PDA

View Full Version : не могаааааа



mucka7a
05-31-2008, 12:27
Преди време бях седнала до едно момче в рейса за училище и не ми направи кои знае какво впечатление.Като го видях още 1-2 пъти ми хареса адски много.Сега когато се сасечем се гледаме и винаги сядаме на такива позиции които са близки и има визуален контакт.Той е много земен не е газар или фешън.Ето го и проблема-той си има приятелка.Няколко пъти сам ги засичлата заедно.Аз не мога да направя нещо което даги раздели.Не съм такъв човек.Ако аз ги разделя просто янма да си го простя.И неговата приятелка е сташно земна и двамата ми изглеждат готино.А аз си мисля всеки ден за него даже го санувах.Скоро не сам ги виждала заедно и нз какво да правя.В никакъв случай ако са още заедно не искам да ги разделям защото янма да си го простя да направя нещо такова на друго момиче което не го заслужава.Какво да парвя :(

vilinanova
05-31-2008, 12:32
Ами не се вживявай много и изчакай, може да скъсат с приятелката си!т старни хората изглеждат щастливи, а всъщност може да не е така!

Ch0K0_bArBiE
05-31-2008, 12:34
Е като не искаш да ги разделяш какъв е проблема...?Остави го и си намери някой друг :smt001

Mu7k0
05-31-2008, 12:35
ши чакаш.. 8)

4eere6ka_kiss
05-31-2008, 12:40
Ми пробвай да се запознаеш с нето .може да го питаш колко е часа например или просто направо :) Следващия път като го видиш му кажи здрасти и завържи разговор , сближи се с него , разбери за приятелката му или се опитай да му се харесаш и така :D

GregoryHouse
05-31-2008, 13:11
Мисля че след като няма да ги разделиш насилствено остават 2 вариянта или да чакаш...възможно е и с години...или да си намериш подобен ама без приятелка...

kobrichka
05-31-2008, 13:20
Мисля че след като няма да ги разделиш насилствено остават 2 вариянта или да чакаш...възможно е и с години...или да си намериш подобен ама без приятелка...

Съгласна съм,друго не ти остава

mucka7a
05-31-2008, 13:22
btw като питах мой познати и те почнаха от сорта ти да не си луда как янма да ги разделеш дрън дрън и аз все пак янма да го направя.Вие бихте ли раздели някоя двойка?

*Iliuziq*
05-31-2008, 13:36
btw като питах мой познати и те почнаха от сорта ти да не си луда как янма да ги разделеш дрън дрън и аз все пак янма да го направя.Вие бихте ли раздели някоя двойка?


Зависи от много неща,но ако наистина го искам дадения човек и виждам,че и той мен ме желае не ме интересува дали е зает или не...

kobrichka
05-31-2008, 13:39
btw като питах мой познати и те почнаха от сорта ти да не си луда как янма да ги разделеш дрън дрън и аз все пак янма да го направя.Вие бихте ли раздели някоя двойка?


Зависи от много неща,но ако наистина го искам дадения човек и виждам,че и той мен ме желае не ме интересува дали е зает или не...


Това е супер глупаво,аз съм на принципа не прави това,което не искаш на теб да ти направят..как би се почувствала ти ако някоя те раздели с приятеля ти?

GregoryHouse
05-31-2008, 13:43
АЗ пък съм на приунципа можеш ли цакай щот иначе ти си цакан...аз бих го направил ако съм убеден 80% в успеха си...(то аз винаги съм убеден в успеха си ама карай)...въпроса е да знаеш как да го направиш...но това е ако си без морални задръжки и можеш да бъдеш истински искрен ГАД....в тоя живот има хищници и пухкави зайчета...избирай кфо си хищник или...?

comics
05-31-2008, 13:55
Трябва да мислиш или за себе си, или за другите. Какво избираш? Само имай предвид, че на ник0го не му пука за теб.

lofzz
05-31-2008, 14:43
trqbva da 4aka6 :-)

Exsanguination
05-31-2008, 14:50
не могаааааа
=D> написала си го като хората,а не ей тъй - немога
бахти лайнетата дет пишат тъй,ще те черпя един айран

Al3ksandra
05-31-2008, 14:55
Хмм. ами сложно.. трябва да избереш или на теб да ти е добре или на другото момиче да й е добре.. макар че като се сетя има големи гаменки, които не им пука и си се зарибяват с сякакви... :shock: Просто разбери къде ти е границата и ще можеш ли да стигнеш и до къде... Имам в предвид, можеш да му станеш първо приятелка просто приятелка да го опознаеш.. пък може като го опознаеш , да не се окаже този за които ти се струва.. не знам... Засега не преприемай нищо.. "Колебанието е ключ към гъвкавостта" :P аз съм на подобен принцип :P

fantasigirl
05-31-2008, 14:56
mi ti sama osuznava6 4e ne iska6 da gi razdelq6 taka 4e ne go pravi...iz4akai da vidi6 kakvo 6te stane :)

sladur4etyYy
05-31-2008, 15:10
Ми пробвай да се запознаеш с нето .може да го питаш колко е часа например или просто направо :) Следващия път като го видиш му кажи здрасти и завържи разговор , сближи се с него , разбери за приятелката му или се опитай да му се харесаш и така :D

+1 :-)

FeelMe
05-31-2008, 15:47
Мисля че след като няма да ги разделиш насилствено остават 2 вариянта или да чакаш...възможно е и с години...или да си намериш подобен ама без приятелка...

+1

Ivalinka
05-31-2008, 19:54
виж сега,ако почнеш да флиртуваш с него,няма никакъв проблем..мен никога не ме интересува дали някой си има гадже..важното е какво ще направи той..ако остане с нея,значи я обича.а има възможност да се отдалечи от нея..ако пък само флиртува с теб,без да къса с нея,го зарежи веднага...не става и за двете ви!!!

GoodGirlGoneBad
06-01-2008, 12:15
zashto pyrvo ne se zapoznaesh s nego :) opoznai go,razberi dali si ima priqtelka...ala bala..Pyk i spored men ako ne se zapoznaete nqma kak da stane neshto poveche osven da se zasichate v avtobusa :-| Haide,napred i uspeh :grin: