PDA

View Full Version : Можете ли да изоставите бременната си приятелка?



onlylovenosex
05-29-2008, 17:09
MOLQ OTGOVORETE 4ESTNO VIPROSA MI E K!M MOM4ETATA I M!JETE : MOJETE LI DA ZABREMENEETE EDNO MOMI4E ILI EDNA JENA I DA Q OSTAVITE DA PLA4E ZAD VAS S DETE

т.7
krem4et0

angelcheeee_93
05-29-2008, 17:12
az sam momi4e no pak 6te tu otgovorq,ima gi vsqkakvi.sa6to i takiva koito ne iskat da poemat otgovornost,zatva predi da se napravi ne6to trqbva da se misli,a ne da se otdavame na emociite da ni zavladeqt,6toto posle lo6o stava i momi4etata i jenite 6te ima da teglim i da stradame cql jivot :-o

glasman
05-29-2008, 17:13
НИКОГА

x3eme
05-29-2008, 17:24
abe pi4 kvi sa tiq gluspoti be :D 6to misli6 za ne6to koeto moje da stane da re4em sled suma ti godini ili puk vub6te da ne stane kva e taq tema 8)

onlylovenosex
05-29-2008, 17:26
abe pi4 kvi sa tiq gluspoti be :D 6to misli6 za ne6to koeto moje da stane da re4em sled suma ti godini ili puk vub6te da ne stane kva e taq tema 8) ti na kolko si

x3eme
05-29-2008, 17:37
abe pi4 kvi sa tiq gluspoti be :D 6to misli6 za ne6to koeto moje da stane da re4em sled suma ti godini ili puk vub6te da ne stane kva e taq tema 8) ti na kolko si
na 18 sum

onlylovenosex
05-29-2008, 17:40
emi na4i ne si tolkoz mal1k za toq v1pros i ti moje6 da ebe6 BEZ prez i bez da iska6 moje6 da zabremeni6 nqkoq momi4e ili jena za tva pitah no nqq ni6to pak

casanova_bg
05-29-2008, 17:41
NE

x3eme
05-29-2008, 17:46
emi na4i ne si tolkoz mal1k za toq v1pros i ti moje6 da ebe6 BEZ prez i bez da iska6 moje6 da zabremeni6 nqkoq momi4e ili jena za tva pitah no nqq ni6to pak
kakto i da e imam dostatu4no akul 4e da ne zaplodq nqkoq jena ili kakto kazvam az momi4e :)

bebok
05-29-2008, 17:46
az sam momi4e no pak 6te tu otgovorq,ima gi vsqkakvi.sa6to i takiva koito ne iskat da poemat otgovornost,zatva predi da se napravi ne6to trqbva da se misli,a ne da se otdavame na emociite da ni zavladeqt,6toto posle lo6o stava i momi4etata i jenite 6te ima da teglim i da stradame cql jivot :-o

+1

onlylovenosex
05-29-2008, 17:54
mi tvoq si rabota xe3me az samo za da pusna nekfa tema

onlylovenosex
05-29-2008, 17:55
SVOBODNA B!LGARIQ :grin:

x3eme
05-29-2008, 17:55
SVOBODNA B!LGARIQ :grin:
:)

kalokairi
05-29-2008, 17:59
не не бих я оставил

Ophelia
05-29-2008, 18:00
всички ще кажат , че няма да го направят, защото всички останали ще му се разбучат що е толкова тъп :D апък и ще е гадно да кажат да...

MixXx
05-29-2008, 18:08
:smt102

Exsanguination
05-29-2008, 18:10
VIPROSA MI E K!M MOM4ETATA I M!JETE
випроса ти е ким мижете?мн хубаво :D

bqsna_teenagerka
05-29-2008, 18:42
тва и аз мога да ти го кажа: МОЖЕ ЕСТЕСТВЕНО

_princess_
05-29-2008, 19:06
MOJETE LI DA ZABREMENEETE EDNO MOMI4E
:grin: :grin: българин ли си или вече му се вика `да забременееш някого` :grin: :grin:

blufer_1
05-29-2008, 20:18
има секви копелета :)

air_J
05-29-2008, 22:00
Да, мога, особено ако детето е нежелано. Това, че по един, или друг начин съм забременил някоя дама, било то и приятелката ми, по никакъв начин не ме връзва за нея. То по тая логика е извратено и да се изоставят жени с деца под 18 години, ама малко ли разводи има? Много зависи от ситуацията, първосигналните реакции, че това било недопустимо и глупаво - у лево! В повечето случаи наистина е тъпо, но определено има ситуации, при които по никакъв начин не съм длъжен да оставам с майката на детето си, още повече ако съзнателно не желае да маха детето, а аз например искам. 8)

Wrathchild
05-30-2008, 03:54
Защо пък да не може? Едно дете не може да запази една двойка, никой не е длъжен да остане с майката/бащата на детето си.
Но поне да се грижи за това, което е направил. Като си направил гафа, като го има това дете - еми сега и ти ще се грижиш за него, баща си му. Иначе просто си отнасям всичко необходимо и скъпи, ще се видим в съда.

