PDA

View Full Version : идеи за развитие?



plam4eto93
05-30-2008, 15:47
super sam vlyubena v edno mom4e.Mislq 4e i to e vlyubeno v men.To e ot sasedniq klas.Nito az nito toy smee da napravi parvata kra4ka.Ne izdarjam pove4e.A do sega ne sam imala istinsko seriozno gadje.Priqtelkite mi kazvat da otida i da mu kaja vsi4ko,za6toto ve4e e kraq na godinata,a az smqtam 4e ne biva.Problema e 4e toy e ot sasedniq klas i ne moga mejdu4asieto okolo vsi4ki da otida da govorq bez pri4ina s nego.Kakvo da pravq(samo ne me savetvayte kato priqtelkite mi)

Модерирано от Бандитка.
Пиши заглавията на темите си на КИРИЛИЦА

GregoryHouse
05-30-2008, 15:53
Открадни му раницата и остави бележка с адреса си да дойде да си я прибере...там ще си говорите насаме...

soul1199
05-30-2008, 16:47
az sam momi4e,eh i az se pritisnqam ponqkoga,takam i,kvo ot tva,4e 6e otii6 prez megdy4asieto pri nego nqma ni6o lo6o,drygite,kvo gi interesyva,za ko otiva6,ako mn se pritesnqa6,primerno go pomoli za y4ebnik po ne6o ili da ti kage,kvo e imalo na klasna/nqkva/ili pomoli go da ti pomogne da re6i6 nqkoq zada4a/e moge i ne6o drygo/ili za himikal i toi predpolagam,4e 6e se seti/ako vaob6e se seti/,4e trqa da otide nqkade/ne pred celiq klas da si govorite,i my vzemi skype i ot tam po4va vsi4ko,sre6i ala bala,ai yspeh i pi6i,ko e stanalo,a i ti na kolko godini si?

Exsanguination
05-30-2008, 16:48
plam4eto93 :lol: според теб на колко години е?

soul1199
05-30-2008, 16:49
Открадни му раницата и остави бележка с адреса си да дойде да си я прибере...там ще си говорите насаме...
a tva me radva,br :grin: :D

soul1199
05-30-2008, 16:50
plam4eto93 :lol: според теб на колко години е?
a az sq go kiornah,93 nabor,aha stana mi qsno

Mu7k0
05-30-2008, 16:51
Ся минаваш гледай да те погледне намигни му и го извикай с пръстче.. у кенефа :lol: и му кажи 'Пич мн си арен аре да ми предлойиш а?' 8)

Exsanguination
05-30-2008, 16:54
Ся минаваш гледай да те погледне намигни му и го извикай с пръстче.. у кенефа :lol: и му кажи 'Пич мн си арен аре да ми предлойиш а?' 8)
:razz: :lol: само че преди да кажеш Пич мн си арен аре да ми предлойиш а? му изпей 3 в 1

experiment_m
05-30-2008, 16:54
Покани го да излезете някъде с твои приятели. Това можеш да го направиш и след часовете за няколко секунди. И така ще имаш възможност ти да дирижираш ситуацията по начин удобен за теб. :grin: Успех

Mu7k0
05-30-2008, 16:55
Ся минаваш гледай да те погледне намигни му и го извикай с пръстче.. у кенефа :lol: и му кажи 'Пич мн си арен аре да ми предлойиш а?' 8)
:razz: :lol: само че преди да кажеш Пич мн си арен аре да ми предлойиш а? му изпей 3 в 1
ялу у кенефу ми пееш 3 ф 1 :lol:

woshata
05-30-2008, 18:59
Ся минаваш гледай да те погледне намигни му и го извикай с пръстче.. у кенефа :lol: и му кажи 'Пич мн си арен аре да ми предлойиш а?' 8)
:razz: :lol: само че преди да кажеш Пич мн си арен аре да ми предлойиш а? му изпей 3 в 1
ялу у кенефу ми пееш 3 ф 1 :lol:виее 2мата кво се преселихте тука бе :lol: :razz: :razz: а та по темата..и как разбра че и той влюбен в теб като нямате контакт :-o

MaLkaTa_LaDy
05-30-2008, 19:44
Съгласна съм с последния пост на woshia_style. Влюбването е прекалено силно чувство. Просто не знаеш явно какво значи. А относно това как да го заговориш, мисля, че е най-добре да го попиташ какво е имало на някаква контролна, която те са правили, а вие още не и после му кажи да си даде скайпа, другия път пак да го питаш за нещо такова и тъй. Ако не искаш директно, за друго не се сещам.

