PDA

View Full Version : Много голям проблем !!



4eere6ka_kiss
06-01-2008, 15:49
Абе не съм си подала документите за кандидатстване още ,разбрах че утре е последния срок за това но май утре е почивен ден и НЕ мОГА ДА ПОДАм ДОКУмЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ ! някой за знае утре бачкат ли училщата със гнезда ими край :(

BlackWings
06-01-2008, 15:57
Не съм запозната , ама как бе , щом утре е последния срок , би трябвало утре да бачкат училищата?
Начи аз днеска бях на матура , и имаше само зрелостници в училище , само че видях и табела със стрелка "записване за след 7 клас" , което ме навежда на мисълта че , работят си училищата, дори и в почивен ден.
Нямаш друг избор , освен да отидиш и да видиш.

dolce_lady94
06-01-2008, 16:08
Не съм запозната , ама как бе , щом утре е последния срок , би трябвало утре да бачкат училищата?
Начи аз днеска бях на матура , и имаше само зрелостници в училище , само че видях и табела със стрелка "записване за след 7 клас" , което ме навежда на мисълта че , работят си училищата, дори и в почивен ден.
Нямаш друг избор , освен да отидиш и да видиш.

+1 6tom do utre e sroka zna4i trea da raboti :P stiskam paci da raboti :P :)

4eere6ka_kiss
06-01-2008, 16:15
мерси много :-) Дано да бачка , че иначе ще ми счупят главата наще :D

XceSS
06-01-2008, 16:16
Утре училищата ще работят ! Аз трябва да ходя да си вземам дипломата (за основното) :)

s1NNer
06-01-2008, 16:16
Утре попринцип не е почивен ден! Само учениците не учат защото нали ила втора матура във вторник до колкото знам ... все тая ... таа по темата естествено ,че можеш утре да си подадеш документите ;]] ,но за по сигурно отиди по-раничко и дано не си изпуснала срока ,че става гадничко :// Успех :]

kuklichka_bg
06-01-2008, 19:39
Абе не съм си подала документите за кандидатстване още ,разбрах че утре е последния срок за това но май утре е почивен ден и НЕ мОГА ДА ПОДАм ДОКУмЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ ! някой за знае утре бачкат ли училщата със гнезда ими край :(


izvinqvai ama shto za malumna trq da si 4e da si iztarvesh sroka?
Tolkoz iskash i da kandidatstvash

4eere6ka_kiss
06-01-2008, 19:54
Абе колко малоумна съм си е моя работа ! По тоя въпрос не съм ти искала тъпото мнение ! Ако ще говориш по темата говори иначе НЕ мЕрСИ !