Slawi92
05-30-2008, 07:14
az sam go napravil az ne sam si darjal pa**ata v ga6tite i ne sam vnimaval i az 6e si go gledam nqma da q ostava taka e nai lesno da go naprai6 i sled tva are 4ao0o tva go moje seki po trudno e da go naprai6 i sled tva postoqno da si do nego i momi4eto,jenata koqto go e nasila i rodila :)

Number32
05-30-2008, 07:19
Po princip vseki myj, koito napravi bebe i ima malko akyl i dostoinstvo ne bi ostavil momi4eto, no vse pak ima hora vsqkakvi. Edni biha q izostavili, drugi ne, zavisi mnogo ot 4oveka. Nikoi ne moje sega da kaje tvyrdo "DA" ili "NE", kogato mu opre qiceto do gyza togava 6te se razbere na koi kolko mu stiska.

bebe7o
05-30-2008, 10:08
Po princip vseki myj, koito napravi bebe i ima malko akyl i dostoinstvo ne bi ostavil momi4eto, no vse pak ima hora vsqkakvi. Edni biha q izostavili, drugi ne, zavisi mnogo ot 4oveka. Nikoi ne moje sega da kaje tvyrdo "DA" ili "NE", kogato mu opre qiceto do gyza togava 6te se razbere na koi kolko mu stiska.

+1... съгласна..

bebeT00
05-30-2008, 20:07
MOLQ OTGOVORETE 4ESTNO VIPROSA MI E K!M MOM4ETATA I M!JETE : MOJETE LI DA ZABREMENEETE EDNO MOMI4E ILI EDNA JENA I DA Q OSTAVITE DA PLA4E ZAD VAS S DETE

т.7
krem4et0
imagi sqkakvi ima i takiva koito nebiha se pokolebali da izostavqt takovo momi4e

SINDEL
05-30-2008, 20:15
Ако сте достатъ4но глупави, 4е да направите бебе, ще си го гледате.
Едно дете не е при4ина двама души да остават заедно, ако нищо друго не ги свързва, но за бебето трябва да се грижат и двамата, а не единият да си бие камшика все едно няма нищо общо.

05-30-2008, 20:20
тва може само някой глупав мъж/момче да го направи .. :?

SexOnTheBeach
06-09-2008, 11:00
не

gotodasho
06-09-2008, 12:00
emi na4i ne si tolkoz mal1k za toq v1pros i ti moje6 da ebe6 BEZ prez i bez da iska6 moje6 da zabremeni6 nqkoq momi4e ili jena za tva pitah no nqq ni6to pak
kakto i da e imam dostatu4no akul 4e da ne zaplodq nqkoq jena ili kakto kazvam az momi4e :)

а и да стане не ми пука казвам и не те познавам за пръв път те виждам и да си хваща пътечката

prodan
07-02-2008, 13:30
Според мен да убиеш и да изоставиш (особено бебе и приятелка)е равностойно!

SomeGirl
07-02-2008, 14:56
vsi4ki 6te kajat-ne, za6toto ne sa bili v tazi sityaciq i smao predpolagat, no kogato popadnat v takava sityaciq nqkoi 6te sa naistina ypla6eni i 6okirani i sam 100% sigyrna 4e 6te ima takiva koito ni6to nqma da napravqt, za6toto nqma da znaqt kakvo da to4no da napravqt. v takiva sityacii majete 4akat na jenite da re6at, a jenite iskat podkrepa.

mysterious93
07-02-2008, 15:07
аве да...ест мъжете винаги могат да се измъкнат..нали не те го носят и кърмят и т.н...

