PDA

View Full Version : СпОмЕнЧеТаАаАаАаАа



belqzana_ot_teb
06-01-2008, 08:14
Напишете тук любимите си спомени или фрази...

krisi_bep
06-01-2008, 08:53
Има такива темии...нанананана...мнооооо огоооо...

xaxa
06-01-2008, 11:34
dAgOdYxA6 _)_

ANTIHUMAN
06-01-2008, 19:57
,,Никога не бъди точен - губиш много време, докато чакаш другия.’’


,,Истината е най-скъпото нещо, което притежаваме. Нека я пестим!’’

,,Не искам да си развалям отношенията нито с рая, нито с ада. Имам приятели и на двете места.’’

,,Ако човек не умее да лъже себе си, малка е вероятността да умее да лъже другите.’’
От Марк Твен

,,Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.’’

,,Опит е името, с което много хора наричат грешките си.’’
От Оскар Уайлд

,,Една жена по-скоро би се целунала с дявола, отколкото да нарече друга жена красавица.’’
От Николай Гогол

,,Отчаяние - това е страх без надежда.’’
От Рене Декарт

,,Не се бой от съвършенството, ти никога няма да го достигнеш.’’
От Салвадор Дали


Тази последната ми е любима: ,,Оптимизъм - това е страст да утвърждаваш, че всичко е хубаво, когато в действителност всичко е лошо.’’
От Волтер

belqzana_ot_teb
06-02-2008, 09:31
с кЪсИтЕ пАнТаЛоНкИ,с яКоТо иЗрАжЕнИе,с нАгЛоТо пОвЕдЕнИе-нЕ тИ лИ сЕ иСкА дА мЕ иМаШ?тАкА сЛаДкА,тАкА мИлА,а и тОлКоВа мЪжКи сЪрЦа сЪм рАзБиЛа...Аз сЪм еДиНсТвЕнА и СаМо лЪжА..зА тЕб щЕ оСтАнА кУчКаТа мЕчТа ..


MrUseN PoGleD, BuRz OgLeD Ot GlAvAtA Do PeTiTe,AkO Se ZaMesQ s TeB KaKvI ShTe Sa ShTeTiTe???

*sЪлzI.. oбidи..zaвIsт..пРoтЭst.. shoпiнG..phoтoS .. rэkлami.. и.. sЭx.. мaРтIнi.. цigaРi.. кoka..тРэвa..и wsяka нoshт s ra3лichнi iмЭнa..Рoдэнъ za iskysтwoto дA bъдa жЭнa*

*Аз СъМ ТвОяТа ФаНТаЗия , Аз СъМ ТвОя ГрЯх , Аз СъМ ПричИнАтА За ТвОя СмяХ , Аз СъМ СъЛзиТе В Очите Ти , За Мен БиЕ СърЦеТо В ГърДите Ти ! *



zliти Си сЪшиЯ кЕнЕф.!аЙ нЕ мИ сЕ прЪй На...!!SoRY аМа сЪс тЕбе бяХ дО тУк.!каТу тЕ глЕдам сИ наПраУ За коФатА с БуклУк.!
ПрОтЯГаШ ПаК РъЦе КъМ МеН..... НяМа Да Ме ПрИтЕжАВаШ SoRrY СлАдЪк СаМ ОсТаВаШ!*


ЖеЛаНа,Но СаМа...ЖаДнА зА лЮбОв,Но ВиНаГи СаМа...Ти Ли Ме ЗаКлЕ вСе Да СаМ сАмА...дА ТъРсЯ лЮбОвТа, БеЗпЪтНа В нОщТа, Тя Да Е мИрАж, ДаЛеЧнА дА е Тя...Не ИзДъРжАм В сАмОтА, сАмА в НоЩтА, нО Не Си МиСлИ, чЕ е ДоШъЛ сЛеД ТеБе КрАя На СвЕтА...аЗ щЕ пРоДъЛжА


оБиЧаM Те...ДоВоLеН Li Sи? ДаВaХ ВсИчkо Zа ТеБ...СтИгNа Lи Тi?! NиКоЙ DрУг оSвЕн ТеБ Nе ПоГлЕжDаХ...ТоВa иSкАшЕ NаLи?!? No Нe!!! И ТоВа Nе Тi SлИгNа! ZаЩоТо Dо ВчЕрА Zа ТeБe Аz БяХ ВсIчКо... А дNеS DоРи Nе Sе ПоГлЕжDаМе ...ZаЩо? и Аз NеZнАм... NаРaНи Ме ЖеSтОкo….ЗнАеШ гО, нАлИ ...???



ЛюБов Ли? ТЯ нЕ съЩеСтвУва. КуpВи? КуРволЯк коЛкОт Щеш.Аз Ли? аЗ щЕ тЕ зАбрАвЯ, ТакИа кАт Теб СА мнО! Ти лИ? тИ нАпрАви ГрешКа, ИДи Си, СкоРо щЕ я пРоумЕeш. Тя лИ? сЛед треТоТо Еб*нЕ щЕ тИ е оМръЗнАлА, зАщоТо тЯ е бИЛа n0PegHaTa A аЗ еДинСтвеНа~!


