PDA

View Full Version : Нормално ли е това?



BeZrAzLiChNa
06-01-2008, 12:23
Значи от 1 година се занимавам с едно момче и нали много се харесвахме а у тръгнахме там няколко пъти ли беше ддз не помна вече.И той ми беше и първия ама никога не съм го обичала и вчера бяхме в една приятелка и той беше толкова пиян ... и само ми се натискаше там целуваше ме и не ме пускаше да си тръгна .. какво ли не правеше ии само ми викаше възбудена ли си а у .. и аз му викам да мн ясно .. а не беше така абсолютно нищо неизпитах .. а той направи доста.. и аз му казах,че трябва да си хода защото не ми беше хубаво.. през цялото време мислех за друго момче ;( .. което е много далеч от мен,но май съм влюбена в него .. и само мислех за него въпреки,че момчето с което бях .. е супер хубаво ии мн е готин ..ама вече не го искам ;( .. никога не съм бъразала да се прибера да седна на компютъра и да си пиша с момче от майната си.. Чела съм тука как някой се влюбва в момче или момиче само като си пишат и си виках,че това са някакви такива дето не излизат от тях по цял ден пред компа или просто си нямат друга работа и никой не ги харесва.. Само,че аз има къде да хода и има и други момчета,а просто неискам ;( .. Искам само да си пиша с това момче и даже не ми се излиза навън .. ;(

xXxScreamxXx
06-01-2008, 12:46
мдаа гадно е така и аз се сближих с едно момче което живее в САЩ ( от сливен е ... ) , ама никога няма да се върне поне в близките 7/8 години ....


и аз така 4акам да се прибера да седна на компа да стане към полунощ и да се прибере от даскало ...

ама през др-то време си излизам навънка с кеф .. кафета,градинки ,уличкии :D :D :D

ии др нз кфо да ти кажа .. шетай пове4ее навън и по малко време пред компа ;)

BeZrAzLiChNa
06-01-2008, 12:49
E opitvam se .. ama ako ne vse po telefona si govorim s 4asove pla6tam nekfi smetki nad 150leva .. vseki mesec a tfa e ve4e 4-5 meseca :( ama ei taka petuk i subota sum vse po diskotekite i nemoga zaribqvam se s drugi ama pak mislq za onova mom4e .. i mu zvunq kum 2-3 sutrinta samo i samo da go 4uq ;( .. samo za nego mislq.. ne e hubavao taka .. otrqzah bahti hubavoto mom4e prosto za6toto nsizpitah ni6to .. a dosega ne mi se e slu4valo takova ne6to ;(

Chacho
06-01-2008, 14:38
Ако има някакви шансове да излезе нещо с този, с когото си пишете, тогава действай както ти идва отвътре. Някой готин те сваля, но чувствата за другото момче те задържат.. ами недей, довери се на чувствата си. (мое мнение си е, че ако достатъчно се постарае, няма да имаш задръжки.Все пак не мисля че има проблем... в теб). Но под някакви шансове с г-н Онлайн, имам в предвид переспективи за съвместен живот или поне периодични виждания (примерно всеки уикенд).

Ако връзката ви е само през пс-то, то извинявай но мисля, че просто нямаш волята да си подредиш приоритетите и да си изясниш желанията. Кой инвестира в нещо, което ще го доведе до банкрут..

MonSitY
06-01-2008, 16:18
еми незнам дали е нормално но се случва на много хора така че май е ....
ако имаш шанс с другия човек от чатовете и си сигурна че и той те харесва наистина опитай с него.а другият може да е страшно готин ама ти харесваш другия така че не се насилвай! Успех! :)

dolce_lady94
06-01-2008, 16:24
ami shtom ne go obi4ash shto si s nego? nameri drug kogoto obi4ash

BeZrAzLiChNa
06-02-2008, 07:56
Ami nqma kak da stane ne6to s mom4eto ot 4atovete za6toto sme dale4e .. ama naistina go iskam i samo za nego misla ;( .. tfa e nevuzmojno eto i sega pak zaradi nego rano rano stanah.. vupreki 4e sno6ti si legnah kum 4-5 i sega toi me sabudi takuf i vika ai ela da si pi6em .. i tolkova qko .. puk e nevuzmojno.. a s drugoto mom4e e vuzmojno ama ne go iskam ve4e ;( vupreki 4e e super gotin

angelcheeee_93
06-02-2008, 11:07
kato ne iska6 drugoto mom4e,po-dobre skasai s nego.za6to 6te go naranqva6 naprazno.

kefish_meee
06-02-2008, 11:50
Въйй, а мислех, че съм само аз с такива проблеми :D :grin:

varnen4e
06-02-2008, 11:51
Моят съвет е да се научиш да правиш каквото иска сърцето.
Не е никак зле.
:)

Fagile
06-02-2008, 14:55
i na men mi se slu4i...mai ne e to4no lubov

BeZrAzLiChNa
06-02-2008, 15:54
Ama ne mi haresva taka az ne sum takava da iska da si e v tqh .. da ne izliza.. ;( vse pred p-c da sum .. tfa ne e normalno ;( spored men .. ami az s onova mom4e ne hodq .. prosto qvno e isakl ne6to da stane ama az mu kazah ne .. a nikoga dosega ne mu bqh otkazvala .. ta dori predi imah 4uvstva kum nego a sega dori celuvkite mu me otvru6tavaha i si misleh za tfa kak 6e se pribera v nas i dr mom4e 6e mi prati edna tupa celuvka po skype .. ;( ;( :cry: :cry: :cry: