PDA

View Full Version : Дайте предложения!!!



Infinity
05-31-2008, 10:29
Здр на всички :grin: Искам да ви попитам сега на 15.06 живот и здраве завършвам и искам да ви попитам на 14 вечерта ще излизаме в едно заведение целия клас и нали тогава все пак ще бъде вечер и знам ли искам да си облека нещо по специално,готино.Но да си прилича на възрастта ми.Има такава тема но момичето е 7 клас и си търси рокля.Аз съм на 13г. (6 class) чакам предложения...,снимки,,! :-D :-) :P

GbSy
05-31-2008, 10:44
http://www.chocosho.com/admin/images/380x285/80084_1_silk_dress_gray.jpg

Mоже да е нещо с деколте тип лодка.

http://content.nordstrom.com/ImageGallery/store/product/MediumLarge/12/_5516152.jpg

Или без презрамки.

http://us.st12.yimg.com/us.st.yimg.com/I/edressme_2001_45309593

Или от този тип, ако имаш с какво да запълниш роклята.

Поразрови се и ще намериш това, коети ти трябва, все пак ние не знаем вкуса ти за материя, цвят, дължина, презрамки или без... Не ни ориентираш. :)

Ch0c0la73
05-31-2008, 11:00
vii ste ludi bee..az sled 8 klas na zavarshvaneto mi tam bqh s edni 4ehli edni danki i edin potnik kvo mu otdavash zna4enie..phxahxa znaish kolko se smqh na teq det bqha s nqki rokli4ki ..6-7 klas pikli oshte i ve4e oficialni aphhxahxahxa ..ama kakto si reshish de

xXxScreamxXx
05-31-2008, 11:21
vii ste ludi bee..az sled 8 klas na zavarshvaneto mi tam bqh s edni 4ehli edni danki i edin potnik kvo mu otdavash zna4enie..phxahxa znaish kolko se smqh na teq det bqha s nqki rokli4ki ..6-7 klas pikli oshte i ve4e oficialni aphhxahxahxa ..ama kakto si reshish de


еее 4ак пък така .. според мен не е мн уда4но да си идеш обле4ена както ходиш всеки ден ... но съм простиф тия ролки поли и т.н.

най добре с някакъф панталон (4ерен или бял :D :D ) и някакфа блузка/потник .. и разбира се нещо сандалки обувки ала балаа :D :D

love_veselka
05-31-2008, 11:46
vii ste ludi bee..az sled 8 klas na zavarshvaneto mi tam bqh s edni 4ehli edni danki i edin potnik kvo mu otdavash zna4enie..phxahxa znaish kolko se smqh na teq det bqha s nqki rokli4ki ..6-7 klas pikli oshte i ve4e oficialni aphhxahxahxa ..ama kakto si reshish de


еее 4ак пък така .. според мен не е мн уда4но да си идеш обле4ена както ходиш всеки ден ... но съм простиф тия ролки поли и т.н.

най добре с някакъф панталон (4ерен или бял :D :D ) и някакфа блузка/потник .. и разбира се нещо сандалки обувки ала балаа :D :D


1 все пак момичето не може да отиде на ресторант с джапанки и тениска.

Abigoria
05-31-2008, 12:00
vii ste ludi bee..az sled 8 klas na zavarshvaneto mi tam bqh s edni 4ehli edni danki i edin potnik kvo mu otdavash zna4enie..phxahxa znaish kolko se smqh na teq det bqha s nqki rokli4ki ..6-7 klas pikli oshte i ve4e oficialni aphhxahxahxa ..ama kakto si reshish de


еее 4ак пък така .. според мен не е мн уда4но да си идеш обле4ена както ходиш всеки ден ... но съм простиф тия ролки поли и т.н.

най добре с някакъф панталон (4ерен или бял :D :D ) и някакфа блузка/потник .. и разбира се нещо сандалки обувки ала балаа :D :D


1 все пак момичето не може да отиде на ресторант с джапанки и тениска.