Не мИ пУкЪ За вАс мОмЧеТъ, нЕ мИ пУкЪ зА тЪпАтЪ лЮбОф. Аз сЪм пРоСтУ еДнА КуЧкЪ БеЗ сЪрЦе ЩоТу еДиН КрЕтЕн мИ гУ ВзЕ!!!


МаЧкаМ ТъПчА ВсЯк0 СъРцЕ..СтАвАм,ПаДаМ,аМа сЪм Си ДоБрЕ!..ЖиВеЯ КаКт0 ИсКаМ,А Не КаКт0 тРяБвА-РАЗБЕРИ..ИсКаШ Да Ме ИмАш?!ХаХ ЗАБРАВИ..ГъЗаР Го ДаВаШ..ДоБрЕ ИзГлЕжДаШ...аМа За НиЩо Не СтАвАш..!!!

лИгЛа сЪм бИлА-пРеДи тИ хАрЕсФашЕ!кУрВа сЪм БиЛа-щОт ОБиЧаМ ДрУг лИ!сЪжАлЯвАш чЕ сИ БиЛ с МенЕ-тОгАвА щО пЛачЕш!?!?!нА мЕн нЕ сИ мИ нУЖен вЕчЕ иМаМ нЕгО!a тИ кФо имАш нИщО!!!


АкО нЯкоГа пОжеЛаеШ Да Ме вИдИш иЛи Да ЧУеш мОяТ гЛаС.нЕдЕй нЕдЕй тИ Си мЪрТъВ За мЕнЕ.АкО нЯкОгА БоЛи Аз
Не МоГа Да наПраВя НищО.БиЛи Сме ЗаеДнО НяКоГа НиЕ Но СеГа ВсИЧкО СВъРШи.Аз жиВеЯ СамА ЖиВеЯ СамА КаКтО УмЕя И ЗнАМ!!!ОсТаВи Ме...


За ЕдИн ЖиВеЯ зА ЕдИн Се СмЕя За ЕдИн МеЧтАя За ЕдИн До КрАя За ЕдИн ТъГуВаМ
За ЕдИн ЖаДуВаМ За ЕдИн УбИвАм За ЕдИн СъЛзИ Се СтИчАт ПрОкЛиНаЙкИ,
Че ВиНаГи Ще Го ОбИчАм

тфа ч3 т3 обичам вс3 3дн0 н3 си г0 чул

Думи БАнални...Грешки Фатални
къде Ми беШе Главата...тъ ти ме Грабна Като СаТаНаТа.

няМаШе СмЕлОст В оЧиТе мИ дА ПоГлЕдНеш ДоРИ ПРеДи ВсИчкО КОеТо тИ мИ пРиЧиНи.

angel po lice
dqvol po du6а
ku4ka po sadba

с КоЕтО мЕ нАрАнИ.с МеН иСкАш Да бЪдЕш НаЛи?И нИКоГа нЕ ще мЕ зАбРаВиш пОмНи!
Не мИ пУкЪ За вАс мОмЧеТъ, нЕ мИ пУкЪ зА тЪпАтЪ лЮбОф.... Аз сЪм пРоСтУ еДнА КуЧкЪ БеЗ сЪрЦе ЩоТу еДиН НеЩаСтНиК мИ гУ ВзЕ!!!

»»»ОбИчАм тЕ ДоРи Да ЗнАя,Че Э ЛуДоСт...ДоРи Да ЗнАя Че ГрЕшА...И уЖ нЕ иСкАм тАзИ гРеШкА дА пОвТаРяМ...Но ПаК зА тЕбЕ @3 ГоРя...

...:::ZaShTo Ne MoGa,Da Ti Go KaJa...Da IzKrEsHtQ v LiCeTo Ti ChE tE mRaZq...ZaShTo Ne MoGa Da SaM jEsTokA...


Ти защо от мен си тръгна и нима ти не разбра
колко плаках, колко чаках да се върнеш пак?!
Ти защо не ме повика и нима ти не разбра,
че обичам само теб както никой друг?!


Moga da te nakaram da se usmihvash,no moga da te nakaram i da zaplachesh.Moga da te zadarja do sebe si,no moga i da te progonq.
Moga da te napravq shtastliv,no moga i da te nakaram da stradash.Moga da ostana do teb,no moga i da si otida.Moga da buda nejna,no moga i da buda losha.Moga da buda tvoeto momiche,no moga i da ne sam.Moga da si igraq s teb,no moga i da se darja seriozno.Moga da buda iskrena,no moga i da te luja.

zvezdichkaaa
07-17-2008, 17:45
Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му

Оскар Уайлд




Не взимай живота твърде на сериозно. Никога няма да се измъкнеш от него жив

Елбърт Хъбърд



Никога не се разделяй с усмивката си, дори и когато ти е тъжно, ... откъде да знаеш, може някой в тоз момент да се влюби в нея.



