PDA

View Full Version : Относно прическата...



милоту...
05-31-2008, 14:24
Искам лятото да си направя такава прическа http://prikachi.com/files/185538a.jpg
За колко часа се прави?
Лесно ли се поддържа?
Колко струва?
:?

Evanescencefan
05-31-2008, 15:18
1.Kato gledam sigurno otnema mn vreme
2.posle ne mi se misli kak 6te se sre6e6
3.nqmam predstava
I vse pak ako si re6ila si napravi takava pri4eska aide uspeh!

merilin1
05-31-2008, 15:30
аз съм била с такива плитки... мен ми ги правиха 28 4аса без спиране и издържаха 3 седмици някъде щот после естествената ми коса почна да излиза от плитката... трудното в поддържането е миенето само...моите бяха с прежда и си беше чисто изпитание :D все пак не можех да се измия хубаво в корена и ми оставаше шампоан, които после ставаше на бели люспи... а бе ужас горе долу... яки са 1вата седмица някъде...

Sladyranna
06-01-2008, 07:00
1во - Много трудно се правят
2ро - Много трудно се поддържат
3то - Като се махнат така ще ти оскубят косата,че...
4то - Вече не са на мода

vvaann44eettoo
06-01-2008, 07:58
zna4i az predi 2 god bqh taka plitki s prejda mn hobavo sede6e napravi mi gi 1 fr za 3 dni s po4ivki no......izkrah samo 1 sed za6toto po4na da mi kape kosata i 3 4oveka sami gi otplitali,kosata mn se izto6tava

TheNewReligion
06-01-2008, 08:40
Лично мое мнение е , че тази прическа е супер селска и вече е демоде !Казаха ти , че се поддържа трудно , че се плете бавно и , че изтощава косата !Аз на твое място до сега да съм се разубедила ! :?

wasntme_
06-01-2008, 10:29
Лично мое мнение е , че тази прическа е супер селска и вече е демоде !Казаха ти , че се поддържа трудно , че се плете бавно и , че изтощава косата !Аз на твое място до сега да съм се разубедила ! :?

selska meko kazano :lol:

nejnaDROGA
06-01-2008, 10:37
1во - Много трудно се правят
2ро - Много трудно се поддържат
3то - Като се махнат така ще ти оскубят косата,че...
4то - Вече не са на мода
+1 :) Напълно съм съгласна :) Аз преди 3 години и половина бях така :) Наистина е готино :) На мен ми ги правиха с една машинка,която ти хваща 3 кичура и ти ги оплита :) Стана много бързо,но не знам от къде можеш да си купиш такава. :( ... Обаче!!!След разплитането се наложи от коса до кръста да стана с коса до раменете :( защото за месец и нещо много се изтощи :( А за къпането можеш да ходиш в салон да ти я мият :) Освен това за поддръжка може с балсам да ги заглаждаш или с лак,но в първия месец не е необходимо :)
П.П. Добре помисли дали си струва да си с такава прическа.........

PinkFloydSound
06-02-2008, 06:39
Лично мое мнение е , че тази прическа е супер селска и вече е демоде !Казаха ти , че се поддържа трудно , че се плете бавно и , че изтощава косата !Аз на твое място до сега да съм се разубедила ! :?

selska meko kazano :lol:
Твоята е градска, градска. :grin:
Тази прическа наистина е много трудна за поддържане, пък и наистина е демоде.
Тази сутрин, докато се разхождах, скивнах едно момиче с такава прическа. Като цяло момичето беше много хубаво и симпатично, но прическата просто разваляше визията му. :?

rusoto_baby_f
06-02-2008, 13:39
1во не те съветвам да си правиш плитките за лятото,..в тея жеги неможеш да си представиш какво е...
2ро много тежат...
За колко часа се прави? - Различно, зависи колко ти е дълга косата...
Лесно ли се поддържа? - Не...Неможеш да се изкъпеш като хората (както казах по горе много тежат...а като се намократ да не говорим...)
Колко струва? - Незнам...На мен ми ги направиха за 50лв...понеже фризьорката беше приятелка на майка ми...

ПП...При свалянето няма да си оскубеш косата , както прочетох в някой от по-горните мнения...

TopTa
06-02-2008, 14:40
be tazi pri4eska ne e lo6a vupreki 4e nikoga nebih si q napravila kamoli puk za lqtoto :? kato tolkova trudno se kupe v tia jegi nemislq 4e e dobra ideq, a puk predstavi si na more s tazi kosa :? ujasss! edna golqma ribena kost na cqlata kosa e mn po-qko ot tova!

ShadyRecords
06-02-2008, 17:09
Ами мацка имам 1 приятелка дето прави такива плитки но ще ти излезе много скъпо да си купиш изкуствена коса + работата към 160 лева ще ти даржи споко ако искаш ми пиши на скайп th3gr1mr1pp3r да ти обесня за кво става на въпрос ама тя скоро заминава за морето там да работи такаче ако ще правиш нещо побързай. Успех :)

psychopath
06-03-2008, 00:13
аааа гадост


съгласен съм със сладурана

Kassu
06-03-2008, 00:15
Даже е и грозно 8-)

psychopath
06-03-2008, 00:16
Даже е и грозно 8-)меко казано...

:D



скъпи модове простете ми за този офтопик, аз (аз) обещавам да се реванширам.
с уважение: аз (подпис)