PDA

View Full Version : Даапишем заедно сюжет на сапунен сериал!



sim00n.light.shadow
05-30-2008, 15:51
Така... не че си мисля, че не знаете, ама все пак да поясня: един пише, друг продължава сапунката. Гледайте да е възможно най-смешна, елементарна и банална. Вкарвайте възможно повече герои, оплитайте им роднинските връзки. Едно от задължителните неща е да са много набожни. Сега аз почвам:
Есмералда е омъжена за Алонсо. Те живеят бедно и имат две деца. Алонсо е пияница и бие Есмералда и децата й. Една вечер се прибира:Алонсо: Какво има за ядене?
Есмералда: Нямам пари да купя нищо за ядене!
А: Ами ще просиш!
Е: Но, какво ще кажат хората. Ние сме почтени хора в очите на другите, Алонсо и...
А: Не ме интересува! (Хваща я за ръцете и й вика в лицето)
Е: Алонсо, причиняваш ми болка!...

GregoryHouse
05-30-2008, 15:56
В този момент от гардероба изкача любовника на Есмералда,засилва се с еленски и размазва мутрата на автора на тъпата темя която не е за тоя раздел.

vamp
05-30-2008, 16:15
В този момент от гардероба изкача любовника на Есмералда,засилва се с еленски и размазва мутрата на автора на тъпата темя която не е за тоя раздел.

В това време Грегъри Хаус гледа отстрани,злорадства и онанира.В това време от грамофонна плоча с прикачено Мп3 свири Борис Дали-Кой сега до теб заспива,Алонско става и почва да пее серенада на Грегърди Хаус-"Трябваше това да съм аззззззз"

GregoryHouse
05-30-2008, 16:20
След като се изкефил на всичко това вамп тръгнал да се прибира и минал през футболния стадион където се чувала едноименната песен на слави в която се пее "Аз съм и ад и рай..." тананикана от як арапин здраво клатещ майка му...

w0sh
05-30-2008, 16:24
Един астероид се разбил в земята и изпепелил всякакъв живот. Оцелял единствено готвачът на сардини, наречен Педро Гея.

Gotinogaden
05-30-2008, 16:25
Алонсо и Есмето се женят, после деца,,и бла бла бла,Хепи енд. :D

Mn0go_SexY
05-30-2008, 16:58
Така... не че си мисля, че не знаете, ама все пак да поясня: един пише, друг продължава сапунката. Гледайте да е възможно най-смешна, елементарна и банална. Вкарвайте възможно повече герои, оплитайте им роднинските връзки. Едно от задължителните неща е да са много набожни. Сега аз почвам:
Есмералда е омъжена за Алонсо. Те живеят бедно и имат две деца. Алонсо е пияница и бие Есмералда и децата й. Една вечер се прибира:Алонсо: Какво има за ядене?
Есмералда: Нямам пари да купя нищо за ядене!
А: Ами ще просиш!
Е: Но, какво ще кажат хората. Ние сме почтени хора в очите на другите, Алонсо и...
А: Не ме интересува! (Хваща я за ръцете и й вика в лицето)
Е: Алонсо, причиняваш ми болка!...

V tozi moment vliza deteto(mom4e na 17 zashtot maikata e rodila na 16 [bez da si iska]) zapo4va da se bie s bashta si Alonso i go ubiva.zarqva trupa mi v portokalovata gradina na dvora. Sled tova se jeni za edna jena s 20 godini po golqma ot negoo...noo... se okazva 4e tova e istinskata mu maika.bil e samo osinoven ot Esmeralda iii nali se seshatatee KOFTIII!!!!

Mu7k0
05-30-2008, 17:01
и след тфа яко секс парти и Исмералдъ ражда още 2 дица :lol:

Pliok0019
05-30-2008, 17:05
Изведнъж се появил доведения брат-близнак разделен при раждането си от 2рата си майка. Името на младежа било Чикито. В именито "Лос Идоиотос" той бил най-чаровния (благодарения на избития си зъб и неветоятния си тен) и най-богатия (притежавал кон!).