"Времето отмива всичко,независимо дали го искаш или не.Времето отмива всичко,времето отнема всичко...и накрая...има само мрак.Понякога намираме другите в този мрак...а понякога ги губим в него."


Най-трудно е да познаеш себе си, най-лесно е да поучваш другите. Талес от Милет


Колкото и да са кратки думите “да’ и “не” те изискват най-сериозният размисъл. Питагор



И др.,по-късно мога да допълня,но незнам дали е това,което търсиш.

zaraaa
07-18-2008, 22:47
Едни очи чиято светлина не е за мен, едни ръце чиято топлина не е за мен! Един човек който търся, а не мога да намеря, едно сърце, което искам, а не мога да спечеля!

Но вали дъжда,вали..по твойте устни той блести..щом целунах ги дали следите той ще заличи?Но вали дъжда, вали..за миг останахме сами..щом прегърнах те дали,после пак ще ме боли?

Lubov-razpanata na krast!Lubov-izgarqna na klada!Lubov-m/u sarcata mladi!Lubov-v dushata na voinik!Lubov-nadxvarlila smartta!Lubov-I prosta I velika!Lubov-s koqto ti se podigra!


Zashto lit e vidqx zashto li s teb se zapoznaxsega sarceto mi gori kaji obichash li me ti?vali!Az placha v telefonnata kabina!Tri cifri me delqt ot Lubovta!Vatre.Zashto?I az nz!Edna salza otronva se v metalen zvan!

Edno tarsene sreshta I pogled…dve race dve ochi I vqra…dokosvane trepet I shtastie…ogan izgarqne pepel…!

ПисНа Ми да бЪда Все дОбРа,усМивКи да рАздАвам...БейБи, неКа тИ се изВиня--ЗаБравИх Да се вПечатлЯ...СлАдуРи мНогО кАтО теБ и Не разЧитаЙ, мОоля Те, да Ти наПравЯ веЧеРта оНезИ ХубАви нЕЩа... Не пИпай, Мили мОй,дАлЕче стОй. Да тИ приЛичАм на Barbie-игРачкАта за ДеН за дВа?!?..ПрОстО си излЯзъл вЪв ноща и ТърсИш нЕщо по-тАка... И да си мИл и Да не сИ- мЪжЪт зА меНе Ти нЕ сИ!!!

Усещаш ли едно сърце как учестено бие, усещаш ли една душа как скърби,...усещаш ли една любов как умира и за всичко бе виновен ти,ти нищо не направи всичко провали!!!

ЗнАм КоЯ дА БъДа...ЗнАм ЗаЩо СъМ ЛуДа...ЗнАм КоГо ЦеЛуВаМ...ЗнАм КаКвО РиСкУвАм!!!...ИскаШ ОтНоВо дА Ме ИмАш,КаКвО Да кАжА аЗ?Ще ИмАш Да ВзИмАш- Този ПъТ сЪм Пас!!!

Сега е мой ред да съм жестока, сега е мой ред да казвам "Не!",
да обвинявам и проклинам, да мразя мъничко поне.
Сега е твой ред да страдаш, на колене да ми се молиш, и от любов да плачеш.
Сега е мой ред да те ударя, сега е твой ред да те боли,
да гледаш как любов догаря и тихо да шепти "О, спри!"
Сега нещата са различни, не са тъй както са били,
сега не аз, а ти ме викаш, но всичко свърши, разбери!

Bqx shtastliva s teb,no zabravi!Piqni bqxme ot lubov po celi dni!S falshivi laski ti sarceto izgori,s izmama cherna go razbi!Bqx shtastliva s teb,no zabravi!

Omrazna mi da bada veshno az v rolqta na onova momi4e,koeto nqma ime,nqma glas,koeto vse sled tebe ticha!

Обичам те до смърт ,но осъмвам все при друг с душа трепереща от Студ!!!

LaDy_DaQnA
07-27-2008, 10:38
След залеза на всяка вечернастъпва мрак и тишина. След залеза на всяка обич остава болка и тъга . Когато някои си отива ти нямаш сили да го спреш. Когато една любов умира ти не можеш с нея да умреш.

EMOgirl92
11-06-2008, 18:46
Тази вечер те сънувах,
Трупът ти носех на ръце
Убих те , за да притежавам ,
Макар и мъртво твоето сърце!!!


Обещавай само онова , което можеш да дадеш,
После дай повече , отколкото си обещал!!!


Бъди по-умен от другите хора,
Но не им го казвай!


Да си приятел,не означава да познаваш някого,
А да си част от него!!!


Живота не струва нищо,
Но и нищо не струва колкото живота!!!


Живей така , че когато умрещ
И дявола да запали свещ!!!


Животът е буря – в един миг слънцето те гали,
В следващия морето те блъска в скалите!!!


Обичаме тези, които бягат от нас, а бягаме от тези, които ни обичат!


Ще минат много години, ще минат много лета, но аз съм на четиринайсет години, и ти ме запомни така.