PDA

View Full Version : Някой пробвал ли го е ????????????



belqzana_ot_teb
05-30-2008, 11:29
Здравейте !!!!!!!!
Във форума беше пусната една тема за диета която беше следната
8ч. чай
10ч. плод
12ч чай
14ч Плод
16ч. чай
18ч плод.
И там пишеше че с тази диета за около 8-10 дни се свалят 15 килограма... дори да не се свалят 15 кг. искам да знам някой дали я е пробвал и дали действа..
Ето и самата тема --- http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=160274&highlight=&sid=5a7fae39865a1353ac02bd5c57c47484
пишете какво мислите и ако някой я е пробвал дали деиства.. Благодаря

hottie
05-30-2008, 11:57
Сигурно действа, но според мен освен, че ще ти се образуват нечовешки стрии и ще си върнеш килата много бързо после.

sexa_na_kompleksa
05-30-2008, 12:25
Да, ще свалиш някакви килограми, все пак това си е чисто гладуване. Но според мен това не е най-добрия начин за отслабване. Първо, това е супер нездравословно, а и трябва да имаш доста голяма воля, за да издържиш 10 дни само на това. С тази "диета" няма да получаваш достатъчно витамини, въглехидрати, мазнини и белътци, което е пагубно за организма. Второ, ако оживееш след това нечовешко мъчение, със сигурност ще си възвърнеш килограмите доста бързо. Може да ти се образуват и стрии/целулит.
Аз бих те посъветвала да се захванеш с някакъв по-активен спорт и да храниш малко по-здравословно. Има добър ефект. Не се възвръщат килограмите(ако всичко правиш, както трябва, де) и няма да застрашиш здравето си.

TopTa
05-30-2008, 14:32
ako stomaha ne ti e silen 6te ima da te boli, a moje i da si prekara6 denq v toaletnata :?

MiLeNcHeToO
05-30-2008, 15:53
Сигурно действа, но според мен освен, че ще ти се образуват нечовешки стрии и ще си върнеш килата много бързо после.
+1 mn to4no izkazvane i az sum na tova mnenie =; =D>

eskcada
05-30-2008, 16:19
сигурна съм че ще свалиш 15 килограма ,първоначално ще си доволна от резултата ,но след 2 3 седмици като започнеш да качваш 2-но ще съжаляваш , плюс това ако не спортуваш всеки ден кожата ще ти увисне много ! по добре отслабваи бавно ,но ефикасно ,отколкото бързо за момента ще има резултат но след месец ще съжаляваш много.А и наи много да си докараш анорексия ,не е полезно изведнъж да спираш да ядеш ,по добре постепенно !знам че ако си си наумила нещо едва ли някои ще те разколебае ,но помисли за здравето си !по добре по пълничък ,но здрав ,вместо 40 кг без никакво здраве!

WhO's`ThAt`GiRl
05-30-2008, 16:47
по добре отслабваи бавно ,но ефикасно ,отколкото бързо за момента ще има резултат но след месец ще съжаляваш много.

+1

glupacheE
05-30-2008, 17:10
tova e 4ast ot rejima v edin debelarium sled tova gladuvane na 4ai plodove se pravi specialno zahranvane i vsi4ko tova trqbva da e pod nabludenieto na lekar..... ne eksperementirai s tqloto i zdraveto si .....povqrvai mi ponqkoga prosto trqbva da se doverish....................az li4no nabludenie kazvamm ako ne e pri obstoiatelstvata koito po gore kazah shte ka4ish pove4e kg shte si precakash metabolisma moje da polu4ish problemi s shtitovidnata jleza i mnnnnnnnnn drugi problemi

little_elf
05-30-2008, 17:14
няма абсолютно никакъв смисъл да си сасипваш здравето с глупави диети,просто започни да се храниш здравословно и наблегни на спорта :wink:

bubbl3s
05-30-2008, 18:07
Да, ще свалиш някакви килограми, все пак това си е чисто гладуване. Но според мен това не е най-добрия начин за отслабване. Първо, това е супер нездравословно, а и трябва да имаш доста голяма воля, за да издържиш 10 дни само на това. С тази "диета" няма да получаваш достатъчно витамини, въглехидрати, мазнини и белътци, което е пагубно за организма. Второ, ако оживееш след това нечовешко мъчение, със сигурност ще си възвърнеш килограмите доста бързо. Може да ти се образуват и стрии/целулит.
Аз бих те посъветвала да се захванеш с някакъв по-активен спорт и да храниш малко по-здравословно. Има добър ефект. Не се възвръщат килограмите(ако всичко правиш, както трябва, де) и няма да застрашиш здравето си.

