PDA

View Full Version : Боли ме единия тестис :?



@lexAA
06-01-2008, 20:18
Имам проблем с тестисите - левият, който е по-нисък от десния, започва да ме боли след известно време (1-2 часа) активно тичане или ходене. Много е неприятно, защото след това не мога да тичам както трябва и съответно да играя пълноценно. Минава ми напълно след 1-2 дена, но това е само до следващото активно занимание.. Работата е там, че като се напипа десния (който си е ок), се напипва нещо като костилка от голяма маслина ( :) ), която боли само като се стисне здраво.. но в левия, само да го докосна и ме боли.. освен това, не съм сигурен дали така трябва или не, но в левия костилката сякаш е свързана с някакво друго малко парченце, т.е. не е същата като в десния. Можете ли да ми кажете това нормално ли е, израства ли се, какво мога да направя? :/

Tazadar
06-01-2008, 20:58
Щот те боли не е новмално. Някъде четох и че ако напипваш бучки не е на добре. Трябва да отидеш на лекар възможно най - скоро, за да не се получат усложнения!

@lexAA
06-30-2008, 16:57
А на какъв лекар да отида? Има ли някъде в интернет списък на кабинети, мнения за различни доктори и т.н.. защото просто не знам какво да направя :(

Boyd
06-30-2008, 20:44
Urologist

p_doichinov
06-30-2008, 21:54
Отивай много бързо.Знам,че каже някой,е съм повреден,но когато бях 2-ри клас,което е 9 годинки,имах проблем и ме оперираха тогава и казаха,че се води ,,херния".Незнам дали беше така,но с тестесите и от приятели,имащи проблем,знам,че не трябва да чакаш нито миг.