PDA

View Full Version : LSD?



monityY
06-01-2008, 06:47
Казаха ми че било нещо като екстази,с някфо наркотично действие..Действало успокояващо и ти ставало мноо фън.. И тфа което най ме учуди е че се продавало в аптеките,под формата на хапче... :shock: Бихте ли ми дали повече информация,тези които знаят нещичко за LSD?!?

Bobby_1st
06-01-2008, 07:08
Заповядай ==> ЦЪК (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%A1%D0%94)

blufer_1
06-01-2008, 07:45
ами то е една хартиика и я смучеш и ти се ебава майката :) а изобретателя и наскоро получи даже нобелова награда че го е измислил :)

IdiOtKa
06-01-2008, 07:49
в аптеките ?! ахаххахаха ...
ЛСДто поне според моята преценка е достааа силен наркотик ..
моя личен съвет към теб е да не се занимаваш точно с лсд ...

candy_little_girl
06-01-2008, 08:38
Една от най-известните неблагоприятни страни на преживяванията с ЛСД е т.нар. Bad trip (лошо пътуване), което може да е едно от най-ужасяващите преживявания в живота на човек. При такъв Bad Trip употребяващият ЛСД загубва всякакво чуство за време, място и личност, като едновременно е обладан от поток застрашаващи го халюцинации, които той приема за реални и върху които той няма никакъв контрол. Това предизвиква паника и страх, най-вече от полудяване. За да не стигне до инциденти при наличието на Bad Trip се използват антипсихотиции (интравенозно в клиниките; хапчета във външна обстановка), като напр. Торазин и др., чрез, които се постига подтискане на халюцинациите и успокоение. Присъствието на познат човек и приятелското успокояване също спомагат за излизане от лошото преживяване. Bad Trips не са опасни, ако са в контролирана среда, но могат да имат неблагоприятни последици за употрябяващия най-вече психическо неразположение, което продължава от няколко дни до 1-2 седмици. :x :-x
При многократната злоупотреба с ЛСД има опасност от поява на Flashback (проблясъци, спомени от миналото). Тук става въпрос за наново преживяване на отминали спомени преживени в ЛСД трип. Това са кратки, но понякога силни проблясъци - картини, звуци, емоции, негативни или позитивни. За този психологически феномен все още няма научно обяснение, но той се предизвиква не само от ЛСД, но също така и от други фактори, като напр. травма в миналото, следвоенна травма и посттравматични стресови състояния.

”Пътешествието” под въздействието на ЛСД трае от 6 до 12 часа в зависимост от дозата и ефектът настъпва 20-30 минути след поглъщането като върховият момент се появява 2 часа след приема на наркотика.
Ефектите зависят от настроението на употребяващия , къде и с кого е той. Чувството за време и движение може да се ускори или забави. Предметите, цветовете и звукът могат да се изкривят . Употребяващите преживяват ”пътешествието” различно всеки път. След като ”пътешествието” е започнало веднъж, няма начин да бъде вече спряно. Лошото ”пътешествие”може да бъде ужасяващо. Употребяващите може да се чувстват заплашени и дори да забравят, че са под действието на наркотика . Невъзможно е да се предскаже лошото ”пътешествие”, но е по-вероятно да се случи, ако употребяващият се чувства притеснен, нервен или неудобно . Чувството на параноя или излизането извън контрол може да остави употребяващите потресени за дълго след това.
Инциденти могат да се случат докато употребилите ЛСД халюцинират. Те могат да преживеят “спомени” за халюцинациите известно време след това. ЛСД може да усложни (mental) психически проблеми като депресия, безпокойство и шизофрения.

i_hate_you_but_i_love_you
06-01-2008, 09:02
ааа ми щом си толкова навит.. вземи си.. само мога да ти кажа че ЛСД-то ебава цялата нервна система на човека.. даже познавам едно момче което от 1 години си мисли че е пингвин щото е прекалил с тоя боклук.. нещо страшно е :shock:

Freeminded
06-01-2008, 09:49
Ахахахха, момиче, през живота си няма никога да видиш LSD! Гаранция, особено ако търсиш в Бългрия!
пп. На 15 с това ли тръгна да се занимаваш?

monityY
06-01-2008, 09:59
Ахахахха, момиче, през живота си няма никога да видиш LSD! Гаранция, особено ако търсиш в Бългрия!
пп. На 15 с това ли тръгна да се занимаваш?

