PDA

View Full Version : Към представителите на 1989!



Mementomori
05-31-2008, 10:35
Здравейте,хора!Успех на всички,които утре и съответно във вторник,а може би и след това,ако са записали и трета матура,ще се явяват на зрелостни изпити!Не се отчавайте,не е толкова лошо да си опитен заек! :D Випускът на промяната,носете самочувствието със себе си и ще успеете!Успех отново!

w0sh
05-31-2008, 10:52
ъъ Мерси?

те ще се баси лесните матури....

sh3_1s_7h3_0n3
05-31-2008, 10:52
пф, добре, че тръгнах една година по-рано на у-ще.. ^^ ;)

Айде успех ви, зрелостници. :)

fake
05-31-2008, 10:53
успех!

We're all in this together, let's KICK ASS!!!!!
:)

Sunny_stz
05-31-2008, 11:05
Ooo,uspeh na vsi4ki vupreki 4e az do godina 6te durja...dano i togava maturite da sa po-lesni 6toto vse pak purvite 2 vipuska... :-o Uspeh!!

hahavteen
05-31-2008, 11:10
Успех на всички! :-)
На мен ми остана само още един изпит и приключвам с училището (държим изпити по 4 предмета като 2 са по наш избор)! :grin:

bulgarcheto
05-31-2008, 11:12
Ех, а някои '89 са завършили миналата година и им е лесно... Утре ще го духаме, но колкото повече - толкова повече!

Успех :) (той не е нужен, важни са знанията)

bboy_bunker
05-31-2008, 11:19
С оглед на масовата неграмотност на нашето поколение, матурите ще са нагласени за идиоти.. Така че спокойно ;)


Успех на всички

AliceSw
05-31-2008, 11:28
еее, не е като да си '90 и да държиш матура тая година, защото си тръгнал по-рано 8)

всъщност...все едно, и те ще минат, до 4,50-5,00 ще вържем, ама по-нагоре :?

Mementomori
05-31-2008, 12:38
Въпросът е да не прецакат в оценяване,защото не е справедливо двойката да стане тройка,а петицата например да си остане такава,с цел да не оставят,просто една от многото изцепки на министъра!Ще видим колко елементарни ще са,не бих ги подценявала!

bulgarcheto
05-31-2008, 12:41
Абе каквото стане. Утре ще се разбере. Поне ще е весело :)

Mementomori
05-31-2008, 12:46
"Музиката преди всичко!"....,нека да го интерпретираме като "Забавата преди всичко!",пишето го за Дебелянов и 6! :D

Kassu
05-31-2008, 14:49
http://youtube.com/watch?v=Gw90F43nI6A

8)

dessy_mc
05-31-2008, 15:01
Учете,смотаняци.

Шегувам се (:

УСпех ви пожелавам. :)

Jessika_MG
05-31-2008, 15:58
Ххахаха, ще се справим, как няма :-o
Даже от сега уговаряме кръчмата за вечерта 8-)

NH3
05-31-2008, 16:47
otivam praim si test4etata i da me nqma nqkude na sqnka s bira :) i ministura da mi qde kura ;)

PeopleAlwaysLeave
05-31-2008, 16:55
Абе ще се справим, няма къде да ходим :D

Айде успех на всички!

sh3_1s_7h3_0n3
05-31-2008, 20:41
Вълчев ми иде да го разстрелям :x



пф, добре, че тръгнах една година по-рано на у-ще.. ^^ ;)

Айде успех ви, зрелостници. :)С къв успех завърши?

5.7* не помня точно колко... :)

Felis_Dirus
05-31-2008, 20:49
Успех и от мен. Бе ще се справим.. тестът ще е елементарен. Само тъпият анализ ме притеснява, но и това ще смачкаме. :o

5StaR
06-01-2008, 04:52
http://vbox7.com/play:5208c23b

bboy_bunker
06-01-2008, 11:40
Както и предполагах.. супер лесна матура...

shadow4e
06-01-2008, 11:50
Ако не беше и излезла информацията още снощи :) Това ме притеснява сега, защото доста хора ще са се справили перфектно с теста и всико ще зависи от темата. А мен в тея неща не ем бива.

bboy_bunker
06-01-2008, 12:28
Ако не беше и излезла информацията още снощи :) Това ме притеснява сега, защото доста хора ще са се справили перфектно с теста и всико ще зависи от темата. А мен в тея неща не ем бива. ъ..?

