PDA

View Full Version : Питате ли родителите си?



haterkata
06-01-2008, 12:09
ми ейсега майка ми ме отряза като поисках да изляза :-x та въпроса ми е вие като излизате питате ли ваще и какво най често ви отговарят те????имате ли вечерен час и пускат ли ви насам-натам? :)

т.7 и т.6
krem4et0

sladur4etyYy
06-01-2008, 12:13
мии аз не ги питам, просто точно преди да изляза, отивам при мама и й казвам ''излизам'' и тя или ми казва ''добре'' или най- много да пита с кой ше бъда. иначе не ми казват в колко да се връщам, понякога ми звънят да ме сетят да се прибирам, обаче в повечето случаи успявам да ги обедя да остана още :grin:

FiRe_LaDy
06-01-2008, 12:15
Не питам ... просто ги оведомявам да знаят,че няма да съм в дома ... вчерен час попринцип имам само ако се скараме за нещо и той важи най - много ден два ...

ZuCkI
06-01-2008, 12:35
почти на 17 съм и не ги питам за нищо.Дори и да кажат нещо кой ги слуша :D :D

xXxScreamxXx
06-01-2008, 12:41
мии аз не ги питам, просто точно преди да изляза, отивам при мама и й казвам ''излизам'' и тя или ми казва ''добре'' или най- много да пита с кой ше бъда. иначе не ми казват в колко да се връщам, понякога ми звънят да ме сетят да се прибирам, обаче в повечето случаи успявам да ги обедя да остана още :grin:


и аз такаа :D :D :D

IceFlame
06-01-2008, 12:50
ми ейсега майка ми ме отряза като поисках да изляза :-x та въпроса ми е вие като излизате питате ли ваще и какво най често ви отговарят те????имате ли вечерен час и пускат ли ви насам-натам? :)
a ти на колко години си?

Аз лично малко минах възрастта на питане и тем подобни, но всъщност никога не ми се е и налагало...никога не съм имала вечерен час, никога не ми се е забранявало нещо, никога не съм имала проблеми с нашите...Просто никога не съм се дънила с нещо и винаги съм си имала подплътено доверие от тяхна страна :) Пробвай да създадете по-приятелски отношения и няма да ти се налага да питаш и да ти забраняват ;)

fasta4ka
06-01-2008, 12:57
то зависи на кои казваш при мен примерно разговора ми с баща ми е горе=долу такъв
аз: тате, излизам
татито:хубу само гледаи да не спиш навънка
ноо вече с майка ми е савсем др нещо
аз: мамо,излизам
мама: ама с кой? ама къде ше ходите? ама кога ше се върнеш?
и след кръстосан разпит, продължава около 10 мин ми се казва "аиде и умната" ама то вече направо ми се е убило желанието за излизане :D

maybelline
06-01-2008, 13:17
Аз спрях да питам когато бях на около 10 години. Тогава просто казвах къде отивам и с кого и кога ще се върна, като единственото правило беше да се върна по светло (тогава нямахме GۀSM-и). Когато бях на 15, единствено казвах че излизам и евентуално дали ще се връщам за обяд или вечеря. Нито обяснявам къде ходя и с кого, дори и да е по тъмно. Нашите са наясно, че съм с приятели и това е. Имам GSM да ме питат кога ще се прибера и дали ще идвам за вечеря. Нямам проблеми да ходя по нощни дискотеки, на море за седмица с 21-22 годишно гадже и т.н.
Затова от опит мога да ти кажа - свободата идва с отговорността. Ако покажеш на вашите, че си отговорна и зряла, няма да имаш проблеми да те ускат, даже няма да се налага да питаш. Сигурно се сещаш, че аз нито съм се прибирала пияна, нито съм се напушвала като за последно (аз дори не пуша по принцип), не се занимавам с наркотици и други вредни вещества, не спя със всеки срещнат, не правя безразборен секс без предпазни мерки и общо взето - не давам повод на нашите да се тревожат за сигурността ми. В случай, че ми се пие или ми се занимава с нещо, след което не бих била в състояние да откажа секс на непознат, винаги отивам с доверен човек (най-добрия ми приятел и компанията) и много ясно, не се връщам вкъщи в полу-трезво състояние да ме видят нашите и да започнат да треперят всеки път като излизам. Изобщо, държа се на ниво където и да съм (като това не ми пречи да правя каквото си искам) и не позволявам на никой да ме възприема като безотговорно инфантилно детенце (въпреки че не се занимавам много с общественото мнение). Затова съветът ми е да покажеш, че си отговорна и зряла. Човек обикновено няма желание да налага правила на хора, които знаят какво правят и не биха се спрели от някакво правило ако решат, че се налага да направят нещо.

