PDA

View Full Version : Да го/я хванеш



key_of_hell
06-01-2008, 16:54
Iskam da vi popitam hva6tali li ste polovinkata si v iznevqra, kak, kak se po4uvstvahte, kak reagirahte, kakvo napravihte?Ako ne ste kak bihte reagirali ako se slu4i?

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

FeelMyPain
06-01-2008, 17:20
хващам съм (тя сама си призна), простих и (бях доволен че си призна), след време тя ми изневери пак, повече не можах да я погледна и тва беше края :)

x3eme
06-01-2008, 17:28
Iskam da vi popitam hva6tali li ste polovinkata si v iznevqra, kak, kak se po4uvstvahte, kak reagirahte, kakvo napravihte?Ako ne ste kak bihte reagirali ako se slu4i?

ne sum hva6tal v iznevqra no predpolagam 4e ako q hvana na nego 6ta mu s4upq zubite a neq pove4e nqma da q potursq 8)

shady^baby
06-01-2008, 17:33
Не съм го хващала в изневяра, но ако го хвана или разбера за такава не знам дали бих му простила..може би не, независимо колко го обичам

FeelMyPain
06-01-2008, 17:35
Не съм го хващала в изневяра, но ако го хвана или разбера за такава не знам дали бих му простила..може би не, независимо колко го обичам

И аз си мислех така но любовта е по силна от всичко :-D

key_of_hell
06-01-2008, 17:37
pitam poneje az samata sum mnogo razdvoena v misleneto si za tova!Ot edna strana sus sigornost 6te mu prostq, poneje zaradi tupa gre6ka ne bih iskala da go izgubq, no ot druga strana tova edva li 6te mi izlezne ot suznanieto nqkoga i pove4e ni6to nqma da e su6toto!

sandrin
06-01-2008, 17:57
Не съм.Но ако я хвана , че ми изневерява 2 мин ще са ми достатъчни да и кажа сбогом ! :x

x3eme
06-01-2008, 17:59
po princip e prostimo ama da go vidi6.... :? a i kakto kazaha po gore nikoga sled tova (imam predvit ako vruzkata produlji) nqma da e su6toto i vinagi 6te ima sumneniq :(

haterkata
06-01-2008, 18:01
mi ne s1m go hva6tala,toi sam si prizna.prostih mu i posle se okaza 4e slabaka me bil izl1gal za da ''izp1kne'' :grin:

Ice
06-01-2008, 18:02
Да..Сегашния ми приятел, ако мога да кажа, че още ходим...Разбрах от един мой много близък приятел, че го е видял да се целува с друга..Всъщност ми беше много нервно, поговорих си малко с него и ми олекна..Ии да бих му простила..Просто чувствата ми са доста силни към него..

GabisiTa
06-01-2008, 18:04
Не съм го хващала и по добре... ;)

key_of_hell
06-01-2008, 18:04
mi ne s1m go hva6tala,toi sam si prizna.prostih mu i posle se okaza 4e slabaka me bil izl1gal za da ''izp1kne'' :grin:

Iznevqrata e prostima, a tova - NE! V smisul sgre6il sgre6il ama kak da mu prosti6 4e e prost!?!

unauthorized
06-01-2008, 18:06
Iskam da vi popitam hva6tali li ste polovinkata si v iznevqra, kak, kak se po4uvstvahte, kak reagirahte, kakvo napravihte?Ako ne ste kak bihte reagirali ako se slu4i?

Не,не ми сее случвало - но няма да го понеса леко...не е мн уместно този цитат в тази секция на форума, но е мн точен..."Силно да любя и мразя"...много лесно двете неща да се разменят..кое 1рво,кое 2ро...

FeelMyPain
06-01-2008, 18:07
mi ne s1m go hva6tala,toi sam si prizna.prostih mu i posle se okaza 4e slabaka me bil izl1gal za da ''izp1kne'' :grin:

Iznevqrata e prostima, a tova - NE! V smisul sgre6il sgre6il ama kak da mu prosti6 4e e prost!?!


:razz: Бог да го прости тоя :razz: :razz:

key_of_hell
06-01-2008, 18:09
mi ne s1m go hva6tala,toi sam si prizna.prostih mu i posle se okaza 4e slabaka me bil izl1gal za da ''izp1kne'' :grin:

Iznevqrata e prostima, a tova - NE! V smisul sgre6il sgre6il ama kak da mu prosti6 4e e prost!?!