Mu7k0
05-30-2008, 17:06
Изведнъж се появил доведения брат-близнак разделен при раждането си от 2рата си майка. Името на младежа било Чикито. В именито "Лос Идоиотос" той бил най-чаровния (благодарения на избития си зъб и неветоятния си тен) и най-богатия (притежавал кон!).
и порнал сичко живо дето му видяло окото 8-)

Exsanguination
05-30-2008, 17:10
Изведнъж се появил доведения брат-близнак разделен при раждането си от 2рата си майка. Името на младежа било Чикито. В именито "Лос Идоиотос" той бил най-чаровния (благодарения на избития си зъб и неветоятния си тен) и най-богатия (притежавал кон!).
и порнал сичко живо дето му видяло окото 8-)
даже и невъодушевените предмети пробвал,родил му се един шкаф,който кръстил Фернандо-Гонзалес-Диаз-Кортес-Карло-Педритас

Mu7k0
05-30-2008, 17:17
Изведнъж се появил доведения брат-близнак разделен при раждането си от 2рата си майка. Името на младежа било Чикито. В именито "Лос Идоиотос" той бил най-чаровния (благодарения на избития си зъб и неветоятния си тен) и най-богатия (притежавал кон!).
и порнал сичко живо дето му видяло окото 8-)
даже и невъодушевените предмети пробвал,родил му се един шкаф,който кръстил Фернандо-Гонзалес-Диаз-Кортес-Карло-Педритас
a шкафа Фернандо-Гонзалес-Диаз-Кортес-Карло-Педритас ебнал селската крЪсафица.. Български шкаф от 80-те години. Родило му се дите и го кръстили Фирнаду чикитос младши :razz:

Mu7k0
05-30-2008, 17:22
Изведнъж се появил доведения брат-близнак разделен при раждането си от 2рата си майка. Името на младежа било Чикито. В именито "Лос Идоиотос" той бил най-чаровния (благодарения на избития си зъб и неветоятния си тен) и най-богатия (притежавал кон!).
и порнал сичко живо дето му видяло окото 8-)
даже и невъодушевените предмети пробвал,родил му се един шкаф,който кръстил Фернандо-Гонзалес-Диаз-Кортес-Карло-Педритас
a шкафа Фернандо-Гонзалес-Диаз-Кортес-Карло-Педритас ебнал селската крЪсафица.. Български шкаф от 80-те години. Родило му се дите и го кръстили Фирнаду чикитос младши :razz:


но ЗЛИЯТ разбоиник и бандит КАРЛОС САНТАНА който често бродел из селото по погрешка застрелял малкия "Фирнанду чикитос младши" това много ядосало бащата и тръгнал да мъсти
И бащата фанал карлос сантана и го скъсал от пукане ( секс) :razz:

Exsanguination
05-30-2008, 17:26
Изведнъж се появил доведения брат-близнак разделен при раждането си от 2рата си майка. Името на младежа било Чикито. В именито "Лос Идоиотос" той бил най-чаровния (благодарения на избития си зъб и неветоятния си тен) и най-богатия (притежавал кон!).
и порнал сичко живо дето му видяло окото 8-)
даже и невъодушевените предмети пробвал,родил му се един шкаф,който кръстил Фернандо-Гонзалес-Диаз-Кортес-Карло-Педритас
a шкафа Фернандо-Гонзалес-Диаз-Кортес-Карло-Педритас ебнал селската крЪсафица.. Български шкаф от 80-те години. Родило му се дите и го кръстили Фирнаду чикитос младши :razz:


но ЗЛИЯТ разбоиник и бандит КАРЛОС САНТАНА който често бродел из селото по погрешка застрелял малкия "Фирнанду чикитос младши" това много ядосало бащата и тръгнал да мъсти
И бащата фанал карлос сантана и го скъсал от пукане ( секс) :razz:
и му се родило момиче,което кръстил фернанда-гонзалесия-диаз-кортеса-карла-педритаска

nikinkaa
05-30-2008, 17:40
6terkata obi4ala dokato gleda iskreno i li4no da pohapva larvi na peperudi i bebeta hlebarki :shock: :shock:

