PDA

View Full Version : Какво да направя ?



Pick-It-Up-Slow
05-31-2008, 08:56
Хх..здравейте..пускам тая тема шот наистина се нуждая от помощ в момента..
В 7ми клас съм, след няколко седмици имам изпити.Цяла година ходя на уроци, оценките ми са добри.На предварителните изпити имах 5.50 по български и 4 по математика.Което е доста добре,като се има в предвид тва че миналата година ми писаха 3 по милост по математика..
Смятам,че имам доста големи шансове да вляза в училището,което искам.Там са повечето ми по-големи приятели..И аз и най-добрата ми приятелка сме се насочили към него.Балът миналата година беше доста нисък,тази едва ли ше е по-висок..както и да е..училището е в др по-голям град /няма зн кой/ .. ии баща ми не иска да ме пусне..знам,че е глупаво още от сега да мисля за тва,понеже преди всичко трябва да си видя оценките..ноо той е категоричен,че няма мърдане от тук..
Цяла година му водя политика,държа се като хората..а той ми казва,че трябвало него да слушам..да не съм негова собственост..тва му го казах, а той ми отговори,че докато не стана на 18 съм..мооля ? Когато ми го каза бяхме на кафе и си замълчах,за да не правя проблеми..
Майка ми е доста оправна и е съгласна да отида да уча там стига да изкарам добри оценки..но тоя баща ми нее..да му имам гадния характер....
Как да го убедя ? Всичко опитах..дори ми каза,че нямало нужда да кандидатствам,защото средното образование не значело нищо..той добре ли е....тогава за кво цяла година даваха по 400 лева на месец да ходя на уроци.......

Duvessa
05-31-2008, 09:18
Не иска да те пуска, защото ще си в голям град, далеч от дома- от една страна това крие опасности за теб, от друга- може би баща ти не иска да се разделя с „малкото си момиченце”. Не му се сърди- докато си малка още, негова отговорност е да се грижи за теб и да те защитава, да взима решения за живота ти, за да го направи добър. Опитай се да го убедиш, че си достатъчно отговорна, за да учиш в друг град, че си положила много усилия , за да завишиш оценките си, защото това наистина е много важно за теб. Майка ти щом е съгласна, сигурно ще ти помогне в убеждаването. В крайна сметка не се отчайвай- мисля, че щом разбере, че това не е прищявка, а наистина го желаеш много, ще те пусне. Успех.

Pick-It-Up-Slow
05-31-2008, 09:28
Благодаря много! xx
Да..той каза,че щом съм имала толкова много проблеми в малкия град кво остава за големия..но най-много ме обиди тва,че каза,че моя живот бил негов..ебаси..

Sunny_stz
05-31-2008, 09:58
Благодаря много! xx
Да..той каза,че щом съм имала толкова много проблеми в малкия град кво остава за големия..но най-много ме обиди тва,че каза,че моя живот бил негов..ебаси..

Abe ti sega gledai da si izkara6 otsenkite ,puk drugoto to 6te se naredi...v golemiq grad e po-dobre,za6toto ima po-dobri vuzmojnosti i u4ili6teto 6te e po-dobro.zaqvi pred va6te 4e ne iska6 drugo u4ili6te,a 6tom maika ti e suglasna s teb,6te ubedi i ba6ta ti .Ba6tite mn revnuvat du6terite si :)

xXxScreamxXx
05-31-2008, 10:33
Благодаря много! xx
Да..той каза,че щом съм имала толкова много проблеми в малкия град кво остава за големия..но най-много ме обиди тва,че каза,че моя живот бил негов..ебаси..


леллее .. ттфа наистина е било гадно от негова страна .. аз ако ти бях на мястото нямаше да се въздържа а щях да вдигна някои луд скандал .. :? :? :?

Pedigree
05-31-2008, 11:16
Беше казала, че миналата година балът не е бил особено висок и че тази също няма да е. Слушай, не си мисли такива работи, защото може да има много подготвени ученици, така че не се надявай на това. ;)

Та...

сега се съсредоточи върху изпитите, а когато разбереш оценките, подходящи са за избраното от теб училище, говори пак с татенцето. Той не че не иска да си в добро училище, не че не ти желае доброто, напротив... просто се притеснява за теб. Малка си, за да се местиш в друг град, страх го е за теб. ;)

Pick-It-Up-Slow
06-01-2008, 11:33
Градът е на 30 мин от моя..
А скандал не му направих щот бяхме в едно кафе..малко не върви да взема да крещя по него и да го прая на идиот..накрая сигурно щяхме да се сбием /прайли сме го вече :shock: / .. абе с майка ми говориха пак и са на тва мнение,че първо тряа да се видят оценките и ако наистина са добри ше стане тва,което искам..
Темата вече е безполезна =]
Благодаря мн на всички ;] :-)

laila_94
06-02-2008, 16:14
да ти кажа щом не е в твоя град.. много слабо някой да те пусне
аз исках ,пък в сф но се отказах,защото няма да мога да виждам семейството ще съм далече от тях .. абе по- добре избери друго училище

countes
06-06-2008, 08:28
да ти кажа гимназията няма никво значение каде учиш важно е висшето

SunShinePearl
06-06-2008, 17:19
mi i az iskam v dr grad ama na6te ne me puskat :-x 6tqla sam da stana nqkva narkomanka gluposti i tva e te prosto ne razbirat kak mi spireat bade6teto.Ako va6te sa kato na6te (i dokolkoto pro4etoh tva s 18g.qvno sa 6toto i tati taka razsajdava )nqma kak da gi obedi6 ve4e vsi4ko sam probvala