PDA

View Full Version : едно момиче...



Big_JoJo
05-29-2008, 21:25
Харесвам едно момиче но ми е трудно да и го покажа... ( притеснявам се като съм с нея) а и от друга страна нейната най-добра приятелка е и моя приятелка(която ни запозна) и те постояно са 2те... И даите варианти как да процедирам и с моята любов и нейната приятелка :oops: 8-) и как да се отпусна като съм с нея и как да разбера дали и тя иска да се получи нещо между нас ? :) :D
Ще оценя сяка помощ :grin:

Mu7k0
05-29-2008, 21:28
Утиаш без много да те е*е и й викаш : Маце, мн си готяна ай ми станеш гадже ва! 8) 1 път като пробвах ми набиха един шамар :razz:

Mu7k0
05-29-2008, 21:36
Утиаш без много да те е*е и й викаш : Маце, мн си готяна ай ми станеш гадже ва! 8) 1 път като пробвах ми набиха един шамар :razz:

идол. така трябва...


едит: отвърна ли на удара 8-) 8-)
направих са на кавалер... тя ме шибна па аз седя и я гледам 8-)

Mu7k0
05-29-2008, 22:04
Утиаш без много да те е*е и й викаш : Маце, мн си готяна ай ми станеш гадже ва! 8) 1 път като пробвах ми набиха един шамар :razz:

идол. така трябва...


едит: отвърна ли на удара 8-) 8-)
направих са на кавалер... тя ме шибна па аз седя и я гледам 8-)


и те така... ТУНАИТ УИ ДАИЛ ИН ХЕЛ! е това и кажи 8-)


гледаш я като бебе - лампа а ? а ? еи... мушморок си ти ей 8-)
:razz:

gazar
05-30-2008, 04:19
Харесвам едно момиче но ми е трудно да и го покажа... ( притеснявам се като съм с нея) а и от друга страна нейната най-добра приятелка е и моя приятелка(която ни запозна) и те постояно са 2те... И даите варианти как да процедирам и с моята любов и нейната приятелка :oops: 8-) и как да се отпусна като съм с нея и как да разбера дали и тя иска да се получи нещо между нас ? :) :D
Ще оценя сяка помощ :grin:
попитаи приятелката ти дали може да пита твоита лубов дали има интерес кам теб или не

Number32
05-30-2008, 06:30
I az sym syglasen s неЗнаен. Pomoli priqtelkata si da q popita kakvo misli za teb, dali i dopada6, no da ne byde direktna - "Haresva6 li go iska6 li da stanete gadjeta". Prosto q pomoli da "ogleda terena" Tova e moqt syvet i sled kato polu4i6 otgovor, ti sam 6te re6i6 kakvo da pravi6.

Slawi92
05-30-2008, 07:43
и как да се отпусна като съм с нея

вече е обсъдено , преди разговор с въпросното момиче от 150-250 гр. алкохол и ще си кажеш всичко което ти е на сърце+1 samo da ne useti 4e si pil 6toto nqma da e golqm uspeha :) kazvam ti go ot li4en opit :oops:

Big_JoJo
05-30-2008, 10:23
хех благодаря ще провам какво ще стане.. А как примерно да деиствам ако момичето което харесвам почва да се отръпва заради тва че се притеснявам кат съм с нея. освен варианта с алкохола :D

trayana
05-30-2008, 10:49
ами пич отиваш при нея и й казваш за чувствата си,ако те харесва ОК ако не я за**и! :grin:

mir4ovski
05-30-2008, 10:49
Утиаш без много да те е*е и й викаш : Маце, мн си готяна ай ми станеш гадже ва! 8) 1 път като пробвах ми набиха един шамар :razz:

s pravo e bil shamara...po temata...predlagam da q izdebne6 nqkoi put sama i da si i kaje6 si4ko iskreno... :-)

Ivalinka
05-30-2008, 12:12
кажи и :) дано те харесва

JustBecko
05-30-2008, 12:23
И аз съм за варианта с приятелката на не3наен ...Ако пък не те харесва, не я зае*авай винаги можеш да я накар да те харесва по свой си начин :oops:

GregoryHouse
05-30-2008, 12:48
Пич начина е един...скачай в морето...ако не опиташ нема да разбереш...тва с приятелката е тъпо действай направо...

