PDA

View Full Version : skype



mirelS
06-01-2008, 07:50
Tuka ne e mqstoto za tazi tema ,no mi e mnogo speshno naistina ... imam edinp problem s skype-a si.. snoshti sme imali gosti i nqkoi e vlizal s engoviq si skype name i parola ..dnes mi iska parolata na moq si skype.. no az ne q znam .. mogat da mi q pratqt kato e-mail .. no problema e che stariq mi e-mail sushto se skapa a tozi skype mi e mnogo vajen neiskam da si pravq nov .. ako nqkoi ima reshenie... ili mu se e slichvalo da pisha mnogo mi e vajno

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

PollyPoi
06-01-2008, 07:54
Няма друг начин щом си забравила паролата и на скайп и на пощата ти ;)

mirelS
06-01-2008, 07:57
:( Tam bqha vsichki skype-ove .. puk i tozi skype dadoh za albuma ni ii vsichko se precakva taka. . . ama kato nqma drug nachin shte e nov skype :?

TheNewReligion
06-01-2008, 08:36
Абе , трябва да си много смотан за да се оправдаваш ,ч е темата не е в правилния раздел само , защото е спешно ! :x Раздела за компютри и програми е 2 раздела по-надолу ! Какво ти пречеше да я пуснеш там темата ? Аз имах същия проблем и се оправих , но няма да ти помогна само , защото пускаш теми в грешен раздел ! :-x

love_veselka
06-01-2008, 09:06
Абе , трябва да си много смотан за да се оправдаваш ,ч е темата не е в правилния раздел само , защото е спешно ! :x Раздела за компютри и програми е 2 раздела по-надолу ! Какво ти пречеше да я пуснеш там темата ? Аз имах същия проблем и се оправих , но няма да ти помогна само , защото пускаш теми в грешен раздел ! :-x

Оф понякога чета много гадни мнения,нужно ли е така да викате на момичето,а ако толкова те дразни темата,че не е в правилния раздел има модератори да я делнат.

sladku_bebzi
06-01-2008, 09:33
^^Еми просто няква 11 годишна пикла е решила да се прави на инт.

the_best_f
06-01-2008, 09:34
Да... Тъй и тъй опропастихме темата, и аз ще се изкажа (не по нея). Като не сте съгласни, че темата е за този раздел, нужно ли е да пишете?! И вече всякакви намръщени физиономии и т.н. Малко по-човечно не може ли?! Това, че темата не е за този раздел, си е ясно, ама момичето има нужда от помощ. Дайте я, бе народе! Какво ще ви стане?!
Сега вече по темата - не си ли си записала на някакво листче паролата за Скайп или за пощата? Ако имаш спомен, че си го направила, потърси хубаво!

punkrock
06-01-2008, 09:56
Em nz, probvai vsichko koeto bi mogla da izpozlvash za porala, tolkova li ne se seshtash. Inache dr nachin niama :(

mirelS
06-01-2008, 13:25
Blagodarq za suvetite.....probvah vsqkak obache ne stava .. sigurno nad 50 paroli napisah i nikoq ne priema ... no nqma nishto pravq si nov skype :)

sladur4etyYy
06-01-2008, 14:40
Абе , трябва да си много смотан за да се оправдаваш ,ч е темата не е в правилния раздел само , защото е спешно ! :x Раздела за компютри и програми е 2 раздела по-надолу ! Какво ти пречеше да я пуснеш там темата ? Аз имах същия проблем и се оправих , но няма да ти помогна само , защото пускаш теми в грешен раздел ! :-x

ей на такива, като тебе най им се дразня!! какъв ти е проблема?! голямо чудо, че е пуснала темата в грешния раздел... умирате си да се правите на интересни пфф знаеш как да й помогнеш, а не искаш...егати.. това,ако случайно не забелзваш, е сайт, където хората си пишат проблемите и ако някой може, им помага. ти като не искаш да помагаш, какво правиш тука?! :x и по-добре да обърка раздела, в който да си пусне темата, отколкото да пише теми със заглавия от рода на ''той ми е сърдит, ще се самоубивам'' :booooomb: