PDA

View Full Version : Как да напълнея в областта на дупето?



Chocolate__
06-01-2008, 14:23
Значи... може да ме помислите за луда, но аз НЕ ИСКАМ малко дупе. Искам да напълнея в тая част. Просто ми харесват такива жени.
Не знам дали има начин, но как да пълнея САМО там, без да ми се трупат по корема да речем :shock: :? :?

Chacho
06-01-2008, 15:04
Ти можеш ли да си извиеш врата без да си поместиш главата.

ПП:Себе си ли ще сваляш?

Chocolate__
06-01-2008, 15:08
ПП:Себе си ли ще сваляш?
Да, представи си :wink:

По-сериозно, pls

Chacho
06-01-2008, 15:17
Не може да качиш килограми само на задника, освен ако не си инжектираш един буркан свинска мас точно там. Ще има леко гадни странични ефекти, така че по-добре не пробвай.

Трябва цялостно да качиш килограми,сорри.Ако си навита - качваш дозата протеини за деня, ядеш по често, спиш. Правиш си упражненията и ще риташ круша или ще дигаш краката от вис със свити колене. Бързи повторения във големи бройки. Все пак мисля, че ще е по добре да се придържаш към нормално дупе и фигура. Зарежи какво ти препоръчват рекламите, мисля че ще се чувстваш по-добре в ниски килограми с поддържано тяло.

dolce_lady94
06-01-2008, 15:43
Oh.. mi de da znam moje da qdesh shokolad i sladki raboti i da praish koremni presi za da ne praish bireno korem4e :D no ina4e nz .. oh za ko ti e dype pak sega??? #-o

Chocolate__
06-01-2008, 15:56
Защото не ми харесват кльощави дупета, не искам като сложа дънки и да хлопат, не искам някой като ме пипне за дупето и да усеща един кокал. Искам да се чувствм женствена, не искам да се водя по изкуфялата мода - всички да ходят като скелети, защото разбираш ли - било "секси". Сори, на мен лично не ми харесват :)

o0ps
06-01-2008, 15:57
Ти можеш ли да си извиеш врата без да си поместиш главата.

ПП:Себе си ли ще сваляш?
Е нали най-важното е тя да се харесва...

И аз имам същия проблем, но моето дупе е мнооого малко 8-) ии определено ми трябва да кача(и не само там де) и ако знаех щях да ти кажа ама...на някой хора направо там им се лепи, на мен никъде не ми се лепи... 8-)

Chocolate__
06-01-2008, 15:58
Ти можеш ли да си извиеш врата без да си поместиш главата.

ПП:Себе си ли ще сваляш?
Е нали най-важното е тя да се харесва...

И аз имам същия проблем, но моето дупе е мнооого малко 8-) ии определено ми трябва да кача(и не само там де) и ако знаех щях да ти кажа ама...на някой хора направо там им се лепи, на мен никъде не ми се лепи... 8-)

А на мен ми се лепи по корема само :D Добре че са добрите стари приятели - коремните преси :-) Корема си ми е стегнат сега :)

little_elf
06-01-2008, 16:49
винаги съм искала малко дупе,но за съжаление всичко ми се лепи там :cry: :cry:

Jessika_MG
06-01-2008, 17:54
Новата Дженифър Лопез. Ето ти рецептата: уседнал начин на живот. Не се движи, стой седнала по много часове и чакай резултата. Не се базикам. Имах период с много учене- на даскало седнала, вкъщи се прибирам и пак седнала над учебниците. Дупето расте ...Бях стигнала до там, че едночасова разходка ми предизвикваше схващане на тялото. Искаш ли това :-o Нещо ми подсказва, че не. Наистина недей да вървиш срещу природата си. Има хора, които като си хапват им се лепи на дупето, други-на корема. Всчико е до физика, не толкова до рецепти и други глупости.

TheNewReligion
06-01-2008, 20:24
А не може ли да правиш упражнения за стягане на дупето ? Така няма да напълнееш , но ще го оформиш и ще го стигнеш ! :-o

Ch0c0la73
06-01-2008, 20:38
mi ne stava moje po stegnato ama samo tam kila da ka4ish ne stava..tva si zavisi ot strukturata na tqloto na 4oveka..naprimer sestra mi ima mn malka taliq izvita hubavi kraka i so4no gotino dupe..az pak imam super malak zadnik ama imam palaski i mi e shirok hansha...nemoje da ka4ish samo na edno mqsto..kvo qdesh i kazvash na organizma si nedei trupa drugade a samo na zadnika ?!

GaBiIi__
06-01-2008, 22:47
vav fitnesa ti izgotvqt spec programa i za da napraviq muskoli kadeto jelae6 saotvetno tam ;)

elli4ka93
06-01-2008, 23:17
vav fitnesa ti izgotvqt spec programa i za da napraviq muskoli kadeto jelae6 saotvetno tam ;)

габи би ли ни разяснила :-o :-o :-o :-o :-o :D :D :D :D

sexa_na_kompleksa
06-02-2008, 05:43
Ходи на фитнес или тичай. Но ще има ефект и върху краката. Не може да промениш само една част от себе си.

GaBiIi__
06-02-2008, 09:03
vav fitnesa ti izgotvqt spec programa i za da napraviq muskoli kadeto jelae6 saotvetno tam ;)

габи би ли ни разяснила :-o :-o :-o :-o :-o :D :D :D :D haha razbira se ti znae6 nai dobre :D :D :D

CherryKisS
06-02-2008, 09:43
А не може ли да правиш упражнения за стягане на дупето ? Така няма да напълнееш , но ще го оформиш и ще го стигнеш ! :-o


Pls препоръчай някакви. :)

We Will Rock You
06-02-2008, 09:53
Ами моята рецепта бе много ядене,ама после на мен ми се лепи и по корема...Добре е много да седиш на едно място,аз лятото само пред компа и резултата е... :oops:

TopTa
06-02-2008, 19:37
i as mislq 4e e mn sexy po golemi4koto dupe :) ne po-kruglo nastrani a po-izduto nazad! mi hapvai si ne6ta i pravi oprajnenia samo za korem! :)