PDA

View Full Version : Червени точки по ръцете :(



AnIcHkAtA
05-30-2008, 15:15
Здравейте на всички.Проблема ми е, че след епилация на ръцете ми се появяват разни червени точици.До 3-4 часа половината се махат, а другата половина остават и е мн неприятно.Сигурна съм, че е от епилацията, защото зимата си направих един експеримент-оставих си ръчичките 2 месеца без да ги обезкосмявам и червените точки изчезнаха.Приятелките ми ми казаха да си дезинфекцирам ръцете с спирт или с автършейв.Пробвах-не помага.В друга тема бях чела да си ги мажа с крем "Здраве" след епилация.И това не помогна.Кажете как да ги разкарам, защото е супер гадно.Чакам отговори и се надявам да помогнете.

П.П:Немога да не си епилирам ръцете, защото съм добре окосмена :D

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-30-2008, 15:23
Spoko, mila, tva i na men mi se e sluchvalo i poradi sushtata prichina.. Ama samo sum uchudena kak priatelkite ti mogat da ti preporuchat da se namagesh s avytursheiv?!?!? :shock: ne gi slushai poveche za tva :D nekompetentni sa.. ta.. 1. Ostavi si kosumchetata da ti porastnat. Kolkoto i da e nepriatno, trqbva da izturpish za malko, vednug, no pone da se otturvesh ot gadnite tochici.. Taka.. Akio kosmite sa po - dulgi, poredpolagam znaesh, che ne trqbva da se epilirat s epilator, a kola maska. Ako ne - samo brusnachka. Tva e reshenieto za men.. Taka napravih i sig s meseci ne sa mi rastqli.. Posle si gi mahnah s pinseta, shtot ne vednug sum kazvala kolko sum nedovolna ot epilatora i kak mi pravi tochno ei takiva porazii :D Ili puk gi kusa i ne gi premahva izcqlo, awe.. ne si e rabota.. pone za rucete, ponege tam sa po - tunichki kosmite i me razbirash. :) Ta.. tva moga da te posuvetvam.. i ne se magi s nishto! samo shte si dokarasdh nqkoq infekcia.. :? Aide, uspeh i da se nadqvame , che shte izcheznat. :) :-$

LadyCarameL
05-31-2008, 05:53
Амм,за да не отварям нова тема ще попитам тук 8-) По ръката(от лакътя нагоре) имам някакви червени точици ли пъпчици ли са нз,но много ме дразнят.Имам си ги от бая време ама до сега не съм обръщала внимание.Сутрин са кафеникави на цвят,а през останалото време са тъмно червени :? Казаха ми че със морска вода ще се оправят,но дали е вярно?Или да почвам със кремчетата :-D

lunnoto_momi4e
05-31-2008, 07:10
Имах същите такива пъпчици по ръцете за които говориш.Да,наистина от морската вода се махат.На мен като отидох на морето първите 3-4 дни имах чувството че станах още по гадни,но след около седмица вече почти бяха изчезнали :grin: и от тогава изобщо не са ми се появявяли(от 2 години вече :) :grin: :grin: :grin: )

KristinDiana93
06-11-2008, 09:38
az nqmam kosmi po rucete (prosto za6toto sa malko i sa rusi i ne si li4at ;)) ama ne znam , moje bi trqbva da probva6 s depilatoar ? :)