ubuntu
07-02-2008, 15:49
За моженето що да не може?! Ама тва е мега, хипер, супер, ужасна, ненормална, нечовешка, нереално тъпа, глупава, лайнарска постъпка ...... И само един шибан нещастник може да го направи .. Друг е въпроса когато въпросната приятелка каже че бебето е от теб а всъщност то не е твое ... за тва в такъв момент ок чакаш да роди прави се един ДНК тест, ако бебето ти си го правил ок ... ама ако развратницата е ходила да го прави с някой мангал ... аз бих и счупил главата с пожарогасител !!!!!!!!1

mysterious93
07-02-2008, 16:06
За моженето що да не може?! Ама тва е мега, хипер, супер, ужасна, ненормална, нечовешка, нереално тъпа, глупава, лайнарска постъпка ...... И само един шибан нещастник може да го направи .. Друг е въпроса когато въпросната приятелка каже че бебето е от теб а всъщност то не е твое ... за тва в такъв момент ок чакаш да роди прави се един ДНК тест, ако бебето ти си го правил ок ... ама ако развратницата е ходила да го прави с някой мангал ... аз бих и счупил главата с пожарогасител !!!!!!!!1

обаче ако все пак бебето е от френда а не от някой мангал..на момичето може да й стане обидно че френда й не й вярва...и я кара д аправи тестове..но пък все пак си е прав..

ubuntu
07-02-2008, 16:23
обаче ако все пак бебето е от френда а не от някой мангал..на момичето може да й стане обидно че френда й не й вярва...и я кара д аправи тестове..но пък все пак си е прав..
Много ясно че съм прав - аз не греша!

SomeGirl
07-02-2008, 16:26
обаче ако все пак бебето е от френда а не от някой мангал..на момичето може да й стане обидно че френда й не й вярва...и я кара д аправи тестове..но пък все пак си е прав..
Много ясно че съм прав - аз не греша!

:? :? :? vseki gre6i!!! nqma bezgre6ni xora!

ubuntu
07-02-2008, 16:33
:? :? :? vseki gre6i!!! nqma bezgre6ni xora!

Аз не съм хор аз съм крокодилин ... :D :D :D

SomeGirl
07-02-2008, 16:39
:? :? :? vseki gre6i!!! nqma bezgre6ni xora!

Аз не съм хор аз съм крокодилин ... :D :D :D

az p1k sam Snejanka :smt119 :lol: :lol: :lol:

TotallySexy
07-02-2008, 16:44
Ако ми надуят корема и ме зарежат... въпросния боклук ще изяде боя ;)

DevilWish
07-02-2008, 18:24
Няма да я оставя естествено :) ;) Не го казвам ,защото съм момиче ,а просто ,защото не е хюманно ;) :shock: :x

Wrathchild
07-02-2008, 19:32
Ще разберете и вие някой ден, че хора, които не си подхождат 1 бебе не може да ги свърже.

I_Know
07-02-2008, 19:47
MOLQ OTGOVORETE 4ESTNO VIPROSA MI E K!M MOM4ETATA I M!JETE : MOJETE LI DA ZABREMENEETE EDNO MOMI4E ILI EDNA JENA I DA Q OSTAVITE DA PLA4E ZAD VAS S DETE

т.7
krem4et0


Сладурче, не си мисли за толкова напред...Пък да ти кажа те хората за това са ги измислили тия презерватива ;) Хем да се предпазите от някоя болест..хем да не се получи някой ревящ "гаф". 8-) 8-) 8-) Има всякакви видове презервативи....така че я идете и си купете няколко вида (ако изобщо са е***е 8) ) и не са правете на много смели, щото после и ти и приятелката ти ще ревете ;) 1-во ,ти, щеш не щеш ще я вземеш за жена (кат видиш баща й с бухалката в ръка :smt065 ), пък тя ще се чуди къде да си завре главата (щото ще е бременна на няма и 18 (предполагам))

П.С. - Голям цирк ще сте :-P :razz: :-P

miShle
07-02-2008, 21:43
Да, мога, особено ако детето е нежелано. Това, че по един, или друг начин съм забременил някоя дама, било то и приятелката ми, по никакъв начин не ме връзва за нея. То по тая логика е извратено и да се изоставят жени с деца под 18 години, ама малко ли разводи има? Много зависи от ситуацията, първосигналните реакции, че това било недопустимо и глупаво - у лево! В повечето случаи наистина е тъпо, но определено има ситуации, при които по никакъв начин не съм длъжен да оставам с майката на детето си, още повече ако съзнателно не желае да маха детето, а аз например искам. 8)

Знех си ,че ако отворя тая тема само ще се ядосам. Пожелавам ти го тфа и майката да ти го натресе това дете обаче..да видим още ли ще се правиш на толкова отворен ... Тъпанари навсякъде .. :? :?

