PDA

View Full Version : Дали още ме обича???



vesinka91
05-30-2008, 18:01
Моята история е такава тръгнах преди доста време с едно момче но неуспях да го отценя на време защото през това време аз обичах друг и мислех че ще успея да забравя другия с това момче но неуспях и се даржах много дръпнато с това момче накрая стана така че скъсахме...после той искаше да се съберем и няколко месеца ми се молеше и ме искаше а аз все му отказвах и сега след толкова време когато с него сме само приятели аз осазнавам колко много го обичам и колко много го искам но незнам как да подходя и какво да направя за да бъда с него не става направо да му го кажа защото първо искам да се уверя дали още ме обича но незнам как моляви искажете си мнението било то лошо или добро и ми дайте някой савет ако може защото имам нужда от помощ!!! :) Мерси предварително на всички :)

Exsanguination
05-30-2008, 18:02
това ти ли си на аватара :smt081

vvizard
05-30-2008, 18:05
Ами като за начало е малко глупаво след два опита да търсиш третия. Най-малко е несправедливо спрямо него, защото ако подхраниш нови чувства в него към теб, а в последствие отново се разпадне всичко, ще е доста болезнено, освен ако той не си е изградил вече имунитет :)
А на въпроса ти "как", ами като за начало опитай с леки флиртове и т.н., в последствие му кажи, че си осъзнала, че изпитваш чувства към него, питай го дали той изпитва все още такива към теб и дали имате шанс...

partychild
05-30-2008, 18:07
ami ako bqh az na negovo mqsto... zavisi toi kakaf e.. az nqmashe da te iskam 6toto imam dostoinstvo nooo.. zavisi toi moje i da te obicha o6te no dali 6te ti prosti ..pogovori s nego :} uspeh

VinDiesel
05-30-2008, 18:07
Той те е искал много време сега теб те е страх да му признаеш чувствата си направи каквото и той е направил ..

vesinka91
05-30-2008, 18:09
mi pyrvo da douto4nq az s1m na 17 toi na 19 vtoro toi naistina e strashno dobro milo i vobshte vyzmojno nai svqstnoto mom4e i mn se mrazq 6tot go zamenih za 1 kreten...i sega bih napravila vsi4ko za da si go vyrna zashtoto go obi4am mn

VinDiesel
05-30-2008, 18:12
Сега е твой ред да му се молиш 8)

vesinka91
05-30-2008, 18:20
Сега е твой ред да му се молиш 8)
da ti kaja chesno ako znam 4e shte mi dade shans nqmam nishto protiv da mu se molq zashtoto toi go zaslujava...a ne mislq 4e tova e unijenie kakto biha kazali nqkoi zashtoto za lubovta nqma nishto unijitelno...a toi go zaslujava :)

vvizard
05-30-2008, 18:27
da ti kaja chesno ako znam 4e shte mi dade shans nqmam nishto protiv da mu se molq zashtoto toi go zaslujava...a ne mislq 4e tova e unijenie kakto biha kazali nqkoi zashtoto za lubovta nqma nishto unijitelno...a toi go zaslujava :)
След като си наясно с отговора, защо пускаш тема ? Отиваш при него и му казваш, че си осъзнала, че изпитваш. Вариантите са два - или ти казва, че не те обича вече или ще ти даде нов шанс... Няма нищо сложно ;) Действай...

vesinka91
05-30-2008, 18:28
dam tq e na avatara nz sega pyrvo shte proverq dali ima shans da me obi4a o6te i ako e taka shte napravq vsi4ko vyzmojno da si go vyrna....dano ne e tvyrde kysno

Ilinkata08
05-31-2008, 13:33
Сега е твой ред да му се молиш 8)
da ti kaja chesno ako znam 4e shte mi dade shans nqmam nishto protiv da mu se molq zashtoto toi go zaslujava...a ne mislq 4e tova e unijenie kakto biha kazali nqkoi zashtoto za lubovta nqma nishto unijitelno...a toi go zaslujava :)

След като си заслужава - ДАВАЙ ! :grin: Късмет :)

vesinka91
05-31-2008, 16:17
Сега е твой ред да му се молиш 8)
da ti kaja chesno ako znam 4e shte mi dade shans nqmam nishto protiv da mu se molq zashtoto toi go zaslujava...a ne mislq 4e tova e unijenie kakto biha kazali nqkoi zashtoto za lubovta nqma nishto unijitelno...a toi go zaslujava :)

След като си заслужава - ДАВАЙ ! :grin: Късмет :)
misi za saveti te sega ne si e v grada no kato se pribere shte opitam i shte vi pisha kakvo e stanalo :)

lofzz
05-31-2008, 16:22
parvo go popitai posle deistvai kakto ti si znae6 :-)

vesinka91
05-31-2008, 16:53
dano samo da se polu4i i da ima shans 6tot se opasqvam 4e ako sega mu razkriq 4e go obi4am mn a negovite 4uvstva k1m men ve4e gi nqma moje da se otdrypne ot men za da ne me kara da stradam a az neiskam tova...zatova nz kak da postypq...

mese4ka
05-31-2008, 16:56
и аз съм почти в същото положение като теб ... аз те съветвам да му го кажеш лично няма смисъл да овърташ кажи му какво мислиш и чувтсваш ... желая ти късмет

vesinka91
05-31-2008, 17:30
и аз съм почти в същото положение като теб ... аз те съветвам да му го кажеш лично няма смисъл да овърташ кажи му какво мислиш и чувтсваш ... желая ти късмет
mersi dano se polu4i zashtoto darja mn na nego tolkova mn go obi4am 4e s1m gotova na vsi4ko za nego :) dano se polu4i otnovo

vesinka91
06-02-2008, 08:47
Taka neka slojim kraq na tazi tema...ve4e govorih s nego i tova koeto toi mi kaza beshe: sry mili4ka sega ti si nai blizkiq mi 4ovek,nai dobrata mi priqtelka no lubovta mi kam teb izstina i mnogo trudno uspqh da te zabravq sry 4e te naranqvam...sled koeto az prosto go pregyrnah i si trygnah... ;( sajalqvam 4e ne se polu4i no az s1m si vinovna i sega pla4a bezspirno no polza nqma nemoga da si go vyrna... ;(