PDA

View Full Version : Облекло за завършването



*...I Love You...*
05-29-2008, 18:05
Дайте снимчици или някой сайт в който има моделчета на дрехи подходящи за завършване на 8 клас. Нещо като например пола, сандали и потниче и т.н. Да не е много официално нито много спортно. Абе по-елегантно и все пак тийн :)

valentinka_1990
05-29-2008, 18:18
Е какво му е толкова специалното на завършването на 8ми клас?Нима ще си купиш дрехи специално за това?Всяка година е едно и също,отиваме само да си вземем бележниците и да си кажем едно чао с учителите.Миналата година като завършихме почти всички бяхме с плажни ролки и отдолу с бански,защото след това ходихме на басейн.Ако отидеш съвсем нормално облечена,няма да те наплюят :)

*...I Love You...*
05-29-2008, 18:30
Щом питам значи ми трябва. Завършвам 8ми клас > основно образование и се разделям със стария си клас и всеки поема по своя път. Ще ходим на ресторант вечерта така, че... не върви да хукна по плажна рокля и бански :х

valentinka_1990
05-29-2008, 18:32
Не съм казала да отидеш по бански,дадох ти просто пример.Не е нужно да ми говориш така.

*...I Love You...*
05-29-2008, 18:33
Не бе аз ти говоря съвсем спокойно не съм искала да прозвучи грубо. Исках да ти кажа, че както ти си даваш своя пример аз също давам. Не върви да отида на изсикан ресторант с потник и къси гащи и джапанки.

valentinka_1990
05-29-2008, 18:38
ок :) Виж сега,съобрази си гардероба със случая,виж какво имаш и съчетай така нещата,че да не си все едно имаш бал,но да не си и като за дискотека.Пример:100% имаш дънки,незная дали носиш високи обувки,но ако е така си ги обуй,ако не пробвай с някои по неежедневни и някое по различна блузка от рода на модерните сега сатенени с голямо деколте или гол гръб.

*...I Love You...*
05-29-2008, 18:45
Аз имам много, но не стават за този случей. Сега ще си вземам сандалки със средно висок ток колебая се между черни или жълти. Потници бол у дома, ама ... решила съм да съм с бяла пола, къса или средно дълга около педя и половина над коляното и да е подвита отдолу викат им тип балон май. Мама си зе такава черна сатенена аз искам да не чак толкова официална и да не е черна - друга материя и бяла и некъф жълт потник - имам такъв обаче тои е такъв модел http://www2.victoriassecret.com/images/prodlgvw/V272714_CROP1.jpg изчистен и не ходи с пола този модел и така... и търся в нета некви подобни дрехи

valentinka_1990
05-29-2008, 18:48
Ми да ти кажа потничето е идеално за дънки,но щом не искаш...А защо не пробваш с дънкова пола?
Наистина този модел потниче не подхожда на пола балон,но на дънкова или някоя прилепнала ще ходи.

*...I Love You...*
05-29-2008, 18:51
Щото по магазините каквито и дънкови поли да гледам все са адски тъпи - некви светло сини демодета и новите модели пак са ми тъпички. Пък и искам да ми е по удобно, щото дънкова пола разкроена абсурд да си взема, а с тая тясната незнам как ще издържа :D

А дънки не искам защото цяла година с дънки и панталони омръзна ми вече,а и кой знае каква жега ше е

valentinka_1990
05-29-2008, 18:54
Знаеш ли какво,излез и си купи една рокличка.ТРака поне не ти е нужно да купуваш и куп други работи като горната част на облеклото да си пасва с долната.Аз миналата година се чудех какво да си взема за рождения ми ден и накрая си взех рокличка и става и за кафета,и за дискотеки, и за ресторанти. :)

*...I Love You...*
05-29-2008, 18:56
Да но съм си наумила тва да е отделно, че вчера видях 1 мацка тей облечена и много ми хареса и сега никой и нищо на света не може да ме разубеди :D

xXxScreamxXx
05-29-2008, 18:58
мила само 1 съвет каквото и да си купиш то НЕКА НЕ БЪДЕ ЖЪЛТО !! :D :D .. просто по си4ки магазини тфа има .. даи го класика 4ерно или бяло :)

*...I Love You...*
05-29-2008, 19:01
Мамка муу ще си взема щото ми ходи многоо не защото го има навсякъде :P като такси съм :D ne bzk
julto da e eee

love_veselka
05-29-2008, 19:02
Знаеш ли какво,излез и си купи една рокличка.ТРака поне не ти е нужно да купуваш и куп други работи като горната част на облеклото да си пасва с долната.Аз миналата година се чудех какво да си взема за рождения ми ден и накрая си взех рокличка и става и за кафета,и за дискотеки, и за ресторанти. :)

+1 По магазините има много сладки роклички с панделка под бюста,седи мн хубавко.

xXxScreamxXx
05-29-2008, 19:03
ем ти си решаваш , ама (нищо ли4но ) за мене тфа е кат : поредната оФца В стадото :D :D миналта година що никои не носеше жълто а ся си4ки луднаха по него .. мсешно става ве4е :lol: :lol: поне на мен ми е :D

*...I Love You...*
05-29-2008, 19:05
da i na men po centura si4ko e julto kato minzuhar4eta no az si go vzemam za6toto mn mi hodi i iskam da izlegjdam dobre ina4e e sujtata rabota kato min godina s 4ervenot..zimata s lilavoto :D

xXxScreamxXx
05-29-2008, 19:09
ем то тфа щот Сички искат да са УникаЛнииии :lol:

*...I Love You...*
05-29-2008, 19:13
da :D :D

xXxScreamxXx
05-29-2008, 19:15
ама нали знаеш 4е ти си в тяхната група :lol: :lol:

*...I Love You...*
05-29-2008, 19:16
nemzzz az ti kazah 6to.. i min godina si nosih julto i po min i po po min pak akto be6e moderno ;)

xXxScreamxXx
05-29-2008, 19:19
nemzzz az ti kazah 6to.. i min godina si nosih julto i po min i po po min pak akto be6e moderno ;)


ТО НЕ Е МОДЕРНО ПРОСТО ЗА ТАКОВА СТЕ ГО ВЪЗПРИЕЛИ ...
пусни си някои тв канал .. (така ф за мода иам предвид) и съм сигурна 4е на дали ще има някфи ярко жълки парцали ;)


В БГ модата е таф което е по магазините .. ако следвашия месец пуснат сутен с една 4ашка дали няма сяко 2ро моми4е да има такъв ... :lol: :lol: (примера наистина беше тъп )

*...I Love You...*
05-29-2008, 19:20
ne be to si e taka az ti kazah iskam julto za6toto adski mn mi hodi

xXxScreamxXx
05-29-2008, 19:22
ем ти си решаваш ;)

nikol4eto0o0o
05-30-2008, 03:20
za oficialna ve4erq jultiq cvqt e ciganski ili selski + tfa mn 6te se nabiva na o4i a i kato go ima po vsi4ki magazini si4ki 6te idat v julto budi po originalna i idi v dr cvqt 8)

ElisaDay
05-30-2008, 07:43
Ама аз сега и да ти давам снимки едва ли ще тръгнеш да си купуваш рокли по нета!Най- добре излез по магазините разходисе , разгледай и си купи няква рокличка :)