PDA

View Full Version : Мина толкова много време



Fallen`Angel
06-01-2008, 10:32
Може и да ви отегча с тая тема, но напоследак все мисля за това. Преди точно 1 година ходих с едно момиче, което ме плени много. Накара ме да разбера какво е да обичам някого, да се интересувам, да ми е хубаво с нея и всичко това с 1 момиче. До сега не се бях влюбвал, не бях имал и по сериозни чувства към момиче. Всичко беше прекрасно, докато на нея не й се наложи да замине за нейния град за през лятото. Отначало беше добре, но после се появиха съмнения, ревност един от друг и така връзката постепенно се разпадна. В това време отидох при нея за 4-5 дена и това бяха най хубавите ми дни изобщо през целия ми живот и никога не се бях чувствал в такава еуфория, както тогава. Когато тя се върна нещата не бяха добре. Имаше нещо и разбрах, че иска да се разделим, но искала да останем пряители, защото съм бил адски ценен за нея. Приех, макар й трудно. По късно в последствие разбрах, че тя е съжалявала за решението си, че е искала да се разделим, защото страшно много съм й липсвал, но от инат не ми е казала. Минаха дни, месеци и вече година в мъки и страдание и съжаление. Е, отначало беше така, после започнах да се осъзнавам. Намерих си други момичета, правех същите неща с тях като с нея, но не мога да си я избия от главата. Не мога и не мога. Искам, давам всичко от себе си, но постоянно се връща в мислите ми. Вчера както си седях в кафето с приятели се сетих - Боже, днеска щяхме да направим 1 година. Разбирате ли ? Помня все такива неща, където едва ли някой човек ще се сети. Бях до нея, тя беше до мен. Помагаше ми в страшно трудни моменти, опитвах се с всяко едно действие да я накарам да се върне при мен, но тя като че ли искаше нещо повече. Започнах да разбирам неща, които не ми харесваха и тя страшно много се натъжи, че се отдръпнах от нея и веднага започна да ми се извинява, търси и т.н. В момента с нея не сме в никакви отношения, защото аз ги направих така. Не съжалявам, по добре е така. Не искам да бъда с някой приятел, към когото имам чувства, защото просто няма да ми е приятел. Исках просто да споделя, защото това ми е в мислите последните 24 часа и не мога повече..Искам безразличие към това момиче, а вече толкова време в опит да я забравя не мога..винаги дори и да я забравя за няколко дни настъпва момент в който се сещам пак за нея.. :-o

donkihot
06-01-2008, 10:37
много трогателно! Искам да ти кажа,4е с времето вси4ко ще се оправи...ако се мъ4еш да спреш да мислиш за нея-няма да си я избиеш от главата,а още пове4е ще я искаш...просто нисли за нея,мисли за вси4ко свързано с нея,единствено така ще я преодолееш...не я заменяй с други моми4ета-те не биха ти помогнали..просто изживей си мъката,за да ти мине.пла4и,реви,викай,квото искаш...след време ще видиш,4 епросто ще ти е омръзнало от нея...просто си изживей болката и страданието

FiRe_LaDy
06-01-2008, 11:03
не се отчайвай!Горе главата един ден ще успееш да я забравиш.Мен ми бяха нужни две години ... и точно когато най - малко очаквах успях да го забравя и да продължа напред без него!

жУси
06-01-2008, 11:07
Постарай се повече да си я избиеш от главата

Mn0go_SexY
06-01-2008, 11:27
Ili prosti si nameri rabota nqkakvo zanimanie koeto da darji mislite ti v neq(rabotata) i dale4e ot Neq (momi4eto)!!!!! :) Az taka napravih i sega sum po dobre. Po4ti zabravih mom4eto koeto obi4am makar 4e ne sme imali vrazka... No oshte me vle4e... :cry:

plamenka
06-01-2008, 18:52
Ммм... познато ми е. И едва ли ще те успокоя, но след повече от 1 година пак съм си така. ;) Просто искам де посъветвам да направиш всичко възмжно да си я избиеш от главата. Знам, че е трудно, но не е невъзможно. ;)
Както казва neshtastno^vliubena, ако трябва плачи, викай, абе каквото искаш прави, защото не трябва всичко да си остане в теб.
Пожелавам ти много късмет и съм сигурна, че ще се справиш. :)

TreeHill
06-01-2008, 23:33
много трогателно! Искам да ти кажа,4е с времето вси4ко ще се оправи...ако се мъ4еш да спреш да мислиш за нея-няма да си я избиеш от главата,а още пове4е ще я искаш...просто нисли за нея,мисли за вси4ко свързано с нея,единствено така ще я преодолееш...не я заменяй с други моми4ета-те не биха ти помогнали..просто изживей си мъката,за да ти мине.пла4и,реви,викай,квото искаш...след време ще видиш,4 епросто ще ти е омръзнало от нея...просто си изживей болката и страданието


ебаси якото!доста си навътре в нещата..

BOOK_FAN
06-02-2008, 07:19
много трогателно! Искам да ти кажа,4е с времето вси4ко ще се оправи...ако се мъ4еш да спреш да мислиш за нея-няма да си я избиеш от главата,а още пове4е ще я искаш...просто нисли за нея,мисли за вси4ко свързано с нея,единствено така ще я преодолееш...не я заменяй с други моми4ета-те не биха ти помогнали..просто изживей си мъката,за да ти мине.пла4и,реви,викай,квото искаш...след време ще видиш,4 епросто ще ти е омръзнало от нея...просто си изживей болката и страданието
Така е! :(