PDA

View Full Version : Мога на левитирам , болест ли е ?



best_buy
05-30-2008, 21:22
Значи моят проблем е , че като се концентрирам много , мога да летя . НЕ СЕ БАЗИКАМ ! Повдигам се на 2-3 санта от земята .

o0ps
05-30-2008, 21:26
Значи моят проблем е , че като се концентрирам много , мога да летя . НЕ СЕ БАЗИКАМ ! Повдигам се на 2-3 санта от земята .
Неееееее ... ти въобще не се бъзикаш. Амии да много е опасно ... смъртоносно даже ... най-много 3 месеца ти давам... :lol: Ти си новия Дейвид Блейн знаеш ли... 8-)

JustBecko
05-30-2008, 21:42
Да, бее..Аз пък като се концентрирам изсирам големи ******, не се бъзикам :D

CataclysmicAbyss
05-30-2008, 21:56
Иска ти се да можеш да левитираш..

1337
05-30-2008, 22:05
Първо местихте предмети,сега пък летите....май много фенове на Heroes се навъдиха в този форум :razz:

FOREVAR_ALONE
05-30-2008, 23:13
izvod: vzimai samo ka4estvena koka :grin:

BioX
05-30-2008, 23:26
izvod: vzimai samo ka4estvena koka :grin:spored men e ot trevata 8-)

FOREVAR_ALONE
05-30-2008, 23:29
izvod: vzimai samo ka4estvena koka :grin:spored men e ot trevata 8-)

za6to da sa napie i da palzi,kato moje da se napu6i i da leti :grin:

BioX
05-30-2008, 23:35
izvod: vzimai samo ka4estvena koka :grin:spored men e ot trevata 8-)

za6to da sa napie i da palzi,kato moje da se napu6i i da leti :grin:
trevomanka!! 8-) 8-) 8-)
ili pak
za6to mi e da piq i gymi da vartq kato moga da py6a i da letq.....
ima mn variqnti 8-)

hrisence
05-31-2008, 09:01
:-s От къде да знаем, че наистина можеш.Направи клипче и може да ти повярваме.
Много филми гледаш.

AutumnTears
05-31-2008, 10:46
Значи моят проблем е , че като се концентрирам много , мога да летя . НЕ СЕ БАЗИКАМ ! Повдигам се на 2-3 санта от земята .
da bolen si ot neizle4ima bolest simptomite 6te se zasilvat s vseki izminat den
:-o :-o :-o

Theoatguy
05-31-2008, 11:09
Изисква се изключително силна концентрация за извършването на левитацията. Изключително малко хора в света го могат. Един от тях е бил
Леонардо да Винчи. Аз мога да левитирам, но е ужасно натоварващо физиката и психиката, защото хората не са създадени, за да летят. Правя го отдавна и не съм споделял с никого, нямах и намарение, но така се случиха нещата.

best_buy
05-31-2008, 11:44
Стига бе :shock: , найстина ли ?? Не знаех че можело да се лети :-o

LINKNOT
05-31-2008, 11:56
Чувала съм,че левитацията се дължи на това,че хората,които я могат,се концентрират повече и използват по-голяма част от мозъка си за разлика от нас,обикновените,които ползваме едва 2% от него.

JustBecko
05-31-2008, 12:51
Чувала съм,че левитацията се дължи на това,че хората,които я могат,се концентрират повече и използват по-голяма част от мозъка си за разлика от нас,обикновените,които ползваме едва 2% от него.А генийте използват 3%...Смятай, ако се научим да използвам е 100% какво ще е :shock: 8) :lol:

P.S.- До сега съм чувал само за Дейвид Блейн, че може да лети, но все пак той не е уникален, че да е единствен :) Ако не е бъзик, в което съм 0.05% сигурен, си е**ти късметлията :-D

o0ps
05-31-2008, 15:41
Чувала съм,че левитацията се дължи на това,че хората,които я могат,се концентрират повече и използват по-голяма част от мозъка си за разлика от нас,обикновените,които ползваме едва 2% от него.А генийте използват 3%...Смятай, ако се научим да използвам е 100% какво ще е :shock: 8) :lol:

P.S.- До сега съм чувал само за Дейвид Блейн, че може да лети, но все пак той не е уникален, че да е единствен :) Ако не е бъзик, в което съм 0.05% сигурен, си е**ти късметлията :-D
Има и още един освен Дейвид Блейн, които се издига дори по високо(ако клипчето е истинско де) :D
http://vbox7.com/play:468639fe

