PDA

View Full Version : Пъпчици по..онази работа



marzilia
06-01-2008, 15:56
:-D
Здрасти. Преди малко се..епилирах с кола маска ии..забелязах,че имам пъпки там.. С какво да ги премахна за срок от 3 дни? ;(
И каква кола маска да си взема,че тази свърши,а не бях доволна?

DisciplineAndOrder
06-01-2008, 15:58
за първия проблем нищо не мога да кажа,но относно втория..

в момента използвам един крем депилатоар Veet. невероятен. за 3 мин премахва всичко,а е абсолютно безболезнено.
13.90 струва,с алое вера е ако не се лъжа.

o0ps
06-01-2008, 15:59
Ами те пъпките сигурно от изтръгването на косъмчетата са се получили ... изчакай 2-3 часа и те сами ще минат. А за кола маската можеш да пробваш с течната на Джанкар (Кара или Сара май беше). Аз лично не съм я ползвала, но много я хвалят... :)

dolce_lady94
06-01-2008, 16:04
ami naistina moje da e ot mahaneto na kosum4etata to se polu4ava kato 4erveni to4ici i sled nqkolko 4asa se mahat :P

TheNewReligion
06-01-2008, 16:52
за първия проблем нищо не мога да кажа,но относно втория..

в момента използвам един крем депилатоар Veet. невероятен. за 3 мин премахва всичко,а е абсолютно безболезнено.
13.90 струва,с алое вера е ако не се лъжа.
И на следващия ден ти е набол косъма , нали ? :lol: Много тъпо да си вземеш крем депилатоар за 14 лв. и на следвашия ден да започнат да ти растат космите !
По темата : Нито сме гинеколози , нито сме специалисти за да ти кажем с какво да се мажеш ! :x В училище не са ли ви казвали , че при проблем с половите ограни (независимо дали са външни или вътрешни) , (независимо дали са болки или пъпки) НЕ ТРЯБВА човек да се самолекува ! И да не са ти казвали е логично , че НЕ трябва ! За другият ти въпрос : Нито си споменала марка на кола маската маската, нито нищо ! Ние от къде да знаем коя да ти препоръчаме ? Представи си , че някои момичета са доволни точно тази кола маска от , която ти не си ? Тогава какво правим ? Мислете преди да пишете теми , бе хора ! :-x Омръзна ми от теми лишени от смисъл като цяло , с недостатъчна информация или направо липсваща ! Какви съвети искате като нищо не казвате , не мога да разбера ! :x

DisciplineAndOrder
06-01-2008, 16:53
нещо като не знаеш-мълчиш,щото показваш колко разбираш и колко ти е акъла

TheNewReligion
06-01-2008, 16:57
нещо като не знаеш-мълчиш,щото показваш колко разбираш и колко ти е акъла
И кое точно не разбирам ? Ако става дума за крем-депилатоара на "Вийт"
- сигурна съм , че още на следващият ден започват да ти растат космите , така че се вижда кой не разбира !

DisciplineAndOrder
06-01-2008, 17:02
нещо като не знаеш-мълчиш,щото показваш колко разбираш и колко ти е акъла
И кое точно не разбирам ? Ако става дума за крем-депилатоара на "Вийт"
- сигурна съм , че още на следващият ден започват да ти растат космите , така че се вижда кой не разбира !

аз пък...от опит знам,че не си права

Psyhosocial
06-01-2008, 17:03
Оо боже.. за кво беше тва нещо, кво и крещиш на момичето ..тоя форум е направен, за да се дават съвети,а не да обясняваш някви глупости и да обвиняваш другите, че нищо не разбират!!! :-x
Така ...за пъпчиците споко и аз съм имала такъв проблем, но на мен ми се получаваха от епилатора ...мажеш с крем "Здраве" или "Бочко" и заздравяват за ден-два....за кола маската не мога да ти помогна много, защото аз или се епилирам или ходя на козметик, но от тоя депилиращ крем, който споменаха по-горе е много доволна една моя приятелка ..аз също мислех, че бързо ще набодат косъмчета, но се задържало по-дълго време :-| :)

TheNewReligion
06-01-2008, 17:26
нещо като не знаеш-мълчиш,щото показваш колко разбираш и колко ти е акъла
И кое точно не разбирам ? Ако става дума за крем-депилатоара на "Вийт"
- сигурна съм , че още на следващият ден започват да ти растат космите , така че се вижда кой не разбира !

