PDA

View Full Version : Любов :?



6o6kotooo
06-01-2008, 18:10
Ем...понеже няма на кой да си излея мъката реших да я напиша тука.Та нека започна ....преди 2 месеца и нещо бях с едно момче към което изпитвах доста силни чувства (и все още) .Разделихме се ;( незнайно защо,а може би защото ни се бъркаха прекалено много хора във връзката.Та след него се запознах с няколко момчета с надеждата да го забравя но овии.....Не спряхме контакти продължихме да си казваме че се обичаме и че искаме отново да сме заедно , но нямаше как аз бях наказана , а той ходеше на работа и нямаше възможност да се видим.....Аз продължих да му пиша , но той спря.Разпитвах общи приятели какво става с него , как е , но станеше ли навъпрос за него всички отменяха темата. Скоро почнаха да се разнасят едни клюки за мен .... и се съмнявам че са му повлияли но.... нз.Много тегаво ми става като си помисля че вече не го интересувам и повече няма да сме заедно , защото го имам като брат ;( ........Та нз какво да правя вече с него ;( да го оставя намира и просто да продължа напред ...... ;( Все пак мерси , че прочетохте ии мойте трепети :) :П

GregoryHouse
06-01-2008, 18:14
Ти си на 15 той на 20+ ?

6o6kotooo
06-01-2008, 18:16
Не на 16 просто бачка :) ти пък каде ме хвърли :D

GregoryHouse
06-01-2008, 18:18
ми ако не му пука значи нямаш особен избор...

6o6kotooo
06-01-2008, 18:21
дам :(

MaLkaTa_LaDy
06-01-2008, 18:25
Казваш, че го чувстваш, като брат, тогава не можеш да изпитваш такава любов към него, за каквато говориш.

6o6kotooo
06-01-2008, 18:28
смисъл уфф не съм се изразила правилно понеже най-много от сички си обичам брат ми та така ии него си го обичам

soul1199
06-01-2008, 18:39
emi,kagi my,4e iska6 da izlezete

MartyParty
06-02-2008, 08:38
emi,kagi my,4e iska6 da izlezete
Ама не може-той нали не иска да си пише с нея. [-o<
Наистина не знам какво точно да те посъветвам.И моя ми липсва,и ние си пишем,обаче..нищо не става и неможе да е както преди.Обичам го,обичах времето което прекарвахме заедно и всеки ден си мисля за него,обаче щом той е решил да те забрави-остави го и ти и не спирай да търсиш топлината на любовта.Може би е не е било писано да я нямариш при него,или просто не точно на този етап.

soul1199
06-02-2008, 08:47
emi,kagi my,4e iska6 da izlezete
Ама не може-той нали не иска да си пише с нея. [-o<
Наистина не знам какво точно да те посъветвам.И моя ми липсва,и ние си пишем,обаче..нищо не става и неможе да е както преди.Обичам го,обичах времето което прекарвахме заедно и всеки ден си мисля за него,обаче щом той е решил да те забрави-остави го и ти и не спирай да търсиш топлината на любовта.Може би е не е било писано да я нямариш при него,или просто не точно на този етап.
emi sorry az ne mogah da razbera,kvo to4no ima v predvid i az poznavam edno mom4e i biv6iq mi,koito ne iskat da si pi6em :o

Obsession
06-02-2008, 08:56
По-добре го остави, щом не иска - на сила хубост не става. Ако се е повлиял от клюки за теб, значи няма смисъл да опитваш пак с този човек. Разбирам, че го обичаш, но опитай да го забравиш, защото едва ли ще се получи нещо отново. Пък и явно и двамата много се влияете от чуждото мнение.

natalitoo
06-02-2008, 09:26
знам от приятеля ми че понякога момчетата нарочно спират да пишат точно в такива ситуации .. за да си мислиш че той не мисли за теб .. та значи дават тти изпитан съвет .. спри и ти да му пишеш все едно не съществува за теб .. и ще видиш че ще те потърси защото ще му стане интересно защо вече не се интересуваш от него .. тва е едната от причините .. ще ти напиша подобна ситуация .. ходих с едно момче .. след което ме заряза със смс .. не спират в продължение на 2 месеца да му пиша колко ми липсва и т.н. и след като спрях 2 месеца никва не писах нито той .. и ето че след тези 2 месеца той ми писа .. дали след като се върнел съм искала да се видим (понеже той пътува по корабите) ... и все пак Успех
:) :) :)

sasha_90
06-02-2008, 09:32
Говориш за любов,а после твърдиш,че го имаш за брат?!Нещо не се връзва.

Big_JoJo
06-02-2008, 18:39
natalitoo
МнениеПуснато на: Пон Юни 02, 2008 12:26 pm Заглавие:
знам от приятеля ми че понякога момчетата нарочно спират да пишат точно в такива ситуации .. за да си мислиш че той не мисли за теб .. та значи дават тти изпитан съвет .. спри и ти да му пишеш все едно не съществува за теб .. и ще видиш че ще те потърси защото ще му стане интересно защо вече не се интересуваш от него .. тва е едната от причините .. ще ти напиша подобна ситуация .. ходих с едно момче .. след което ме заряза със смс .. не спират в продължение на 2 месеца да му пиша колко ми липсва и т.н. и след като спрях 2 месеца никва не писах нито той .. и ето че след тези 2 месеца той ми писа .. дали след като се върнел съм искала да се видим (понеже той пътува по корабите) ... и все пак Успех
Smile Smile Smile

А има ли и възможнос момичето от начало да не обръща внимание на момчето а след това да почне да пипе след като момчето спре ... ( питам за да знам аз лично ) ...[/quote]
Винаги ли става така че да обичаме тези които бягат от нас .... :smt022

Al3ksandra
06-02-2008, 18:47
най-добрия помощник е времето... То показва след време дали на човека с когото сте били заедно наистина му пука или си е играл с теб. Просто ще се увериш сама... Иначе знам какво е да обичаш да не те обичат.. но преодолей го :) ще бъде само в твой плюс :) :-)

angelcheeee_93
06-02-2008, 18:48
moje da e povqrval na klukite koito sa mu govorili za teb kakto ti kazva6,zatova ako te ne sa verni.kaji mu istinata .