PDA

View Full Version : Раздвоена,тъпа и тъжна.



_siXth`sEnSe_
05-29-2008, 19:15
Здравейте ...

От около 6 месеца тихо си страдам по едно момче..оная вечер под въздействие на бирата се целунахме и оттогава съм адски объркана.. той ходеше с една моя приятелка,после скъсаха,после пак ходиха и сега не ги знам.Днес се бяхме разлигавили и той ме подкани да го целуна,но ... аз забих и не казах нищо,нито направих нещо...адски много ме е яд...Толкова за него.
Преди около 3 седмици пък имах по-близки отношения с едно друго момче..той е адски симпатичен и сърдечен човек и се гушкахме,говорехме си нежно и т.н. .. оттогава мина доста време и забравих онези вечери..но днес пак се видяхме и повторихме всичко..аз чувствах,че не трябва да го правя,че не е редно и че Г.(пърия,за който казах) ще ни види,но въпреки това се оставих.. После като се върнах при Г. на горните стълби (бяхме на 3 групи от по 5-6 човека и се опитвах да обърна внимание на всички) и Г. каза "Защо прескачаш непрекъснато от там до тука?Батко ти май не ти пусна хаха"
Ей тея думи..ме убиха.Преди това си знаех,че той не ме харесва(Г.) и въобще не се надявах на нещо,но го каза с такъв ревнив тон,че ми стана мн гадно ... сякаш му е станало поне малко кофти като ни е видял.А аз не исках да става така ;(

Обобщено: раздвоена съм и съм тъжна от този факт.Моля за съвет :(

Exsanguination
05-29-2008, 19:20
знаеш ли го де живее?звъниш на вратата,с малко сълзи в очите и го целуваш като отвори
П.П. ако не отвори той,твой си проблем

Exsanguination
05-29-2008, 19:28
или Годжи :D

_siXth`sEnSe_
05-29-2008, 19:30
Бе всъщност е Галин,ама айде :-D Благодаря за първия пост :)

vvs_go
05-29-2008, 21:19
да о6те малко галена

mrssmith
05-29-2008, 21:29
Не му показвай, че се дразниш от реакциите му, така само го караш да се гордее със себе си. Не му обръщай внимание, ако те бъзика, не ми се струва да има сериозни намерения към теб...Успех! :smt056