Що пък не... :? #-o

Ch0c0la73
05-31-2008, 12:56
te sa 7 klas nqma da otidat na istinski restorant otivat da se po4erpqt na nqkva kra4mi4ka ili club4e rezerve samo za tqh kafe ili sladkarnica ddz..ne i restorant..zakvo trqq ve4e da puska temi za oficialni rokli ..kato moje da otide s pantalon danki sandalki i edin potink!? ne prikazvam za djapanki i kasi gashti praite malko razlika ;] .. pak i vij kazah 4e tq si reshava se pak ..a i mila mislish li 4e i da ti prasjtame snimki na nz si kvi rokli4ki ti shte si nameriish to4no takava..kakav beshe smisala da puskash temata i az nz..haxh

sexa_na_kompleksa
05-31-2008, 13:09
Аз не съм се гласила за нито едно завършване или започване на учебната година. Че какъв е смисъла? Това да ви не е бал? Според мен е супер смешно да завършваш 7 или 8 клас и на другарската да отидеш с някаква рокля...

ElisaDay
05-31-2008, 13:11
Кви са тея глупости, бе?Рокли?! Пф .. да не завършвате 12 клас ебаси!Пък като толкова искаш да си с рокля излез по магазините и си купи!Въпреки, че едва ли ще има нещо стилно, което да ти седи добре считайки по годините ти.

Infinity
05-31-2008, 13:40
Виждам че нещо не сте разбрали значи аз мисля че точно затова написах че има такава тема но момичето си търси рокля АЗ НЕИСКАМ РОКЛЯ НИТО ПЪК НЕЩО КОЙ ЗНАЕ КОЛКО ОФИЦИАЛНО.просто си търся нещо по готино някаква готина туника или някакви готини обувки панталон нещо такова не съм казала че искам рокля :( :-D

adizitk1
05-31-2008, 13:46
Някви готини дънки,по-изрязято потниче и кецове. :)

Seducti0n
05-31-2008, 16:37
Не мого да разбра за какво я нападате по този грозен начин.
Хората са различни.Вие може да не отдавате кой знае колко голямо значение, но за момичето определено е нещо специално, а такава иска и да се чувства.Тоест, трябва да смени облеклото, прическата да се бъде женствена и красива/няма значение на колко години е/.

Към авторката, мила подбери нещо стилно и красиво, не прекалено официално.Ако не си свикнала да ходиш на ток, по-добре не експериментирай, а обуй елегантни ниски сандалки, чехли или каквото там прецениш.Не прекалявай с грима, важното е да изглеждаш естествено и свежо.
Успех и незабравими емоции ти пожелавам. :-)

dare_93
05-31-2008, 16:44
6to da ne e s roklq ama si kupi lqtna roklq ne takava oficialna s edni sandali i tolkova moje s cvetq ama da ne e nqkoq za bal ami sveja roklq izlez po magazinite i potarsi ;)

Infinity
05-31-2008, 17:53
:) благодаря на всички,но имате ли някакви снимчици

sweet_baby_cool
05-31-2008, 19:18
http://www.album.bg/fashion/images/934577/11226
http://www.vbox7.com/play:45e75768 tezi rokli sa hubavi i nqkoi stavat za sabiraneto vi

TheNewReligion
05-31-2008, 20:52
Престанете да нападате авторката ! Щом не смятате завършването на 7 клас за нещо специално - добре , но тя му отдава значение и иска да се облече по-официално ! Принципно може да отиде и с обикновени дънки и по-официален потник , но защо пък да не си купи по-официална рокля , която и за напред ще може да облича за по-специални събития ! :)
Моето предложение е като предишните ми : класическа черна рокля , но усъвършенстван модел . Например като балон или нещо друго . Ето и снимка :
http://img468.imageshack.us/img468/5752/311007ux4.jpg
:) В "Сислий" продават хубави рокли ! :)

DisciplineAndOrder
05-31-2008, 20:59
излизаш и ОБИКАЛЯШ