crazyhair
06-01-2008, 13:17
as sam o6e pi6lemence i ve4erniq mi e 10 i 30 i sam na 14 godini kogato sam na daskalu me puskat do 10 i 30 a kogato sme petak sam navan do 11 i 30 .Moje biva6te ne iskat da te puskat sigorno za6toto si malka moje bi ili zaradi otno6enieto im kam tqh i kolko si otveana i moje i da e za6toto sam mn zagrijeni za tebe!!

gothic_angel
06-01-2008, 13:22
Не ги питам,просто им казвам "аз излизам чао" ии тва е,но ако ме няма до 23:00 започват да ме търсят по телефона 8-)

BaBy_bS
06-01-2008, 13:29
казвам им,че просто излизам,с кого съм (нащте познават хората,с които обикновенно излизам+приятеля ми) и няма никакви проблеми.ако ще закъснявам-им казвам.
ако става въпрос за спане в някой,за хижа,за плаж,за палтака и т.н.-просто им обяснявам къде ще съм и няма проблеми.даже преди малко се върнах от вила .бях там за 2 вечери и нямаше никакъв проблем.

4eere6ka_kiss
06-01-2008, 13:33
ми нямам вечерен час На 14 съм ама не и казвам къде хода защото знам че няма да ме отреже , защото й е писнало да сезя в нас май :D Нооо напоследък си мисли, че хода където не трябва :D и сега заради изпитите главно няма да излизам до 20ти юни ...

haterkata
06-01-2008, 14:23
mii hora na 14 s1m

st1ka
06-01-2008, 15:22
Не ги питам, само им казвам, че излизам. И нямам вечерен час, но това не означава, че прекалявам... Но ако ме знаят къде съм мога и въобще да не се прибирам!

Sarabi
06-01-2008, 15:27
Не, не питам. Само съобщавам, че излизам. И то ако има някой в нас. Което се случва рядко.

VerryBerry
06-01-2008, 15:50
Мда,казвам им,поне да не се скъсват да ми звънят баш когато не трябва..иначе понякога ми слагат час..друг път не ..зависи :)

cLaDyRcHe
06-03-2008, 13:40
az prosto im kazvam 4e izlizam i izlizam :)

4you
06-03-2008, 16:19
Понякога ви завиждам..за това,че има кой да се тревожи за вас. :/
Нашите живеят в Гърция, а аз съм на 15 и се справям сама.Няма баба няма дядо..Всички са в Гърция.
Вярно, че си идват на всеки две седмици, но пак си е кофти.Въпреки, че по мое желание останах в България.
Оценявайте това, което правят за вас.Правят го от любов.
Добре, че е приятеля ми..иначе отдавна да съм заминала.

slavito007
06-03-2008, 18:02
Казвам, че излизам и излизам. Най-много да ме питат към колко ще си дойда.

lunnoto_momi4e
06-03-2008, 18:38
Ми аз правя 15 декември и мама попринцип се застъпва за мен пред тате по въпроса в колко да се прибирам(за рождени дни,купони и т.н.).Вчера например:
Аз:Тате,Мади има РД в събота,така и така ще може ли до по-късно да остана?
Той(аз тъкмо бях закъснала с 20 мин.):Ааааа,не не.10 да си си в нас,не ме интересува!
Аз даже се насилих та ревнах и почнах да се тръшкам и мама му вика:Айде па ти бе,пусни детето.С тва момиче са приятелки от 1 ви клас (което си е самата истина),как така само до 10 часа.То момичето като им каже че рожденния ден е от 8,какво са тва 2 часа да седи....Па и винаги си спазва вечерния час,никога не е закъснявала - сега каде закъсне малко..
Аз цивра през тва време :D
Тате:Не,не...
И след около 5 мин мама ми вика :иди го питай до 10:30-11.Ама му се помоли без да му вдигаш скандали..И аз отивам и вика:
Тате айде дее..моля ти се...до 10:30-11 най късно ще съм си в нас,моля ти се дее,на Мади майка и ще ни кара,нема сама да се прибирам по тъмниците..моля те деее....
Тате:Ще видим...
Аз:Е тате какво ще гледаш...Ние отиваме за подарък в четвъртък...
Тате:Ето има време до четвъртък...
Аз(вече излизам от стаята и си мрънкам под носа):Много време има просто....
ама той май ме не чу :razz:
И в края на краищата ще ида на РД-ту 8) 8) 8)

miss_91
06-03-2008, 19:26
Не, не питам. Само съобщавам, че излизам. И то ако има някой в нас. Което се случва рядко.
+ 1 :-)

Puky
06-03-2008, 19:48
Ябаааа т'ва сте на 14 и нямате вечерен час :shock: :shock: Аз съм до 10 сега а лятото ме пускат най-много до 12 при положение че съм в града :shock: :shock:
П.П. И аз съм на 14 :shock:

alleks
06-03-2008, 20:23
..обаждам се че излизам...и най спокойно си излизам 8) ..къв вечерен час аз да не съм на 12 я :D :D

chocoleptic
06-03-2008, 21:55
мне само им съобщавам , иначе до 10 съм сега , а лятото до 11,11:30.Все пак съм на 14 ..

dar4enceto92
06-04-2008, 07:39
мии аз не ги питам, просто точно преди да изляза, отивам при мама и й казвам ''излизам'' и тя или ми казва ''добре'' или най- много да пита с кой ше бъда. иначе не ми казват в колко да се връщам, понякога ми звънят да ме сетят да се прибирам, обаче в повечето случаи успявам да ги обедя да остана още :grin:

Аз да не съм ти диктувала....