+99.9 8-)

TheNewReligion
05-30-2008, 20:52
Оооо , не ! Пак започвате с диетите с толкова много лишения ! Прочети е3дна тема по долу ! "Тайната е в здравословното хранене !" и упражнения за да си стегнеш тялото ! Престанете с нечовешките лишения ! Съгласна съм с пътвото мнение ! Да кажем 10 дена на тази диета => страии + връщане на килограмите за отрицателно време ! :?

PollyPoi
06-01-2008, 08:00
Оооо , не ! Пак започвате с диетите с толкова много лишения ! Прочети е3дна тема по долу ! "Тайната е в здравословното хранене !" и упражнения за да си стегнеш тялото ! Престанете с нечовешките лишения ! Съгласна съм с пътвото мнение ! Да кажем 10 дена на тази диета => страии + връщане на килограмите за отрицателно време ! :?
Да!Те сега се сетиха за диети и плоски кореми,цяла зима са трупали трупали килограми и като дойде лятото "ох искам да отслабна кажете ми как ама без диети и не искам да тичам" ееми как да стане ми кажете,ако искате да отслабвате да сте се сетили по рано...не лятото ;) :?

N0_feAR
06-01-2008, 08:03
естествено че ще отслабнеш, то тук смао чай и плодове, а и освен че ще отслабнеш ще си развалиш и здравето. Ай вместо диетки да си търсиш намери си спорт и здравословен хранителен режим

i_hate_you_but_i_love_you
06-01-2008, 08:26
Аз ходя 3 пъти в седмицата на фитнес и ям каквото си поискам.. всякакви шоколади, пържени храни и т.н.т .. Единствения хранителен режим е че ям черен хляб и не пия газирано :-D и само с фитнеса свалих 5 килограма за половин месец и си стегнах дупето и коремчето :grin: :grin: :grin:
За това че няма смисъл от глупави диети които ти съсипват организма, метаболизма, кожата и т.н.т :?

PollyPoi
06-01-2008, 09:59
Който има възможност да ходи на фитнес-да ходи!Това е най-доборо нещо за тялото,което съществува :) естествено и малко ограничения във храната и резултатите ще са на лице :)

{}BlaCk_BeauTy{}
06-08-2008, 14:23
Да, ще свалиш някакви килограми, все пак това си е чисто гладуване. Но според мен това не е най-добрия начин за отслабване. Първо, това е супер нездравословно, а и трябва да имаш доста голяма воля, за да издържиш 10 дни само на това. С тази "диета" няма да получаваш достатъчно витамини, въглехидрати, мазнини и белътци, което е пагубно за организма. Второ, ако оживееш след това нечовешко мъчение, със сигурност ще си възвърнеш килограмите доста бързо. Може да ти се образуват и стрии/целулит.
Аз бих те посъветвала да се захванеш с някакъв по-активен спорт и да храниш малко по-здравословно. Има добър ефект. Не се възвръщат килограмите(ако всичко правиш, както трябва, де) и няма да застрашиш здравето си.

+111111111... Стига се излагахте с тея диети! Спорта и здравословното хранене му е майката! ... Само си сасипвате живота ... От личен опит го казвам, за нещастие... :(

Loshotia
06-08-2008, 14:26
Една позната на майка ми се беше подложила на това, но беше през цялото време под лекарско наблюдение. Ефект имаше, но за 3 дни после качи 4 килограма.За останалото няма да се повтарям с другите, които вече са писали.

Vilsy
06-08-2008, 14:40
Аз го пробвах и свалих 8 килограма