Mu7k0
05-30-2008, 22:17
Ся минаваш гледай да те погледне намигни му и го извикай с пръстче.. у кенефа :lol: и му кажи 'Пич мн си арен аре да ми предлойиш а?' 8)
:razz: :lol: само че преди да кажеш Пич мн си арен аре да ми предлойиш а? му изпей 3 в 1
ялу у кенефу ми пееш 3 ф 1 :lol:виее 2мата кво се преселихте тука бе :lol: :razz: :razz: а та по темата..и как разбра че и той влюбен в теб като нямате контакт :-o
Ши прайм втора кофа.. с нас ли си :oops: :lol:

Exsanguination
05-31-2008, 06:34
Ся минаваш гледай да те погледне намигни му и го извикай с пръстче.. у кенефа :lol: и му кажи 'Пич мн си арен аре да ми предлойиш а?' 8)
:razz: :lol: само че преди да кажеш Пич мн си арен аре да ми предлойиш а? му изпей 3 в 1
ялу у кенефу ми пееш 3 ф 1 :lol:виее 2мата кво се преселихте тука бе :lol: :razz: :razz: а та по темата..и как разбра че и той влюбен в теб като нямате контакт :-o
Ши прайм втора кофа.. с нас ли си :oops: :lol:
подкрепям

reanimation
05-31-2008, 07:09
tfa s ranicata ne e mnogo dobra ideq ako e izbuhliv.Ako na mene mi napravqt podoben nomer 6tqh d adoida s buhalka ili ne6to takova ili izob6to 6tqh da sym iznerven mnoo qko,taka 4e-kogato si tragva ot daskalo (ako e sam),nastigni go i mu obqsni vsi4ko ;) az bih go priel po tozi na4in 8)

5StaR
06-01-2008, 02:21
tfa s ranicata ne e mnogo dobra ideq ako e izbuhliv.Ako na mene mi napravqt podoben nomer 6tqh d adoida s buhalka ili ne6to takova ili izob6to 6tqh da sym iznerven mnoo qko,taka 4e-kogato si tragva ot daskalo (ako e sam),nastigni go i mu obqsni vsi4ko ;) az bih go priel po tozi na4in 8)

... зле :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-01-2008, 02:47
хахаха идеята с чантата много ми харесаааа :D супер забавно някакво и различно хахах :) мн ме накефи :D :) или пък говорете по скайп .. :) всъщност сега се замислих.. ти за какво искаш да поговорите.. ще идеш и кфо ? ще му кажеш "абе пич таи таи харесвам те мисля че и ти го праиш.. " некфо странно :) ддз :-o

plam4eto93
06-01-2008, 11:43
o4evidno za da mi pomognete vi trqbva pove4e info.Znam 4e me haresva 6tot sa zaka4ame.V smisal 4e smiga mi, pita me za ne6ta ot 4asovete, koito znae.I prosto go use6tam.A i nay-golemiq problem e 4e toy nikoga ne e sam, za6toto.........te sa ednoqy4ni bliznaci.I dvamata sa ednakvo qki.Ama ediniq po-ma zaka4a.

plam4eto93
06-01-2008, 11:45
i az mu poiskah skype-a.Pisahme si izvestno vreme, ama posle ma otpisaha, a po4naha o6te pove4e da me zaka4at.Taka 4e nay-mn dvamata da sa se razbrali da ne mi pi6at ili nz.DAVAYTE IDEI, pls

evelinka1122
06-01-2008, 11:50
абе каквото и да става не прави първата крачка ти! тъпо е.... ако толкова те закача и една ли не завибява, няма да мине дълго време и ще ти предложи.....

soul1199
06-01-2008, 16:49
абе каквото и да става не прави първата крачка ти! тъпо е.... ако толкова те закача и една ли не завибява, няма да мине дълго време и ще ти предложи.....
+1 :)

MartyParty
06-01-2008, 16:57
Какво лошо има да го дръпнеш просто и да му кажеш какво чувстваш?Можеш да го поканиш да излезете и тогава да му кажеш или да го целунеш и пак ще разбере.

plam4eto93
06-01-2008, 20:01
izvinqvay oba4e znae6 li kak bih padnala v o4ite na vsi4ki.Kato tragnem zaedno toy 6te kaje na brat si i na 2mata si nay-dobri priqteli.I sled vreme ako se razdelim smqtay cqlo u4ili6te 6te mi e malko da se skriq.Po-skoro da mu iznamerq telfona i sled kraq na u4.godina da mu se obadq i da kaja:
-Abe tarsq nakoy s kogoto da otida na baseyn, a nqma nikoy v grada i toy 6te dode.Ama nz ot kade da mu iznamerq telefona.Osven ako ne otida da go pitam.

plam4eto93
06-01-2008, 20:04
A za sq kato doyde da me pita edin ot porednite pati ne6to za daskalo da mu kaja:
1. Idvay po-4esto bez pri4ina,da si govorim.
2.6te ti kaja ako obe6tae6 da me izvede6 na kafe ili razhodka :wink:
Ama koe ot dvete e po-qko :?

lovetanya
06-01-2008, 20:12
Извинявай plam4eto93 ама ти наистина ли си 93-ти набор??? Аз съм колкото теб...но мисленето ми се различава коренно от твоето...Не се обиждай ама ми звучиш като 12-13 годишна...