soul1199
05-30-2008, 16:33
хех благодаря ще провам какво ще стане.. А как примерно да деиствам ако момичето което харесвам почва да се отръпва заради тва че се притеснявам кат съм с нея. освен варианта с алкохола :D
eh,kak 6e se otdrapne e,nqma,kvo ot tva,4e si pritesnen,nqa takiva raboti,i az ne sam saglasna s tva za alkohola,kat ta vidi o6e 6e se razkara,ae yspeh i pi6i,ko e stanalo

Big_JoJo
05-31-2008, 16:47
хех благодаря ще провам какво ще стане.. А как примерно да деиствам ако момичето което харесвам почва да се отръпва заради тва че се притеснявам кат съм с нея. освен варианта с алкохола :D
eh,kak 6e se otdrapne e,nqma,kvo ot tva,4e si pritesnen,nqa takiva raboti,i az ne sam saglasna s tva za alkohola,kat ta vidi o6e 6e se razkara,ae yspeh i pi6i,ko e stanalo

Почна да ми говори и да ми обръща все по малко внимание , пък и понякога отклонява предложенията ми да се видим....
Преди тя ме търсише в скаип а сега и не отговаря в повечето случеи... Трява ли се аз да я търся... ? И се чудя как ще реагира ако си променя драстично дърйанието към нея. В смисал че от притесниетлен да почна да я базикам леко и такива закачки и да се отпусна с 2 думи...

Вие как бихте реагирали момиченца :D

p.p. Не искам да я губя....

soul1199
06-01-2008, 08:50
хех благодаря ще провам какво ще стане.. А как примерно да деиствам ако момичето което харесвам почва да се отръпва заради тва че се притеснявам кат съм с нея. освен варианта с алкохола :D
eh,kak 6e se otdrapne e,nqma,kvo ot tva,4e si pritesnen,nqa takiva raboti,i az ne sam saglasna s tva za alkohola,kat ta vidi o6e 6e se razkara,ae yspeh i pi6i,ko e stanalo

Почна да ми говори и да ми обръща все по малко внимание , пък и понякога отклонява предложенията ми да се видим....
Преди тя ме търсише в скаип а сега и не отговаря в повечето случеи... Трява ли се аз да я търся... ? И се чудя как ще реагира ако си променя драстично дърйанието към нея. В смисал че от притесниетлен да почна да я базикам леко и такива закачки и да се отпусна с 2 думи...

Вие как бихте реагирали момиченца :D

p.p. Не искам да я губя....
emi tq taz,kvo iska,takam emi ne i dosagdai mnogo,no pak i ne q ostavqi,ako iska6 po4ni ne6o da sa zaka4ate,tam,kakto ti kaza da sa otpusne6,tva momi4e na kolko godini e?

i_hate_you_but_i_love_you
06-01-2008, 10:06
Еми питай я що прай тей.. Не е дошъл края на света :?

Obsession
06-01-2008, 10:14
Вариянта с приятелката е най-лошият възможен 8) Те са най-добри приятелки, казват си всичко. Ще те обсъдят едно хубаво просто и заедно ще решат аккво да те правят 8-) Защо да се лъжем - така е. Или действай сам или продължавай да стоиш и да гледаш, ама едва ли това те удовлетворва. А за алкохола... да не вземеш да се натаралянкаш и гледай после пословичен успех сред противоположния пол! Направо е отвратително някой да ти вони на алкохол и да ти се натиска!

жУси
06-01-2008, 11:12
Действай сам и деректно!

Chefinkaaa
06-01-2008, 11:26
Само напред... да не ти пука кво мисли приятелката й важното е твойто момиче да мисли хубави работи .. пк те ша се разберат... аа и според мен тва с алкохола лично на мен ако едно момче дойде и земе да се обеснява.. при положние, че е на градус.. ще си помисля, че е от алкохола.. и че не е искрен.. :D .. щото от личен опит... като дойде едно приятелче.. и ми каза .. "мн. ма кефиш, от много време съм си та набелязал тва онва.." бях склонна да повярвам ако не беше залитнал... :lol: и така...можеш да се отпуснеш според мен и без алкохол.. или мъничко, колкото да ти даде кураж...щото по принцип.. някой като е притеснен .. "ох чай да пийна още малко.. щото май не ме е отпуснало още.. " и се натаралянкват... без да се усетят

таа така.. аз мога да кажа.. само напред и сам.. :-P :lol: :lol:

evelinka1122
06-01-2008, 11:39
Действай сам и деректно!
научно доказано :D

Big_JoJo
06-01-2008, 21:58
[/quote]
emi tq taz,kvo iska,takam emi ne i dosagdai mnogo,no pak i ne q ostavqi,ako iska6 po4ni ne6o da sa zaka4ate,tam,kakto ti kaza da sa otpusne6,tva momi4e na kolko godini e?[/quote]