аз пък...от опит знам,че не си права
На мен пък ми е инетресно , как започват да растат по-късно от следващия ден при положение , че депилатоара не ги премахва с корена , а просто ви изгаря косъма .... Както и да е , де ! На всекиго растат различно бързо , но на повечето ефекта е краткотраен !
:?

TheNewReligion
06-01-2008, 17:36
Оо боже.. за кво беше тва нещо, кво и крещиш на момичето ..тоя форум е направен, за да се дават съвети,а не да обясняваш някви глупости и да обвиняваш другите, че нищо не разбират!!! :-x
Кой какво не разбра ? Казах ,че не е хубаво човек да се самолекува при проблем с половите органи ! Това го пише в учебника ми по "Човекът и природата" , следователно е вярно !Казах го ПРИНЦИПНО ! Толкова ли не можа да го разбереш ? Първоначално и аз се сетих за тези двата крема , които ти предложи , но знае ли човек ... може пък да стане нещо , макар че се съмнявам ! Пуууу от недоразбрали хора ми е омръзнало !

Psyhosocial
06-01-2008, 18:07
Оо боже.. за кво беше тва нещо, кво и крещиш на момичето ..тоя форум е направен, за да се дават съвети,а не да обясняваш някви глупости и да обвиняваш другите, че нищо не разбират!!! :-x
Кой какво не разбра ? Казах ,че не е хубаво човек да се самолекува при проблем с половите органи ! Това го пише в учебника ми по "Човекът и природата" , следователно е вярно !Казах го ПРИНЦИПНО ! Толкова ли не можа да го разбереш ? Първоначално и аз се сетих за тези двата крема , които ти предложи , но знае ли човек ... може пък да стане нещо , макар че се съмнявам ! Пуууу от недоразбрали хора ми е омръзнало !
Ок може и да го пише в учебника ти , но извинявай много няколко пъпчици не ми се виждат проблем, за който да се ходи при гинеколог, така че не и трябва да сме гинеколози или лекари или там квото каза...а и от постовете ти гледам се не си доволна от нещо.. омръзнало ти от недоразбрали хора,омръзнало ти от теми, където не се уточнява .. ебаси къф ти е проблема, като ти е омръзнало за кво продължаваш да спориш.. не може всеки път да си права :-x

hottie
06-01-2008, 18:23
Еее ако момичето отиде на гинеколог заради пъпчици от епилация ще й се изсмее :-D :)

TheNewReligion
06-01-2008, 19:21
Оо боже.. за кво беше тва нещо, кво и крещиш на момичето ..тоя форум е направен, за да се дават съвети,а не да обясняваш някви глупости и да обвиняваш другите, че нищо не разбират!!! :-x
Кой какво не разбра ? Казах ,че не е хубаво човек да се самолекува при проблем с половите органи ! Това го пише в учебника ми по "Човекът и природата" , следователно е вярно !Казах го ПРИНЦИПНО ! Толкова ли не можа да го разбереш ? Първоначално и аз се сетих за тези двата крема , които ти предложи , но знае ли човек ... може пък да стане нещо , макар че се съмнявам ! Пуууу от недоразбрали хора ми е омръзнало !
Ок може и да го пише в учебника ти , но извинявай много няколко пъпчици не ми се виждат проблем, за който да се ходи при гинеколог, така че не и трябва да сме гинеколози или лекари или там квото каза...а и от постовете ти гледам се не си доволна от нещо.. омръзнало ти от недоразбрали хора,омръзнало ти от теми, където не се уточнява .. ебаси къф ти е проблема, като ти е омръзнало за кво продължаваш да спориш.. не може всеки път да си права :-x
Koга пък съм казала , че съм права ? :lol: Пак не си ме разбрала ! Ами да омръзна ми от теми лишени от смисъл , с липсваща информация , с тъпи въпроси и още куп глупости ! Като ще се пише тема е добре да се каже всичко подробно и както е , за да ни е по-лесно да помогнем . Не го казвам , защото съм капризна и си търся причина да се заяждам (както явно изглежда) , а защото е по-лесно да се дадат компетентни съвети !Колкото до пъпчиците :Пак не е уточнено какви са ! Може да са гнойни , малки с бели върхове и още сума ти видове ! ПАК НЕ Е УТОЧНЕНО !Може сега да са малко , но при самолечение да се възпалят и да стане сериозна работата ! Нли точно за това предупредих , че самолечението може да доведе до влошаване на положението ! The_Hottie ртова им е работата на специалистите в тази област ! Да помагат независимо каква е причината за притеснението на пациета ! Все пак тези пъпчици трябва да минат независимо какви са ! Може да ти се струва глупаво , но е по-добре да разбере каква е причината за пъпчиците , от колкото да се самолекува с това , което е помогнало на някой си ! :) Извинете ме , ако всичко това е прозвучало като заяждане , ама вече обясних какво точно имах впредвид !