TellMeYourName
06-04-2008, 09:13
Изобщо не питам...просто казвам,че излизам и го правя :)

_FaShIoN_
06-04-2008, 11:01
Аз никога не питам наще дали мога да излизам,просто се оправям и излизам...вечер час също нямам,но примерно си говоря с наще по телефона и ме питат кога щем се прибера и аз им казвам час или примерно ако ще закъснея пак им се обаждам,но определен вечерен час от тях нямам...

N0_feAR
06-04-2008, 11:59
Не ги питам, поточно ги уведомявам. Нямам вечерен час, но ако реша да позакъснея малко в повечко им дзвънкам за да не се притесняват и готово...без проблеми, без караници, всичко е тип топ.

Pick-It-Up-Slow
06-04-2008, 13:37
И аз не ги питам.
Излизам и т'ва е..
Имам вечерен час до 10 /на 13 съм/ .. тва важи за дните през седмицата,но аз напоследък така и така не излизам заради тъпите изпити..а иначе в петък и събота съм до 11.. ;]

Krasencety
06-05-2008, 07:34
as sam o6e pi6lemence i ve4erniq mi e 10 i 30 i sam na 14 godini kogato sam na daskalu me puskat do 10 i 30 a kogato sme petak sam navan do 11 i 30 .Moje biva6te ne iskat da te puskat sigorno za6toto si malka moje bi ili zaradi otno6enieto im kam tqh i kolko si otveana i moje i da e za6toto sam mn zagrijeni za tebe!!


хаха блазе ти! :D И аз съм на 14 ама след 9:30 само с тех на вън :o Шанс! :grin:

cS_LaMeRkA
06-05-2008, 16:21
Хах да гадно е когато не те пускат и ти се направат на чукове.. а тебе яко ти се излиза.... попадала съм в такива ситуации( няма кой да не е) и е супер shit и тогава ми идва да им счупя черепа с тихла четворка :D иначе по квартала ме пускат... ако е по далеч от нас слагат някаф час там които трябва да спазя... ако не ми званат по GSM да се прибирам... ако успея ги склонявам за ощеее малкооо (1-2 часа :D) и тка...

mumiikataa
06-05-2008, 17:51
"Мамо,тате,излизам"
"Ок.Кога ще се прибереш?"
"Надвечер.Дайте пари."

"Мамо,тате,може ли да изляза?"
"Не!"
"Що?"
"Така"
....

Miss_Perfekt
06-06-2008, 16:51
Просто им казвам че излизам и толкова но ако позакаснея ми звънят по телефона и затова държат винаги да е в мен

sweet_baby_cool
06-06-2008, 19:49
emi izlizam i im kazvam samo tova i koga g/d 6te se pribera

ma6ete
06-06-2008, 20:23
Аз просто не ходя никъде,но не ми пука за нищо,няма нещо което да ме накара да се замисля за него.

ira7a_
06-30-2008, 16:10
ми ейсега майка ми ме отряза като поисках да изляза :-x та въпроса ми е вие като излизате питате ли ваще и какво най често ви отговарят те????имате ли вечерен час и пускат ли ви насам-натам? :)

т.7 и т.6
krem4et0

ами аз съм задължена да ги питам :D веднъж така излязох без да питам никой и ме прибраха набързо... :-D :-D а най-често ми отг. с да .. но понякога не ме пускат :oops: .. а часът ми е най-късно до 10 вечерта и почва звъненето по телефона .. ;] :D

пЛюш!нкаАа~
06-30-2008, 17:29
Понякога питам...но в повечето случаи само й казвам,че излизам.Да имам вечерен час.

chocoleptic
06-30-2008, 17:30
Не ги питам.
Вечерния ми час е 11.

Rofl4e
06-30-2008, 20:39
Не само казвам излизам .. това е достатачно ами да имам час в някои случаи зависи с кои съм и каде съм ако съмс хора на които имат доверие нямам проблеми с вечерния час..но ако съм с непознати за тях...вечерният час е на лице..

Presli
06-30-2008, 20:42
Еми на 17 години съм и вече не ги питам.
Аз не помня да съм ги питал даже някога ...
Сигурно като съм бил на 10/11 съм ги питал не знам и аз :D
А ти на колко си за да те отрязват за излизаш и да ги питаш ?

kuklichka_bg
06-30-2008, 22:02
kazvam im 4as i tei xaxaxa :D :P :-D

DisciplineAndOrder
06-30-2008, 22:02
Не, не питам. Само съобщавам, че излизам. И то ако има някой в нас. Което се случва рядко.

same

MaLty
07-01-2008, 03:41
"Мамо,тате,излизам"
"Ок.Кога ще се прибереш?"
"Надвечер.Дайте пари."