Pliok0019
05-30-2008, 17:40
Изведнъж се появил доведения брат-близнак разделен при раждането си от 2рата си майка. Името на младежа било Чикито. В именито "Лос Идоиотос" той бил най-чаровния (благодарения на избития си зъб и неветоятния си тен) и най-богатия (притежавал кон!).
и порнал сичко живо дето му видяло окото 8-)
даже и невъодушевените предмети пробвал,родил му се един шкаф,който кръстил Фернандо-Гонзалес-Диаз-Кортес-Карло-Педритас
a шкафа Фернандо-Гонзалес-Диаз-Кортес-Карло-Педритас ебнал селската крЪсафица.. Български шкаф от 80-те години. Родило му се дите и го кръстили Фирнаду чикитос младши :razz:


но ЗЛИЯТ разбоиник и бандит КАРЛОС САНТАНА който често бродел из селото по погрешка застрелял малкия "Фирнанду чикитос младши" това много ядосало бащата и тръгнал да мъсти
И бащата фанал карлос сантана и го скъсал от пукане ( секс) :razz:
и му се родило момиче,което кръстил фернанда-гонзалесия-диаз-кортеса-карла-педритаска
Това момиче била най-голямата развратница в селото. Била хвърлила око и на майка си....

punkrock
05-30-2008, 17:43
Която обаче после се оказала, че не е истинската майка, и че фернанда-гонзалесия-диаз-кортеса-карла-педритаска имала още 2 сестри близначки :shock:

Pliok0019
05-30-2008, 17:45
Която обаче после се оказала, че не е истинската майка, и че фернанда-гонзалесия-диаз-кортеса-карла-педритаска имала още 2 сестри близначки :shock:
Една от бях била Муутира Циганяре-Делкантаре. Тя била една ужасно грозна и брадавична девойка...

Exsanguination
05-30-2008, 17:47
Която обаче после се оказала, че не е истинската майка, и че фернанда-гонзалесия-диаз-кортеса-карла-педритаска имала още 2 сестри близначки :shock:
Една от бях била Муутира Циганяре-Делкантаре. Тя била една ужасно грозна и брадавична девойка...
а другата се казвала памелия-андерсонби-парисънкинко-хилтъниада

punkrock
05-30-2008, 17:48
Която обаче после се оказала, че не е истинската майка, и че фернанда-гонзалесия-диаз-кортеса-карла-педритаска имала още 2 сестри близначки :shock:
Една от бях била Муутира Циганяре-Делкантаре. Тя била една ужасно грозна и брадавична девойка...
И била нещастно влюбена във 3тия любовник на 2рата си сестра близначка и започнала да да излиза тайно с него, но когато сестра и Олинеза разбрала ги убила и двамата и накрая се хвърлила от Аспаруховия мост

Pliok0019
05-30-2008, 17:49
Която обаче после се оказала, че не е истинската майка, и че фернанда-гонзалесия-диаз-кортеса-карла-педритаска имала още 2 сестри близначки :shock:
Една от бях била Муутира Циганяре-Делкантаре. Тя била една ужасно грозна и брадавична девойка...
а другата се казвала памелия-андерсонби-парисънкинко-хилтъниада
Тя била певачката в местния бар. Феновете й (които се брояли на пръстите на 2та ми крака) я наричали Мара Отварачката, понеже можела да отвяра бира с циците си...