До автора: Айде направи си едно клипче и го пусни, тогава ще ти повярваме... :D

koes007
05-31-2008, 16:29
Чувала съм,че левитацията се дължи на това,че хората,които я могат,се концентрират повече и използват по-голяма част от мозъка си за разлика от нас,обикновените,които ползваме едва 2% от него.А генийте използват 3%...Смятай, ако се научим да използвам е 100% какво ще е :shock: 8) :lol:

P.S.- До сега съм чувал само за Дейвид Блейн, че може да лети, но все пак той не е уникален, че да е единствен :) Ако не е бъзик, в което съм 0.05% сигурен, си е**ти късметлията :-D
Да сте чували за Criss Angel?
http://zazz.bg/search/?vbox_q=criss+angel
И той е уникат
Oпа грешка, то крис е билл дейвид, ОХХХ абе незнам обаче е много яко сигурно??? :grin:

yarrr
05-31-2008, 23:13
EHEEEEEEEEEEEEE PI4ove pri men se polu4i ei sq se koncentrirah okolo 5 minuti i....... POLETQH daje izlizah prez prozoreca i edin me vidq i pripadna 6te vi pratq klip za da vi dokaja 4e ne laja :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :booooomb: 8-) 8-) 8-) 8)

JustBecko
06-01-2008, 10:19
1-во.Крис Ейнджъл Е ИЛИЗИЮНИСТ (не съм сигурен дали така се пише 8-) )
Той е казвал не 1 път, че всичко е илюзия.Дейвид Копърфилд също прави илюзия, докато Дейвид Блейн го прави наистина.Наистина има хора, които могат да левитират.Не знам...може и да е ебавка темата, но никой не познава автора, така че не може да твърдим нищо!Хубаво е, че можеш.Ако бях на твое място щях да развивам тази левитация ;)
То всеки е способен на левитация и с много тренировки се получава.И не съм съгласен, че много малко хора в света са го можели.Напротив има много хора, които го могат ;)
Илюзионист ;)

Иначе да Крис Ейнджъл даже си е направил клип как се прави илюзия за левитиране...


http://clip4e.com/play_chris_angel_razkrivane_na_trik_za_levitaciqta .htm

s3nSe-me
06-06-2008, 12:42
Аз не бях чувала за Дейвид Блейн :smt010 Наистина ли може да левитира? Смисъл не е илюзионист като Крис Ейнджъл.. ](*,) ??

s3nSe-me
06-08-2008, 13:47
:shock: Не знаех,че тва е възможно :P

SuNsEt
06-08-2008, 13:57
Аз пък казвам,че е невъзможно да се лети!И левитацията не съществува.Айде пък да видим как ще ме убедите в обратното! :-P ...Гравитацията си е гравитация...Тя е част от природата,а нея никой не може да я победи.

JustBecko
06-08-2008, 14:20
Аз пък казвам,че е невъзможно да се лети!И левитацията не съществува.Айде пък да видим как ще ме убедите в обратното! :-P ...Гравитацията си е гравитация...Тя е част от природата,а нея никой не може да я победи.
Какво ще кажеш за изкуствено създаваната безтегловност?Както учат космонавтите...

SuNsEt
06-08-2008, 14:24
Аз пък казвам,че е невъзможно да се лети!И левитацията не съществува.Айде пък да видим как ще ме убедите в обратното! :-P ...Гравитацията си е гравитация...Тя е част от природата,а нея никой не може да я победи.
Какво ще кажеш за изкуствено създаваната безтегловност?Както учат космонавтите... Ммм...Добре и ти какво?Изкуствена безтегловност ли си създаваш за да летиш???

Isabelle
06-08-2008, 14:27
:lol: :lol: :lol: :lol:

Isabelle
06-08-2008, 14:32
психична болест е да ти кажа :-D

fuck_life
06-10-2008, 19:24
s1deiki po starite tis temi si nqk1v svr1h4ovek....6te te prkedademna pravitelstvoto

vvizard
06-10-2008, 19:42
Ммм...Добре и ти какво?Изкуствена безтегловност ли си създаваш за да летиш???
Всъщност се създава енергийна структура, която преодолява земното притегляне (гравитацията). Случаите на левитация са регистрирани от тибетските монаси като факт. Малко трудно един човек в днешният свят би успял да достигне до ниво на левитация само с обикновена концентрация... Иначе е възможно, а относно Дейвид Блейн и Крис Ейнджъл - и двамата са илюзионисти и всичко е измама ;)

savchev
01-13-2016, 18:22
Може ли да се свържа с теб по някакъв начин? Отдавна искам някой да ми обясни как става това? Ако имате някаква такава практика, моля да споделите как да управлявам процеса, как да си заповядам да се вдигна и т.н.