"Мамо,тате,може ли да изляза?"
"Не!"
"Що?"
"Така"
....

nefchi_bs
07-01-2008, 05:56
mi prosto veche kato sun na vrata im vikam izlizam i nikoi ne ebaa :D

malkata_kukli4ka
07-01-2008, 07:28
Никой не питам,излизам си :) Никога не са ми забранявали да излизам някъде и се връщам когато искам,никой не ми държи сметка :D

Pedigree
07-01-2008, 14:01
Никого не питам, просто си излизам, няма смисъл да питам, защото не ми пречат. А когато реша да изляза, известявам, че ще излизам. :P

CuteBaby
07-01-2008, 21:38
Не ги питам,казвам "излизам" и излизам..най-много да ме питат с кой ще съм :) и нямам вечерен час

Nutty_
07-01-2008, 22:23
Да,питам ги,а и час ми казват... :(

5StaR
07-01-2008, 23:31
Просто им казвам че излизам и толкова но ако позакаснея ми звънят по телефона и затова държат винаги да е в мен

Me 2 , aко знаят къде съм/кога ще се върна нп

mOnii_sTar
07-02-2008, 01:05
не питам ест.. те наще вс ми дават.. почти :lol:

Seducti0n
07-02-2008, 10:15
Продсто казвам, че ще излизам.Ако няма да се прибера цял ден преди това, изчиствам или свършвам някаква домакинска работа. :)
Разпитите на майка ми са меко казано отегчителни, телефоннтие обаждания-също, но пък за сметка на това баща ми е много по-тактичен и не разпитва. :)

Вечерен час нямам, просто искат като излизам вечер след 9 например да си взимам личната карта, тъй като нямам този навик.... :oops:

Blo0dyBitch
07-02-2008, 12:14
ами аз казвам,че излизам и горе-долу към колко ще се прибера-телефона ми е в мен и ако стане нещо,ако ми се наложи мн да закъснея си се обаждам...
уж имам вечерен час,но той се мени при всяко излизане-най късно съм била до 12ч

little_elf
07-03-2008, 19:12
не питам,направо им съобщавам и винаги си нося телефона за да ги предупредя ако ще закъснея

sladko_dete
07-04-2008, 06:37
На мен не ми правят проблеми за излизането, само че искат да знаят кога ще се прибера, и малко с повечко зор ги карам да ме пуснат да спя у някой друг, иначе аз съм си доволна дискотечки, кафета, партита...

dark_player
07-04-2008, 06:54
вече съм на 18 :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Но и преди т'ва нямаше големи проблеми , просто им казвах излизам ... и толкова... най-много кога ще се прибера, ако ест съм си запланувал нещо , но се случва рядко :)
ОБичам си ги ! :D :-D :-)

rosefromhell
07-04-2008, 12:13
Ами по принцип нямам вечерен час,но тъй като майка ми е доста притеснителен човек (нормално де,все пак ми е родител), когато тя си е вкъщи гледам да не закъснявам много.Естествено,тя познава приятелите ми и им има доверие,както и на мен :) . На 15 съм

soul1199
07-04-2008, 12:34
kazvam na maika izlizam s kompaniqta/dori i da ne e taka/ i tq kazva dobre,v kolko 6e se vurne6 i az i kaam,kogat se vurna zakusnqvam i tq-4ao i tva e

lifes_slave
07-04-2008, 14:11
ami na6te ob6to vzeto sa kato tezi na `fasta4ka` pri ediniq i drygiq ima ogromna razlika..ba6ta mi e malko kato mene izliza my se a maika mi obi4a da si stoi f k16ti ne ma pitaite kak izd1rjam aee mn mrazq sem si pff baxti t1pacite :@ :-x :-x :-x :(

radoslava
07-04-2008, 15:14
i az sa6to ne pitah,dosega!jiveeh s maika si i tq me puska6e navsqkade bez da q pitam samo q uvedomqvam,no ot dva dena sam v italiq i 6te ostavam da u4a tuk s ba6ta si i jena mu i dr mu dete i toi nikade nqma da me pusne zaradi tova 4e tuk e dr darjava dr ezik i t.n. no i da ne bqh v italiq pak 6te trqbva da go pitam toi e mn strikten koeto na men izob6to ne mi dopada!no ina4e nqmam zabrani!!!

shmurkam
07-04-2008, 19:38
Ми не ме питат. Казвам им,че излизам и толкоз. Те си знаят,ч съм някъде из комплекса или в парка с приятели. Просто аз сама съм си определила,че в 20:30 трябва да запразнявам,рядко оставам до 21:00. Няма смисъл,то започват някакви наркоманчета или пияни курвички да ни се отварят,повечето се прибират и за какво ми е да оставам? Ако искам още малко,просто отивам с приятелка вкъща на по кафе и си бъбрим. Вярно,прибирала съм се и в 23:00 или към полунощ,но то е мн рядко. На 13 съм и съм си доволна от "моят вечерен час". Нашите знаят,че повечето ми фр са или по-големи,или пушат,но знаят,че не съм лекомислена и знам какво да правя и кога да спра. Тфа е,в доверието му е майката.

