PDA

View Full Version : Имам гадни образувания по гърба :/



@lexAA
06-01-2008, 19:16
Имам доста гаден проблем - имам пъпки, подобни на тези, които се получават по лицето, но по тялото си - в участъците между гърдите и врата и отпред и отзад (доста повече отзад) на тялото. Но не знам как да се избавя от тях.. срещу тези по лицето взимам мерки, мажа се, ходя понякога на козметик и т.н., но за тези просто нз какво да направя.. въобще не мога да ги стигна, че да и намажа с каквото и да било. А лятото идва и направо ще ме е срам да отида на плаж.. моля, помогнете ми и дайте някакви съвети - как да се отърва от тях? :/

Sensuality
06-01-2008, 19:29
най добре ще е да отидеш на дерматолог :)

Kassu
06-01-2008, 19:52
Това е обикновено акне - то може да бъде по лицето и гушата, както и по ръцете, гърба и гърдите.
Щом не ги стигаш кажи на някой да ти помага, те са същите като на лицето ти - лекуваш ги по същия начин.

ne6toto
06-01-2008, 19:57
аз имам по ръцете,но май е гъша кожа и по гърба имам и утре ще ходя на дерматолог и ще ти кажа какво ми изписа,но най добре ще е и ти да отидеш,защото всяка кожа е различна :)

TheNewReligion
06-01-2008, 20:23
Отиди на дерматолог , защото може да се окаже нещо сериозно ...

sexa_na_kompleksa
06-02-2008, 05:59
Според мен са пъпки, но ако така ще бъдеш по-спокойно, отиди на дерматолог. Аз се мажа със салицилов спирт и крем Бочко и ми помага, но все пак всяка кожа е различна. А лятото като ходя на плаж ми се махат от слънцето. :)

pinkdiamonds
06-02-2008, 06:06
Както за лицето,така и за тези можеш да ходиш на козметик :)