PDA

View Full Version : Жените незнаят какво искат!



flexsa
05-31-2008, 15:32
Проблема е следния: Влюбил съм се в едно момиче, което съм канил много пъти на кафе но тя ми е отказвала с оправданието, че имала работа и такива.. и ми омръзна вече и и казах като е свободна да ми каже да излезем, казвал съм и че и харесвам и т.н. но тя нищо.. Запознах се с едно друго момиче, което явно много ме хареса и почна да ме зарибява по скайп, през 5 мин ми цакаше на телефона и т.н. излизахме 2-3 пъти и момичето, в което съм се влюбил ни е видяло явно на другата нощ ми пише по скайп "Немога да повярвам, с кой ходиш, тамън мислех тази седмица да ти кажа да излезем на кафе..." Тази нощ имахме уговорка да се събираме с класа да пием в един ресторант и тя и нейната компания от класа не дойдоха. Момичето, с което бях излизал 2-3 пъти също беше в този ресторант и беше през 2 маси и аз и дигам чашката за наздраве, а тя се прави, че не ме вижда и така цялата нощ, викам к'во става тука тая к'во ми са прави пред другите (предната вечер като излизахме всичко мина супер изпратих я до тях мляскахме се 10-15 мин. пред тях)! След като пихме в ресторанта отидохме на бар и танцувахме 1 час някаде и момичето, с което излизах дойде в същия бар, изчаках към 10 мин. отидох зад нея и я прегарнах и я питах: "Сърдиш ли ми се за нещо?" тя каза: "Не" и се махна! Много се ядосах теглих и една майна на ум, защото тя не означаваше нищо за мен.. Та въпроса ми е какво да правя с другото момиче? Как да я накарам да излезе с мен, защото като я каня на кафе неще, пък като изляза с някоя друга иска! :-o

Exsanguination
05-31-2008, 15:41
:shock: еби им майките кви са тез чапли

gothic_angel
05-31-2008, 15:45
Майната й 8)

sladur4etyYy
05-31-2008, 15:47
Жените незнаят какво искат!

1-во: незнаят са 2 думи
2-ро:добро утро скъпи, как спа :D

колкото до исторята тии... нз честно казано мн е объркано :?

Exsanguination
05-31-2008, 15:48
Жените незнаят какво искат!

1-во: незнаят са 2 думи
2-ро:добро утро скъпи, как спа :D

колкото до исторята тии... нз честно казано мн е объркано :?
както пише на стената на фризьорката ми:Жените никога не знаят какво искат,но винаги го намират(bullshit)! 8)

Jah
05-31-2008, 15:49
Направи така че тя да те потърси :( :-o

sladur4etyYy
05-31-2008, 15:55
Жените незнаят какво искат!

1-во: незнаят са 2 думи
2-ро:добро утро скъпи, как спа :D

колкото до исторята тии... нз честно казано мн е объркано :?
както пише на стената на фризьорката ми:Жените никога не знаят какво искат,но винаги го намират(bullshit)! 8)

така си е :lol:

flexsa
05-31-2008, 16:04
Да ви кажа немога да я оставя, защото съм се влюбил в нея и постоянно ми е в главата! #-o

n0Lcho
05-31-2008, 16:55
ами търси я, обаждай й се, пиши й в скайп...само гледай да не стане като преследване
все пак момичетата търсим внимание и когато го получим от някой се дърпаме малко и после му се хвърляме на врата...
Успех! :)

MartyParty
05-31-2008, 16:56
Ааа защо простичко не я питаш какво иска? :roll:

BeautifulWorld
05-31-2008, 16:58
Жените не знаят какво искат!
Не се чувствай все едно си открил топлата вода :D

vesinka91
05-31-2008, 17:06
Направи така че тя да те потърси :( :-o
+1

mese4ka
05-31-2008, 17:07
ами скъпи добре дошъл в реалността никога никое момиче не знае какво иска в единия момент иска едно в другия съвсем друго .... кажи му просто момиче и всички знаят за какво става дума :-D

