PDA

View Full Version : Продухване



miloty
05-29-2008, 18:33
kfo e to4ny produhvanety kak izglejda nqkoy mojili da mi pokaji nqkakva snimka s produhvane na kosa molq vi mno e spe6nyy pls pomognete

т.1 и т.7
krem4et0

xXxScreamxXx
05-29-2008, 19:01
по темата нищо не знам .. само 4е тфа не е правилния раздел ;)

love_veselka
05-29-2008, 19:31
kfo e to4ny produhvanety kak izglejda nqkoy mojili da mi pokaji nqkakva snimka s produhvane na kosa molq vi mno e spe6nyy pls pomognete

т.1 и т.7
krem4et0


нещо не те разбрах.Да не става въпрос за издухване,че моята фризьорка казва така когато ще ми оформя косата със сешоар

sodomicdream
05-29-2008, 21:20
Точно тази дума, която употребяваш всъшност представлява процедура, която се прави с цел отпушване на ушите. Вкарват ти едн тръбичка в заболялото се ухо а другият край на тръбичката е в ухото на лекаря. Взима се един гумен балон и ти се вкарва въздух през носа. От теб се иска да казваш "р". Целта е да започне да се чува пукане.
Да ти кажа.. не е особено приятно усещането :?

Sladyranna
06-01-2008, 07:30
ахахах ми напраскай си косата с лак за коса и отиди на силен вятър за 10 мин.
После пиши дали резултата ти е харесал, да пробвам и аз!!!

donkihot
06-01-2008, 07:36
kfo e to4ny produhvanety kak izglejda nqkoy mojili da mi pokaji nqkakva snimka s produhvane na kosa molq vi mno e spe6nyy pls pomognete

т.1 и т.7
krem4et0


нещо не те разбрах.Да не става въпрос за издухване,че моята фризьорка казва така когато ще ми оформя косата със сешоар


и аз мисля,4е става дума за продухване със сешуар,макар 4е му викат издухване...