PDA

View Full Version : Проблем с БТК или може би не



Gothique♫
05-31-2008, 05:56
Значи от 1 ден някъде забелязах,че някои сайтове български не могат да ми се отварят и google също смисъл отваря се но акто натисна търсене и спира до там.Вчера сутринта нод-а ми изписа,че има подозрителна връзка която аз блокирах,и тогава замунда и вскичките сайтове си ми тръгваха но след това спряха,и започнаха някви от онея прозорци със you`re the visitor to see this lucky bar и тея тъпотий да ми се появяват....Някой ако е имал подобен проблем нека ми помогне ако може...:-#
:-#:-#:-#

tmpl
05-31-2008, 06:43
i aZ sam na btk .. moje nqkoi da se svarzal s tebe .. takiwa problemi az nqmam wsichki saitowe si mi gi otwarq ..

Gothique♫
05-31-2008, 08:06
Добре обаче не разбирам нещо преди малко ми зареди всичко както преди и така за няколко мин. и пак спря бахти ебаната работа никва връзка направо ми иде да го гръмна :x :-x

xaxa
05-31-2008, 09:15
i aZ sam na btk .. moje nqkoi da se svarzal s tebe .. takiwa problemi az nqmam wsichki saitowe si mi gi otwarq ..
+1 IMA6 80% VIRUSI SPORED MEN
lek den ;]

Gothique♫
05-31-2008, 10:43
Уф бахти точно тея сайтове от които най-много имам нужда са засегнати и нито мога няква по-добра антивитусна да си сваля нито да си преинсталирам сама компа,бтв препоръчайте ми нещо с което да изчистя гадните паразити понеже нод 32 нищо не засича :-o

slavito007
05-31-2008, 11:01
Точно преди седмица не можех да отварям почти всички торент-сайтове. Селд 1 ден намаляха наполовина, а след още 1 ден се оправи всичко. Очевидно е било заради ISP нещо.
Но все пак ако искаш да провериш : http://www.hijackthis.de/

XceSS
05-31-2008, 11:06
Преинсталация му е майката, кво ви е страх да преинсталирате ? Ръгай диска и стреляй, windows само това му помага.Само докато видя, че започва да работи по бавно, отделям си час, два и го преинсталирам :)

Gothique♫
05-31-2008, 12:37
Преинсталация му е майката, кво ви е страх да преинсталирате ? Ръгай диска и стреляй, windows само това му помага.Само докато видя, че започва да работи по бавно, отделям си час, два и го преинсталирам :) Тва не е идея много за мен щото при псоледния ми такъв опит трябваше след това да си сменям дъното понякога съм голям индианец на тая тема 8-) тъй,че за сега ми е достатъчна няква по-добра антивирусна ама като не мога да дръпна от никъде става зле...