PDA

View Full Version : тук за съветче се спира койт разбира



igoinsane
05-31-2008, 08:12
От близо две години харесвам едно момче.Много пъти съм му го казвала.Той винаги обаче мв отрязваше,но въпреки всичко излизахме в продължение на 1 година и 1-2 месеца почти секи ден но само така...и по едно време всичко приключи.Преди два месеца случаино се видяхме .След това тои взе да ме търси да иска да излизаме и тай лафим си тои постояно се усмихва.Говорим си но аз още имам чувства.Дали нещо се е променило за да ме търси.Помогнете какво да правя.Междудругото той мн слуша фр си.Плс помогнете какво да правя.:( Всмисъл да ли да му кажа отново че го харесвам обичам или...[ т няколко дена не му пиша а ъой не ми отговяря нз ко да прая

bqsna_teenagerka
05-31-2008, 08:17
Еми тези чувства те притискат. Няма смисъл да ги криеш...кажи му го просто информативно да си знае..а вече ако и той е започнал да изпитва по таквиа чувства към теб късмет ;)

igoinsane
05-31-2008, 08:34
да ама той не ми отговаря званнах му и тои не ти са сарда бе а пак не отговаря

MonSitY
05-31-2008, 08:41
щом те търси явно има някаква причина.дано да е тази която ще те ощастливи :) Успех! А и един съвет ако може:не го притискай толкова в смисъл не му звани да го питаш дали ти е сърдит- момчетата ги мразят тия неща (от личен опит ти го казвам) .

ell_ownz
05-31-2008, 08:46
ne my kazvai 4e go garesvash....mom4etata haresvat tainstveni momi4eta, momi4eta za koito nishto ne znaqt i tarsqt tqh.ako se raskriesh pred nego nishto nqa da stane dori i da te har-nqma da mye int zashtoto she znae 4e vinagi moje da te ima.A ako ti se prasih na udarena i ne my govorish, nito m zvanish no se pak izlizate ponqkoga [ne vinagi] kogato ti zvanne TOI taka moje da se polu4i neshto i ako te har toi da ti kaje...NE MY KAZVAI shte napravish ogromna greshka, a otnosno fr my-spriqteli se s tqh ako te te har voinata e napolovina spe4elena, slyshai me znam si4ko ot li4en opit!

igoinsane
05-31-2008, 08:51
ми тои знае че винаги може да ме има

Sunny_stz
05-31-2008, 09:46
ми тои знае че винаги може да ме има

Napravi taka 4e da razbere 4e NE vinagi moje :P Ne mu se obajdai,4akai samo toi da se obadi,izlizai s priqtelki,priqteli,namirai si zanimaniq da vidi 4e jivota ti e izpulnen i s drugi ne6ta i moje da se podrazni i da vidi 4e ne si tolkova dostupna,budi lo6o momi4e!! :PPP

vesinka91
05-31-2008, 17:15
щом те търси явно има някаква причина.дано да е тази която ще те ощастливи :) Успех! А и един съвет ако може:не го притискай толкова в смисъл не му звани да го питаш дали ти е сърдит- момчетата ги мразят тия неща (от личен опит ти го казвам) .
taka si e ;) :p i uspeh

dar4enceto92
05-31-2008, 17:42
ми тои знае че винаги може да ме има

Napravi taka 4e da razbere 4e NE vinagi moje :P Ne mu se obajdai,4akai samo toi da se obadi,izlizai s priqtelki,priqteli,namirai si zanimaniq da vidi 4e jivota ti e izpulnen i s drugi ne6ta i moje da se podrazni i da vidi 4e ne si tolkova dostupna,budi lo6o momi4e!! :PPP

+1

Number32
05-31-2008, 18:09
Моят съвет е да му кажеш, че изпитваш нещо към него. Изобщо не е вярно, че момчетата харесват тайнствени момичета, поне аз не харесвам. При мен искам всичко да е ясно и точно. Моят съвет е да му признаеш чувствата си, а после ще видиш самата ти какво ще стане. Успех!!!

miss_91
05-31-2008, 18:47
...mm moje i samo da iska da ste priqteli...az bqh izpadnala v sushtata situaciq...samo che az ne sum mu priznavala za chustvata si.predi samo az go tyrseh doakto edin den ne go celunah...togava vs se promeni,taka de toi zapochna da me tyrsi i stanahme mn dobri frs...za koeto nikak ne sujalqvam..pomisli si hubavo..ne mu priznavai za chustvata si neka toi napravi 1vata krachka :)

SъN v LqTnA n^o^6^t
05-31-2008, 19:19
Moje i da te haresva ve4e,ama moje i da iska da ste samo priqteli.Ama 6ti dam edno savet4e ne mu dosajdai mnogo po telefona za6toto 6te mu pisne i nikfo vnimanie nqma da ti obra6ta :)