PDA

View Full Version : Отново прецакан ;(



pirdopskiq
05-31-2008, 15:03
Както винаги съм отново прецакан :cry: :cry: Обичам я ,Тя обича друг с който са се разделили и сега аз и помагам да се събере отново с него :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sladur4etyYy
05-31-2008, 15:07
Както винаги съм отново прецакан :cry: :cry: Обичам я ,Тя обича друг с който са се разделили и сега аз и помагам да се събере отново с него :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:shock: нещо не те разбрах...ти си човек, който тя смята за фр, а ти я харесваш, така ли? тя знае ли за чувствата ти? абе разкажи по-подробно, не сме врачки все пак :-o

Jah
05-31-2008, 15:17
Както винаги съм отново прецакан :cry: :cry: Обичам я ,Тя обича друг с който са се разделили и сега аз и помагам да се събере отново с него :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ама ти си се прецакал до някъде ако се замислиш :-o :-o

pirdopskiq
05-31-2008, 15:28
Както винаги съм отново прецакан :cry: :cry: Обичам я ,Тя обича друг с който са се разделили и сега аз и помагам да се събере отново с него :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Всичко знае от наи малката продробност :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

vesito13
05-31-2008, 16:49
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: тъпа съм , много съм тъпа :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

MartyParty
05-31-2008, 16:50
защо са се разделили?

pirdopskiq
05-31-2008, 19:51
защото тои я смята за малка за сериозна връзка

sladur4etyYy
05-31-2008, 19:54
защото тои я смята за малка за сериозна връзка

начи даже и да се съберат пак, няма да издържат много :?

pirdopskiq
05-31-2008, 20:27
незнам дали ще изържат въпроса е че умирам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sladur4etyYy
05-31-2008, 20:30
незнам дали ще изържат въпроса е че умирам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

спокоойно бе, пич, не се впрягай. ако искаш да я забравиш, се птдалечи от нея ии така, с времето, ще ти мине. пък ако искаш да я спечелиш вече нз кво да то кажа, защото не знам какво точно е нейното отношение към теб. опитай да обясниш още по- подробно 8-)

pirdopskiq
05-31-2008, 20:44
преди 2-3 дни тя ми каза че се разделила с бифшия си и аз помислих че това е моят шанс но след като ми каза че го обича адски много реших да и помогна да си го върна иначе за отношенията ни адски добри са просто незнам кака да ви го обясня но имам чувството че ако го нямаше него в живота и сега щяхме да сме шасливи заедно двамата :cry: :cry:

sladur4etyYy
05-31-2008, 20:51
преди 2-3 дни тя ми каза че се разделила с бифшия си и аз помислих че това е моят шанс но след като ми каза че го обича адски много реших да и помогна да си го върна иначе за отношенията ни адски добри са просто незнам кака да ви го обясня но имам чувството че ако го нямаше него в живота и сега щяхме да сме шасливи заедно двамата :cry: :cry:

абе спокойно. изчакай малко да видиш как ще се развият нещата между тях

Jah
05-31-2008, 20:56
преди 2-3 дни тя ми каза че се разделила с бифшия си и аз помислих че това е моят шанс но след като ми каза че го обича адски много реших да и помогна да си го върна иначе за отношенията ни адски добри са просто незнам кака да ви го обясня но имам чувството че ако го нямаше него в живота и сега щяхме да сме шасливи заедно двамата :cry: :cry: Моя съвет е да стойш мирно от страни и да не им пречиш!! Ще дойде и твоето време . Постъпил си правилно като и подаваш ръка в такава за нея ситуация !!!!!!! Това е едно от най-важните за тях неща!!!

Търпението е ДОБРОДЕТЕЛ.

sladur4etyYy
05-31-2008, 21:04
преди 2-3 дни тя ми каза че се разделила с бифшия си и аз помислих че това е моят шанс но след като ми каза че го обича адски много реших да и помогна да си го върна иначе за отношенията ни адски добри са просто незнам кака да ви го обясня но имам чувството че ако го нямаше него в живота и сега щяхме да сме шасливи заедно двамата :cry: :cry: Моя съвет е да стойш мирно от страни и да не им пречиш!! Ще дойде и твоето време . Постъпил си правилно като и подаваш ръка в такава за нея ситуация !!!!!!! Това е едно от най-важните за тях неща!!!

Търпението е ДОБРОДЕТЕЛ.

ами 1 от най- важните неща, които обаче правят за нас приятелите ни => има вероятност тя да гледа на него само като на фр, още повече че сега пък й помага с бившия й :?

pirdopskiq
06-01-2008, 07:35
С извинение,но се държиш като п*тка...
ем сори ама немога да бъда като онея надуто мом4енца каде могат само да нараняват и да се хвалят колко момичета са минали (скапани газарчета) аз съм си добър по душа и това неможе да се промени :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: