PDA

View Full Version : солариум



amitq
05-29-2008, 17:11
зна4и една фр. е решила утре да иде на солариум понеже й е най-свободния ден в седмицата, оба4е изненадващо й дойде днес, има ли някаква опасност да иде не съм много запозната със солариумите та някой който ходи от доста време може да даде съвет4ета мерси много

angelcheeee_93
05-29-2008, 17:27
za solariuma dokolkoto znam e mqsto za obrazuvane na ten i e dosta gore6to ,6tom e gore6to zna4i tam nqma i voda,zatova mislq,4e nqma ot kakvo da se pritesnqva.

BeboP
05-29-2008, 17:51
Лекарите категорично забраняват на бременни и кърмещи жени да посещават солариум, а също и по време на менструалния цикъл...

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-29-2008, 17:54
Po - dobre i za po - sigurno da ide, kogato i svurshi. ;)

laila_94
05-30-2008, 10:28
споко ходила съм докато съм била в цикъл нишо няма да и стане

TopTa
05-30-2008, 14:35
sigurno ni6to nqma da ii stane, no nqkoi momi4eta ne sa hi4 v forma kogato im doide i moje da im prilo6ee :? moje bi prosto trqbva da otide s nqkoi.

Kurvata
05-30-2008, 16:50
Аз също утре трябва да ходя на солариум и то за първи път :oops: Някой от вас,който вече е ходил може ли да ми каже колко мин. трябва да стоя първия път..може би около 5 ще е добре,за да не изгоря,чувала съм също,че не трябвало да съм с грим,с бански ли трябва да съм :? Съжалявам,че малко се отклонявам от темата,но не ми се иска да пускам нова и затова реших да питам,та който знае повече да пише :wink:

sweet_bubka
05-30-2008, 22:53
И аз съм ходила като сам била в цикъл.Слагам един тампон и готово пак сам си голичка

а относно V!P_sL@DuR@Nk@_ Отначало е хубаво 5 минути и трябва да си купиш специялно кремче за солариум.А относно грима ако имаш ФДТ или пудра трябва да си го махнеш иначе спиралата не пречи,а и задължително трябва да си свалиш металните неща по теб(обеци,пръстени... и т.н.) Аз влизам чисто голичка за да мога да почернея навсякъде и на теб го препоръчвам

Spider4eto
05-30-2008, 22:55
преди бях пуснала тема за солариумите и се забранява ходенето на солариум по време на бременност или менструален цикъл

WhO's`ThAt`GiRl
05-30-2008, 22:57
Аз също знам, че е забранено да се ходи по време на на бременност или цикъл.

white_chik
05-31-2008, 05:46
Забранено,не е,но не е препоръчително.Аз лично се пека по бельо,защото солариумът все пак си е облъчване,но всеки си знае за себе си.

Kurvata
05-31-2008, 07:31
И аз съм ходила като сам била в цикъл.Слагам един тампон и готово пак сам си голичка

а относно V!P_sL@DuR@Nk@_ Отначало е хубаво 5 минути и трябва да си купиш специялно кремче за солариум.А относно грима ако имаш ФДТ или пудра трябва да си го махнеш иначе спиралата не пречи,а и задължително трябва да си свалиш металните неща по теб(обеци,пръстени... и т.н.) Аз влизам чисто голичка за да мога да почернея навсякъде и на теб го препоръчвам
Благодаря ти за отговора sweet_bubka :) Значи тва за грима ще го имам в предвид,защото аз принципно не излизам от нас без грим :oops: А задължително ли е и лицето да пека или за него има някакви други лампи :?

sweet_bubka
05-31-2008, 08:11
лампите в солариума са едновременно за лицето и тялото,но единствената разлика е че на лицето са по-силни ,поне в солариумите в които съм ходила аз

sweatkiss
05-31-2008, 08:11
ами то си има едни специални очила в солариумите затова по добре и лицето си печи...