PDA

View Full Version : Книга?



pepelq6kaaa
06-01-2008, 08:23
am ne sam 4ela knigi skoro pak trqq da podgotvq ne6to kato sa4inenie za lubimata mi kniga i da opi6a kakvo se slu4va i t.n ta nqkoi da predloji ne6to ????

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

pomo6tplz
06-01-2008, 08:38
Малечка палечка

i_bleed
06-01-2008, 08:48
Имам идея! Прочети някоя книга :lol:

krisi_bep
06-01-2008, 08:52
Не си чела отскоро или никога?!?!?!?Ако беше отскоро,щеше да си спомняш съдържанието на някоя...спасявай се сама..и какво искаш?да ти напишем съчинението ли или какво?кажи ми как ако ти кажем някое заглавие ти ще напишеш нещо?!?!?.........

valentinka_1990
06-01-2008, 09:15
Пиши за Хари Потър.Няма как да не знаеш за какво се разказва,да не говорим,че в интернет пространството е пълно с кратка информация за всяка книга.

Duvessa
06-01-2008, 09:17
Вместо да се чудиш какво да правиш вземи и прочети наистина някоя книга. Помага за развитието на мисълта, фантазията. Пък току-виж си и поумняла. Жалко, че за по-младите поколения четенето на книги е отживелица. Книгата помага за развитието и дава много повече ценности, отколкото телевизията, примерно. :?

unfaithful1234
06-01-2008, 09:25
Вместо да се чудиш какво да правиш вземи и прочети наистина някоя книга. Помага за развитието на мисълта, фантазията. Пък току-виж си и поумняла. Жалко, че за по-младите поколения четенето на книги е отживелица. Книгата помага за развитието и дава много повече ценности, от колкото телевизията, примерно. :?
+1.Аз обожавам да чета... :)

LINKNOT
06-01-2008, 10:20
Има една повест "Фокер" на Емилиян Станев. Беше ми любимата книга преди. Кратка е,интересна е,а историята е много тъжна. Аз я прочетох за един ден. Ако искаш прочети я и ти,няма да съжаляваш. :)

Spider4eto
06-01-2008, 10:22
Вместо да се чудиш какво да правиш вземи и прочети наистина някоя книга. Помага за развитието на мисълта, фантазията. Пък току-виж си и поумняла. Жалко, че за по-младите поколения четенето на книги е отживелица. Книгата помага за развитието и дава много повече ценности, от колкото телевизията, примерно. :?
+1.Аз обожавам да чета... :) и аз обожавам. В момента чета Равноденствие на Майкъл Уаит. Мн е добра 8)

unfaithful1234
06-01-2008, 10:25
Вместо да се чудиш какво да правиш вземи и прочети наистина някоя книга. Помага за развитието на мисълта, фантазията. Пък току-виж си и поумняла. Жалко, че за по-младите поколения четенето на книги е отживелица. Книгата помага за развитието и дава много повече ценности, от колкото телевизията, примерно. :?
+1.Аз обожавам да чета... :) и аз обожавам. В момента чета Равноденствие на Майкъл Уаит. Мн е добра 8)
а аз Агата Кристи...обожавам тази книга! :)

Jessika_MG
06-01-2008, 13:46
Като гореща вода за шоколад - За чувствителни момичета. :grin:

gothic_angel
06-01-2008, 14:08
Прокълнатият Сейлъмс Лот-Стивън Кинг 8-) Леле баси яката книгааа

VerryBerry
06-01-2008, 15:19
Прокълнатият Сейлъмс Лот-Стивън Кинг 8-) Леле баси яката книгааа

Мда,Стивън Кинг е добро попадение..Пробвай и с "Мизъри" ;)

st1ka
06-01-2008, 15:36
Вместо да се чудиш какво да правиш вземи и прочети наистина някоя книга. Помага за развитието на мисълта, фантазията. Пък току-виж си и поумняла. Жалко, че за по-младите поколения четенето на книги е отживелица. Книгата помага за развитието и дава много повече ценности, от колкото телевизията, примерно. :?
+1.Аз обожавам да чета... :) и аз обожавам. В момента чета Равноденствие на Майкъл Уаит. Мн е добра 8)
а аз Агата Кристи...обожавам тази книга! :)

Агата Кристи не е книга, а е писателка ... :) Нейните книги са наистина върховни, препоръчвам на всеки!

unfaithful1234
06-01-2008, 15:40
Вместо да се чудиш какво да правиш вземи и прочети наистина някоя книга. Помага за развитието на мисълта, фантазията. Пък току-виж си и поумняла. Жалко, че за по-младите поколения четенето на книги е отживелица. Книгата помага за развитието и дава много повече ценности, от колкото телевизията, примерно. :?
+1.Аз обожавам да чета... :) и аз обожавам. В момента чета Равноденствие на Майкъл Уаит. Мн е добра 8)
а аз Агата Кристи...обожавам тази книга! :)

Агата Кристи не е книга, а е писателка ... :) Нейните книги са наистина върховни, препоръчвам на всеки!
да де,бях умислена...извинявам се.Знам,че е писателка,в момента чета "Смърт в облаците",а други нейни книги са:"Убийство в Месопотамия";"Часовниците";"Котка сред гълъбите"....просто се бях замислила върху нещо друго и съм забравила да напиша книгата...

Mementomori
06-01-2008, 16:38
Каква трябва да е литературата-бг или световна?Някакви по-специални изисквания?Кой клас си?Предлагам ти "Гордост и предразсъдъци".

the_best_f
06-02-2008, 21:34
Моме, какво ще ти стане, ако просто прочетеш една книга?!... Няма да те заболи главата, нали? Сега наготово ли ще чакаш да ти казваме заглавия... Прочети няколко книжки и пиши за тази, която най-много те е впечатлила. Какви ви ги изискват да са тия книги... Български, чужди, исторически, романтични...?
Бай дъ уей, книгите на Агата Кристи са мнооого хубави. Крими, бейби 8)

AFT
06-02-2008, 21:53
Пиши за Хари Потър.Няма как да не знаеш за какво се разказва,да не говорим,че в интернет пространството е пълно с кратка информация за всяка книга.


Само дето не е достатъчно да гледаш филма, щот той е напълно различен от книгата и всеки, който е чел книгата и прочете съчинението и', написано според филма, ще разбере, че е малка мошенничка, която не чете книги! :Д
Към авторката - прочети детска книжка (г-жата ти ще го помисли за сладко, щот вс в твоя клас ще говорят за най-известната книга, която са чели и ти ще изглеждаш най-естествена). =)