10ти клас сме и 2мата



chocolate`kiss
МнениеПуснато на: Нед Юни 01, 2008 1:14 pm Заглавие:
Вариянта с приятелката е най-лошият възможен Cool Те са най-добри приятелки, казват си всичко. Ще те обсъдят едно хубаво просто и заедно ще решат аккво да те правят Cool Защо да се лъжем - така е. Или действай сам или продължавай да стоиш и да гледаш, ама едва ли това те удовлетворва. А за алкохола... да не вземеш да се натаралянкаш и гледай после пословичен успех сред противоположния пол! Направо е отвратително някой да ти вони на алкохол и да ти се натиска!

Аз вече казах на нейната приятелка ,че си я харесвам и не получих много добра реакция...За което излезе права ....
И ся са чудя как да опраям нещата, щото от прочетеното из форома разбрах че колкото повече отклонява предложенията ми , толкова по малко ме харесва... И зе да ми става много кофти...
И сега зех по скаипа да се даржа по свободно с нея но тя не реагира и го кара по стару му ....

HornyBitchTriesHarder
06-01-2008, 22:01
Харесвам едно момиче но ми е трудно да и го покажа... ( притеснявам се като съм с нея) а и от друга страна нейната най-добра приятелка е и моя приятелка(която ни запозна) и те постояно са 2те... И даите варианти как да процедирам и с моята любов и нейната приятелка :oops: 8-) и как да се отпусна като съм с нея и как да разбера дали и тя иска да се получи нещо между нас ? :) :D
Ще оценя сяка помощ :grin:

Кофти ситуациа, по-добре пробва да кажеш. Ще се учудиш колко лесно е понякога след като се каже проблема 8)

The Angel
06-01-2008, 22:04
mi ako naistian proqvqva interes k1m teb ti sam 6te razbere6 smis1l tq tka ili ina4e s nqkoi jest ili dyma se 6te se izdade :) a ako naistina mn q xaresva6 prosto i kaji tva e nai dobroto re6enie po dobre e da znae otkolkoto da sedi v nevedenie :) :) :) YspeX :P

TheNewReligion
06-01-2008, 22:42
I az sym syglasen s неЗнаен. Pomoli priqtelkata si da q popita kakvo misli za teb, dali i dopada6, no da ne byde direktna - "Haresva6 li go iska6 li da stanete gadjeta". Prosto q pomoli da "ogleda terena" Tova e moqt syvet i sled kato polu4i6 otgovor, ti sam 6te re6i6 kakvo da pravi6.
Това не е добра идея ! Всичко трябва да стане без посредници , които могат да кажат каквото си пожелаят след като питат момичето ! Питай я направо ! Така ще си сигурен в това , което ти казва ! :)

Ou7taControL
06-02-2008, 05:34
1во- премахни срамът..
2ро- излизай с нея и с приятелката и.. общувайте повече..
3то- дръж се мило с нея, прави и намеци с поведението си че имаш симпатии към нея
4то- ако и тя те харесва 100% ще си проличи :)

BOOK_FAN
06-02-2008, 07:10
Утиаш без много да те е*е и й викаш : Маце, мн си готяна ай ми станеш гадже ва! 8) 1 път като пробвах ми набиха един шамар :razz:

идол. така трябва...


едит: отвърна ли на удара 8-) 8-)
направих са на кавалер... тя ме шибна па аз седя и я гледам 8-)
:? :?

Spiderm@n
06-02-2008, 08:22
Хм, според мен спри да и обръщаш внимание за известно време, и виж как ще почне да реагира, когато те види.

soul1199
06-02-2008, 08:39
Утиаш без много да те е*е и й викаш : Маце, мн си готяна ай ми станеш гадже ва! 8) 1 път като пробвах ми набиха един шамар :razz:

идол. така трябва...