Exsanguination
05-30-2008, 17:52
Която обаче после се оказала, че не е истинската майка, и че фернанда-гонзалесия-диаз-кортеса-карла-педритаска имала още 2 сестри близначки :shock:
Една от бях била Муутира Циганяре-Делкантаре. Тя била една ужасно грозна и брадавична девойка...
а другата се казвала памелия-андерсонби-парисънкинко-хилтъниада
Тя била певачката в местния бар. Феновете й (които се брояли на пръстите на 2та ми крака) я наричали Мара Отварачката, понеже можела да отвяра бира с циците си...
и тя чакала ето ТОВА чукане :grin:

Pliok0019
05-30-2008, 17:53
Която обаче после се оказала, че не е истинската майка, и че фернанда-гонзалесия-диаз-кортеса-карла-педритаска имала още 2 сестри близначки :shock:
Една от бях била Муутира Циганяре-Делкантаре. Тя била една ужасно грозна и брадавична девойка...
а другата се казвала памелия-андерсонби-парисънкинко-хилтъниада
Тя била певачката в местния бар. Феновете й (които се брояли на пръстите на 2та ми крака) я наричали Мара Отварачката, понеже можела да отвяра бира с циците си...
и тя чакала ето ТОВА чукане :grin:И си го получила от дон Педрито-Хуанито. Цветарят в месния мол.

punkrock
05-30-2008, 17:58
Еееехе то до края на сериала няма да са останали хора, стига с тва бруталното убиване 8-)

yuyuto
05-30-2008, 18:04
Която обаче после се оказала, че не е истинската майка, и че фернанда-гонзалесия-диаз-кортеса-карла-педритаска имала още 2 сестри близначки :shock:
Една от бях била Муутира Циганяре-Делкантаре. Тя била една ужасно грозна и брадавична девойка...
а другата се казвала памелия-андерсонби-парисънкинко-хилтъниада
Тя била певачката в местния бар. Феновете й (които се брояли на пръстите на 2та ми крака) я наричали Мара Отварачката, понеже можела да отвяра бира с циците си...
и тя чакала ето ТОВА чукане :grin:И си го получила от дон Педрито-Хуанито. Цветарят в месния мол.
Родили им се момиче и момче двуяйчни близнаци - Хуанита-Кукратос-Алиана-Есмералдита Санчез и Хосе Мария Пия Де Манчес Санчез, но тъй като майката и бащата се скарали, бащата взел момчето, а майката взела момичето... След време децата пораснали и към 19995 епизод се срещнали... :D

Exsanguination
05-30-2008, 18:07
и 2мата се регнали в матрицата,тренирали заедно,накрая си сложили ония черните цайси и към 4484883483 епизод убили Големия Лош Вълк

TheMaggie
05-30-2008, 18:13
Тогава един ден отишли заедно да видят болната си майка,която умирала ....

Exsanguination
05-30-2008, 18:15
тъкмо стигнали,тя умряла,онея ревали до края на епизода,а в следващия епизод тръгнали да издирват Даровете на Смъртта :lol:

Pliok0019
05-30-2008, 18:18
и 2мата се регнали в матрицата,тренирали заедно,накрая си сложили ония черните цайси и към 4484883483 епизод убили Големия Лош Вълк
Заради тази случка двамата се влюбили (защото не знаели, че са брат и сестра)...но изведнъж дошла една хишна чайка и им разклила тайната. Братът убил сестра си, за да не наруши един от 10те смъртни гряха.

punkrock
05-30-2008, 18:22
i posle se samoubil, za6toto se chuvstval vinoven :D 8-)

Exsanguination
05-30-2008, 18:26
:-x отклонявате се от това което написах

Mu7k0
05-30-2008, 22:11
И яко плющене :lol: В сериала са отнети живота на 23235 шкафа :razz:

sim00n.light.shadow
06-03-2008, 11:04
Олелеле! Това моята тема ли е? Нямах предвид това, ама интересно стана.

