PDA

View Full Version : забелязали ли сте?



olive_oil
05-29-2008, 17:40
Въпроса ми е главно към момичетата, но може би и момчетата ще имат какво а кажат. Та на въпроса - забелязали ли сте,че понякога някои момчета украсяват историите, които твърдят че им са се случили. Говоря не за деца, а за мочметата вече в пубертета. Това ми се струва доста глупаво, но не съм много директен човек и все се въздържам от думите "да бе, се едно" и те така си мислият, че им вярвам :o :o :o :o :shock:
Вие имате ли такива познати? За какво най-често преувеличават? Около мен лично темата е главно как е пребил някого, а оня е седял без гъг да каже. Мн глупаво. А какво правите в тези ситуации?

krisi_bep
05-29-2008, 19:23
:lol:онзи ден за последно попаднах на такъв индивид 8-) но той разказваше как съученикът му пребил друг негов съученик 8-) ммм и той си е бил просто наблюдател..какво да кажа...не ми пукаше много,много за това...изслушах го,все пак...ама той понякога си е такъв,какво да го правя :) но преувеличава истории,на които е присъствал,по рядко тези,в които е участвал..абе всеки си е различен..как да кажа,някои така обичат..хмм...нещо не ми върви свързано мисълта 8-)

5StaR
05-29-2008, 19:25
Що няма отговор - Рядко споделям преживяванията си?

Escarina
05-29-2008, 19:26
Момичетата също преувеличават. Всеки преувеличава понякога.

chocoleptic
05-29-2008, 19:28
Що няма отговор - Рядко споделям приживяванията си?
+1 в повечето случей е досадно . Разказвам само при нещо найстина интересно ..

ArTanDra
05-29-2008, 20:47
Всеки преувеличава наистина и имам такива познати , но просто съм им свикнала и не приемам всичко казано от тях за "чиста монета". А момчетата най - много се хвалят колко км/ч вдига колата им направо като чуя вече се изнасям от масата... :D

Shadow_Walker
05-29-2008, 21:22
Да, познавам такива индивиди.
Да преувеличават - техен си проблем.То си личи в крайна сметка кое е измислица.

evil_lady_in_black
05-30-2008, 05:33
Аз лично споделям само по-маловажните неща . Защото наистина дълбоките тайни би трябвало да си останат в човек завинаги . Поне според мен :)

VerryBerry
05-30-2008, 07:22
Ами..не съм попадала на такива момчета,които си украсяват историите,а лично за себе си-споделям само най-важното,някои факти и подробности си оставям за себе си :)

Number32
05-30-2008, 07:25
Vseki e preuveli4aval, ne moga da priema, 4e vseki e kazval samo istinata. Tova go previm nie mom4etata, a i momi4etata s cel da stanem po-interesni i da se haresame pove4e na drugiq. Moje da se preuveli4ava, no ne mnogo, 4e 4ak da mu stane sme6no na sybesednika kakvo gluposti rysi6. I az sym preuveli4aval, no v ramkite na dopustimoto.

Slawi92
05-30-2008, 08:10
Що няма отговор - Рядко споделям приживяванията си?
+1 в повечето случей е досадно . Разказвам само при нещо найстина интересно ..+2

Lucho
05-30-2008, 09:16
Споделям винаги когато има нещо интересно и понякога дори преувеличавам, нали трябва да ме милсят за готин човек

sexa_na_kompleksa
05-30-2008, 11:55
Сигурно ми се е случвало да преувилича, но едва ли е било умишлено.
Иначе споделям с две приятелки и понякога с братовчедка ми, когато е тук, на него мога да кажа най-личните си мисли, без дори да се замисля. Понякога, когато няма на кого да кажа, споделям и с приятели от Интернет, които знам, че няма да злоуотребят. :)

BeboP
05-30-2008, 14:33
Хах... Ами какво правя... Просто се забавлявам 8-) Слушам, слушам, ама едва се сдържам да не прихна в смях...
Поне да знаеха как да лъжат... :-D

soul1199
05-31-2008, 08:48
az mn rqdko preyveli4avam,no poznavam edno mom4e i edno momi4e,koito si ykrasqvat nqkoi raboti/i nikoi ne im vqrva,6ot si li4i,4e preyveli4avat/i taka,izsly6vam gi i tolkova :) ,a pak az si spodelqm s bff to vsi4ko i mn si q obi4kam :)