едит: отвърна ли на удара 8-) 8-)
направих са на кавалер... тя ме шибна па аз седя и я гледам 8-)
:? :?
:-D :-D :-D

sasha_90
06-02-2008, 09:52
Накарай общата ви приятелка да ви сватоса. :-D

Chefinkaaa
06-03-2008, 12:45
emi tq taz,kvo iska,takam emi ne i dosagdai mnogo,no pak i ne q ostavqi,ako iska6 po4ni ne6o da sa zaka4ate,tam,kakto ti kaza da sa otpusne6,tva momi4e na kolko godini e?[/quote]

10ти клас сме и 2мата



chocolate`kiss
МнениеПуснато на: Нед Юни 01, 2008 1:14 pm Заглавие:
Вариянта с приятелката е най-лошият възможен Cool Те са най-добри приятелки, казват си всичко. Ще те обсъдят едно хубаво просто и заедно ще решат аккво да те правят Cool Защо да се лъжем - така е. Или действай сам или продължавай да стоиш и да гледаш, ама едва ли това те удовлетворва. А за алкохола... да не вземеш да се натаралянкаш и гледай после пословичен успех сред противоположния пол! Направо е отвратително някой да ти вони на алкохол и да ти се натиска!

Аз вече казах на нейната приятелка ,че си я харесвам и не получих много добра реакция...За което излезе права ....
И ся са чудя как да опраям нещата, щото от прочетеното из форома разбрах че колкото повече отклонява предложенията ми , толкова по малко ме харесва... И зе да ми става много кофти...
И сега зех по скаипа да се даржа по свободно с нея но тя не реагира и го кара по стару му ....[/quote]

:neutral: nz.. kolko dobri fr sa dve4kite.. oba4e.. na men taka "nai -dobra priqtelka " taka se izgavri .. :? haresva6e mom4eto .. to haresva6e men .. ama nali se znaeha ot mn vreme.. re6il da kaje na neq.. da ni uredi tva onva.. a tq .. post1pi super brutalno.. :? ,, prosta ... ta ni6to de posle se izqsniha ne6tata i se opraihme o4i v o4i .. s mom4eto..

p1k i az kato 4i li s1m protiv.. tva da kazva6 na priqtelkata i da vi svatosva.. nz.. :neutral:

vesinka91
06-03-2008, 12:48
и как да се отпусна като съм с нея

вече е обсъдено , преди разговор с въпросното момиче от 150-250 гр. алкохол и ще си кажеш всичко което ти е на сърце
oba4e ne e pisano tuka k1v alkohol :D gledai da ne si praish kokteil4eta :D 4e 6te stane lo6o :D:D:D:D:D

soul1199
06-03-2008, 16:37
emi tq taz,kvo iska,takam emi ne i dosagdai mnogo,no pak i ne q ostavqi,ako iska6 po4ni ne6o da sa zaka4ate,tam,kakto ti kaza da sa otpusne6,tva momi4e na kolko godini e?

10ти клас сме и 2мата



chocolate`kiss
МнениеПуснато на: Нед Юни 01, 2008 1:14 pm Заглавие:
Вариянта с приятелката е най-лошият възможен Cool Те са най-добри приятелки, казват си всичко. Ще те обсъдят едно хубаво просто и заедно ще решат аккво да те правят Cool Защо да се лъжем - така е. Или действай сам или продължавай да стоиш и да гледаш, ама едва ли това те удовлетворва. А за алкохола... да не вземеш да се натаралянкаш и гледай после пословичен успех сред противоположния пол! Направо е отвратително някой да ти вони на алкохол и да ти се натиска!

Аз вече казах на нейната приятелка ,че си я харесвам и не получих много добра реакция...За което излезе права ....
И ся са чудя как да опраям нещата, щото от прочетеното из форома разбрах че колкото повече отклонява предложенията ми , толкова по малко ме харесва... И зе да ми става много кофти...
И сега зех по скаипа да се даржа по свободно с нея но тя не реагира и го кара по стару му ....[/quote]

:neutral: nz.. kolko dobri fr sa dve4kite.. oba4e.. na men taka "nai -dobra priqtelka " taka se izgavri .. :? haresva6e mom4eto .. to haresva6e men .. ama nali se znaeha ot mn vreme.. re6il da kaje na neq.. da ni uredi tva onva.. a tq .. post1pi super brutalno.. :? ,, prosta ... ta ni6to de posle se izqsniha ne6tata i se opraihme o4i v o4i .. s mom4eto..

p1k i az kato 4i li s1m protiv.. tva da kazva6 na priqtelkata i da vi svatosva.. nz.. :neutral:[/quote]


:)
emi za sega da savetvam da ne i pi6e6 po skype,ostavi q za malko i 6e vidi6,4e 6e ti pi6e

Big_JoJo
06-03-2008, 21:09
emi tq taz,kvo iska,takam emi ne i dosagdai mnogo,no pak i ne q ostavqi,ako iska6 po4ni ne6o da sa zaka4ate,tam,kakto ti kaza da sa otpusne6,tva momi4e na kolko godini e?

