PDA

View Full Version : СЪВЕТ ,ХОРА!!



death_alive
05-30-2008, 18:02
ЗДРАВЕЙТЕ ....от из вестно време се чувствам ненужна и непотребна.....в училище го карам през просото...Според мен това е защото в целиЯ си съзнателен училищен живот не мога да намеря ни един предмет,който да вдъхва интерес у мен...КАЖЕТЕ НЕЩО!!!

Exsanguination
05-30-2008, 18:18
сексология

koes007
05-30-2008, 18:38
Ахахахаха сексология :lol:
Запиши се на плуване :)

VerryBerry
05-30-2008, 18:39
Ами..започни да се занимаваш с нещо-книги,спорт..танци..и ще си намериш..как искаш ние да ти помогнем като ти самата не се мъчиш да си помогнеш..Незнам..занимавай се с различни неща..току-виж нещо ти допадне ;)

Scouse
05-30-2008, 18:44
стани ЕМО .. :lol: :lol: :P

Pedigree
05-30-2008, 18:52
стани ЕМО .. :lol: :lol: :P
Много забавно...

Авторке, на колко си?

Ти си учи, нищо, че не ти е интересно, то нямаш избор просто. А за да си разнообразиш ежедневието, хиляди варианти има. ;)

Thoughtless
05-30-2008, 18:53
...

death_alive
05-30-2008, 18:57
стани ЕМО .. :lol: :lol: :P
Много забавно...

Авторке, на колко си?

Ти си учи, нищо, че не ти е интересно, то нямаш избор просто. А за да си разнообразиш ежедневието, хиляди варианти има. ;) ПРИМЕР... 8) :booooomb:

Pedigree
05-30-2008, 19:01
стани ЕМО .. :lol: :lol: :P
Много забавно...

Авторке, на колко си?

Ти си учи, нищо, че не ти е интересно, то нямаш избор просто. А за да си разнообразиш ежедневието, хиляди варианти има. ;) ПРИМЕР... 8) :booooomb:
Излез някъде с приятели, поразходи се в парка или някъде из града, вземи си някаква книжка и почети, намери си някой и отидете на кино, спортувай.

Jessika_MG
05-30-2008, 19:32
чети книги в часовете, по-интересно ще ти е

LINKNOT
05-30-2008, 23:08
в училище го карам през просото...Според мен това е защото в целиЯ си съзнателен училищен живот не мога да намеря ни един предмет,който да вдъхва интерес у мен...

Като го караш през простото ти не даваш всичко от себе си. Гледаш да изкараш задоволителни оценки,колкото да минеш по-нагоре,но ако се стегнеш и се подготвиш наистина отлично,дори потърсиш допълнително информация,ще видиш как следващия час ще ти бъде много по-интересно,докато учителя преподава. Казвам го от личен опит. :) Истината е в това,че за да разбереш кое те влече и с какво искаш да се занимаваш,трябва да опознаеш обстойно всеки от предметите. Успех! :smt023

Kaos_Urbano
05-30-2008, 23:50
в училище го карам през просото...Според мен това е защото в целиЯ си съзнателен училищен живот не мога да намеря ни един предмет,който да вдъхва интерес у мен...

Като го караш през простото ти не даваш всичко от себе си. Гледаш да изкараш задоволителни оценки,колкото да минеш по-нагоре,но ако се стегнеш и се подготвиш наистина отлично,дори потърсиш допълнително информация,ще видиш как следващия час ще ти бъде много по-интересно,докато учителя преподава. Казвам го от личен опит. :) Истината е в това,че за да разбереш кое те влече и с какво искаш да се занимаваш,трябва да опознаеш обстойно всеки от предметите. Успех! :smt023Като го "даваш през просото" ти дефакто не даваш нищо от себе си.Към авторката,тва вече зависи от това колко си голяма и кво учиш.Даже мога да кажа,че повечето предмети в даскало хич не са интерсни...

kuklichka_bg
06-01-2008, 19:36
xahxha i mene nishto ne me vle4e ama o6te malko pFff ti ima li ne6tu int v tiq u4ebnici bakani s gluposti