PDA

View Full Version : За Влюбването в първият



FeelMyPain
06-01-2008, 15:15
Значи въпроса ми е главно към момичетата...
Колко от вас са се влюбвали в първия си мъж в леглото, защото доколкото знам това се случва доста често :)

L0LiPoP
06-01-2008, 15:16
На 14 год, ще да е няк'ва детска любов :razz:

06-01-2008, 15:18
може да не се влюбиш в първото момче с което си спала,не е задължително.. зависи :)

x3eme
06-01-2008, 15:23
може да не се влюбиш в първото момче с което си спала,не е задължително.. зависи :)
+1 :wink:

key_of_hell
06-01-2008, 15:24
am az ne sum se vliubvala v purviq si, no tova be6e celenaso4eno ot moq strana! Tolkova puti sme se opitvali s nego da sme zaedno 4e ve4e ne iskah i da si pomislqm za tova!

VerryBerry
06-01-2008, 15:35
am az ne sum se vliubvala v purviq si, no tova be6e celenaso4eno ot moq strana! Tolkova puti sme se opitvali s nego da sme zaedno 4e ve4e ne iskah i da si pomislqm za tova!

както и при мен..

Kanela
06-01-2008, 15:35
Сексът зависи от любовта,но любовта не зависи от секса.Според мен каквото е било преди първият полов акт като чувства,(за първия мъж говорим),то се засилва.Тоест ако човекът не е бил приятен,тя ще го намрази още повече(става въпрос за насилствен секс или под влияние на алкохол примерно).Ако е обичала момчето,ще го заобича много повече.Ако е имало първи наченки на положителни емоции,те ще се развиват.А ако наченките са на отрицателни-ще съжалява,че е спала с него и ще и е гадно.

SpOrTs_GiRl
06-01-2008, 15:36
Хм .. ами първия ми .. да кажем, че не съм влюбена, а го обичам ..

x3eme
06-01-2008, 15:37
Хм .. ами първия ми .. да кажем, че не съм влюбена, а го обичам ..
4udno kak go obi4a6 bez da si vlubena v nego :-o

FeelMyPain
06-01-2008, 15:38
АААААаааргх стига негативизъм и си кажете направо баси...
От моя опит съм останал с убеждението, че след като го направиш с едно момиче и на нея и е пръв път тя не те оставя намира постоянно те търси,звъни,пише и т.н. При децата това се нарича любов така че признайте си чесно колко от вас са го правили,защото иначе темата няма смисъл...

Kanela
06-01-2008, 15:43
АААААаааргх стига негативизъм и си кажете направо баси...
От моя опит съм останал с убеждението, че след като го направиш с едно момиче и на нея и е пръв път тя не те оставя намира постоянно те търси,звъни,пише и т.н. При децата това се нарича любов така че признайте си чесно колко от вас са го правили,защото иначе темата няма смисъл...
Драги ми Чичко полицай,това зависи от интелекта и възпитанието на момичето,не от това кой и го е вкарвал първи!
И едно момче трябва да си дава сметка каква отговорност е да отвориш момиче,а не просто да се чуди къде да си го навре...

key_of_hell
06-01-2008, 15:44
АААААаааргх стига негативизъм и си кажете направо баси...
От моя опит съм останал с убеждението, че след като го направиш с едно момиче и на нея и е пръв път тя не те оставя намира постоянно те търси,звъни,пише и т.н. При децата това се нарича любов така че признайте си чесно колко от вас са го правили,защото иначе темата няма смисъл...

az sum suglasna s tova i sum go vijdala no ne e zaduljitelno za vsqko momi4e!Znaeh 4e tova moje da se slu4i i na men i tui kato ve4e bqh dostata4no golqma za da postupq razumno go napravih s 4ovek s koito znaeh 4e prejivqvaneto nqma da e nepriqtno no i 4e sled tova nqma da go ima tozi moment!Priznavam 4e toi e mn skup za men 4ovek no pri4inata ne e 4e mi e purviq a 4e mi e biv6iq!Presledvala sum go no ne i sled kato spqh s nego!

FeelMyPain
06-01-2008, 15:47
АААААаааргх стига негативизъм и си кажете направо баси...
От моя опит съм останал с убеждението, че след като го направиш с едно момиче и на нея и е пръв път тя не те оставя намира постоянно те търси,звъни,пише и т.н. При децата това се нарича любов така че признайте си чесно колко от вас са го правили,защото иначе темата няма смисъл...
Драги ми Чичко полицай,това зависи от интелекта и възпитанието на момичето,не от това кой и го е вкарвал първи!
И едно момче трябва да си дава сметка каква отговорност е да отвориш момиче,а не просто да се чуди къде да си го навре...