:razz: Бог да го прости тоя :razz: :razz:

!!!AMIN!!!

casanova_bg
06-01-2008, 18:13
ami do sega ne sam no ako q hvana na neq ni6to nqma da i naprava no na onq .....

OtherDimension
06-01-2008, 18:31
ami do sega ne sam no ako q hvana na neq ni6to nqma da i naprava no na onq .....
тъпчо

x3eme
06-01-2008, 18:32
ami do sega ne sam no ako q hvana na neq ni6to nqma da i naprava no na onq .....
тъпчо
+1 tup4o se verno onq (kakto se izkazva6 ti) kvo e vinoven...vupreki 4e az bih postupil kato teb,prosto nqma da se sturpq.... :(

x3eme
06-01-2008, 18:33
koeto me navejda na misulta 4e i az sum tup4o 8-)

FeelMyPain
06-01-2008, 18:35
koeto me navejda na misulta 4e i az sum tup4o 8-)

+1 за това че си тъпчо 8-)

А иначе главна вина има момичето, защото това момче може да не знае че е обвързана кво е виновен той?

key_of_hell
06-01-2008, 18:44
koeto me navejda na misulta 4e i az sum tup4o 8-)

+1 за това че си тъпчо 8-)

А иначе главна вина има момичето, защото това момче може да не знае че е обвързана кво е виновен той?
ne znam koi e tup4o i ne se angajiram s takiva epiteti ama sum napulno suglasna 4e tq trqbva da izqde boq ne samo za6toto toi moje i da ne znae a i za6toto momi4etata ve4no si go tursqt a posle sa hrisimi i za6toto ako nqkoi dulji obqsnenie e obvurzaniq a ne nqkoi si!

sweet_angel666
06-01-2008, 18:47
точно в изневаря не. разбрах веднуж че чата с някакво момиче и че си е обяснява колко е хубава и сладка и разни такива, знам че жъобще не може да се сравнчва с изневяра, но дори и това беше ужасно обидно за мен. за малко да с разделихме, то всичко си зависеше от мен де и бях на ръба , но в крайна сметка му простих и от тогава всичко е ок, но ако го хвана отнова за нещо подобно това ще бъде краят, колкото и да ми ев трудно, а за физически контакт с друга въобще не искам и да си помислям. втори път подобно нещо янма д апростя, обичам го но си имам и достойнство все пак

FeelMyPain
06-01-2008, 18:47
Истината е, че необвързано момче рядко ще откаже секс на момиче :angel:

FeelMyPain
06-01-2008, 18:48
Спам тайм :D
Как се правеше оня ангел че като дам виж всички емотиконс и щайгата спича :razz:

key_of_hell
06-01-2008, 18:53
Спам тайм :D
Как се правеше оня ангел че като дам виж всички емотиконс и щайгата спича :razz:

napisanoto se slaga v skobi ne :

x3eme
06-01-2008, 18:55
Истината е, че необвързано момче рядко ще откаже секс на момиче :angel:
mmm istinata e 4e i obvurzano mom4e rqdko 6te otkaje sex :wink: redki sa slu4aite kogato otkazva

FeelMyPain
06-01-2008, 18:59
Истината е, че необвързано момче рядко ще откаже секс на момиче :angel:
mmm istinata e 4e i obvurzano mom4e rqdko 6te otkaje sex :wink: redki sa slu4aite kogato otkazva

Казах необвързано, защото поне 3ма щяха да кажат(както в темата за секса с известни личности), че неговата е най-добрата най-красивата и т.н. , и да ме затапят (angel)

princesa_viki
06-01-2008, 18:59
Аз ще ги убия...Е,зависи доколко държа на момчето.
Понякога като се ядосам и не мога да се контролирам,така че може да има фатален край :?

FeelMyPain
06-01-2008, 19:00
Тоя кьораф ангел пак не става :x :x
Искам си ангелчетоооооо :)

JustBecko
06-01-2008, 19:04
:twisted:


: twisted : без растоянието :)


А по темата нямам мнение..

key_of_hell
06-01-2008, 19:05
Истината е, че необвързано момче рядко ще откаже секс на момиче :angel:
mmm istinata e 4e i obvurzano mom4e rqdko 6te otkaje sex :wink: redki sa slu4aite kogato otkazva

Казах необвързано, защото поне 3ма щяха да кажат(както в темата за секса с известни личности), че неговата е най-добрата най-красивата и т.н. , и да ме затапят (angel)

dobre qvno tova s emotikonite ne se polu4ava sorry!
A ina4e mn qsno 4e taka 6te kajat sladkite momi4enca koito sa absoliutno bezgre6ni i imat vsi4ko nai-perfektno!
A moje i da ne sum prava, no sum vijdala kak hora s perfektni vruzki i s perfektniq 4ovek do sebe si samo sled sekunda vuzdurjanie pra6tat vsi4ko podqvolite taka 4e slqpata vqra samo im vredi!

FeelMyPain
06-01-2008, 19:06
:twisted:

:-) за автора че наспамихме темата :P

FeelMyPain
06-01-2008, 19:08
Истината е, че необвързано момче рядко ще откаже секс на момиче :angel:
mmm istinata e 4e i obvurzano mom4e rqdko 6te otkaje sex :wink: redki sa slu4aite kogato otkazva

Казах необвързано, защото поне 3ма щяха да кажат(както в темата за секса с известни личности), че неговата е най-добрата най-красивата и т.н. , и да ме затапят (angel)

dobre qvno tova s emotikonite ne se polu4ava sorry!
A ina4e mn qsno 4e taka 6te kajat sladkite momi4enca koito sa absoliutno bezgre6ni i imat vsi4ko nai-perfektno!
A moje i da ne sum prava, no sum vijdala kak hora s perfektni vruzki i s perfektniq 4ovek do sebe si samo sled sekunda vuzdurjanie pra6tat vsi4ko podqvolite taka 4e slqpata vqra samo im vredi!


Не е просто гаджетата им четат и на тях им е неудобно да кажат че биха на*ебали някои др :P

key_of_hell
06-01-2008, 19:09
:twisted:

:-) за автора че наспамихме темата :P

Tq temata e moq a az mn se zabavlqvam taka 4e ne mi pre4i!I vse pak mersi

ANTIHUMAN
06-01-2008, 20:32
Не бих простил изневяра ,колкото и много да обичам дадения човек.
Все пак за мен Гордостта е на първо място! :) Имам гордост и голямото чудо като загубя някво момиче има още много! :)

П.П. Не бих простил ,за нищо на света.Защото щом го е направила един път ще го направи и втори.

bebeT00
06-01-2008, 20:34
Iskam da vi popitam hva6tali li ste polovinkata si v iznevqra, kak, kak se po4uvstvahte, kak reagirahte, kakvo napravihte?Ako ne ste kak bihte reagirali ako se slu4i?
da kak reagirah kato gi vidqh li zaminah si i nemy prostih kak se po4yvstvah li kato tapa4ka,koqto si gybi vremeto s nqkav ne6astnik.

Ch0c0la73
06-01-2008, 20:48
ne sam ...nikoga ne moje da se kaje kakvo shte napravish ako go hvanesh a kakvo si mislish 4e shte napravish ako go hvanesh da ti izneveri..hhaxh nie mojem da kajem kakvi li ne neshta no togava da napravim savsem drugo (nedei si boje da se slu4i na nqkoi-kofti e) ..emi 1vo az shte go usetq zashtoto imam adskata intuiiciq..i nali she go razpitam kakvo stava dali ima druga i t.n. a ako gi hvana..ddz mai nishtu nqma da mu kaja..shte si zamal4a i pove4e nqma da mu otg i t.n. tova e ako sam v edno nastroenie..ako neshty sam qdosana sig shte napravq nehsty shtyro she hvana se natiskam s drug pred nego .. ili pak ako neshty mu sam se nahasala shte mu napraq edno otmashtenie hxahaxh ddz .. tova mn zavisi kakva e situaciqta to4no i v kakvo nastroenie shte si dali shte ti dodie iznevidelica ili ne ,nikoga nemojesh da kajesh kak bi reagiral na takova nehsty..no opredeleno ako si obi4al tozi 4ovek shte ostavi gadna sleda v jivota ti ..

Wrathchild
06-01-2008, 20:56
То мацката няма да ми е виновна, ама като се ядосам може и да я ступам...
А приятелят си повече няма да го познавам. Все пак достойнство си имам и подобна подигравка не бих могла да простя.