Ivalinka
05-31-2008, 19:40
зарежи ги и двете

Wrathchild
05-31-2008, 19:46
И ти по една жена реши, че знаеш за всички?
Не е до жената. Има много хора, и мъже и жени, които не знаят какво искат, но го искат веднага във възможно най-големи количества.

sexy_for_you
05-31-2008, 19:47
Не можеш да съдиш от твоя случай като цяло за жените.Зарежи ги и двете и си намери някоя,която знае какво иска.

punkrock
05-31-2008, 19:50
O0o0 pochti nishto ne razbrah, to niakakva palna obarkvacia s tez momicheta. Po-dobre ne se zanimavai s nito edna ot tiah, niama smisal.
Ne vsichki momicheta ne znaiat kakvo iskat, prosto te sa porednite ligli, koito se imat za goliamata rabota.
Mani..

PP. Sajaliavam mn za latinicata!

lordex
05-31-2008, 19:51
Ся, понеже не прочетах цялата тема, ще ти кажа няколко неща, мой.

Жените са първични (да те са, въпреки митовете за ''колко големи прасета са мъжете'') същества, обикновено 90% от момичетата мислят за не повече от 5 неща през по-голямата част от живота, така че ако искаш някоя натокана, опитвай се да мислиш по същия начин като тях, въпреки че няма да ти харесва, ако си по-свободомислещ, демек така наречаната от тях ''свиня'', ако искаш някоя от 10-те процента, най-често се случва случайно и внезапно, тъй че няма вариант да скипнеш голямата маса елементарни същества.

al_bundy316
05-31-2008, 21:29
Жените не знаят кво искат, но го искат веднага :D :D

Mu7k0
05-31-2008, 21:38
Знаят те искат един голям и сочен.. салам 'Санчо' 8-) 8)

go71n
05-31-2008, 22:23
съвет брат с риск гаджето да е в форума и да ми прочете коментара
моита я излагах така
тя ми се прави на недосегаема и т.н аз си викам лелеле ква си ти бе ...
и тя ми каза че не била сигурна че ме харесвала и т.н
и аз почнах ф скаип да не и пиша като се видим само здр и така
и един ден се прибирам и тя ми пише а аз си бях написал на скаип зле (doh) и тя ме пита какво ми е аз и казах нищо и го махнах и сложих (sun) nai hubaviq mi den ... blaa bla бла и тя като го видя ме пита какво е станало и аз и казах че съм видял ебати пичката и т.н и тя каза така ли стана ок ок аиде чао ходи си при нея и почна да ревнува ...
аз се измакнах като и казах че тя е по голяма от мен и може да ми е леля ;)) и от тогава ходим :) а каката ( пичката ) дори не съществува просто блъфирах ;]

5StaR
06-01-2008, 01:34
Тия неща... да де жените са много странни същества.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-01-2008, 03:43
щом до сега не е излязла с теб надали ще излезе.. (:

betyrk
06-01-2008, 05:47
Еми кво се занимаваш с нея като не иска да излизате..Божееее...Хич не и обръщай внимание видяла че си си намерил друга и понеже внече не и тичаш по гъза сега и е гадно...Мани я :shock:

NaNa_SladuRana
06-01-2008, 05:48
Жените не знаят какво искот,но го искат веднага!

alex_devv
06-01-2008, 05:57
това е пределно ясно на всички 8)

MonSitY
06-01-2008, 16:46
еми вярно си доста момичета незнаят какво искат!!! ама аз съм момиче и знам кво искам и знам как ще си го получа!! та по твоя проблем първата е типичен пример за повечето момичета от нашето поколение а втората на теб ти не пука нали? ми не се мляскай с нея кат гледам и на нея и не пука така че мисли кво да правиш с първата макар че моят съвет е :хвани си некоя по свестна

soul1199
06-01-2008, 17:23
Знаят те искат един голям и сочен.. салам 'Санчо' 8-) 8)
:razz: :razz: :razz: ta po temata,az sam momi4e,emi taz,kvo i staa?/na parvata/,mislq,4e te haresva ama ddz ,prai sa na nedostapna,za da i obarne6 pove4e vnimanie,ostaviq,ne i pi6i po skype i 6e vidi6,4e 6e ti pi6e,a i kagi posle,ko e stanalo