Знам...Със всичките ми партньорки сам ходил с месеци и съм влагал чувства.НИКОГА не съм правил секс без чувства.Затова постнах темата.По принцип съм много чувствителен и влюбчив.Доколкото знам момичетата са с пъти повече тези неща от момчетата.Интересно ми беше да разбера дали е наистина така.
Не ме hate-вай :-)

FeelMe
06-01-2008, 15:49
Драги ми Чичко полицай,това зависи от интелекта и възпитанието на момичето,не от това кой и го е вкарвал първи!
И едно момче трябва да си дава сметка каква отговорност е да отвориш момиче,а не просто да се чуди къде да си го навре...[/quote]
+1

SpOrTs_GiRl
06-01-2008, 15:50
Хм .. ами първия ми .. да кажем, че не съм влюбена, а го обичам ..
4udno kak go obi4a6 bez da si vlubena v nego :-o

е да :D .. но да се влюбиш и да обичаш са две различни неща .. ;)

FeelMyPain
06-01-2008, 15:52
Хм .. ами първия ми .. да кажем, че не съм влюбена, а го обичам ..
4udno kak go obi4a6 bez da si vlubena v nego :-o

е да :D .. но да се влюбиш и да обичаш са две различни неща .. ;)


Каква е разликата :-o

L0LiPoP
06-01-2008, 16:20
Хм .. ами първия ми .. да кажем, че не съм влюбена, а го обичам ..
4udno kak go obi4a6 bez da si vlubena v nego :-o

е да :D .. но да се влюбиш и да обичаш са две различни неща .. ;)
Абсолютно!
Разликата е в това, че може да обичаш много неща и момчета и момичета, а когато си ИСТНСКИ влюбен е само в един единствен човек! И чувставата са много по-силни и категорични!

x3eme
06-01-2008, 16:30
Хм .. ами първия ми .. да кажем, че не съм влюбена, а го обичам ..
4udno kak go obi4a6 bez da si vlubena v nego :-o

е да :D .. но да се влюбиш и да обичаш са две различни неща .. ;)
Абсолютно!
Разликата е в това, че може да обичаш много неща и момчета и момичета, а когато си ИСТНСКИ влюбен е само в един единствен човек! И чувставата са много по-силни и категорични!


tuka me oburka malko s tva izkazvane ama ni6to

FeelMyPain
06-01-2008, 16:32
Не...Хареса ми отговора и
Тя имаше предвид, че обичаш майка си и баща си, обичаш приятелите си, но си влюбен само в един човек,гаджето. 8)

i_bleed
06-01-2008, 16:43
Не съм обичала човека, с когото спах за първи път нито преди, нито след. И не съм го преследвала, звъняла и т.н. (по скоро беше обратното). Просто не бях на 13, а и не съм такъв тип. Трябва да знаеш какво правиш, и да си носиш последствията, а не после да мрънкаш "Той ме изчука и ме остави..."

x3eme
06-01-2008, 16:44
Не съм обичала човека, с когото спах за първи път нито преди, нито след. И не съм го преследвала, звъняла и т.н. (по скоро беше обратното). Просто не бях на 13, а и не съм такъв тип. Трябва да знаеш какво правиш, и да си носиш последствията, а не после да мрънкаш "Той ме изчука и ме остави..."

ti pro4ete li zaglavieto na temata 8-)

i_bleed
06-01-2008, 16:49
Не съм обичала човека, с когото спах за първи път нито преди, нито след. И не съм го преследвала, звъняла и т.н. (по скоро беше обратното). Просто не бях на 13, а и не съм такъв тип. Трябва да знаеш какво правиш, и да си носиш последствията, а не после да мрънкаш "Той ме изчука и ме остави..."

ti pro4ete li zaglavieto na temata 8-)
еми да прочетох го :-D . Може и да съм руса, но въпроса май беше "Влюбихте ли се в първия си мъж"; е аз отговорих не; нещо не ми е ясен въпроса ти :?

kalpazanka
06-01-2008, 16:57
АААААаааргх стига негативизъм и си кажете направо баси...
От моя опит съм останал с убеждението, че след като го направиш с едно момиче и на нея и е пръв път тя не те оставя намира постоянно те търси,звъни,пише и т.н. При децата това се нарича любов така че признайте си чесно колко от вас са го правили,защото иначе темата няма смисъл...
Грешни са ти убежденията!

