PDA

View Full Version : Любов и смс-и?????



n0Lcho
05-30-2008, 19:06
Здравейте!
Така.. да започвам направо...
От около месец и половина ходя с едно момче.Много е готин,много мил..просто всичко е супер.НО има един малък проблем - не може да изразява чувствата си направо.Откакто ходим си пишем смс-и, когато не сме заедно, но в тези смс-и той постоянно ми казва колко му липсвам,колко много ме обича,колко много иска да се видим(при условие,че сме се разделили преди 10 минути..)...Абе въобще всичко е ок, много сладки съобщения получавам,НО проблема е в това, че всичко е на смс-и!!!Като се видим няма такива мили думички, няма ги тези мили обръщения...Не знам просто ми е супер тъпо, защото връзка, изградена на съобщения..не мерси! Но аз просто го обичам и не мога да го отрежа заради това (пък и ще е тъпо..).Искам да съм с него, но няма как като връзката ни е изградена на смс-и.Говорила съм с него, питала съм го защо се държи така, но той вииинаги отклонява темата.Не знам, в мен ли е проблема?!?!?!
Пък и другото, което е, като си е с аверите въобще не се сеща за мен.Обажда ми се и се държи с мен като с позната.Даже, когато е в тяхна компания, не ми казава, че ме обича...И не знам какъв е проблема!Не е срамежлив, не го е срам от мен (...), просто не знам...
Не мога да разбера защо се държи по два коренно различни начина!Мислех,че е различен, че не е като пишлеметата на моята възраст (аз съм на почти 15)...
Благодаря,че стигнахте до тук.Съжалявам много,ако темата е тъпа.Просто исках да споделя и да чуя мненията Ви по въпроса. =]

angelcheeee_93
05-30-2008, 19:10
vsi4ko tova koeto si napisala go kaji direktno na priqtelq si,za da spre6 da se izma4va6 i da se 4udi6 dali ima ne6to.razbii samneniqta i podozreniqta i pogovi seriozno s nego! samo taka moje6 da si sigurna i da razbere6 dali naistina te obi4a!uspeh :)

пЛюш!нкаАа~
05-30-2008, 19:21
Ееее ми може да сe притеснява знам ли..да не обърка нещо нз..може би е притеснителен или съвсеем малко срамежлив..направи така,че да се отпусне..говори му ти мили думички ,след което може да ти отвърне :-P

MaLkaTa_LaDy
05-30-2008, 19:22
Mри съобщенията той може да премисли отговора си, има време за това, а като излизате трябва да е спонтанен, не знам, може би това му пречи. Но със сигулност вината за това негово държание не е в теб. Аз съм подобен случай, нито съм срамежлива, нито нищо, просто когато съм с едно момче, което много харесвам и просто спичам тотално. Не ми е толкова неловко, колкото просто съм толкова отвеяна в този момент и почвам да дрънкам глупости, а не мога да изразя чувствата си, мога да ги кажа, но не и да ги покажа. Просто съм такъв човек. Не мога да кажа дали той е като мен, защото не го познавам, но ти давам пример със себе си.

n0Lcho
05-30-2008, 19:22
Кaaaaк,при условие, че последния път ми каза "ама глупости, няма такова нещо.." или просто ми отбягва въпроса...

n0Lcho
05-30-2008, 19:28
пЛюш!нкаАа~, казвам му мили неща,казвам му, че го обичам...няяяяма не може да се отпусне и това е... Е, какво да направя??? Не знам.. в криза съм направо...

MaLkaTa_LaDy, той не е като теб.В смисъл, че се изнервя нещо от "неловкото" мълчание (което пък мен много ме кефи де) и започва да говори за някакви неща, за простащините, които правят в училище...

Как да го накарам да бъде толкова романтичен, колкото е на смс-и??

angelcheeee_93
05-30-2008, 19:31
qvno e ot horata koito ne se promenqt.ili pogovori s nego seriozno za tova ili si nameri drug ako se 4uvstva6 taka s nego!

valentinka_1990
05-30-2008, 19:32
Държанието му е напълно нормално.Аз също съм от тези,които не могат да говорят за чувствата си,но аз и не мога да ги напиша в смс.Не си мисли,че не те обича.Просто си нямаш представа колко е трудно за някои хора,като мен,да кажат "Обичам те".

Exsanguination
05-30-2008, 19:34
ИЗНЕВЕРЯВА ТИ!!!! МУАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХА ХАХАХАХХАХААХАХ

Al3ksandra
05-30-2008, 19:41
Ехххх... Като се замисля найстина понякога е трудно да кажеш тези две думи особено при тези тийн-връзки.. лол.. някак си... не мога да го опиша с точни думи.. Е аз го преодолях на доста младичка възраст -на 15 някъде там... защото ми се бяха случили такива неща за които просто нямам думи но ме научиха и да мога да изразявам чуствата си найстина... Даже прекалено пряма съм понякога и това не се отразява добре, но това съм си просто аз :) Та съвета ми е дай му малко време, направи нещо което досега не си правила... направи му изненада & когато се видите прегърни го и му кажи на ушенце нежно " обичкам те мило" :) Сигурна съм че след като види какви неща си готова да направиш за него, ще се опита да откликне и ще има ефект :) Бъди на макс себе си & бъди позитивна усмихната :) показвай му любовта си.. и искай да я сподели :) :P

n0Lcho
05-30-2008, 19:41
valentinka_1990 , аз не смятам, че нещо като това е нормално...

Exsanguination, абсолютно на 10000000000% съм сигурна, че не ми изневерява... не го познавам от вчера все пак...

angelcheeee_93 , мисля, че може да се променя, но явно не и в това си държание.. Не мога да си намеря друг, не искам.Обичам го!

Exsanguination
05-30-2008, 19:44
valentinka_1990 , аз не смятам, че нещо като това е нормално...

Exsanguination, абсолютно на 10000000000% съм сигурна, че не ми изневерява... не го познавам от вчера все пак...

angelcheeee_93 , мисля, че може да се променя, но явно не и в това си държание.. Не мога да си намеря друг, не искам.Обичам го!
знам че си сигурна,това е и неговата цел - няма да ти го каже в лицето я,между другото ти от кой град си ?

kefish_meee
05-30-2008, 19:44
Eпс човека е притеснителен... пред теб и пред приятелите му се притеснява да говори за Любофф .... най-вероятно още не е пораснал достатъчно ;) :grin:

n0Lcho
05-30-2008, 19:47
Exsanguination, от Варна съм, защо?

kefish_meee, хмм може и така да е..

Exsanguination
05-30-2008, 19:49
Exsanguination, от Варна съм, защо?

kefish_meee, хмм може и така да е..
щот с теб се знаем 8-)

n0Lcho
05-30-2008, 19:50
мм не мисля... :? :? :? :?