Felis_Dirus
06-01-2008, 12:42
Тестът беше елементарен... аз без "информация" съм направила една грешка само и то няква смотана, щото не си преговорих едни неща.

shadow4e
06-01-2008, 12:43
Разпространяваше се по нета 6 теста и всъщност 20 от въпросите бяха от там. Темите бяха други. Но пак бяха Йовков, Елин Пелин и Ботев както бяха и днес в трите варианта, но на други произведения. Ако искаш мога да ти ги пратя да ги разгледаш. На мен ми ги дадоха снощи в 12 и половина, някой е платин 1000 лв, друг 500, а снощи вече по 40, 60 лв и в полунощ безплатно. Гледам, че и във форума на УНСС са ги рпостанли още вчера.

Felis_Dirus
06-01-2008, 12:43
Пхахахах, баси гаврата, честно... абе, тия луди ли са да дават пари за матура?! :?

shadow4e
06-01-2008, 12:48
И аз така реагирах и в началото въобще и не повярвах като ми ги дадох, ама после като казаха, че са платили за тях толкоа пари,с тана ясно, че наистина е било на точния човек. Аз вчера ги изреших, ама не им гледах отговорите, защото исках да ги мина поне за упражнение, та не знам колко са ми верни сега. :) Ама те си бях лесни, за човек, чел произведенията, не би трябвало да има никакви проблеми.


Нкяой може ли да ми обясни защо на 30-ти е Б? Аз писах А, защото и двете се срещат по точно този начин изписани и въобще и не прочетох долните.

Божеее а на последното толкова време се чудих градация или епитети и си написах епитети. Само това са ми грешките. Надявам се на 5. :)

bulgarcheto
06-01-2008, 14:59
Баси лесната матура! От обща култура ще имаш 20 верни отговора :shock:

BlackWings
06-01-2008, 15:01
Баси лесната матура! От обща култура ще имаш 20 верни отговора :shock:
Да и то криво - ляво 3-ка , което за някои си е напълно достатъчно :D
Абе доволна съм, мисля че прилично се справих.

Mementomori
06-01-2008, 15:07
Като всяко неща в държавата ни,което се купува,така е,хората с пари са с привилегия,горките те! :D

bulgarcheto
06-01-2008, 15:23
Абе по-малко грешки мислех че ще имам :oops:
Ама пак добре е де. Ще изтукна че имам равен брой точки с отличник от класа, а си смятам минималния брой точки ;)

Mementomori
06-01-2008, 15:28
Както всички системи и тази е относителна,защото е трудно да се покаже винаги макс,а и е несправедливо някой неотличници да имат като другите такива,не смятате ли?Щеше да е по-добре да може да се освобождава!

Mementomori
06-01-2008, 15:37
Това,че някой е учил и е изкарал добри оценки през годините,не означава,че е подлизурко и подмазвач,а че има и такива,а и големи натегачи,използвачи,спор няма!

Mementomori
06-01-2008, 15:40
Донякъде си прав,но ък къде остава удовлетворението от труда,а и на изпит не винаги се показва максималният потенциал,за съжаление!Ти държал ли си матура?А и кой точно набор си?Под "70 май...

Mementomori
06-01-2008, 15:52
Ами и аз точно това питам,което си клони към реторичен въпрос,но все едно,някой хора се сетиха за какво е предназначено училището последната година и смятат,че така се наваксва и се научава всичко,но поредната глупост,колкото до купуването-нищо ново в този "модерен" свят,където всичко се свежда до покупко-продажбата.Днес им купуват матурата,утре-място в университета,след това диплома,е,дано мама и тати изкарват достатъчно,за да може "умното" дете да просперира в професионален план!