FeelMyPain
06-01-2008, 21:09
Само едно нещо ще ви кажа за темата...
Всички които имат приятел/ка четящи форума ще кажат че няма да простят, да се застраховат.
Всички които нямат приятел/ка ще кажат че няма да простят, защото не са влюбени.
Хмм... Да видим сега кой ще се пристръши и ще си каже право че когато си намерил любовта ще прощаваш що трябва :-)

x3eme
06-01-2008, 21:12
Само едно нещо ще ви кажа за темата...
Всички които имат приятел/ка четящи форума ще кажат че няма да простят, да се застраховат.
Всички които нямат приятел/ка ще кажат че няма да простят, защото не са влюбени.
Хмм... Да видим сега кой ще се пристръши и ще си каже право че когато си намерил любовта ще прощаваш що трябва :-)

az si imam priqtelka (seriozna) i kakto kazah po gore iznevqrata e prostima no kato go vidi6...zamisli se kak 6e se po4ustva6,puk i posle ako produlji vruzkata ni nikoga nqma da e su6toto vinagi 6te ima sumneniq otnosno slu4iloto se (povtarqm se 8-) ) i tova kakto sam moje da se seti6 6e popre4i na vzaimootno6eniqta ni

FeelMyPain
06-01-2008, 21:13
Само едно нещо ще ви кажа за темата...
Всички които имат приятел/ка четящи форума ще кажат че няма да простят, да се застраховат.
Всички които нямат приятел/ка ще кажат че няма да простят, защото не са влюбени.
Хмм... Да видим сега кой ще се пристръши и ще си каже право че когато си намерил любовта ще прощаваш що трябва :-)

az si imam priqtelka (seriozna) i kakto kazah po gore iznevqrata e prostima no kato go vidi6...zamisli se kak 6e se po4ustva6,puk i posle ako produlji vruzkata ni nikoga nqma da e su6toto vinagi 6te ima sumneniq otnosno slu4iloto se (povtarqm se 8-) ) i tova kakto sam moje da se seti6 6e popre4i na vzaimootno6eniqta ni


Ти си изключение пък и 2мата кефите максимално тай че за теб правилата не важат :P

x3eme
06-01-2008, 21:15
xex traikam si togava :P

FeelMyPain
06-01-2008, 21:18
Сещаш се какво имах предвид нали?Говоря принципно не ми излизаай с номера че при теб не е така.Значи приятелката ти ти каже може да изневеряваш и аз ще ти простя какво ще те спре :)

sweet_baby_cool
06-01-2008, 21:18
ami ako mnogo me boli 6te mu otmastq sa sa6toto za da sme ravni i 6tepo4nem ot na4alo
ako ne go obi4am dostata4no 6te mu kaja da mi se razkara ot pogleda
ako mn go obi4am 6te mu prostq no ako krivne pak... :o

x3eme
06-01-2008, 21:20
Сещаш се какво имах предвид нали?Говоря принципно не ми излизаай с номера че при теб не е така.Значи приятелката ти ти каже може да изневеряваш и аз ще ти простя какво ще те спре :)
mi glavno 6e me sprat 4ustvata mi kum neq :) ne moga prosto da si go predstavq da i izneverq vqrva6 ili ne :)

pampers
06-01-2008, 21:30
не съм го и надявам се да не го, но ако някога се случи може би ще му изслушам версията.. и.. сигурно ще прекратим всякакви отношение но все пак зависи от момчето и от чувсвата ни и как е вървяла до ся връзката а на оная мърла ще ида и ще й строша зъбките.. 8)

vivka
06-02-2008, 09:48
mi edna ve4er bqx kazala na gadjeto si 4e nqma da izlizam ,oba4e v posledniq moment re6ih dr i otidoh na disko malko da se prakar6a.vlqzoh vatre.obikolih i vkraq na obikolkata kakvo vidqh....tapanara ubit se celuva6e s edna putka.az trqgnah da bqgam na van i toi trqgna sled men s dumite ;;tq mi se natiska6e;; i taka mn boq qde toi ama sled 1 sedmica se sbobrihme
emi ta ako se s4ita za iznevqra....ETO

Boyd
06-02-2008, 09:52
Ще ми бъде неприятно, но съм такъв, че съм способен да не я погледна независимо какво е била за мен и каква е могла да бъде. Все пак.. който се е изправил срещу мен - добро не е видял.