Мноо се дразна като почнат да ми се месят..Изобщо не питах за мен,една приятелка каза че е зела ЛСД,а аз даже незнаех какво е..И като разбрах че е с наркотично действие се притесних и реших да питам вас за повече информация...А иначе ще се занимавам лично за себе си с каквото реша.. И не се смятам за длъжна да споделям с какво се занимавам или с какво ще се..

Lunatic-
06-01-2008, 10:12
абе купи си амфетамин
ама не се бий на помпа и се кефи
у нас само пародий на лсд ще намериш :)

Madness
06-01-2008, 10:25
ахахахахахха

Ти да не си се зарибила да ставаш нарко,а?

TellMeYourName
06-01-2008, 10:29
Земи 5-6 за по-сигурно,да не те гледам повече ;)

DisciplineAndOrder
06-01-2008, 10:29
МониТуУ не е ли онази 15 годишна чалгарка,която впоследствие стана емо?

http://i.data.bg/07/03/15/278975_orig.jpg

monityY
06-01-2008, 10:41
МониТуУ не е ли онази 15 годишна чалгарка,която впоследствие стана емо?

http://i.data.bg/07/03/15/278975_orig.jpg

Хахаха и да е тя,кфо те интересува ? Оф заебете,в тоя форум не остана 1 истински човек,кфо ми се мешате ве..Мерси на хората които ми дадоха информацията за ЛСД-то.. Мноо мерси,бяха ми от полза.. аЕ заключвайте темата вече не ми тряя :-x

dqdo_mraz
06-01-2008, 15:31
wikipeia ражда много разбирачи....

mer91
06-01-2008, 17:00
еби му и смеха :razz:

shivacheva
06-02-2008, 10:33
Ахахахха, момиче, през живота си няма никога да видиш LSD! Гаранция, особено ако търсиш в Бългрия!
пп. На 15 с това ли тръгна да се занимаваш?

Мноо се дразна като почнат да ми се месят..Изобщо не питах за мен,една приятелка каза че е зела ЛСД,а аз даже незнаех какво е..И като разбрах че е с наркотично действие се притесних и реших да питам вас за повече информация...А иначе ще се занимавам лично за себе си с каквото реша.. И не се смятам за длъжна да споделям с какво се занимавам или с какво ще се..

Не и вярвай...

w0sh
06-02-2008, 10:48
МониТуУ не е ли онази 15 годишна чалгарка,която впоследствие стана емо?

http://i.data.bg/07/03/15/278975_orig.jpg


Същата. Сега ще става хаусърка.

BlueMushroom
06-03-2008, 12:00
Chisto LSD shte namerih v Bulgariq prez kriv makaron.Nai veroqtno tvoqta poznata ti e govorela za obiknoven parkizan.Puk i LSD ne e za hora sas slaba psihika.Edin poznat predi nqkolko godini pil na nqkvo open air party i nqkakav Holendec mu iskaral polovin kartonche i edna sedmica sedql bez da pomrudne s izkriven vrat na lqvo. :(

run
06-03-2008, 12:12
Chisto LSD shte namerih v Bulgariq prez kriv makaron.Nai veroqtno tvoqta poznata ti e govorela za obiknoven parkizan.Puk i LSD ne e za hora sas slaba psihika.Edin poznat predi nqkolko godini pil na nqkvo open air party i nqkakav Holendec mu iskaral polovin kartonche i edna sedmica sedql bez da pomrudne s izkriven vrat na lqvo. :(
Xaxax edin fr pyk taka s gybi...Alkohol + halu = Z L E!