Mementomori
06-01-2008, 15:59
тогава поема семейния бизнес откъдето са идвали паричките и го скапва за отрицателно време, по начин, който би накарал всеки професор в университета му да се гордее истински. 8-)
Това наистина е много забавно!Какво да кажем-честито на печелившите!

DjBaloon
06-01-2008, 16:06
т.е. подлизурковците и зубрачите да се освобождават?

Едни успяват с пари
Други с мазнене
Трети с връзки
Четвърти със знание

Щом е съомял да успее,а ти не (не говоря за теб,а принципно),начи е повече от теб 8)

Christ
06-01-2008, 16:09
А и кой точно набор си?Под "70 май...

'86 e, не му връчвай бастуна. :-D

Mementomori
06-01-2008, 16:30
т.е. подлизурковците и зубрачите да се освобождават?

Едни успяват с пари
Други с мазнене
Трети с връзки
Четвърти със знание

Щом е съомял да успее,а ти не (не говоря за теб,а принципно),начи е повече от теб 8)
Успехът на някого не бива да те пренебрегва като човек,аз определено не съм привърженик на максимата-"Успех на всяка цена!",да си спомним някогашния Бел ами?!
П.С.Не знам коя година е роден,просто имам спомен,че във форума имаше някакъв старичък,може да съм се объркала,извинявам се,ако съм състарила някого по погрешка.И все пак старостта е признак на мъдрост! :D

Felis_Dirus
06-01-2008, 16:47
т.е. подлизурковците и зубрачите да се освобождават?

Едни успяват с пари
Други с мазнене
Трети с връзки
Четвърти със знание

Щом е съомял да успее,а ти не (не говоря за теб,а принципно),начи е повече от теб 8)


В дълбока заблуда си. :wink:

Mementomori
06-01-2008, 17:01
т.е. подлизурковците и зубрачите да се освобождават?

Едни успяват с пари
Други с мазнене
Трети с връзки
Четвърти със знание

Щом е съомял да успее,а ти не (не говоря за теб,а принципно),начи е повече от теб 8)

Съумял е не да успее, а да се излъже сам себе си...
дали е повече от мен или по-малко се вижда след много години, когато тръгнем да умираме и можем да погледнем назад и да преценим какво сме постигнали, как и с какви усилия.
Да излъжеш на изпит, матура или контролно е лесно, но в последствие да имаш качества е трудно. Защото отличните оценки помагат в началото, но не вършат работата вместо теб.
Затова можем да си спестим тарикатските изводи на селски далавераджия и да си говорим за нещо друго.


ПП. Старостта не е признак на мъдрост, а опита...
Да питаме Ботев? :D.А и старостта предполага определено наличие на опит.

DjBaloon
06-01-2008, 18:49
Съумял е не да успее, а да се излъже сам себе си...
дали е повече от мен или по-малко се вижда след много години, когато тръгнем да умираме и можем да погледнем назад и да преценим какво сме постигнали, как и с какви усилия.
Да излъжеш на изпит, матура или контролно е лесно, но в последствие да имаш качества е трудно. Защото отличните оценки помагат в началото, но не вършат работата вместо теб.
Затова можем да си спестим тарикатските изводи на селски далавераджия и да си говорим за нещо друго.


ПП. Старостта не е признак на мъдрост, а опита...


Много хора само с връзки стигат прекалено далече 8)
И понеже виждам че нещо не сте ме разбрали - идеята ми е че няма значение с какво е успял другия,важното е секи сам за себе си да избере
Едни избират едното..
други второто и т.н.т.
Да си говорим общи приказки - кой какво ще има на стари години.. няма смисъл-всеки е различен,с различни принципи 8)
За тебе може да е ненормално-за друг е нормално

Felis_Dirus
06-01-2008, 18:53
Не е въпросът в избора. И аз мога да си избера да вляза в уни-то без приемни, да ми дадат диплома ей така (примерно), ама нали се сещаш, че няма как да стане.