GregoryHouse
06-03-2008, 11:09
i posle se samoubil, za6toto se chuvstval vinoven :D 8-)

ПОсле Доктор Ливайн го изровил о го превърнал във Франкенщайн но си забравил Сникерса в гъза му той станал Педерастщайн. След тъовеа избягал изровил умрелите от предните епизоди и ги изнасилил,заразил се с ХИВ, а 15 години по-късно човечеството сравнявало ХИВ - с черната чума.

mir4ovski
06-03-2008, 11:23
i posle se samoubil, za6toto se chuvstval vinoven :D 8-)

ПОсле Доктор Ливайн го изровил о го превърнал във Франкенщайн но си забравил Сникерса в гъза му той станал Педерастщайн. След тъовеа избягал изровил умрелите от предните епизоди и ги изнасилил,заразил се с ХИВ, а 15 години по-късно човечеството сравнявало ХИВ - с черната чума.
E TVA MNOGO BRUTALNO I MRA4NO...
po-dobre neshto takova...toi ne znael 4e e zarzen i zavurzal lubov s lili ivanova i im se rodilo mom4ence,koeto sled 17 godini(demek ima nema 567777889999 epizoda)se vlubilo vuv vtorata lubovnica na vtorata sestra blizna4ka(shoto onaq bila lezbiika)i im se rodilo malko izrod4e nare4eno huan-pederastito-ebanito-delarosa....

5StaR
06-03-2008, 13:07
след тва 5стар отишъл, упикал темата + автора + главните герои и изчезнал безследно, чувствайки се облекчен

AiKaTa
06-03-2008, 13:37
i posle se samoubil, za6toto se chuvstval vinoven :D 8-)

ПОсле Доктор Ливайн го изровил о го превърнал във Франкенщайн но си забравил Сникерса в гъза му той станал Педерастщайн. След тъовеа избягал изровил умрелите от предните епизоди и ги изнасилил,заразил се с ХИВ, а 15 години по-късно човечеството сравнявало ХИВ - с черната чума.
E TVA MNOGO BRUTALNO I MRA4NO...
po-dobre neshto takova...toi ne znael 4e e zarzen i zavurzal lubov s lili ivanova i im se rodilo mom4ence,koeto sled 17 godini(demek ima nema 567777889999 epizoda)se vlubilo vuv vtorata lubovnica na vtorata sestra blizna4ka(shoto onaq bila lezbiika)i im se rodilo malko izrod4e nare4eno huan-pederastito-ebanito-delarosa....

huan-pederastito-ebanito-delarosa пораснал и станал симпатичен човечец. Завършил училището "De puta madre" в близост до имението на 4тия баща на 3тата братовчедка на лелята на бъдещата си съпруга. Той станал заварчик. Но не можал да намери развитие по специалноста си затова заработил като асансиорен техник в кремиковци, от време на време бил колоездач а понякога помагал в кухнята на ресторанта на дон Педросимо (чичото на Есмералда) като режел сирене с нокторезачка поради некадърността си и несподобноста да използва ножове...

Ivalinka
06-03-2008, 14:18
huan-pederastito-ebanito-delarosa бил много нещастен човечец с изкъртени зъби от едно дърво,което паднало върху него....можел да се ожени само за сляпата и глуха илона мария де кроасанчес,която иначе била много красива....била около 80 килограма с опадала коса...от този невероятно сполучлив брак семейството имало 1 дете санчита хамия де поркулантес манджикитантес,която една вечер се напила много яко и спала с баща си по погрешка...от това си действие тя много страдала и рещила да се самоубие като се хвърли от един мост ,но вместо да умре само си счупила ръката и останала парализирана за цял живот..естествено,баща й трябвало да я гледа... :)

GregoryHouse
06-03-2008, 14:21
...но той бил човек на живота и не му се разправяло затова просто я изкормил и си направил ново дете което се казвало...

vamp
06-03-2008, 14:21
След като се изкефил на всичко това вамп тръгнал да се прибира и минал през футболния стадион където се чувала едноименната песен на слави в която се пее "Аз съм и ад и рай..." тананикана от як арапин здраво клатещ майка му...