__SuNshInE__
07-11-2008, 11:20
Ами аз по рано ги питах сега просто им казвам "излизам" най често ме питат само дали ще се върна за вечерята или ще ям навънка.
А час попринцип нямам, мн рядко да ми кажат прибитрай се в толко часа. Е не да седа до 12 ама наще си знаят че до 10 максимум 10 и половина ще съм се прибрала. А и ме само дали съм си зела телефона макар да знаят че аз без телефон не мога :oops:

love_enrique
07-11-2008, 11:35
мии аз не ги питам, просто точно преди да изляза, отивам при мама и й казвам ''излизам'' и тя или ми казва ''добре'' или най- много да пита с кой ше бъда. иначе не ми казват в колко да се връщам, понякога ми звънят да ме сетят да се прибирам, обаче в повечето случаи успявам да ги обедя да остана още :grin:

И при нас е така

DeAd_LooSeR
07-14-2008, 19:16
оохх...ест,че им казвам...но най-се дразня майка ми всеки ден преди да излзя в квартала като почне д аме разпитва с кого излизам...с кого мога?! в квартала са все едни и същи хора...ноо задължително ме пита с кого съм навън и къде ходим..досадно е..ясно ,че са заинтересовани и се притесняват,ама чак пък толкоз!!

archlord
07-14-2008, 19:48
питам ги..обикновено ме пускат, т.к е лято.Малко ми вика да не излизам толкоз рано в 5 часа, че много горещо, но иначе ме пуска..А иначе се връщам към 10-10:30 :))

xpucuto
07-14-2008, 23:39
Естествено, че ги питам!Все пак съм в тяхната къща живея по техните правила,като порастна ще правя каквото си искам ;)
Имам вечерен час - 11 часа, но аз се обаждам да ме чуе мама(че съм добре и не ме е откраднал никой :D )и си стоя до 1:00

GlOrSiTy
07-15-2008, 10:53
хх..ми аз съм на 14 и кат излизам само им казвам "излизам",питат ме с кой и аз им казвам ;) ..иначе не са ми отказвали.попринцип имам вечерен ..е то не е баш вечерен..тряа се прибирам преди 12 :-D

Denchoy
07-15-2008, 11:52
Когато излизам навън с приятели, не я питам просто казвам "излизам", следва въпрос "Имаш ли пари?", ако нямам ми дава и така...
Когато обаче става въпрос за събиране/купонче и пр., питам, винаги ме пускат, но в зависимост от настроението ми казват час :]
Точно определен час, когатоп съм навън, нямам обаждат ми се преди да си легнат да се прибирам, защото "немогат да спят спокойно при мисълта, че съм навън"... :)

БОНБОНЧЕ
07-15-2008, 12:08
да имам вечерен час и понякога не ми дават да излизам. :-x

SunShinePearl
07-15-2008, 17:22
Ami as samo gi osvedomqvam apak i mama da kaje ne6to ot sorta nqma da izliza6 koeto e mn rqdko az i kazvam misli6 li 4e nqma da izlqza?i pak si izlizam,ami imam ve4eren 4as :x nai mn do 10 lqtoto po centura i nqkude dr apak pred nas moje da si visq kolkoto iskam i do 3 i 4 sum stoqla kato ne mi se pribira.Apuk zimata napravo se 4uvstvam kato v kletka sega nz taq zima kak 6te e dano da ne e taka i si mislq 4e nqma da e taka.

SunShinePearl
07-15-2008, 17:24
"немогат да спят спокойно при мисълта, че съм навън"
i na mama tva i e redovniq nomer za da me pribere pf daje i da sum pred nas :x

keep_smiling
07-15-2008, 17:52
Аз само ги информирам къде ще съм и едиственото което ги итересъва е дали ще ме изпрати някой до нас ако се връщам късно вечерта... :)

kuklichka_bg
07-15-2008, 21:20
ми ейсега майка ми ме отряза като поисках да изляза :-x та въпроса ми е вие като излизате питате ли ваще и какво най често ви отговарят те????имате ли вечерен час и пускат ли ви насам-натам? :)

т.7 и т.6
krem4et0

не само казвам излизам и те в колко са пребереш казвам някъф час и тей никога не са мми забранявали да излизам :D

kuklichka_bg
07-15-2008, 21:22
Никого не питам.
Нямам вечерен час.
Излизам когато си искам и за колкото време си искам.

