PDA

View Full Version : Странно ...



BaBy_bS
05-30-2008, 11:40
Тук има учител и както виждам всеки ден има нови и нови въпроси към него.Доста често ги чета просто от любопитство,току-що ми стана много интересно нещо:
За забавяне
skoro 6te hodq na more i 6te mi doide cikula. 4uvala sum za hap4eta koito go zabavqt. molq kajete mi kakvi sa te, kak se kazvat. Blagodarq predvaritelno
Отговор
Няма такива.
Такива хапчета има и до колкото знам не са много скъпи.Имам позната,която ги пи миналата година,защото беше на почивка в Турция и не искаше да и идва.Пиеше ги тези въпросни хапчета и наистина не и е идвало през времето,което беше в Турция (каквато беше и целта й)
Та мисълта ми е:Защо този така наречен "учител" просто каже,че не е осведомен по този въпрос,вместо да говори глупости?

hottie
05-30-2008, 11:45
Мисле, че се казват "примолут нор " , но не съм ги пила и не бих ги пила преди консултация с лекар, но ти се преценяваш :) Мисля, че цикълът се отлага до десетина дена.

meni18
05-30-2008, 11:55
една приятелка пиеше по няколко хапченца витамин С преди цикъл и така и се забавяше с 5-6 дена.. :-|

BaBy_bS
05-30-2008, 11:57
темата не се отнася за мен,просто ми стана странно и реших да пусна подобна тема.
Но иначе мерси за съветите,може пък някой ден да потрябват :)

b3b3_j0
05-30-2008, 12:35
mi az minalata godina gi pix...i ne bqxa mn skupi..amaa kak se kazvat ne pomnq... :-)