Но се оказало,че майката на Вамп е баба на Грегъри ,което означало,че Вамп му е баща или поне мъж на майка му,което води до изводите,че Вамп е човека който я прави щастлива всеки ден и тя дава пари за баничка на Грегъри,че да има сили да пише тия простотии ;)

GregoryHouse
06-03-2008, 14:23
Жалко че вамп се засягал толкова лесно а пък уж не му пукало от нищо...за разлика от сина си Грегъри...нали знаеш един ден сина минава бащата...пъ и банички не ям...

Ivalinka
06-03-2008, 14:27
:D ама че спорове....


и детето се казвало понелопа краставичкова 8-) (с малко по-кратки имена да караме) и се оказало,че има някаква роднинска връзка с пепеляшка...това било и причината да има неверочтно самочувствие,но веднъж един тенекеджия я убил,защото му досадила....

GregoryHouse
06-03-2008, 14:30
Бащата фанал тенекеджията и го напъхал в мазето да го съди...присъдата била да всеки ден да ощастливява вечче оплешивялата му 150кг жена която страдала от нимфомания...

vamp
06-03-2008, 14:35
Жалко че вамп се засягал толкова лесно а пък уж не му пукало от нищо...за разлика от сина си Грегъри...нали знаеш един ден сина минава бащата...пъ и банички не ям...

Нали знаеш брато,на майка винаги боли,особено когато има капка истина в хорските думи :-)

Ivalinka
06-03-2008, 14:35
ама тя пък имала таен любовник-мечо пук и всеки ден се виждали точно в 12 часа,когато мъжът й бил вече заспал и хъркал до забрава...

vamp
06-03-2008, 14:38
ама тя пък имала таен любовник-мечо пук и всеки ден се виждали точно в 12 часа,когато мъжът й бил вече заспал и хъркал до забрава...

Ръцете му били лепкави и мазни и имал голям космат тумбак с татуировка Айше и глава на култорист

GregoryHouse
06-03-2008, 14:39
Жалко че вамп се засягал толкова лесно а пък уж не му пукало от нищо...за разлика от сина си Грегъри...нали знаеш един ден сина минава бащата...пъ и банички не ям...

Нали знаеш брато,на майка винаги боли,особено когато има капка истина в хорските думи :-)

Брат нали знаеш, че между теб и мен има разлика? На мен не ми пука...щот знам, че няма истина...пък и да има big deal...докато ти си позьор и на теб ти пука...аз мога да стигна до края...ти можеш ли?

TheUnforgiven666
06-04-2008, 14:29
Няма нужда от повече сапунки- то вече достатъчно съществуват...

GoLdy
06-04-2008, 19:34
ot tazi lubov me4o puh rodil du6teri4ka- pras4o , kato porasnala bila stra6na krasavica i q krali za jena pove4e ot 23565 puti i vse ot razli4ni katuni no me4o puh q pazelkato gurneto si s med i vinagi q spasqval ot ciganite :D

Remini
06-04-2008, 19:37
Завършвам с култувата фраза на Мечо Пух :
"Колкото повече,толкова повече!"

sim00n.light.shadow
06-08-2008, 12:31
Abe ne moga da razbera: kato vi e typa temata 6to pi6ete?

angel_love_
06-08-2008, 12:53
Но преди да умре Мечо ПуХ бил охапан от Граф Дракула...така че не след дълго той излезнал от гроба си и озверял от глад тръгнал да търсии Бъфи,за да може да сложи край на ерата на добрите мечета,но....

LovePoisoned
06-08-2008, 13:10
Но преди да умре Мечо ПуХ бил охапан от Граф Дракула...така че не след дълго той излезнал от гроба си и озверял от глад тръгнал да търсии Бъфи,за да може да сложи край на ерата на добрите мечета,но....
Но по пътя срещнал Тигъра и го изчукал, щото заради ухапването на Дракула се обърнал в гроба си, обърнал и резбата. На излизане от гробището видял и далечните роднини на Хуан Педерастито Ебанито Делароса - леля Алисия и Себастиан Бланко, които искали да почетат паметта на Педерастито, падащ се син на прачичото на учителката на двете близначки, която била бивша любовница на бащата на Себастиан. Тогава...