iLoveChocolate
06-02-2008, 15:16
Мне съм хващала,нещо повече - изневярата се извърши пред очите ми.
тогава го обичах много,получих нервна криза. Отмъстих му чрез други момчета, които дори не ми харесваха /нямам в предвид безразборен секс/.
След това му простих. Заклевам се - не си заслужаваше и не бих простила втори път.

ghostwisper
06-02-2008, 15:28
не съм го хващала,но ми е изневерявал .. както и той не ме е хващал,но и аз на него .. Простихме си и сега пак сме заедно .. Не намирам целувката (в нашия случай е само това) за толкова голяма изневяра,макар че някой ще кажат,че тя е нещо мн лично,съкровенно и нз си кво още .. Сега имам съмнения отвреме на време дали ми изневерява,нооо те бързо отминават .. Все пак щастливи заедно :)

FeelMyPain
06-02-2008, 16:30
Искам да попитам авторката тя дали е изневерявала и дали е склонна към изневяра :twisted:

sweet_sorcerer
06-02-2008, 19:16
Ам..аз не го хванах, разбрах, че ми е изневерил след като се разделихме...ама тогава вече ми беше се тая... :D :D :D

alex_devv
06-02-2008, 19:39
Не съм хващал никоя от половинките ми досега, но съм сигурен, че фактите и за двамата с този дето е изневерила няма да са много благоприятни.

RyAn
06-05-2008, 07:55
ne sym hvashtal moq fr do sq slava na boga :-D

PePeLePew
06-05-2008, 08:05
ооо както са мехващали в изневяра така и аз съм хващал.Номерата,които ми ги въртеше едно бивше гадже не могат да се сравнят с нищо.Тогава бях млад и зелен и в 90% от случайте се хващах голямо шаранче си бях.Сега тези момера ги правя на мацките с голям успех :П

h4x0r
06-05-2008, 08:34
Хвани го/я и го/я разстреляй!

djuki
06-05-2008, 09:02
не съм го хващала ... но много ще се ядосам и определено много ще искам да разбера каква и била причината да го направи . Дано не ми се случва може и да не го преживея

radito
06-05-2008, 09:13
Не ми се е случвало, пък и честно казано не вярвам да ми се случи със сегашният ми приятел, но ако все пак някога ми се случи, просто бих си тръгнала.Какъв е смисъла да се занимавам?! :(

CaSsIe
06-05-2008, 19:04
xahxhahxa edin bivsh det se 4udeh po kfa pri4ina da go skusam doide i si prizna 4e se e natiskal s nekfi 4 kurvi(zabelejete 4 za edna ve4er nema spirka bratche) v edna diskoteka i moita reakciq beshe div smqh s dumite "bravo na detetooo" i si zaminah :D :grin:

princesa_viki
06-06-2008, 18:24
Не ми се е случвало, пък и честно казано не вярвам да ми се случи със сегашният ми приятел, но ако все пак някога ми се случи, просто бих си тръгнала.Какъв е смисъла да се занимавам?! :(
И ти си права....
Аз не съм много сигурна как точно бих.По-горе написах,че ще ги убия и двамата :D ,но все пак не мога да преценя...

MELON
06-06-2008, 18:39
razdqla samo tva 6te kaja :o :o

tery
06-06-2008, 18:56
Не съм го хващала в изневяра, но ако го хвана или разбера за такава не знам дали бих му простила..може би не, независимо колко го обичам

И аз си мислех така но любовта е по силна от всичко :-D

+1 spored men si zaslepen kogato si vluben i omekva6 .... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Miss_Perfekt
06-06-2008, 19:30
Хващала съм го.Хлопнах им по един шамар и на двамата и им казах със здраве 8-)

SexOnTheBeach
06-09-2008, 09:58
ако е фана шшшшшшшшшшшшш

Sigrina
06-09-2008, 10:17
Не съм хващала, но откакто съм с настоящия ми приятел имахме един период, в който 2 седмици не се бяхме виждали и не бяхме правили секс, защото той замина(а попринцип сме заедно всеки ден) и аз една вечер пофлиртувах с един мъж (само пофлиртувахме, нищо повече), но после просто му разказах всичко, защото се чувствах ужасно и той ми прости, Слава Богу!