PDA

View Full Version : Предпазни средства-съвет



NeLLy_BaBy
05-30-2008, 09:14
Здравейте вчера си говорехме с приятеля ми кое е по-сигурно като предпазно средство-хапчето или презерватива.Аз естествено му казах че хапчето дава мн по-малка сигурност , отколокото презерватива.Той иска да го правим без презерватив , но честно казано на мен не ми се рискува после да получа някаква неочаквана изненада. Дайте ми съвет как да постъпя в този случай. Знам че от една страна може би на момчетата им е по приятно без презерватив, но все пак.

hahavteen
05-30-2008, 09:16
До колкото знам противозачатъчните дават по-голяма сигурност ако се приемат както трябва.

Wrathchild
05-30-2008, 09:18
Най-сигурна е двойната защита.

Slawi92
05-30-2008, 09:23
Най-сигурна е двойната защита.+1

LoLiPoP4o
05-30-2008, 09:56
da be shte pie hapcheta momicheto pri polojenie 4e nee pila sigorno do sega i neznae kakvi stranichni efekti shte vyzniknat i shto shtot na neiniqq "vyzluben" nemu se slaga guma are patekite togava :) da slaga gumata i da se kefi

bebe7o
05-30-2008, 09:58
da be shte pie hapcheta momicheto pri polojenie 4e nee pila sigorno do sega i neznae kakvi stranichni efekti shte vyzniknat i shto shtot na neiniqq "vyzluben" nemu se slaga guma are patekite togava :) da slaga gumata i da se kefi

+1... напълно съм съгласна с теб :)

x3eme
05-30-2008, 10:12
ta da si si nai sigurna ne pravi sex 8-) po dobra za6tita ot taq nqma :-D

BaBy_bS
05-30-2008, 10:15
щом не го искаш-не го прави.той ако наистина те обича и иска да бъде с теб-ще те разбере и няма да настоява

SMoKe_BoY
05-30-2008, 10:22
+ това ако ти се притесняваш няма да мине добре :)
Подкрепям и него и теб..
Без гума е по яко да.. но не ми се става татко. :)

Runnaway
05-30-2008, 12:19
Здравейте вчера си говорехме с приятеля ми кое е по-сигурно като предпазно средство-хапчето или презерватива.Аз естествено му казах че хапчето дава мн по-малка сигурност , отколокото презерватива.Той иска да го правим без презерватив , но честно казано на мен не ми се рискува после да получа някаква неочаквана изненада. Дайте ми съвет как да постъпя в този случай. Знам че от една страна може би на момчетата им е по приятно без презерватив, но все пак.

Само гинеколога ти може да даде правилен съвет в този случай .. хората са различни ..

maci
05-30-2008, 12:26
Най-сигурна е двойната защита.+1 точно така...пий хапчета и използвайте презерватив, а за още по-голяма сигурност използвайте 3 презерватива!!! И да свърши извън теб!!!

Kanela
05-30-2008, 14:11
Най-сигурна е двойната защита.
Какъв е смисъла да приема хапчета,след като има презерватив?И какъв е смисълът от тъпата гума като пиеш хапчета?
Хапчетата дават най-висока сигурност след въздържанието от секс..И е много по-удобно.Аз например с презерватив на 3-тото вкарване се протърквам и почва да ме боли и като цяло ми е неприятно...няма нищо общо с нормалния секс

bebeT00
05-30-2008, 19:54
Здравейте вчера си говорехме с приятеля ми кое е по-сигурно като предпазно средство-хапчето или презерватива.Аз естествено му казах че хапчето дава мн по-малка сигурност , отколокото презерватива.Той иска да го правим без презерватив , но честно казано на мен не ми се рискува после да получа някаква неочаквана изненада. Дайте ми съвет как да постъпя в този случай. Знам че от една страна може би на момчетата им е по приятно без презерватив, но все пак.
az zalagam na prezervativi za kvo sa ti dopalnitelni hormoni s tiq hap4eta