PDA

View Full Version : Наистина ли ме мрази???



ludi4koty
05-29-2008, 14:33
Здравейте.С мен се случи следното:Първо той ми беше най-добър приятел...Всичко беше уникално...Много си го обичах,като брат ми беше.Разбирахме се страхотно...
Но после нещата се задълбочиха и се стигна до това което никога не предполагахме че ще се случи-любов.Силно казано "любов",но никога не бях изпитвала нещо подобно към момче.И сякаш той изпитваше същото.Всичко беше толкова хубаво...Докато на мен не ми се случиха разни неща...Бях тъжна...Исках да поговоря с някого,но той беше винаги с някой приятели и моята тъга си остана несподелена...Проблемите бяха разни семейни...Исках да му покажа,че ми е нужно да прекарам малко време с него насаме...Но той не ме разбра...Започна да ме обвинява,че винаги съм тъжна и такива работи...Казах му защо.И той просто ми каза,да не се притеснявам...Еми добре,но аз неможех да спра да мисля за разните ми проблеми,а на него като че ли вече не му пукаше...Примирих се...Разговарях веднъж с най-добрият му приятел...От него също разбрах,че на моето момче му е писнало да съм тъжна...Съветът,който получих беше:"Ако искаш да продължите да излизате,просто започни да се усмихваш повече...Бъди щастлива пред околните,независимо какво наистина чувстваш..."
Исках да продалжа връзката си...Много го обичах...
Първите 2 седмици всичко беше ок.Докато не дойте една ваканция.Една седмица.През тази една седмица ние не излязохме нито веднъж...Само чат...Той беше винаги зает-ходеше УЖ да тренира с едно момиче от даскало,карате...Една седмица той все тренираше.На мен ми беше супер гадно...След ваканцията в чата той ми каза,че не иска повече да сме заедно...Било му писнало...Но този път аз наистина не бях направила нищо макар и ревността да ме изгаряше отвътре...Казах му че искам да се видим и искам той да ми каже в очите,че не ме обича вече,и че иска всичко да приключи...Тогава той напусна чата...В училище не си говорехме,а той се размотаваше само с тази кадето УЖ тренираха...Пробвах да му звънна,но ми затваряше...Докато една събота не отговори на обаждането ми...Оговорихме се да се видим (гласът му по телефона беше студен,безчувствен).
Видяхме се...Той ми каза всичко това-че не иска повече да ме гледа така тъжна,че не иска и той да бъде тъжен покрай мен...Но не ми каза на пряко-искам да скъсаме или нещо такова...Заобиколи това...И така срещата приключи...Аз нямах сила да го карам да размисли повече...
Но от тогава отношението му към мен не беше никакво,а напротив!Той започна да се държи сякаш ме мрази...Сякаш за него съм най-злият браг...Наричал ме е с какви ли не обидни имена пред приятелите си(които пък са му толкова верни,че винаги ми казват).Променил се е напълно...Гаден е...Към всички...Започнах да се чудя какво съм харесала у него...Докато един ден най-добрата ми приятелка не ми каза,че е забелязала начина по който ме гледа в даскало...Примерно когато той говори с нея и аз съм наоколо,той ме гледа така сякаш ме обича или нещо...И аз забелязах това...Към мен се държеше някак странно...Сякаш към мен не смее да е така гаден както към другите(или поне не в очите ми)...Не го разбирам...
Та въпросът ми е:Мислите ли,че той се опитва да ме забрави чрез говорене зад гърба ми и т.н?Или какво се опитва да постигне?Моля ви за предложения,защото и до ден днешен това продължава,а на мен ми писна от тези объркани ситуации.
Благодаря предварително! ;-)

hanovete
05-29-2008, 14:53
опитва се ама не може,защото те обича
-обаче съм установил че с мълчание нищо не се постига !
-и да наистина тъжното е оттегчаващо(поне за нас мъжете :D )....опитаи седмица ,2 без да се говори за тъжни работи и ще се оправят нещата според мене

Bubles
05-29-2008, 15:18
майко нямам думи :shock: :shock: как може да не обръщаш внимание на аверката си защото е тъжна ..... тва ве4е е върха на простотията ... ако имаше малко акъл в главата нямаше да се държи така .... и да мисля 4е те оби4а но имам и друго мнение той не те заслужава! има много по-добри мом4ета и няма да бягат при първия проблем..... :)

vilinanova
05-29-2008, 15:23
Оле такова нещо пък не бях чувала! Да зарежеш гаджето си защоте е тъжно??????Мале на къде отива тва поколение :D Нямам думи просто!

Leni4ka
05-29-2008, 15:26
Ако ти е тъжно - плачи, ако ти е весело - смей се... не е нужно да си променяш настроението само защото той така иска... все пак ти не си робот. Ако наистина те обича би трябвало да те подкрепи, когато не се чувстваш добре, а вместо това той те зарязва... не мисля че те оценява достатъчно :?

