PDA

View Full Version : Не знам какво да направя...



unfaithful1234
05-31-2008, 08:21
Ами имам проблем.Всеки път,когато си харесам момче,той или ще е много глупав,или ще е грозен.Не се имам за красива,ама съм симпатична...И всеки път се получава така.А когато някой ме хареса,вероятно,ще е женкар,който ще иска да ме вкара в леглото си!А това няма да огрее никого в скоро време!Какво да направя,за да бъда забелязана от момчета,с прилична външност и интелект? :(

MonSitY
05-31-2008, 08:32
знам гадно е да се чувстваш така.и аз имах такъв период чакай правилното момче и съвсем скоро той ще дойде при теб.Успех! :)
П.П. На колко години си?

ell_ownz
05-31-2008, 09:09
edin savet: ne tarsi hubavo i umno mom4e, zashtoto
1.Toi ako e umen vinagi shte iska adski mn ot edno momi4e
2.Prosto NQMA takiva mom4eta [hem umni hem pi4ove] xDD

unfaithful1234
05-31-2008, 09:20
edin savet: ne tarsi hubavo i umno mom4e, zashtoto
1.Toi ako e umen vinagi shte iska adski mn ot edno momi4e
2.Prosto NQMA takiva mom4eta [hem umni hem pi4ove] xDD
еееее,аз мисля,че има...На 14 съм :)

hottie
05-31-2008, 09:30
И аз имах такъв период.Нормално е 8-) Ще премине и това. Просто не го мисли и не се отчайвай, а си живей живота

klamer4e
05-31-2008, 09:34
Хахах и аз се чувствах така преди да срещна първата ми любов... Мислех го за умен, пич, красив... Обаче първото прилагателно изобщо не му отива... Тва го разбрах след като вече го гледам по-обективно... Е като се влюбиш в някого и той се влюби в теб няма да ти пука как изглежда или какъв е всъщност, защото в твоите очи ще е най-прекрасният. Айде спокойно, всичко ще е ок... :) Любовта идва неочаквано...

betyrk
05-31-2008, 09:34
Ха... няма такива момчета които да са с прилична външност и в същото време с интелект..В мига в който станат КРАСИВИ теее вече са на 7-мото небе..Казвам го защото съм наблюдавала мн мои приятели...Бяха некви залухави и Грознички..Сега са най ВЕЛИКИТЕ..
Не смятам че на тези години ще намериш нещо сериозно..Забавлявай се :grin:

w0sh
05-31-2008, 09:44
2.Prosto NQMA takiva mom4eta [hem umni hem pi4ove] xDD

Чувствам се личностно засегнат от това изказване.

Exsanguination
05-31-2008, 10:11
2.Prosto NQMA takiva mom4eta [hem umni hem pi4ove] xDD

Чувствам се личностно засегнат от това изказване.
аз също

Exsanguination
05-31-2008, 10:43
2.Prosto NQMA takiva mom4eta [hem umni hem pi4ove] xDD

Чувствам се личностно засегнат от това изказване.
аз също
И аз 8)
ш' правим ли стачка,братя обидени мъченици?

sweet_sorcerer
05-31-2008, 20:45
2.Prosto NQMA takiva mom4eta [hem umni hem pi4ove] xDD

Чувствам се личностно засегнат от това изказване.
аз също
И аз 8)
и ние к0? :D по темата - спох, аз още не съм срещнала момче, което да е готино, умно и да не ми е best fr :-D

Ch0c0la73
05-31-2008, 23:14
vseki pat kato si haresam mom4e..ili shte e grozen .. :D tva karti..zako si haresvash grozni mom4eta

5StaR
06-01-2008, 01:25
и аз имах такъв период чакай правилното момче и съвсем скоро той ще дойде при теб.Успех! :)


Ей еми ако не дойде? Тва да не е аларма на часовник, в даден час да звънне(дойде)

alex_devv
06-01-2008, 06:10
много претенций 8-)

unfaithful1234
06-01-2008, 08:35
Ами имам проблем.Всеки път,когато си харесам момче,той или ще е много глупав,или ще е грозен.Не се имам за красива,ама съм симпатична...И всеки път се получава така.А когато някой ме хареса,вероятно,ще е женкар,който ще иска да ме вкара в леглото си!А това няма да огрее никого в скоро време!Какво да направя,за да бъда забелязана от момчета,с прилична външност и интелект? :(
ами замисляла ли се дали не си същата, като тея дето ги харесваш
ми знам,че не съм същата! :)

vseki pat kato si haresam mom4e..ili shte e grozen .. tva karti..zako si haresvash grozni mom4eta
Ми те за мен не са грозни,другите казват,че са грозни... :( И аз им вярвам,тъй като съм доста влюбчива и вероятно съм заслепена в този момент...не знам,може би аз бъркам в това,че им вярвам...

