за изпитите малко повече постоянство и всичко ще е наред..пък и щом си 8ми клас и ще държиш изпит значи си в езикова..спокс..тоя изпит се вписва като текуща оценка така че не е толкова фатално ако изкараш малко по-ниска..но все пак учи
айде тва е от мен ии не забравяй че винаги има светлина в тунела :)

Pedigree
05-29-2008, 19:12
Не всеки човек, преминаващ през тежък период, е имо. То много нашумяло да наричате така всеки, който има проблеми. Момичето си има грижи, но всичко е временно, след време нещата ще се оправят, стига да не вземе вярно да си посегне, което ще е глупаво и, хм, ненужно. ;)

LINKNOT
05-29-2008, 19:17
Само ако знаеш колко пъти са ме лъгали и са лицемерничили... :) В момента в скайпа си имам 3 абоната. :wink: От яд всички други измахах и оставих само хората,които винаги са били до мен. Знам,че е за добро. Не искам да мисля за миналото,гледам напред. Няма да забравя предателството и няма да допусна същите хора да ме излъжат пак. Беше ми гадно закратко,но това е човешко. Вътрешно в себе си изпитвам едно необяснимо блаженство от факта,че съм прозряла истината. Честно. :) Миналата година бяхме компания от 10-тина момичета (в класа). Разпокъсахме се,някои се изпокараха - разпаднахме се. След това останахме само 5,но не се задържахме дълго. Преди около 5-6 месеца обаче почнах да се събирам с други 2 момичета от класа. Еми да, и те показаха голямата си "обич" наскоро. Сега сядам сама на чина,прибирам се сама и отивам сама на даскало. Майната им на другите. Вече ако ми потрябва някой за нещо - тогава го търся. Използвам ги и те мен. :) Естествено изключение правят горе споменатото трио :Р Реалността е гадна,светът е суров. Много пъти съм си казвала "Не мога вече",но преживява се. В момента в такъв ад съм попаднала,че си нямаш на идея. Знам обаче,че ще го преодолея!!! :o НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ! Бъди силна и безчувствена в някои случаи - върши работа при мен. За да се развеселиш пусни си някоя забавна песен или погледни във vbox-а някоя пародия. Усмихни се и кажи едно хладнокръвно "Мри в л**на! 8) " за тая твоя "приятелка" ... :P :)

5StaR
05-29-2008, 19:28
Чао.

ПС. Тъпа си.

Spider4eto
05-29-2008, 19:37
омг :shock: за кво съжаляваш за поредната куха кифла

PeopleAlwaysLeave
05-29-2008, 19:47
Моите съболезнования за дядо ти... :( Миличка, всички ги имаме тия гадни периоди, в които сме сама и не ни се живее... Но живота е такъв - трябва да се бориш. Явно е било писано да стане така, за да се справиш сама със ситуацията... Тежко е да си сам, особено при такива случаи...но...няма начин-трябва да се стегнеш и да се изправиш. Живота ни учи на това - да падаме и да се учим как да се изправяме...

MidnightCreep
05-29-2008, 20:03
Такъв е животът,единственото,което зависи от теб е изпитът.Ако учиш,ще го вземеш,ако не учиш-няма.За такива неща сълзи и тръшкане не помагат.


ПС.Някой като каже,че не му се живее,а мама и тате се счупват от работа,за да му е пълна човката,се подсещам за децата,дето нямат никого и са на произвола на съдбата.

Bubbly
05-31-2008, 17:13
Чао.

