PDA

View Full Version : КОНЦЕРТ APOCALYPTICA



EarthShaker
06-01-2008, 18:10
бяхте ли? хареса ли ви?

Аз бях и просто останах изумен и разтрепрен! Изключителен концерт! Сравним дори с Меноурския миналата година... перфектно! и ние се изявихме като дива публика... 4 пъти ги върнахме :grin: супер яко беше, Каварна е града- Цонко президент!

Qnchety
06-01-2008, 20:35
Минах оттам по едно време(от Квн съм). Както не ги слушам мн ми хареса.

Каварна е града - вярно е! Цонко президент - нееееееееееееее
:shock:

Blo0dyBitch
06-02-2008, 08:14
вече писах в една подобна тема,но...
КОНЦЕРТЪТ БЕШЕ НЕЗАБРАВИМ!!!! няма какво повече да кажа,евала на момчетата

EarthShaker
06-02-2008, 18:44
извнявам се, предварително ползвах сърч ама... линк ако може :)

buttertoast
06-02-2008, 20:45
И аз бях там .. беше ВЕЛИКО.С моите хора се размазахме отвсякъде,още ме боли врата :D Наистина невероятен концерт ... догодина пак :) Ама и ние наистина бяхме страшна публика .. хората няколко пъти се прибираха да си тръгват,а ние не ги оставихме :D Не,не..страшно беше :-D

Nefarian
06-05-2008, 17:50
размазах се ... Яд ме е само, че не свириха SOS :(

astralized
06-05-2008, 19:19
Аааааааа, неееееееее, те са буря! Разрушителни! Размазах си кухата тиква буквално, а към врата си се отнесох наистина ЗЛЕ! Беше култово! Фантастично! И, йеах, дългокоси финландци, йеах, бира, йеах....
Егаси якия концерт!
Неземни са!

http://vbox7.com/play:834544c4 -> моя милост нямаше да снима с видеорежим, ама как да устоя.... :oops: И пях, и виках, и крещях, и останах без глас, и просто се травмирах от кеф!! Хич не ми пукаше, че съм на работа рано на другата сутрин и че ще съм като зомби! Наистина бях! Но преживяването си струваше!

Апокалиптика са велики!

TheUnforgiven666
06-12-2008, 13:55
Много ме е яд, че не можах да отида ](*,) ](*,) А трябваше да си бъда в София...