PDA

View Full Version : Летни лудории..



mimentseto93
05-31-2008, 15:10
Здр на всички,нз дали тук е мястото за темата,но искам да ви попитам правили ли сте някакви лудории през летата с вашите приятели и ако да какви ,разкажете и да се посмеем малко.ето аз например с моята неразделна приятелка постоянно правим откачени неща.веднъж се качвахме на една къща която беше на центъра само и само заради едни череши..хвърляли сме балони с вода по колите :oops: ..викали сме по главната улица като напушени,също така сме раздавали безплатни прегръдки или пък всяко срещнато готино момче сме го цункали по бузката :smt058 и мн мн др неща...сега е ваш ред :D

remember_me
05-31-2008, 15:46
sabirane s priqteli na plaja s kasa bira... 8) nqmam tarpenie da doide julai morning... 8-)

hgfh
05-31-2008, 15:47
ami dali sum pravila ludorii ?! eee celogodishno :) mi znachi az i edna fr se kachvame na edna pieka puskame edna muzi4ka i po4vat golemite tanci ami kvo dr .. kvo li ne sum pravila vednuj se kupahme s tazi moq pr na kaskadada .. awe nali kazah mn neshta ama zavisi s koi si

CataclysmicAbyss
05-31-2008, 16:13
Ооо супер мн 8-) ...1.един път сме се събрали и си праехме състезание кой ше изяде най-много семки за една минута.2.А един ден като беше страшно топло си купихме 200 балона и отидохме до някаква чешма в парка пълнехме ги и се целехме..после на сички даже гащите ни бяха мокри...накрая аз и най-добрата ми приятелка се напихме и ме блъснаха в един фонтан, а тъкмо бях изсъхнала мамка му :D .3.Докато бяхме на море с най-добрата ми приятелка се напихме мн злобно и ходехме по плажа пеехме и джапахме във водата..после обикаляхме цяло Приморско боси ,за да не сме си били намокрили кецките 8-)

A_JoLiE
05-31-2008, 16:34
Хаха и тфа са лудории?? хаха стига ее...

Ходих от Търново до варна на стоп.
Прескачахме едни тераси на 3-я етаж щото си забравихме ключовете в един стриптиз бар. (аз и двамата ми най-добри приятели)
Ми тфа са 3-те ми най луди летни работи ама другите които споменахте сам ги праила също...

Ааа и се напихме и танцувахме на Света Гора (в Търоново) голи.

unfaithful1234
05-31-2008, 19:26
Хахаха...сега се сещам за предишните ми приятели.Много ми липсват! :( Беше ми весело с тях...един ден вечерта към 1ч се бяхме разбрали да се чупим от вкъщи и да се срещнем в училище.. :-D Аз,разбира се,бях готова,звъннах на друго момиче от квартала,тя също беше готова.И такааам..легнах си,бях си обула кецове,дънки и потниче,а и имах суитчер на стола...Бях се завила,майка ми мина,целуна ме за лека нощ.След 15 мин кликнах на тая моя фр и тя ми кликна,следователно беше готова да тръгваме....Станах бавно,сложих прасето (плюшеното) под завивките и излязох.Срещнахме се и отидохме в училището.Всички ни чакаха с каса бира...изпихме цялата каса и аз тръгнах да се прибирам.Обаче беше 6.30 и майка ми беше станала.Стоях във входа,видях я,че излиза и тогава се прибрах.Това беше едно от най-лудите неща,които съм правила през живота си!И едно от най-рискованите!За другите няма нужда...щом и в полицията са ме водили,правете си изводи! :D