ПС. Тъпа си. Не мога да повярвам, че сподели поучителното си и пълно с разбиране мнение с нас. :lol: По темата -Както сто пъти повторихме гадно, но факт- всички хора дори и най-близките ти приятели и роднини някога умират. Останалато не го броя за проблем.
ПП На всички ще ни се отрази поне за 1 ден да спрем да мрънкаме за щяло и нещяло( не говоря за смъртта на дядо ти обаче изпити и приятели използвачи имат 90 процента от хората). И аз съм искала да се самоубивам за 2 минути на всеки две седмици. Сигурна съм, че и много от останалите са го мислили. Само че поводи за самоубийство ще имаш всеки ден, като започнем от нещастна първа любов (това вече може да си го изживяла все пак знам какви са критериите за любов на тийнейджърите в днешно време :D) през проблеми в работата, тъпото ежедневие, лицемерниците, сметките и като бонус неприятни изненади като изнасилване, обир, убийство на близък човек, 5-6 катастрофи и някоя по тежка болест. Ясно ми е че нито на тях, нито на нас ще ни стане по-добре от това клипче, обаче мен ме накара поне 1 час да спра да мисля само за себе си. http://www.vbox7.com/play:2f02c5ff

ThunderGoddess
05-31-2008, 17:30
Не мога вече..Просто не мога...На 14 години съм и живота ми е гаден...Със сигорност няма да мога да си взема годищния изпит по английски и ще остана 8 клас...Преди няколко дни любимия ми дядо,който много обичах почина...От скоро вече си нямам най-добра приятелка.Дам..Заряза ме,а в тези моменти имах толкова голяма нужда от нея...исках просто малко подкрепа,малко съчувствие...исках да е до мен,когато дядо почина,когато изпитите наближават...Но тя избра да ме зареже.Тя не осъзнаваше,че е най-важният човек в живота ми,че давам всичко за нея,че съм готова на всичко,за да съм с нея...Но от нея не получавах никакво уважение.Аз я чаках с часове да си оправи косата,за да излезем,съгласявах се с всичко,макар и да не ми харесваше,само за да не се караме...но тя това просто не го ценеше,постоянно ме удряше,убиждаше...е говореше,че никога не би ме зарязала,че винаги съм щяла да бъда до нея...но ето,че чак сега разбирам,че всичко е било лъжа...че не ми е била приятелка...че е била с мен,само за да не е сама...Оф толкова ми е гадно за всичко...толкова ми е гадно,че съм сама,че няма с кой да споделям,с кой да си говоря за общи интереси...Не искам да живея вече,не мога,не издържам...

Извинявам се,че ви занимавам,ама исках просто някои да ме изслуша :(

Хахахаха! Емо стайл. Оф, смешна си, мацко. Сорка, че ти го казвам. И двамата ми дядовци са мъртви. Била съм подложена седем години на училищен тормоз, не съм имала три години НИКАКВИ приятели. След кандидатстването са седми клас ме заеба единствената ми приятелка. Забравих да кажа, че щях да остана на поправителен по матемаика точно тогава В момента имам добри познати само. И к'во? Продължавам, има за какво да се боря, няма да се давам така лесно, я. Стягай се и си продължавай пътя. Винаги има оправия ;) :lol: :lol:

inka7a
06-01-2008, 19:31
az sushto imam pochinal blizuk chovek...znam kakvo izjivqvash....i moqta "priqtelka" me zarqza.I az kato teb sum q chakala s chasove da se obleche i da si opravi kosata vinagi sum i tichala sled guza.Edin den si kazah "maika mu da eba kfa mi e tq be edna poznata nishty poveche ne zaslujava priqtelstvoto mi" pochnah da i se protivopostavqm i tq i za1qvi che ako produljavam da ne q slusham shtqla da me zareje i kakvo zarqza me-ne ymrqh namerih si strahotni priqteli koito me uvajavat a neq nikoi ne q poglejda sega me tursi i mi se izvinqva...no veche zznam shto za chovek e ako iskash pishi LS da si razmenim skypovete :p

kuklichka_bg
06-01-2008, 20:11
Чао.