10ти клас сме и 2мата



chocolate`kiss
МнениеПуснато на: Нед Юни 01, 2008 1:14 pm Заглавие:
Вариянта с приятелката е най-лошият възможен Cool Те са най-добри приятелки, казват си всичко. Ще те обсъдят едно хубаво просто и заедно ще решат аккво да те правят Cool Защо да се лъжем - така е. Или действай сам или продължавай да стоиш и да гледаш, ама едва ли това те удовлетворва. А за алкохола... да не вземеш да се натаралянкаш и гледай после пословичен успех сред противоположния пол! Направо е отвратително някой да ти вони на алкохол и да ти се натиска!

Аз вече казах на нейната приятелка ,че си я харесвам и не получих много добра реакция...За което излезе права ....
И ся са чудя как да опраям нещата, щото от прочетеното из форома разбрах че колкото повече отклонява предложенията ми , толкова по малко ме харесва... И зе да ми става много кофти...
И сега зех по скаипа да се даржа по свободно с нея но тя не реагира и го кара по стару му ....[/quote]

:neutral: nz.. kolko dobri fr sa dve4kite.. oba4e.. na men taka "nai -dobra priqtelka " taka se izgavri .. :? haresva6e mom4eto .. to haresva6e men .. ama nali se znaeha ot mn vreme.. re6il da kaje na neq.. da ni uredi tva onva.. a tq .. post1pi super brutalno.. :? ,, prosta ... ta ni6to de posle se izqsniha ne6tata i se opraihme o4i v o4i .. s mom4eto..

p1k i az kato 4i li s1m protiv.. tva da kazva6 na priqtelkata i da vi svatosva.. nz.. :neutral:[/quote]

А може ли да ми кажеш какво е направила приятелката ти и как сте се оправили щото и при нас ситоацията е подобна ...общата ни приятелка ме харесваше преди време и незнам дали още има чувства към мен ...

Ice_pRiNceSs90
06-03-2008, 21:12
8-) da alkohola opredeleno pomaga pone kfoto i da stane posle nqa ti puka :D

gazar
06-04-2008, 04:19
Утиаш без много да те е*е и й викаш : Маце, мн си готяна ай ми станеш гадже ва! 8) 1 път като пробвах ми набиха един шамар :razz:

идол. така трябва...


едит: отвърна ли на удара 8-) 8-)
направих са на кавалер... тя ме шибна па аз седя и я гледам 8-)


и те така... ТУНАИТ УИ ДАИЛ ИН ХЕЛ! е това и кажи 8-)

гледаш я като бебе - лампа а ? а ? еи... мушморок си ти ей 8-)
аз викам 4е трябва6е да и каже : Bitch will suck it or I'LL fuck it

Chefinkaaa
06-04-2008, 08:14
emi tq taz,kvo iska,takam emi ne i dosagdai mnogo,no pak i ne q ostavqi,ako iska6 po4ni ne6o da sa zaka4ate,tam,kakto ti kaza da sa otpusne6,tva momi4e na kolko godini e?

10ти клас сме и 2мата



chocolate`kiss
МнениеПуснато на: Нед Юни 01, 2008 1:14 pm Заглавие:
Вариянта с приятелката е най-лошият възможен Cool Те са най-добри приятелки, казват си всичко. Ще те обсъдят едно хубаво просто и заедно ще решат аккво да те правят Cool Защо да се лъжем - така е. Или действай сам или продължавай да стоиш и да гледаш, ама едва ли това те удовлетворва. А за алкохола... да не вземеш да се натаралянкаш и гледай после пословичен успех сред противоположния пол! Направо е отвратително някой да ти вони на алкохол и да ти се натиска!