на ваще пука ли им за теб

тей като гледам хич да не те попитат де утиваш бахти "родителите" :lol:

NightGuardian
07-15-2008, 22:06
На много места с много различни хора. 8-) Нямам вечерен час и като поискам пари значи излизам. 8-)

NaNa_SladuRana
07-15-2008, 22:16
не,само им казвам,че излизам и с кого ще съм,за да не се притесняват.А иначе ги питам само дали мога да спя при някого :)

kiss_kotence
07-16-2008, 05:13
и аз не ги питам само им казвам излизам и тва е :D и си обикалям цял пловдив хаха иначе вечерния час ми е 22 часа ама е нормално за 14 годишна :-D

mimz_rap
07-16-2008, 15:59
емии казвам само "излизам" , понякога ме питат с кой или къде ...казвам им , дават ми пари и излизам :) а иначе имам вечерен час , но зависи къде съм и с кой съм :)

pam1
07-16-2008, 16:21
хммммммммм само съобщавам не питам =] а за час имам щото нашия е ЧЕНГЕ спазват се ЗАКОНИ :D :D :D :D а питам само когато ще излизам след вечерния час :(

na1xn
07-16-2008, 16:28
samo im kazwam 4e izlizam i stoq do kolkoto iskam

plamka
07-16-2008, 19:33
На 13 съм. Когато излизам и наще са в къщи им казвам излизам... Питат дали имам пари, ако кажа 'не' ми дават и тва е... Понякога ме питат с кого и кога ще се прибера, понякога не ме питат ама аз си знам, че след 10 почват да звънят да се прибирам и си стоя до 10. А когато ги няма те си знаят, че ще се пребера към 10. А аз като съм навънка почти винаги минавам през работата на майка ми така че е осведомена :-D

ANTIHUMAN
07-16-2008, 19:40
Не ги питам,просто им казвам "аз излизам чао" ии тва е,но ако ме няма до 23:00 започват да ме търсят по телефона 8-)

И при мен така! Но напоследък почнах да се прибирам към 20-21:00 часа не знам защо! :lol: Стоя цяла вечер и цял ден на компа !Абе весело е !хъх :lol:

slivaka
07-16-2008, 20:47
ми ейсега майка ми ме отряза като поисках да изляза :-x та въпроса ми е вие като излизате питате ли ваще и какво най често ви отговарят те????имате ли вечерен час и пускат ли ви насам-натам? :)

т.7 и т.6
krem4et0

през деня ме пускат обаче след 11ч само в квартала ,пък след 12 тряаа да съм вкъщи !

Ice
07-17-2008, 06:21
Не, казвам че излизам и готово.Нямам вечерен час, излизам и се прибирам,когато си поискам. :)

Hayashi
07-17-2008, 21:36
Имам навика да излизам без да предупреждавам и баба много се сърдеше като бях у тях заради това.Иначе нямам вечерен час.

taamara
07-17-2008, 22:29
Ами вече съм големичка, за да ги питам дали може да изляза, НО винаги като излизам си ги предупреждавам,въпреки възрастта ми, нещо от сорта на "Ще излизам, чао" :) и така .. :)

TheGirlNextDoor
07-20-2008, 15:39
ми не точно питане..."мамо аз ша излизам,ок?"

6emet4e
07-20-2008, 19:45
ми те си знаят че си излизам всеки ден,няма какво да ги питам само им съобщавам,вечерен час имам и той е някъде към 10,но аз сега се прибирам по-рано понеже пия лекарсва и трябва да ям в 9 и 30 :?
иначе ако ще ходя някъде другаде и искам до по-късно ги питам...
а и в събота ми е по късен вечерния час :D

ThePowerOfLove
07-20-2008, 19:57
Не ги питам,но имам вечерен час - 22-22.30 :? А ако ще има нещо купон след като знаят къде и с кого ме пускат до 12

LINKNOT
07-20-2008, 20:33
Не ги питам дали може да изляза,а като ми дадат вечерен час им казвам "Нали знаеш,че няма да се прибера тогава... ;) " Малко на анархия я карам. 8)

mistake
07-20-2008, 21:06
Аз съм на 16 и ги питам. Даже често ми е забранявано да излизам. И да- имам вечерен час. :)

heely
07-20-2008, 21:53
Не ги питам когато излизам, просто им казвам къде отивам и кога ще се прибирам :)

Spider4eto
07-20-2008, 21:56
Ами на 16 съм и просто им съобщавам, че излизам, и ест казвам с кой и къде съм, вечерен час имам ама винаги мога да звънна да кажа че ще се забавя, но гледам да не злоупотребявам :)

mulgore
07-21-2008, 01:06
Питам ги само след голяма караница,иначе само казвам "Навън съм" и излизам.Вечерният ми час е някъде до 10-11.

gangstata
07-21-2008, 01:31
мм като излизам за тренировка само се обаждам къде отивам..
когато излизам вечер първо ги питам..вечерния ми час е около 11..