Ilinkata08
05-29-2008, 18:30
Изглежда че те обича ... но не може да те забрави ... с мен се случи същото! Бяхме приятели - най-добри ... после нещо повече ... и се оказа : Любов, любов и накрая кфо...FUCK OFF ! :-# Беше ми много гадно....знам как се чустваш :smt089

huligankata
05-29-2008, 18:40
Ако ти е тъжно - плачи, ако ти е весело - смей се... не е нужно да си променяш настроението само защото той така иска... все пак ти не си робот. Ако наистина те обича би трябвало да те подкрепи, когато не се чувстваш добре, а вместо това той те зарязва... не мисля че те оценява достатъчно :?

+1 Не се занимавай повече, опитай се да го забравиш няма смисъл да се тормозиш заради него

Exsanguination
05-29-2008, 18:40
я го напиши по-кратко,мен ме мързи леглото си да оправя,това ше чета

Exsanguination
05-29-2008, 18:45
хубу де прочетох го вече...не мислех че съм способен
и тъй,един ден докато е с приятелите си върви му кажи на висок глас,през сълзи:БРЕМЕННА СЪМ!!!,и се радвай

Freeminded
05-29-2008, 18:46
Нито иска да те забрави, нито те мрази, просто си му омръзнала и понеже сте били прекалено дълго време заедно му е просто неудобно да ти каже 'еби се!' в очите. :-D
Единствено ти трябва да се промениш!

Ivalinka
05-29-2008, 19:12
може би той има някакви проблеми и му е трудно или пък се е привързал прекалено много към теб и не иска да си го признае...отрича...а може и сам да не знае какво иска...според мен е последното.следователно,не се кахъри,заради него :)

Niakoitam
05-30-2008, 08:00
На пръв поглед изглежда че те мрази.Но не така.Напротив той те обича,но иска да те забрави обаче не му се отдава.Това че като чели не те заслужава е друг въпрос.Явно просто е пообщувал с въпросната каратиска малко и е видял в това разнообразие,веселие,бъзиц и и т.н.
По всяка вероятност той се опитва да те забрави,защото действа малко егоистично и иска щастие и радост за себе си,но те обича,а сърцето си и да иска не може да го контролира.Сърцето доста често не е подвластно на разума.
Знам и още,защото една моя съученичка беше попаднала в подобна ситуация с гаджето си,с което бяха ходили няколко години.Не са били приятели преди това.Те даже и скъсаха,но поради съвсем други причини.Беше и казал че могат да се виждат само като приятели.Тя ни е разказвала как се озлобил срещу приятелите си,не искал повече да са гаджета,държал се гадно и карал бясно.Веднъж в този период най-добрият му приятел го бъзнал нещо пред нея и той го забил пред нея.Едвам ги разтървали.Той станал сприхав и зъл.Незнам какво са правили и как са се разбирали,защото завършихме но...миналата година имахме едо събиране на класа и те двамата отново бяха заедно,Не дойде с нея,обаче видях как вечерта дойде,взе я и я закара с колата си.

AnChItOoOo
05-30-2008, 08:30
Ако ти е тъжно - плачи, ако ти е весело - смей се... не е нужно да си променяш настроението само защото той така иска... все пак ти не си робот. Ако наистина те обича би трябвало да те подкрепи, когато не се чувстваш добре, а вместо това той те зарязва... не мисля че те оценява достатъчно :?

+1.Започни да разговаряш и с други момчета...особенно ако той е наоколо...по изражението му ще разбереш какво той чувства всъщност :) Започни да се усмихваш!Бъди сигурна че когато те види много ще се замисли върху това което е направил...а да те мрази ня вярвам....все пак сте били най-добри фр..а после и по-така.След всичко това не може да те мрази Успех :smt056

Wrathchild
05-30-2008, 08:42
Егати колко много те е обичал просто...

MonSitY
05-30-2008, 08:47
твоята история ме заинтригува затова ще изпиша доста :)
в началото сте били приятели но изведнъж както си се разбирате добре искрата пламва ии любота се появява неусетно.ти имаш проблеми а той не ти помага както преди когато сте били приятели.странно... според мен той те е взел за даденост ( нещо което доста момчета правят ).ако си била постоянно тъжна и той не е до теб естествено че ще станеш още по тъжна.... според мен между вас е имало само приятелство а привличането е било мигновенно сега не сте най добри приятели. той говори лошо за теб, но аз мисля че той изпитва чувства и то не на омраза...
1 въпрос на колко сте години? ако знам ще ми е по лесно да си обесня нещата и да ти го споделя ако желаеш :)

mese4ka
05-30-2008, 09:02
аз пък съм на мниние че и ти си малко егоистична .... вярно нали тъжна си не искаш да е така но се е случило,но не занимавай винаги всички с проблемите си те нищо немогат да напрвят за теб ще те ислушат един два три пъти ама постоянно да мрънкаш и да скимицаш .... еми sorry ама то писва кой иска гадже дето все мрънка за нещо все е недоволно от света и т.н. и аз имам проблеми не само у дома ама като изляза се отдавам изцяло на приятелите си и забравям всичко или поне се правя че нямам проблеми ! помисли малко и за околните всички имат проблеми не си само ти не ги товари и с твоите неща .... и не е задължително да те мрази или обича може би просто си му скъпа по един негов си начин все пак преди сте били най-добри приятели ... приятелите трудно се прежалват ....