Psyhosocial
06-01-2008, 19:31
Оо боже.. за кво беше тва нещо, кво и крещиш на момичето ..тоя форум е направен, за да се дават съвети,а не да обясняваш някви глупости и да обвиняваш другите, че нищо не разбират!!! :-x
Кой какво не разбра ? Казах ,че не е хубаво човек да се самолекува при проблем с половите органи ! Това го пише в учебника ми по "Човекът и природата" , следователно е вярно !Казах го ПРИНЦИПНО ! Толкова ли не можа да го разбереш ? Първоначално и аз се сетих за тези двата крема , които ти предложи , но знае ли човек ... може пък да стане нещо , макар че се съмнявам ! Пуууу от недоразбрали хора ми е омръзнало !
Ок може и да го пише в учебника ти , но извинявай много няколко пъпчици не ми се виждат проблем, за който да се ходи при гинеколог, така че не и трябва да сме гинеколози или лекари или там квото каза...а и от постовете ти гледам се не си доволна от нещо.. омръзнало ти от недоразбрали хора,омръзнало ти от теми, където не се уточнява .. ебаси къф ти е проблема, като ти е омръзнало за кво продължаваш да спориш.. не може всеки път да си права :-x
Koга пък съм казала , че съм права ? :lol: Пак не си ме разбрала ! Ами да омръзна ми от теми лишени от смисъл , с липсваща информация , с тъпи въпроси и още куп глупости ! Като ще се пише тема е добре да се каже всичко подробно и както е , за да ни е по-лесно да помогнем . Не го казвам , защото съм капризна и си търся причина да се заяждам (както явно изглежда) , а защото е по-лесно да се дадат компетентни съвети !Колкото до пъпчиците :Пак не е уточнено какви са ! Може да са гнойни , малки с бели върхове и още сума ти видове ! ПАК НЕ Е УТОЧНЕНО !Може сега да са малко , но при самолечение да се възпалят и да стане сериозна работата ! Нли точно за това предупредих , че самолечението може да доведе до влошаване на положението ! The_Hottie ртова им е работата на специалистите в тази област ! Да помагат независимо каква е причината за притеснението на пациета ! Все пак тези пъпчици трябва да минат независимо какви са ! Може да ти се струва глупаво , но е по-добре да разбере каква е причината за пъпчиците , от колкото да се самолекува с това , което е помогнало на някой си ! :) Извинете ме , ако всичко това е прозвучало като заяждане , ама вече обясних какво точно имах впредвид !

Пхаха ок както и да е невър майнд...не ми се спори вече просто нз дразнещо е, когато някой иска съвет все да има кой да му мрънка за някакви глупости,ама ти си каза, че не си се заяждала.. хубаво ае стига толкова ...пийс :smt110

We Will Rock You
06-02-2008, 10:03
Стига сте се карали!Мислите ли,че на другите им е приятно да ви четат караниците!Момичето ви помоли за съвет а вие само й се карате! :-x Стига вече,моля ви!

laila_94
06-02-2008, 17:26
ох ,, по дяволите
не е нужно да се карате .. момичето просто попита ,а вие се изпокарахте заради някаква си тема :Д :D
а колкото до въпроса ти ,отиди на кола маска ;) :-D

sweet_baby_cool
06-02-2008, 18:37
Стига сте се карали!Мислите ли,че на другите им е приятно да ви четат караниците!Момичето ви помоли за съвет а вие само й се карате! :-x Стига вече,моля ви!
+1
ne se palete tolkova. tva sa proto edni sitni pap4ici koito se obrazuvat pri epilaciq kadeto i da bilo. Pri nqkoi hora sa silno izrazeni a pri drugi po slabo ili lipsvat. Osven pap4ici moje i krav da pote4e i predstavqm si kakva panika 6te se vdigne (ot s1forumni4kite) ako pote4e i krav.