maigeri08
07-21-2008, 07:20
Ми когато се обувам им казвам, че излизам. Най много да ме питат с кого излизам. А иначе вечерния час ми е до 11 часа.

iPurple
07-21-2008, 07:27
Аз само им казвам че излизам.. винаги ме пускат.. иначе само ме питат с кой или къде и тва е.. нямам час са прибиране..

tdk
07-21-2008, 12:44
Zavisi ako otivam na razhodka prosto im kazvam 4e izlizam i to za da mi dadat mangizi,ako nqmam :D Ina4e ako iskam da izlizam kasno ve4erta est. Ponqkoga me pitat kade otivam i s koi,no e rqdko,za6toto osobenno sega lqtoto izlziam vseki den.. Ina4e vererniq mi 4as e 11 i polovina 12 bez ne6to,na men mi s evijda malko ama dr mi fr-ki sa nai mn do 10 i polovina i z atva sam dovolna. Ako re6a da hodq na diskoteka ili kra4ma sa6to me puskat ama za6toto e po-rqdko ili ima povod 8)

LP_GirL
07-22-2008, 23:43
е вече нямам тия проблеми излизам където искам и скойто искам, единственото нещо което правя е да не излизам след 23 часа, освен ако не е с гаджето :)

fifinkathefreak
07-23-2008, 00:00
Принципно и аз съм с осведомяване.
Питам само,когато става въпрос за нещо късно вечерта,защото искат някой да ме среща.

Pliok0019
07-23-2008, 11:52
В 99% от случаите, когато питам майка ми, тя ми позволява да изляза. В момента нямам вечерен час. Тоест, нямам час наложен от майка ми, но от мен самата - около 12.

Escarina
07-23-2008, 16:08
Ако съм някъде на близо само им казвам. Иначе питам. Знам, че винаги ще ме пуснат, но предпочитам да покажа, че все още бих се съобразила с тях до известна степен. Вечерен час нямам, рядко се прибирам след 12, затова ако реша да изляза за цялата нощ няма да ме спрат :)

VIP_SIMONA
07-23-2008, 22:36
Не питам ... просто ги оведомявам да знаят,че няма да съм в дома ... вчерен час попринцип нямам

Sasha2k8
07-24-2008, 01:02
В последно време почнах да ги питам, макар че винаги си знам отговора- ДА :D . Колкото до вечерния час- през ваканциите, особено през лятото никога не са ми казвали в колко часа да се прибирам. Ако ще закъснея просто им се обаждам да ги предупредя за да не се притесняват. А през учебно време... само ми казват "Не закъснявай много да можеш да се наспиш" :wink:

Zara_North
07-24-2008, 06:49
Попринцип казвам просто "излизам чао" даже някой път няма отговор от другата страна.Казвам така ако си знам,че примерно съм някаде на кафе или по центъра или в кварталаи знам,че ще се върна до 00:00.А ако ще ходя някъде на диско или на купонче или в друг град им казвам еди кога си ще ходя еди къде си и така.В повечето случаи овъртат,но не става на тяхната :-D

j_adore2
07-24-2008, 09:36
Казвам излизам чао и понякога ме питат кога ще се върна,а вече и това го няма.

plamenka
07-24-2008, 10:41
Казвам им ''Аз излизам'' и те ми казват само да внимавам. :)

da_e
07-24-2008, 10:53
аз направо се одготвям и казвам: "Дайте пари, излизам" дават ми и въз 8-)

bloodfrozen
07-24-2008, 11:20
Съобщавам им, че излизам. Последвалият отговор от тяхна страна е свързан с часа на прибиране и финансовите средства, с които разполагам.

love_bites
07-25-2008, 13:30
съобщавам само че излизам и майка ми ако каже не..оставам в къщи просто защото после наказанието ще е жестоко :x

Chrissie
07-27-2008, 22:06
Казвам на майка ми,че излизам и естествено й казвам къде и кога ще се прибера,но не защото тя го иска,а защото аз така искам.Не желая да се притеснява излишно. :)

stealthyGirl
07-27-2008, 22:16
Вече не ги питам (по-точно само за майка ми говорим...), просто казвам къде отивам - то няма защо да казвам с кой, 'щото нямам гадже, значи съм с приятелки. А като стане 10 някъде, зависи с кого съм, си знам, че трябва да се прибирам и рядко правя скандали.

cherinka
07-27-2008, 22:23
Живея само с баща ми.
Не го питам, а просто му казвам, че излизам.
Няколко пъти съм го питала, и ми е отказвал, за това вече просто му казвам.... и най-важното е, че го информирам достатъчно.. с кой, къде и ме пита в колко ще се прибера, и независимо какъв час ще му кажа, задължително трбва а съм се прибрала тогава. Това го прави един вид да поемам отговорност към това, което казвам, но резултата е кофти.
Ако му кажа, че ще се прибера в 1ч, винаги се прибирам с огромно закъснение. Дори да му кажа 12ч. на другия ден, пак се прибирам след 12ч., не знам на какво се дължи това. Гадното е, че никога не знаеш на къде ще те отвее през нощта нито какво ще се случи........................................ ...................