Mementomori
06-01-2008, 18:57
Съумял е не да успее, а да се излъже сам себе си...
дали е повече от мен или по-малко се вижда след много години, когато тръгнем да умираме и можем да погледнем назад и да преценим какво сме постигнали, как и с какви усилия.
Да излъжеш на изпит, матура или контролно е лесно, но в последствие да имаш качества е трудно. Защото отличните оценки помагат в началото, но не вършат работата вместо теб.
Затова можем да си спестим тарикатските изводи на селски далавераджия и да си говорим за нещо друго.


ПП. Старостта не е признак на мъдрост, а опита...


Много хора само с връзки стигат прекалено далече 8)
И понеже виждам че нещо не сте ме разбрали - идеята ми е че няма значение с какво е успял другия,важното е секи сам за себе си да избере
Едни избират едното..
други второто и т.н.т.
Да си говорим общи приказки - кой какво ще има на стари години.. няма смисъл-всеки е различен,с различни принципи 8)
За тебе може да е ненормално-за друг е нормално
Разясни ни се идеята ти,Балон,прав си!Всеки сам решава за себе си и това-по какъв път да тръгне.От това зависи неговата стойност като човек!!

Felis_Dirus
06-01-2008, 19:39
Говорите глупости. Аз като го реша, мога ли да си го позволя?! Не мога. Е това избор ли е? Не е. Малко наизуст карате, ама айде.

Да не говорим и колко е малоумно.

DjBaloon
06-01-2008, 19:54
Как ли ще мислиш, ако те лекува човек, който си е плащал изпитите??

И пак имаш избор да си избереш лекър 8)

bboy_bunker
06-01-2008, 20:37
Дано изпита по история е лесен, че сега решавах няколко пробни матури и доста се затрудних, а с това кандидатствам.. :-o

Егати... в СУ и УНСС не се затрудних толкова, колкото от тая матура...

Felis_Dirus
06-01-2008, 21:01
Дано изпита по история е лесен, че сега решавах няколко пробни матури и доста се затрудних, а с това кандидатствам.. :-o

Егати... в СУ и УНСС не се затрудних толкова, колкото от тая матура...


Ооо, аз затова не писах история за втора матура. Бях убедена, че ще е отвратителна, пък и да не говорим, че има и въпроси от световната история, не е само българска. Та предпочетох да си прееба оценката по английски (примерно.. ако стане гаф), отколкото по история.

bboy_bunker
06-01-2008, 21:58
Абе няма нищо да си преебеш.. тия матури и без това още са недоизмислени.. само в УНСС ти трябват 8 единици минимален бал от тях...

shadow4e
06-01-2008, 22:16
бибой, не е въпросът в минималния бал, то ако него не можеш да постигнеш, не ставаш за студент :) Въпросът е, че са една трета от дипломата, а там както знаеш и стотните дори са важни.

BlueDevil
06-01-2008, 23:04
Нкяой може ли да ми обясни защо на 30-ти е Б? Аз писах А, защото и двете се срещат по точно този начин изписани и въобще и не прочетох долните.

Те и двете се срещат в текста, ама "детски сокове" или каквото беше там не е термин ;)

shadow4e
06-01-2008, 23:28
Хахаах, много съм глупава. :D За това не м ее яд, но за градацията ме е :)

PeopleAlwaysLeave
06-01-2008, 23:29
Нкяой може ли да ми обясни защо на 30-ти е Б? Аз писах А, защото и двете се срещат по точно този начин изписани и въобще и не прочетох долните.

Те и двете се срещат в текста, ама "детски сокове" или каквото беше там не е термин ;)

Да, трябва да са термини. Аз четох въпроса 10 пъти докато схвана, че трябва да са термини :D Абе не беше кой знае какво тая матура. Ни искам да коментирам преди резултатите де ама на мен лично не ми се стори никак трудна.

