PDA

View Full Version : ЗАВИСТНИЦИ



sur4iceto__
05-29-2008, 15:58
Много ги мразя тези от класа ми защото те постоянно ми противоречат и ме мразят завиждайки ми направо в лицето.Аз много им се връзвам макар и да знам че не трябва да ми пука.Станала съм много агресивна покрай тях и незнам какво да правя как да спра да им обрущам внимание.Помогнете ми моля ви! :( :booooomb:

psihqsala
05-29-2008, 16:14
А защо си мислиш, че ти завиждат ? Лошото отношение може да не идва само от завист..да,най-лесно е да си обясняваш всичко със завист,но...замисли се,това е детинско. Сигурно не те харесват заради друго,но ако на теб не ти пука,ще е по-добре..каквито и да са причините едва ли ще можеш да се промениш,и то заради тях..

Scouse
05-29-2008, 16:14
завиждат ти за ... кинтити , гаджетата , мн си убава ?? :)
или по принцип шот си немат работа ?

vamp
05-29-2008, 16:18
Това са тинейджърски глупости.Не е точно завист.Нормално е да се конкурирате,да се мразите,да си завиждате.В даскало е тъпо и трябва да има някой който да се мачка,да си правят шоуто останалите.Такива са хората,видят ли те по-слаб от тях те мачкат.Именно това се научава в даскало.Къде ти е мястото в обществото.Мен са ме дразнили от 8 до 10 клас,после направих така,че да не се занимават с мен или нищо да не могат да ми направят.Факт е,че не можеш да накараш хората да те обичат обаче.

Ще ти кажа само,не им се връзвай,но добре огледай и себе си и поведението си,предполагам някъде грешиш или някъде си по-добра от тях.Направи така,че да се чувстваш добре,да си живееш добре.Не гледай да се харесваш и да подражаваш на никой!

CataclysmicAbyss
05-29-2008, 16:19
Защо си мислиш ,че ти завиждат и ако ти завиждат то за какво? ..обясни малко по-пълно

Pedigree
05-29-2008, 16:35
Това, че ти противоречът, не означава, че ти завиждат. ;)

sur4iceto__
05-29-2008, 17:07
завиждат защото през ден през два съм с нови дрехи а и с оценките съм добре.При4еската ми е от наи моддерните но ве4е вси4ки се направиха така защото не понасят да не копират от мен

CataclysmicAbyss
05-29-2008, 17:09
завиждат защото през ден през два съм с нови дрехи а и с оценките съм добре.При4еската ми е от наи моддерните но ве4е вси4ки се направиха така защото не понасят да не копират от мен
Детска ти работа :lol:

metaxa
05-29-2008, 17:18
завиждат защото през ден през два съм с нови дрехи а и с оценките съм добре.При4еската ми е от наи моддерните но ве4е вси4ки се направиха така защото не понасят да не копират от мен
Детска ти работа :lol:
+1
:lol: :lol: :lol: И ся какво искаш да се изфукаш кфа фешЯн прическа имаш и кви готЯни дрехи ли пф.. :razz: :razz: :razz: Сигурно те мразят просто щото си една фукла :D :D :D

TheMaggie
05-29-2008, 17:19
завиждат защото през ден през два съм с нови дрехи а и с оценките съм добре.При4еската ми е от наи моддерните но ве4е вси4ки се направиха така защото не понасят да не копират от мен
А ти на колко си ... на 12?! :lol: Я се съвземи и стъпи на земята.

BeboP
05-29-2008, 17:31
Как беше... "Проблемът е в твоя телевизор" ?!? :-o
Както и да е... Но явно още не си достатъчно пораснала, за да не се влияеш и засягаш от чуждото мнение...

Pedigree
05-29-2008, 17:34
завиждат защото през ден през два съм с нови дрехи а и с оценките съм добре.При4еската ми е от наи моддерните но ве4е вси4ки се направиха така защото не понасят да не копират от мен
Нали? Ах, копирачи нагли! :o

ArTanDra
05-29-2008, 17:39
Еми дай им пари и те да си купуват всеки ден нови дрешки и така няма да ти завиждат... :-D :D