PDA

View Full Version : хубави крака



МъНиЧеТо_Е_тЪжНиЧкО
05-29-2008, 15:30
имам много слаби крака се едно ей ся ще се счупят искам поне малко да на пълнея да станат хубави крака а не като някоя кибритена клечка ама само в краката иначе фигурата ми е 6 ако някои знае как нека да пише моля ви без обиди :-)

TheNewReligion
05-29-2008, 15:48
Мисля ,че да напълнееш не е най-добрият вариант . Може да замениш желаните от теб килограми не с тлъстини , ами с мускули . Може да ходиш на фитнес и да ядеш здравословна храна и от всички хранителни вещества по малко ! :)

Scouse
05-29-2008, 16:19
Мисля ,че да напълнееш не е най-добрият вариант . Може да замениш желаните от теб килограми не с тлъстини , ами с мускули . Може да ходиш на фитнес и да ядеш здравословна храна и от всички хранителни вещества по малко ! :)

+1 ... ам не прекалявай с мускулите ... все пак си момиче :)

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-29-2008, 16:20
Има такива диети за напълняване, потърси по саитовете :)

angelcheeee_93
05-29-2008, 16:27
6tom e samo za krakata ne se pritesnqvai,nqma nijda da pazi6 dieti i tempodobni.za vsi4ko si ima vreme ,no ako iska6 o6te po-hubava figura-hodi na fitnes.togava 6te ima6 zdravo i stegnato tqlo :)

МъНиЧеТо_Е_тЪжНиЧкО
05-29-2008, 16:42
dobre a kak da natrupam muskuli ama s doma6ni uprajneniq bez fitnes za6toto roditelite mi nqma da me pusnat a kato natrupam muskuli zna4i nqma da izglejdat tolkova slabi taka li?

angelcheeee_93
05-29-2008, 16:48
moje da opita6 sas sutre6na gimnastika i sport :)

valentinka_1990
05-29-2008, 16:48
Бягай и прави клекове,но най-добре си е бягането,защото ще се стегнеш цялата.Ако си се вглеждала,ще се сетиш,че лекоатлетистките са с мускулести крака.Е ти ще спреш,когато счетеш за необходимо :)

TheNewReligion
05-29-2008, 17:46
dobre a kak da natrupam muskuli ama s doma6ni uprajneniq bez fitnes za6toto roditelite mi nqma da me pusnat a kato natrupam muskuli zna4i nqma da izglejdat tolkova slabi taka li?
Аз искам да си стегна краката и работя по въпроса като правя едни специални упажнения , но няма как да ти ги обясня за това потърси в "ЮТууб" за клипчета с тези упражнения . Аз от там ги научих . Много помагат . Наистиона стягат краката . Успех и наистина не прекалявай , защото всяко нещо , което е прекалено е грозно ! Успех ти пожелавам ! :) :) :)

AutumnTears
05-29-2008, 17:52
имам много слаби крака се едно ей ся ще се счупят искам поне малко да на пълнея да станат хубави крака а не като някоя кибритена клечка ама само в краката иначе фигурата ми е 6 ако някои знае как нека да пише моля ви без обиди :-)
az imah podoben problem i za 1 mesec 40min bavno bqgane na den mi re6i problema /pone pri men beshe taka /

sladka_macka123
05-30-2008, 07:02
dobre a kak da natrupam muskuli ama s doma6ni uprajneniq bez fitnes za6toto roditelite mi nqma da me pusnat a kato natrupam muskuli zna4i nqma da izglejdat tolkova slabi taka li?
за да ти се стегнат краката карай колело скачай на въже нищо няма да ти стане и ако потичаш малко аз сега на това съм наблегнала 8)

laila_94
05-30-2008, 10:15
аз пък искам някой да ми каже диета за да ми отслабнат краката ..навсякъде съм мега добре само краката ми са дебели

sexa_na_kompleksa
05-30-2008, 12:36
Тичай. ;)

TopTa
05-30-2008, 14:30
uprajneniata 6te pomognat! kakto ve4e kazaha drugite - klqkania,bqgane i kakvito dr uprajnenia nameri6 za natovarvane na krakata :) a za bqganeto 6te ti e mn polezno ako ne e na ravna zemq ami po nanagorni6te i nanadoni6te taka natovarvaneto 6te bude po-ve4e! su6to ... moje6 da nosi6 beli pantaloni i poli za6toto te suzdavat vizualnata iluzia 4e si po-pulna :)

sladur4etyYy
05-31-2008, 11:49
dobre a kak da natrupam muskuli ama s doma6ni uprajneniq bez fitnes za6toto roditelite mi nqma da me pusnat a kato natrupam muskuli zna4i nqma da izglejdat tolkova slabi taka li?

ами ти на колко си? щото аз като бях на 12-13 и малко по-малака имах доста слаби крака обаче сега съм на 15 почти и вече мога да кажа, че не са толова слаби или поне аз не ги чувствам чак толкова слаби. ако си някъде в тая възраст 11-14 сигурно с времето ще се оправят от само себе си, както при мен стана. обаче имай предвид, че явно структурата на тялото ти е такава, тъй че не очаквай кой знае какви чудеса :-)

LovePoisoned
05-31-2008, 13:07
аз пък искам някой да ми каже диета за да ми отслабнат краката ..навсякъде съм мега добре само краката ми са дебели
Ми пак тичане...

Sladyranna
06-01-2008, 07:06
Тичане, Тичане, Тичане! Това е!

А..по темата.. аз имам един въпрос
Преди около една година бях 47 кг...така се случи, че през тази една година последните 2 месеца тичах и ходех много! Сега съм цели 53 кг но не ми личи да съм надебеляла..Възможно ли е мусколите които направих на краката си да са допринесли част от теглото ми? ( в смисъл то нямам чак мусколи..но все пак..)