Аз вече казах на нейната приятелка ,че си я харесвам и не получих много добра реакция...За което излезе права ....
И ся са чудя как да опраям нещата, щото от прочетеното из форома разбрах че колкото повече отклонява предложенията ми , толкова по малко ме харесва... И зе да ми става много кофти...
И сега зех по скаипа да се даржа по свободно с нея но тя не реагира и го кара по стару му .... [/quote]

[/quote]:neutral: nz.. kolko dobri fr sa dve4kite.. oba4e.. na men taka "nai -dobra priqtelka " taka se izgavri .. :? haresva6e mom4eto .. to haresva6e men .. ama nali se znaeha ot mn vreme.. re6il da kaje na neq.. da ni uredi tva onva.. a tq .. post1pi super brutalno.. :? ,, prosta ... ta ni6to de posle se izqsniha ne6tata i se opraihme o4i v o4i .. s mom4eto..

p1k i az kato 4i li s1m protiv.. tva da kazva6 na priqtelkata i da vi svatosva.. nz.. :neutral:[/quote]

[/quote]А може ли да ми кажеш какво е направила приятелката ти и как сте се оправили щото и при нас ситоацията е подобна ...общата ни приятелка ме харесваше преди време и незнам дали още има чувства към мен ...[/quote]

Ami.. kak .. tq nali go haresva6e.. i ob6ta priqtelka tva onva.. na men mi kazva6e 4e 6te govori s nego, 4e 6te ni uredi tva onva i az bqh glupava da i vqrvam.. a na nego govore6e nap1lno protivopolojnoto i go zaribqva6e.. pl1ne6e my glavata s vsevazmojni gluposti za men.. 4e kakva li ne me izkara..ta taka q pitah kvo stava .. tq vika6e "oo si4ko e pref" vikam dobre de razkaji mi kvo mu vika6 tva onva i tq amii hubavi raboti ... i az se us1mnih ve4e sled kato 3 sedmici ne si bqhme pisali ... i re6ih da mu se obadq da se vidim.. kato se vidqhme se razbra si4ko.. toi kaza 4e ako znael 4e tq pravi taka.. ii nakraq.. se razbraha i moite 4uvstva i negovite.. a tazi si ostana samo s1s zlobata.. e za tui.. mn mn ne se doverqvam na priqteli da mi urejdat vr1zkite... ne moga da kaja 4e nqmam istinski fr . imam .. ama te sa 3-4 .. p1k.. i nali ima6e edna frazi4ka.. " ot koito nai-malko o4akva6 , ti zabiva noj v garba" .. ii taka ... :):):):)

1990_iNFERNAL
06-04-2008, 13:05
Ето какво аз бих направил

Имате обща приятелка,нали.Питай приятелката,какво оби4а/хобита,интереси и т.н./ като знае6,6те имате общи теми за разговор,с тоя разговор 6те я свалиш,ако усети6 4е тя няма желание,неще да си говори с тебе,я остави.насила не можеж да я накара6.ако пък иска да си лафи с тебе,бъди мъж и и кажи направо,без страх 4е иска6 да ходите.А ако ти се исмее,плясни я зад врата и я питай:''какво и мислиш 4е прави6''.Но нищо няма да стане ако не си уверен,4арът идва от увереността.

Remini
06-04-2008, 13:13
Утиаш без много да те е*е и й викаш : Маце, мн си готяна ай ми станеш гадже ва! 8) 1 път като пробвах ми набиха един шамар :razz:

Аз направо си я хванах за дупето и изядох шамарите 8-)

1990_iNFERNAL
06-04-2008, 14:14
Утиаш без много да те е*е и й викаш : Маце, мн си готяна ай ми станеш гадже ва! 8) 1 път като пробвах ми набиха един шамар :razz:

Аз направо си я хванах за дупето и изядох шамарите 8-)
а не успя ли да й го ръгне6

TheUnforgiven666
06-04-2008, 14:23
Утиаш без много да те е*е и й викаш : Маце, мн си готяна ай ми станеш гадже ва! 8) 1 път като пробвах ми набиха един шамар :razz:

Чудя се защо ли?

Al3ksandra
06-04-2008, 15:28
Съвета ми е малко да се отдръпнеш... Така приятелката ти и другото момиче дето харесваш ще се замислят защо.. ще си помислят пък ще те потърсят съм сигурна да разберат каква е причината... Аз ти предлагам да говориш направо с момичето което харесваш без посредници, без други работи защото в тоя свят не можеш да се довериш на никой бе з да те прецака :lol:

vilinanova
06-04-2008, 16:54
Ми карай директно:Кефиш ме, имам ли шанс? :-P

maharbal
06-04-2008, 18:26
Харесвам едно момиче но ми е трудно да и го покажа... ( притеснявам се като съм с нея)....


poznata rabota :( i az sym taka :-k Sorry no az ne moga da ti dam syvet... no ako namerish nachin spodeli PLS :)

Big_JoJo
06-13-2008, 17:10
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=3158379#3158379 Това е продължението на темата , на който му е интересно да хвърли 1-н поглед :)