Bolt_f
06-02-2008, 02:43
Как ли ще мислиш, ако те лекува човек, който си е плащал изпитите??

И пак имаш избор да си избереш лекър 8)

лекър?

а как ще разбереш дали е кадърен? Ако не те убие от раз, значи ще сменяш?

Лекър ?! Не се ли върнахте от матури вчера...?!

DjBaloon
06-02-2008, 07:50
Как ли ще мислиш, ако те лекува човек, който си е плащал изпитите??

И пак имаш избор да си избереш лекър 8)

лекър?

а как ще разбереш дали е кадърен? Ако не те убие от раз, значи ще сменяш?

Прав си,
Ако живеем в свят без никаква информация,нищо не знаеш за никой,не си чувал нищо,няма никакви отзиви :)
Уж аз коментирах някъв друг свят ;)

Mementomori
06-02-2008, 08:15
Много е гадно човек да направи глупави грешки,които със сигурност друг път не би сторил,но какво да се прави,може да сме максималисти,но не трябва и да се ядосвам,защото още повече се натоварваме,а и вече е минало,като всяка нечестност,по-неможещи може да имат равен брой точки,колкото по-съвестните ученици,но все пак това е училището! :D

bboy_bunker
06-02-2008, 10:46
бибой, не е въпросът в минималния бал, то ако него не можеш да постигнеш, не ставаш за студент :) Въпросът е, че са една трета от дипломата, а там както знаеш и стотните дори са важни. Има много неуредици около матурите и не вярвам за нашия випуск да се взимат за диплома ;)

DjBaloon
06-02-2008, 18:40
Как ли ще мислиш, ако те лекува човек, който си е плащал изпитите??

И пак имаш избор да си избереш лекър 8)

лекър?

а как ще разбереш дали е кадърен? Ако не те убие от раз, значи ще сменяш?

Прав си,
Ако живеем в свят без никаква информация,нищо не знаеш за никой,не си чувал нищо,няма никакви отзиви :)
Уж аз коментирах някъв друг свят ;)

влизайки в Болница и обикаляйки кабинетите ти проверяваш за отзиви? Къде - по стените в тоалетната ли? :)

Ако имаш някакъв проблем ти първо се интересуваш и после отиваш в болницата;]
Ако ти открие проблем личния ти лекър,обикновено те посъветва къде да отидеш и ще те изпрати там където в праштал и други и е имало добри отзиви,не винаги света работи против нас ;)

Felis_Dirus
06-02-2008, 18:45
Пише се лекАр! :-x

А ако е спешно? Ако не дай Боже те блъсне нещо..? Или стане друг инцидент? Тогава е кофти, когато чичко доктор не знае къде ти е черният дроб например. :?


Спорът е безсмислен...

Sunny_stz
06-02-2008, 19:07
Hei uspeh i utre na vtorata matura!!!Posle pi6ete kak e minalo,specialno za horata koito 6te durjat po angliiski,pi6ete dali be6e trudna i trudna li 6te e za 4ovek koito ne e v ezikova gimnaziq i ne znae perfektno ezika,za6toto mislq do godina po tova da durja.Uspeh o6te vednuj!!!

DjBaloon
06-02-2008, 20:44
Хе-хе :)
Ясно свършихме "спора" 8)
Изчерпал си се ;)

Лека вечер

DjBaloon
06-02-2008, 20:59
Еми да аз съм 1-ви клас 8-)

А впрочем бях написал спор в кавички :)
Педагог като тебе как може да не знае какво е значението на тях,а си тръгнал да ми обясняваш какво е спор :)
Много ме кефи когато някой философ се излага грандиозно 8)
Лека вечер ;)

pathetic
06-02-2008, 21:05
Много не ме кефи когато някой не разбира значението на думи като философ да речем.
(:

bboy_bunker
06-02-2008, 21:29
И пак в центъра на дразгите е експлойтед... не намеквам нищо, просто няма смисъл от това, което правите..

айде успех и на втората матура ;)