ПС. Тъпа си.
ti o6te pove4eeeee

kuklichka_bg
06-01-2008, 20:14
Не мога вече..Просто не мога...На 14 години съм и живота ми е гаден...Със сигорност няма да мога да си взема годищния изпит по английски и ще остана 8 клас...Преди няколко дни любимия ми дядо,който много обичах почина...От скоро вече си нямам най-добра приятелка.Дам..Заряза ме,а в тези моменти имах толкова голяма нужда от нея...исках просто малко подкрепа,малко съчувствие...исках да е до мен,когато дядо почина,когато изпитите наближават...Но тя избра да ме зареже.Тя не осъзнаваше,че е най-важният човек в живота ми,че давам всичко за нея,че съм готова на всичко,за да съм с нея...Но от нея не получавах никакво уважение.Аз я чаках с часове да си оправи косата,за да излезем,съгласявах се с всичко,макар и да не ми харесваше,само за да не се караме...но тя това просто не го ценеше,постоянно ме удряше,убиждаше...е говореше,че никога не би ме зарязала,че винаги съм щяла да бъда до нея...но ето,че чак сега разбирам,че всичко е било лъжа...че не ми е била приятелка...че е била с мен,само за да не е сама...Оф толкова ми е гадно за всичко...толкова ми е гадно,че съм сама,че няма с кой да споделям,с кой да си говоря за общи интереси...Не искам да живея вече,не мога,не издържам...

Извинявам се,че ви занимавам,ама исках просто някои да ме изслуша :(

Vij sq ne e do6al kraq na sveta zard edna "FR" ima i drugi nali taka.Naskoro moita nai dobra fr me zarqza bez pri4ina ei tei i moje da ti e gadno no v edin moment idva bezrazli4ieto spx ne si zaslujava da se li6avash ot takiva momenti i az imam izpit sq ama s tui ne moga ne si pomagash i nishto ne postigash s ubiistvo lishavash se ot celiq si jivot zardi edna det ne e ocenila tova koeto ima ostei q da si 4upi glavata tq shte vidi ko e izgubila spx {} i uspeh na izpita :-)

kuklichka_bg
06-01-2008, 20:15
Кухнята, ножа, вените... нещо такова ли беше? :razz:

PRAV TI PAT PfF SMOTAANQK

kuklichka_bg
06-01-2008, 20:17
Детска ти раута.... :shock:
Сега стани емо и си нарежи вените.... :?

Не й давай идеи, ще вземе да го направи... :?

KOLKO OGRANI4ENI STE I DVETE ZASHTOTO BILA TAJNA I E EMO VE4E BOJeEEEEEEEE :lol: :lol: :lol:

Spider4eto
06-01-2008, 21:15
кво? Да не реши да коментираш всички мнения. Нали за тва е форума, да се изразява мнението, кво им се репчиш щото е различно от твойтоhttp://www.getsmile.com/emoticons/funny-smileys-68129/angry8.gif

sexy_for_you
06-01-2008, 22:33
Съжалявам,че се е получило така.Явно ти си в един емоционален срив,период,в който си попаднала.Но винаги има светлина в тунела.Не си заслужава да слагаш край на живота.Има и други важни неща.Има хора,които те обичат.А колкото до изпита-и да не го вземеш,не е края на света.Не е сигурно,че ще останеш в 8-ми клас :D Айде успех и гледай по-ведро на живота!Ще си вземеш изпита,ще си намериш друга най-добра приятелка...а колкото до дядо ти,съжалявам,но с времето ще се почувстваш по-добре.УСПЕХИ!

sladur4etyYy
06-01-2008, 22:43
съжалявам за дядо ти. за изпита- не се паникьосвай, ако седнеш 1 седмица и учиш наистина сериозно, няма начин да не го вземеш. а колкото до ''приятелката'' ти , колкото и изтъркано да звучи, тя не те заслужава, щом не те е оценила. няма смисъл да си хабиш нервите с такива хора. гледай напред, сигурна съм, че всичко ще си дойде на мястото...имай търпение. успех :-)