П.С. Не съм дете 8)
А по темата-точто сексът ни унищожи взаимоотношенията и аз първа се отдръпнах.

x3eme
06-01-2008, 17:26
Не съм обичала човека, с когото спах за първи път нито преди, нито след. И не съм го преследвала, звъняла и т.н. (по скоро беше обратното). Просто не бях на 13, а и не съм такъв тип. Трябва да знаеш какво правиш, и да си носиш последствията, а не после да мрънкаш "Той ме изчука и ме остави..."

ti pro4ete li zaglavieto na temata 8-)
еми да прочетох го :-D . Може и да съм руса, но въпроса май беше "Влюбихте ли се в първия си мъж"; е аз отговорих не; нещо не ми е ясен въпроса ти :?
zadadoh ti toq vupros zaradi poslednite ti 2 izre4eniq v otgovora :)

i_bleed
06-01-2008, 17:49
Не съм обичала човека, с когото спах за първи път нито преди, нито след. И не съм го преследвала, звъняла и т.н. (по скоро беше обратното). Просто не бях на 13, а и не съм такъв тип. Трябва да знаеш какво правиш, и да си носиш последствията, а не после да мрънкаш "Той ме изчука и ме остави..."

ti pro4ete li zaglavieto na temata 8-)
еми да прочетох го :-D . Може и да съм руса, но въпроса май беше "Влюбихте ли се в първия си мъж"; е аз отговорих не; нещо не ми е ясен въпроса ти :?
zadadoh ti toq vupros zaradi poslednite ti 2 izre4eniq v otgovora :)
Яяяясно :) . Имах предвид често срещаната ситуация малки момиченца да си лягат с някой (не много познат) и после да си мислят, че той им е голямата любов, а всъщност нещата да са само за секса. Не беше конкретно към автора или някой писал в темата, ако е прозвучало така сори :oops: . Айде стига съм писала, че автора ще се кара, че му спамим в темата :wink:

x3eme
06-01-2008, 17:50
kakto i da e,nali se uto4nihme ve4e :P

FeelMyPain
06-01-2008, 17:55
Имах предвид често срещаната ситуация малки момиченца да си лягат с някой (не много познат) и после да си мислят, че той им е голямата любов, а всъщност нещата да са само за секса.


А мерси това имах предвид и аз като постнах темата.

x3eme
06-01-2008, 17:57
Имах предвид често срещаната ситуация малки момиченца да си лягат с някой (не много познат) и после да си мислят, че той им е голямата любов, а всъщност нещата да са само за секса.


А мерси това имах предвид и аз като постнах темата.

mi to da si go kajem v prav text si e to4no taka :wink: ama az 4ak sa zacepih kvo e iskala da kaje 6tot cql den vidq tuk v toq forum i zabih ve4e :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-01-2008, 18:00
Ами... аз засега съм влюбена в първия мъж, който се надявам да "влезе в леглото ми". :oops: Не съм правила секс, но знам, че твърдо искам със сегашния си приятел да споделя това преживяване, каквото и да се случи след това.

FeelMyPain
06-01-2008, 18:03
Имах предвид често срещаната ситуация малки момиченца да си лягат с някой (не много познат) и после да си мислят, че той им е голямата любов, а всъщност нещата да са само за секса.


А мерси това имах предвид и аз като постнах темата.

mi to da si go kajem v prav text si e to4no taka :wink: ama az 4ak sa zacepih kvo e iskala da kaje 6tot cql den vidq tuk v toq forum i zabih ve4e :D


Затова се изнервих преди няколко поста, защото всички знаем че е така ама никой не си признава :P .Явно трябва да поработя над правилното задаване на въпросите.Ама като за първа тема ще ми простите :grin:

bebeT00
06-01-2008, 20:50
Значи въпроса ми е главно към момичетата...
Колко от вас са се влюбвали в първия си мъж в леглото, защото доколкото знам това се случва доста често :)
az bqh ludo vlubena v parvoto si mom4e

_princess_
06-01-2008, 21:23
и аз се влюбих в първия ми (засега единствен) и все още го обичам, но не му звъня постоянно както някой по-горе беше споменал :) по-скоро той не ме оставя намира, но на мен това си ми харесва 8)

pampers
06-01-2008, 21:25
не и преди 1 ми път и след не съм била никога влюбена в това момче по простата причина , че го направих от любопитство :)

Spider4eto
06-01-2008, 21:31
В момента съм влюбена в едно момче и се очертава той да ми е първия :grin: 8-)

belqzana_ot_teb
06-02-2008, 09:19
лично при мен стана така че той ми беше първият и си остава единственият който ми остана в сърцето... страшно много го обичам ,,,но просто не може да сме заедно, не за нещо друго а защото като сме заедно само се нараняваме и ни боли..така май е по добре но си го обичкам....и си го искам но........

krem4et0
06-03-2008, 16:30
Да, влюбена съм в него. С него съм 4 години и мисля да имаме семейство заедно..нормално е да го обичам.