scanadal
06-02-2008, 09:48
Спрял си да и обръщаш ффффнимание и сега се прави на недостъпна.Хах,типично женски номер е :D Всички сме го правили :wink: Ако наистина мислиш,че си влюбен в мацето,по-добре да не си губиш времето в игри на котка и мишка и да и кажеш какво чувстваш към нея.
А дааа,наистина повечето момичета не знаят какво искат :razz:

varnen4e
06-02-2008, 11:48
Не знаем.. но в това ни е чара.. :P

CAN_YoU_fElL_me
06-02-2008, 12:42
Знаят те искат един голям и сочен.. салам 'Санчо' 8-) 8)
:razz: :razz: :razz: ta po temata,az sam momi4e,emi taz,kvo i staa?/na parvata/,mislq,4e te haresva ama ddz ,prai sa na nedostapna,za da i obarne6 pove4e vnimanie,ostaviq,ne i pi6i po skype i 6e vidi6,4e 6e ti pi6e,a i kagi posle,ko e stanalo


ii az sam na tova mnenie

sry ama nqmam latinica

AFT
06-02-2008, 12:55
Жените незнаят какво искат!


1. Това е форум за тинейджъри т.е. тук всичко female са МОМИЧЕТА, НЕ ЖЕНИ. Да приемем, че говориш за момичетата.
2. Попринцип тинейджърите* не знаят какво искат. И тъйкато ти се занимаваш с teenage girl, би трябвало да го очакваш.
3. Време е да престанете с тея велики мисли, които никой друг не знае... освен всички останали!


* тинейджърите включват и male, и female.

Exsanguination
06-02-2008, 12:57
бати аватара http://www.nearlygood.com/smilies/gap.gif

TreeHill
06-02-2008, 14:56
wtf ffs?! как може изобщо да се занимаваш..аз щях да и тръшна вратата пред носа.Определено не бива да я търсиш вече-вероятно е някоя надута кукумявка...гледай напред-всичко ще се оправи!А по въпроса с кражбата на телефона...трябвало е да я изплющиш хубаво зад вратляка.



П.С: не съм чел темата.

GregoryHouse
06-02-2008, 15:00
Тегли и една майна на ум и на нея...кфо прай се на интересна...не ще да излизате пък после "Аз таъмно това и ти тов аи сичко се наеба..." ае сиктир коронен номер един път ли са ми го рапвили...

ludo_momiche
06-02-2008, 18:01
Много добре знаят жените даже какво искат, просто понякога не им отърва и се правят на вчерашни!

LizZz
06-02-2008, 18:16
Тегли и една яка храня, ама толкова яка, че чак да и стане неудобно.. 8-)

Al3ksandra
06-02-2008, 18:23
Лоша му работа... Е не познавам момичетата, но да , както са казали другите "колеги" в темата, просто момиче... естественно е да не знае какво иска... ще ти дам прост пример с братовчедка ми, на 14 год. е а сменя гаджетата като носни кърпички [-X Така че това което го търсиш ще го намериш в по зряла възраст. А за любовта, казвали са ми че описанието на " истинската любов" която оставала вечна се проявявала след месеци дори след години... т.е. първо трябва да опознаеш човека и тогава ще разбреш дали го обичаш. Сега просто изпитваш увлечение към нея.. То е така с всички де.. Аз ще се погрижа да ви намеря матеряла за видовете любов. Има го в учебниците по свят и личност или логика и психология мисля че беше.. за 7-те видя любов и след това като го прочетете, се замисляйте кои кого обича и защо.. :)

П.П.
Извини ме че се отклоних от темата.... Е, ако държиш да излезнеш с това момиче, отиди при нея с един пистолет , насочи го в главата и и кажи " Ай излизай с мене или ще те гръмна.." ако пък каже " Не" насочи го към теб и съм сигурна че веднага ще размисли ;) ХАхАХ :) ( шегичка )

charlotte
06-02-2008, 18:28
Аз пък знам какво искам!Искам да следвам право,искам фен на Ливърпул,слушащ пънк,рок и метъл(тези качества предполагат интелигентност) и да съм щастлива с приятелите ми