inloveforever
06-01-2008, 18:39
i az sum imala takuv tormoz,ne se tormozi i ne tursi,sam 6te doide 8)

GregoryHouse
06-01-2008, 18:40
Първо създаи такива после ги търси...тая генетична разновидност я нема...

kuklichka_bg
06-01-2008, 20:28
Ами имам проблем.Всеки път,когато си харесам момче,той или ще е много глупав,или ще е грозен.Не се имам за красива,ама съм симпатична...И всеки път се получава така.А когато някой ме хареса,вероятно,ще е женкар,който ще иска да ме вкара в леглото си!А това няма да огрее никого в скоро време!Какво да направя,за да бъда забелязана от момчета,с прилична външност и интелект? :("


haresvash grozni xixi xaxa

TreeHill
06-01-2008, 23:36
2.Prosto NQMA takiva mom4eta [hem umni hem pi4ove] xDD

Чувствам се личностно засегнат от това изказване.
аз също
И аз 8)
ш' правим ли стачка,братя обидени мъченици?

определено да..

unfaithful1234
06-02-2008, 05:11
Ами имам проблем.Всеки път,когато си харесам момче,той или ще е много глупав,или ще е грозен.Не се имам за красива,ама съм симпатична...И всеки път се получава така.А когато някой ме хареса,вероятно,ще е женкар,който ще иска да ме вкара в леглото си!А това няма да огрее никого в скоро време!Какво да направя,за да бъда забелязана от момчета,с прилична външност и интелект? :("


haresvash grozni xixi xaxa
ми то обикновено,тези които ме забелязват искат секс!Омръзнало ми е от такива...готини са,яки пичове,ама искат само да те вкарат в леглото.За главата се хващам вече в какво се е превърнало младото моколение! :?

Ou7taControL
06-02-2008, 05:31
общувай с момчетата, които ти харесват и които искаш да те харесват..

MartyParty
06-02-2008, 07:59
Ми и аз съм така..За сега си ми е добре,но някой ден,но(можеби,най-вероятно,ако Бог е справедлив,ако се отракам малко без да ставам курве) ще си намеря някой осъзнал се player. :-o Дотогава ще си се радвам на looser-ите

Obsession
06-02-2008, 09:11
Аз много трудно си харесвам някой, явно в последно време изискванията ми са станали доста... Мога да харесам някой непривлекателен, но не и глупав, това не ми се е случвало. А и ти ще намериш човека за теб. Може да не е съвършен, както очакваш, перфектни хора няма, има перфектни комбинации ;)

sasha_90
06-02-2008, 09:50
Няма определена формула,чрез която да срещнеш този,за когото винаги си мечтала.Просто си живееш живота и един ден любовта сама идва.

NaughtyWhisper
06-02-2008, 09:53
Спокойно! Любовта е сляпа и глуха :razz:

w0sh
06-02-2008, 09:59
Спокойно! Любовта е сляпа и глуха :razz:

Освен това е дебела, пъпчива и мисли, че брекетите са секси.

mir4ovski
06-02-2008, 10:45
purvo-IMA HUBAVI I UMNI MOM4ETA V EDNO!sq obiknoveno ne sa na po 14 a na po malko pove4e ama vse pak
vtoro-lubovta idva neo4akvano spri da go misli6 i shte vidi6 4e shte se vlubi6
treto-ne budi perfekcionistka.idealni hora nqma,prosto nqkoi neshta kompensirat drugi :)

wache
06-02-2008, 15:54
Ами имам проблем.Всеки път,когато си харесам момче,той или ще е много глупав,или ще е грозен.Не се имам за красива,ама съм симпатична...И всеки път се получава така.А когато някой ме хареса,вероятно,ще е женкар,който ще иска да ме вкара в леглото си!А това няма да огрее никого в скоро време!Какво да направя,за да бъда забелязана от момчета,с прилична външност и интелект? :(

Аз съм момче и при мен проблема е същия но с момичетата или за заети или грозни да не говориме за интелект :oops:

Nefarian
06-02-2008, 22:02
2.Prosto NQMA takiva mom4eta [hem umni hem pi4ove] xDD

Чувствам се личностно засегнат от това изказване.
аз също
И аз 8)
И аз

unfaithful1234
06-03-2008, 05:47
2.Prosto NQMA takiva mom4eta [hem umni hem pi4ove] xDD

Чувствам се личностно засегнат от това изказване.
аз също
И аз 8)
И аз
е съжалявам ,не съм искала да ви засегна! :) Просто тези,на които съм попадала са такива.Вие като твърдите обратното-докажете го!

GregoryHouse
06-03-2008, 12:07
Има един елементарен тест...но може да се приложи само на живо...лично съм си го измислил...до сега само 1 момиче го реши...а съм го прилагал на над 100 със сигурност...тъй че нека не се обиждаме на умни и глупави...