qg0dkata
07-28-2008, 10:05
Ами..понякога ги питам, амаа..по-често отивам при мама и казвам "Мамо излизам" тя ме пита кога ще се прибера, аз й казвам, че незнам..до 2-3 часа ще съм си вкъщи..Тя вика "добре" и айдее..Ако ми трябват пари си взимам и тва е :)

slunchiceto0
08-04-2008, 09:07
емии..зажалост смъ пдочинена трябва д апитам..да казвма къде съм в колко ше се прибера с кой съм и сичко ми писна вече :-x

Vikitooo
08-04-2008, 09:09
Не, не ги питам
Просто казвам" излизам,чаo" 8-)
И следва въпроса" с кой?" " къде отиваш" "в колко часа да дойда да те взема". :)

sweet_bunny
08-04-2008, 09:22
Аз също само казвам на майка ми,че ще излизам.Засега не ми е наложен вечерен час :grin:

_MuMu7y_
08-04-2008, 09:35
ми ейсега майка ми ме отряза като поисках да изляза :-x та въпроса ми е вие като излизате питате ли ваще и какво най често ви отговарят те????имате ли вечерен час и пускат ли ви насам-натам? :)

т.7 и т.6
krem4et0

Не питам казвам че излизам просто и кога са прибера и за сига са ме пускали нассякъде където поискам

Punk_Princess9412
08-04-2008, 13:31
Не,не питам.Казвам само "излизам,дайте ми пари..и казвам в колко ще се прибера."А иначе ме пускат навсякъде.

delina
08-04-2008, 13:38
Не ги питам, казвам им само, че излизам и да ми дадат пари :) Те ме питат с кой ще съм и ми казват да не закъснявам ;D

hahavteen
08-04-2008, 13:59
На 19 съм. Винаги питам мам дали и трябвам за нещо преди да си направя уговорка за излизане. Ест тя винаги казва да си излизам 8-) Винаги е било така... Казвам къде и с кой отивам и евентуално към колко ще се прибера... Ако видя че батерията ми свършва предупеждавам и и давам номера на някой с който съм. Не я притеснявам.

sexy_baby_originale
08-04-2008, 14:13
Принципно лятно време не ми слагат час,защото искат да видят до каква степен съм отговорна в това отношение със закасняването.Аз си се прибирам към 23:00 и когато закъснея с около половин час ела гледай какво става!Все едно съм направила нещо ужасно и като ми се развикат направо ми иде да им запуша устите с нещо! Ама какво да ги правиш РОДИТЕЛИ.Простата причина поради,която правят всичко това е,че се притесняват.

Riot
08-04-2008, 15:03
на 13 ли си ?

asasfdf
08-04-2008, 23:54
просто си казвам "излизам, ще/няма да закъснея"

YourFavoriteDrug
08-05-2008, 10:21
Kazvam im che izliam...te me pitat s kogo davat mi pari i ofeikvam... :grin:

DeviL_AsS
08-05-2008, 11:58
Просто съобщавам,че излизам,те вече знаят щото всеки ден излизам по едно и също време.Ако изникне нещо друго и излизам сутринта или по рано,просто ме питат къде отивам и с кого.

SeXyL[!]Nk@
08-05-2008, 12:04
Казвам , че излизам и казвам на майка дай пари. 8-)

Izzy_
08-05-2008, 20:07
Понякога ги питам,а понякога направо им казвам,че излизам.Задължително е обаче да знаят,че отивам нанякъде.

psychopath
08-06-2008, 03:07
не ги питам..само ги осведомявам :-D

вечерен час немам

SabrinaAa
08-07-2008, 10:01
Имам ве4ерен 4ас и тфа мноо ме дразни .... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :x

shonii<3
08-07-2008, 11:24
em az sum na 13 i samo izvikvam "izlizam" te vikat ok aide 4ao iii nqkude kum 22 i 30 e redno da se pribera :)

mladen87
08-07-2008, 11:27
Хах
Мен пък ме гонят от вкъщи и ми казват да излизам :D
Ама няма да им се дам.
У ДОМА Е МОЯТА КРЕПОСТ И НЯМА ДА Я НАПУСНА! 8)

Amateur
08-07-2008, 22:30
Аз съм на 17,и вече не питам майка ми!Само казвам че излизам и дали ше се прибирам и това е!

Sisito941
08-11-2008, 11:39
при мен е различно-един път ми дават,друг път не и това мн ме изнервя. иначе имам приятели,които излизат всеки ден по което си време искат и то без да питат ама на тях никой нищо не казва :?

Inalcanzable
08-11-2008, 11:51
Аз заставам до врата и казвам излизам и не ги оставям да ми кажат нищо. :D