Тааа по темата...Не разбирам защо трябва да падаш в очите на другите? :shock: Нещо не загрях...Както и да е. Ми отиди и както казаха и другите, попитай го за учебник, химикал, линия или нещо такова и си поговори с него...Не вярвам брат му да му върви постоянно по петите! :)

BigFakeSmile
06-01-2008, 21:17
ami da ne te savetvame kato priqtelkite ti ama...az vednaj ne kazah na edno mom4e i posle sajelqvah i to mnooooogo tai 4e mejdu4asieto otiva6 pri nego hva6ta6 go za rakata i go darpa6 v strani i tam ve4e...znae6
uspeh :)

MartyParty
06-02-2008, 07:40
:shock: Как така ще паднеш в очите на всички?Изобщо какво те интересуват теб всички?Те си имаш свой живот-ти твой.Всеки решава с кого и как да споделя любовта си.Ако те го намират за странно,значи определено не си попаднала на точнита хора.При положение,че приятелите му те харесват като човек,няма причина да не гледат лошо,в случай че скъсате.2008-ма сме-мисля,че отдавна хората станаха по-либерални и разбрани.Страхувайте се да показвате чувствата си,мъчете се,но после недейте да се вайкате,като останете неразбрани.

ludo_momiche
06-02-2008, 07:51
:shock: Как така ще паднеш в очите на всички?Изобщо какво те интересуват теб всички?Те си имаш свой живот-ти твой.Всеки решава с кого и как да споделя любовта си.Ако те го намират за странно,значи определено не си попаднала на точнита хора.При положение,че приятелите му те харесват като човек,няма причина да не гледат лошо,в случай че скъсате.2008-ма сме-мисля,че отдавна хората станаха по-либерални и разбрани.Страхувайте се да показвате чувствата си,мъчете се,но после недейте да се вайкате,като останете неразбрани.
Съгласна съм. Какво те интересува мнението на останалите? Тогава нищо няма да стане и дълго ще съжаляваш. Но пък в крайна сметка ти си решаваш, помисли си и давай ,доката не си изпуснала и двамата. :razz:

soul1199
06-02-2008, 08:17
:shock: Как така ще паднеш в очите на всички?Изобщо какво те интересуват теб всички?Те си имаш свой живот-ти твой.Всеки решава с кого и как да споделя любовта си.Ако те го намират за странно,значи определено не си попаднала на точнита хора.При положение,че приятелите му те харесват като човек,няма причина да не гледат лошо,в случай че скъсате.2008-ма сме-мисля,че отдавна хората станаха по-либерални и разбрани.Страхувайте се да показвате чувствата си,мъчете се,но после недейте да се вайкате,като останете неразбрани.
Съгласна съм. Какво те интересува мнението на останалите? Тогава нищо няма да стане и дълго ще съжаляваш. Но пък в крайна сметка ти си решаваш, помисли си и давай ,доката не си изпуснала и двамата. :razz:
+
1

plam4eto93
06-02-2008, 09:10
Am 6te otida pri negovata staq, 6te kaja da go izvikat, toy 6te izleze (dano sam, za6toto deystvitelno nikoga ne e sam :o ) i 6te mu kaja da doyde s men po-nastrani i 6te mu kaja:
-Iskam da izlezam.
I toy ako si me haresva 6te izlezem, a ako ne-nqma da e tolkova fatalno, v sravnenie s tova da mu priznaq 4e go haresvam

ludo_momiche
06-02-2008, 09:33
[quote="plam4eto93"]Am 6te otida pri negovata staq, 6te kaja da go izvikat, toy 6te izleze (dano sam, za6toto deystvitelno nikoga ne e sam :o ) i 6te mu kaja da doyde s men po-nastrani i 6te mu kaja:
-Iskam da izlezam.
I toy ako si me haresva 6te izlezem, a ako ne-nqma da e tolkova fatalno, v sravnenie s tova da mu priznaq 4e go haresvam

Браво,точно така,да не еединствен на света?!!

soul1199
06-02-2008, 09:53
Am 6te otida pri negovata staq, 6te kaja da go izvikat, toy 6te izleze (dano sam, za6toto deystvitelno nikoga ne e sam :o ) i 6te mu kaja da doyde s men po-nastrani i 6te mu kaja:
-Iskam da izlezam.
I toy ako si me haresva 6te izlezem, a ako ne-nqma da e tolkova fatalno, v sravnenie s tova da mu priznaq 4e go haresvam
ok i posle da pi6e6,ko e stanalo,naistina e dobra ideq,samo da ne se panikiosa6,ako ti kage -ne,kazva6 my,az se bazikam,4uli?,ako ti kage-da,otiva6,are yspeh