I_Know
07-02-2008, 22:15
Да, мога, особено ако детето е нежелано. Това, че по един, или друг начин съм забременил някоя дама, било то и приятелката ми, по никакъв начин не ме връзва за нея. То по тая логика е извратено и да се изоставят жени с деца под 18 години, ама малко ли разводи има? Много зависи от ситуацията, първосигналните реакции, че това било недопустимо и глупаво - у лево! В повечето случаи наистина е тъпо, но определено има ситуации, при които по никакъв начин не съм длъжен да оставам с майката на детето си, още повече ако съзнателно не желае да маха детето, а аз например искам. 8)

Знех си ,че ако отворя тая тема само ще се ядосам. Пожелавам ти го тфа и майката да ти го натресе това дете обаче..да видим още ли ще се правиш на толкова отворен ... Тъпанари навсякъде .. :? :?

+1... :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

spiderka
07-02-2008, 22:37
това да оставиш жена,още по-малко пък момиче с дете зад гърба си е най-грозното и долно нещо,което един мъж може да направи.Ако е жена-може да се оправи някак,но ако е момиче---може да промени коренно живота си.

NiddHogg
07-03-2008, 14:51
знам че момичето ще страда но помислете примерно аз както съм наа на 16 години и направя на някоя дете и тя примерно на тази възраст какво да правя ?
1-ви случай решавам да нея напускам и ражда детето помислете че трябва да спра училище и цел живот да работя за мизерни пари то детето ще е сигурно недоразвито некак си смисъл че сме по малки не са ни развити организмите това означава че за тези 2мата който са направили бебето животът който са искали е свършен а ти си те първа на 17 години почваш да озряваш на тая възраст и да се натресе дете просто животът ти се съсипва
2-ри случай Зарязваш момичето даваш и съвет да направи аборт примерно ще разделите парите за аборта ще кажете на вашите тогава няма да има такъв проблем може би ще се разделите но голяма работа тогава животът продължава и няма проблем. КФО ТОЛКО ?!
От друга страна до голяма степен са виновни и момичетата ако спят със някой за 1ви път (по този начин най-често се получават нежелани бременности) закфо не му кажат 3-4 пъти преди да правят нещо да го извади накрая да внимава че я е страх и да пие противозачатачни тогава няма да има такива проблеми и ще бъдеш спокоен и щастлив :smt023

keep_smiling
07-03-2008, 15:42
(аз макар и момиче ще си отговоря :D )
всичко може, искаме не искаме, смятаме за редно или не, въпроса е реторичен...

saltbaby
07-03-2008, 18:16
трябва да е егати абдала ,за да го направи мъж това ...

cnvrs44
07-03-2008, 18:19
Пълен абсурд,никога за нищо ! :-x

DjuDjiTo
07-03-2008, 18:46
знам че момичето ще страда но помислете примерно аз както съм наа на 16 години и направя на някоя дете и тя примерно на тази възраст какво да правя ?
1-ви случай решавам да нея напускам и ражда детето помислете че трябва да спра училище и цел живот да работя за мизерни пари то детето ще е сигурно недоразвито некак си смисъл че сме по малки не са ни развити организмите това означава че за тези 2мата който са направили бебето животът който са искали е свършен а ти си те първа на 17 години почваш да озряваш на тая възраст и да се натресе дете просто животът ти се съсипва
2-ри случай Зарязваш момичето даваш и съвет да направи аборт примерно ще разделите парите за аборта ще кажете на вашите тогава няма да има такъв проблем може би ще се разделите но голяма работа тогава животът продължава и няма проблем. КФО ТОЛКО ?!
От друга страна до голяма степен са виновни и момичетата ако спят със някой за 1ви път (по този начин най-често се получават нежелани бременности) закфо не му кажат 3-4 пъти преди да правят нещо да го извади накрая да внимава че я е страх и да пие противозачатачни тогава няма да има такива проблеми и ще бъдеш спокоен и щастлив :smt023

при 2рия случай .. я си представи тя да направи аборт обаче да стане нещо и да се осъкати и да не може да има деца..... кво става тогава.... ? и все пак наистина е по-добре аборт.......... аве най-добре е да се ползват ПРЕДПАЗНИ СРЕДСТВА.... като ПРЕЗЕРВАТИВИ и ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИ.... оф... ей за тва още ме е страх да прая секс... заради някви такива "гафове" ....