PDA

View Full Version : Щампа за тениска във Велико Търново (или Горна Оряховица)?



MoOnLiGhT_ShAdOw
06-01-2008, 19:29
Не знаех кой е най-подходящият раздел за темата ми и се надявам да съм оцелила. Както и се надявам някой, който може да помогне, да я види. :)
Въпросът ми е къде мога да намеря някой във Велико Търново (евентуално Горна Оряховица, защото е наблизо), който да ми направи такава щампа на тениска, каквато аз искам - например с надпис. Колко горе-долу може да струва?
Благодаря предварително! :)

g_antonov
06-01-2008, 20:32
vyv Vali i po internet moje6 da si pory4a6

BlueDevil
06-01-2008, 23:08
В ДизАрт и другите подобни шашми не правят ли? :-o

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-02-2008, 07:25
В ДизАрт и другите подобни шашми не правят ли? :-o
Това къде е? (ще кажеш, че съм като извънземно в града :-D ) Бях чула, че някъде до ловното правели такива шашми, друг ми каза, че в "На тъмно" може би било така... А така и не успях да получа окончателен отговор. :) Май днес ще започна да разглеждам тези местенца.

XceSS
06-02-2008, 08:44
Върви до "На тъмно", там би трябвало да правят.В Горна май имаше едно място на което правеха, но не съм сигурен.Днес и без това ще слизам до центъра, така че ще проверя :)

Pedigree
06-02-2008, 09:43
В ДизАрт и другите подобни шашми не правят ли? :-o
Това къде е? (ще кажеш, че съм като извънземно в града :-D ) Бях чула, че някъде до ловното правели такива шашми, друг ми каза, че в "На тъмно" може би било така... А така и не успях да получа окончателен отговор. :) Май днес ще започна да разглеждам тези местенца.
То и аз съм малко като извънземно, нищо че си живея тук от 14 години. :-D Иначе в 'На Тъмно'. ;)

Briseis
06-02-2008, 09:57
Поръчай си от интернет.
Идават бързо, а и са хубави.
Сайта май беше teniski.eu
От моя клас така си поръчват и нямат оплаквания.

BlueDevil
06-02-2008, 22:30
Хаха, Moonlight, верно се излагаш :-) ДизАрт е срещу даскало, в на Кариби блока, вратата е м/у тея на Кариби и на езиковата школа (Британика ли, ква беше...) Прескочи ги питай, рекламна агенция са, имат самочувствието на най-добрите в града, ама бали мама му дали печатат на плат.
А колкото до ловното, то там вече ще се загубиш. Преди 4-5 години ми е последният спомен, че някъде във водното (намира се малко по-нагоре, на България 25) на третия етаж в левия коридор имаше нещо подобно, ама бая импровизирано и не знам дали съществува още. Ако не те мързи иди се разрови и там, ама на входа има портиер и не те знам какво ще му обясняваш ;)
Ай после се похвали :>