PDA

View Full Version : Пърхут



yarrr
05-31-2008, 22:19
deba 6ibaniq ubit smotan eban purhut probvah sas 100 marki 6ampoani i ne se maha da go eba :-x :-x :-x :x :x :-x :-x :booooomb: :x :-x

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Pepincetyy
06-01-2008, 10:24
Низорал е най-доброто решение. :)

Kassu
06-01-2008, 10:50
Чувал съм, че като ползваш даден шампоан по-често, вместо да ги сменяш постоянно няма да имаш толкова пърхот или изобщо ще изчезне.
Предполагам, че е вярно понеже и аз имах пърхот и накрая ми писна и си ползвах само 1 шампоан и така и до днес, вече 3 години 8-) и не съм имал пърхот от тогава :grin: Пък и шампоана си е против пърхот (head&shoulders)

the_best_f
06-01-2008, 17:04
Да, Head&Shoulders и Низорал са най-ефективни.

angel000
06-02-2008, 16:38
За всеки човек е разлино , но и аз имах пърхут по едно време и като пробвах с "Низурал" и "Head&Shoulders" стана още по-зле.Вярно е , че трябва да ползваш шампоана по продължително , не става изведнъж. Пробвай някой шампоан и се къпи с него поне един месец , аз лично от както започнах да използвам "Dove-Essential Care" и нямам пърхут вече.И все пак чак след първата седмица и половина се забелязваше резултат . Чувала съм , че става също и с бебешки продукти и също така след като се изкъпеш да си сложиш малко оцет на главата и да не го миеш после (звучи глупаво , но на една приятелка и помогна ) аз не съм ги пробвала де . Хайде успех . :) :) :)

st1ka
06-02-2008, 19:41
Тоя Низорал хич не го харесвам, при мен въобще не подейства, но пък за сметка на това съм страшно доволна от Head&Shoulders ментовичкия...много е хубав и той ми излекува пърхута.

Baby_b
06-04-2008, 16:38
Пробвай с оцет. Може да звучи гадно ама на мен ми помогна. Преди да се изкъпеш сложи оцета и стой няколко минути, колкото повече, толкова по-добре. Съмнявам се обаче да ти се махне целия от едни път, обаче към третия трябва да се е махнал. Не остава миризма след това. А на мен ми помогна от първия път, защото нямах много. :grin:

JustBecko
06-04-2008, 17:10
Пробвай с оцет. Може да звучи гадно ама на мен ми помогна. Преди да се изкъпеш сложи оцета и стой няколко минути, колкото повече, толкова по-добре. Съмнявам се обаче да ти се махне целия от едни път, обаче към третия трябва да се е махнал. Не остава миризма след това. А на мен ми помогна от първия път, защото нямах много. :grin:
Шиу, т'ва не оврежда ли косата :-o

Van4y
06-05-2008, 08:34
иаз иам Пърхут :oops: сега си купих тоз ''Clear''дето го рекламират.Някои ползва ли го от по отдавна да сподели мнение? иначе при мен за сега деиства 8)

h4x0r
06-05-2008, 08:38
Застреляйте се и няма да обръщате внимание на пърхота!

Baby_b
06-05-2008, 13:32
Пробвай с оцет. Може да звучи гадно ама на мен ми помогна. Преди да се изкъпеш сложи оцета и стой няколко минути, колкото повече, толкова по-добре. Съмнявам се обаче да ти се махне целия от едни път, обаче към третия трябва да се е махнал. Не остава миризма след това. А на мен ми помогна от първия път, защото нямах много. :grin:
Шиу, т'ва не оврежда ли косата :-o

Мнее даже я прави по-лъскава. Ако потърсиш ще видиш че има някои маски с оцет :)